KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+39
tuli
Simona
ciklama
bak
7-patuljaka
Mali Princ
heart84
lena
JocY
buby
HappyGirl
Likoli
MAAKKI
KoMetaK
nabla
Milijana
Sneza
anna
catherine290505
Cupava
daxi011
nebuloza
Mirjana
lolipop
bebko
bobica83
cicsa80
kristina33
BiKsi :)
Struzzo
dr mali pariz
noja
maza1972
Deni
djole42
Republica
anak
Orline
Shizika
43 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maza1972 10/7/2011, 17:28

od Republica taj Ned Jul 10, 2011 5:17 pm
Cure jel'vi znate za pricu bake Evdokije "kako sam se udala za Mitra mog lepog"?

od Republica taj Ned Jul 10, 2011 5:13 pm
Heheheh Struzzo kad god se pomene Ada Medjica ...mene "presece"moja "medjica" od epiziotomije...

E gle sada kad se javi Anak sa svojom anegdotom i kazhe"Znate shat nismo hteli tudji auto vec smo gurali nash"
JOJ, pa ovo je show... b  b  b Svaka čast kako ti nas lepo zabavljaš na ovoj vrućini...  b  b  b
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 17:36

O ovo je predivna prica Paris...ulepshacu ti dan.Pricala baka svojoj unuci a unuka prenela na papir i mislim da ima blog.Jedna prica je o njenom Mitru a druga uz svo poshtovanje koje je imala prema njemu svom Svekru.
Ja to imam sacuvano iz vishe razloga.prica je fenomenalna i retorika bake.Drugo pominje se Bagrdan.E tu ce mene Zhika poljubiti ispred crkve i mi smo ti onda ko vencani.

Vidim ja da cu morati da zaista prenesem na papir i svoja deshavanja.Kupovali su mi za vishe rodjendana prijatelji posebna pera,papir ma umalo i klesacki pribor da pishem.Majka moje moje prijateljice sada bog da joj dushu prosti , nije dozhivela da mi bude editor a toliko je zhelela.Ako ovako nastavim cu ih vishe sahranim.Neozbiljna sam.Ali sve velim dok me josh mozhak sluzhi sve u to u glavi.Kad dodje vreme ide na papir.

E sad prica:

uhhh velika je ...cek da vidim da nadjem na net-u pa postiram samo linK. Very Happy


Poslednji izmenio Republica dana 10/7/2011, 17:38, izmenjeno ukupno 1 puta
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 10/7/2011, 17:37

Uh djevojke žuraja danas, ha?
Ja sam mislila da nas samo zimoća može natjerati u kuću uz kompjuter, kad vidi belaja i vrućina ima isti učinak.

Ja sam danas, je..š budalu, pametnica živa uključila el.roštilj na balkonu i pekla piletinu,kao da nam ne u smrduckam kuću. Progorila sam, na balkonetu ima 500 stepeni. Sad gologuza hodam po kući, i izazivam sudbinu, što ispred klime, što ispred mm koji je jadan apstinirao predhodnih 7 dana zbog vještičare. Ma nek bude kom opanci-kom obojci lol! .

Republika nije da sam nametljiva, ali bilo bi mi drago da se odnekud iz Srbije javneš, moguće je, vrlo moguće da i ja budem u tim krajevima kada ti budeš tu. Pa da pijemo pravu kaficu.

Djevojke novost mi je čuti da nam je Orliška medicinar likeit , iako mi je žao što radi nedeljom.

Eh da, Repi ta ideja da Anak kaže "gurali smo svoje auto", još jutros mi je palo na pamet "nema veze,poranićemo pa idemo pješice"
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 17:41

Evo je prica za dushu bake Evdokije:

Kako sam se udala za Mitra mog lepog klikni
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 17:49

Javicu ti se ja Loly iz svih krajeva Srbije gde me navode nashe cure.
A ti kao prava Jugoslovenka i ja koja nema u krshtenici da je rodjena u Kraljevini SHS ko mojoj majci vec SFRJ, cesh se pridruzhiti i drugoj i treco.....Jugoslovenki:

Jugoslovenka klikni

E onda cu price da pishem ovde.Od grada na ushcu Save u Dunav na belom grebenu donjeg grada do rodnog grada Konstantina velikog preko ulica romaticnog Malog Pariza....

Mazo , e shto zabavljam vas vec i Zhiku evo kasni na klopu kod brata.Mi gledamo i komentarishemo Naj provale iz Srpskih filmova.Da te dopunim sa info ...Skype-ujemo se. Very Happy
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 10/7/2011, 18:01

Odlična priča, Rep... Very Happy
Podseća me po stilu na "Petrijin venac" Dragoslava Mihajlovića, naravno, mnogo je vedrije tematike...
Shvatila sam da je u Šumadiji, ali blizu kog grada je to selo?
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 10/7/2011, 18:02

" I kaže mi majka, da znas ćeri, i boli i žulji i muka je dok ne svikneš... A kad svikneš... daćeš i košulju sa leđa za to..."
Very Happy lol!
"Pogni glavu a ne daj na se, pa kako ti bude... "
Klub 38+ - Page 5 47111 Klub 38+ - Page 5 47111 Klub 38+ - Page 5 47111
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 10/7/2011, 18:04

a imala sam dećka iz B.Polja lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 18:05

Joj Petijin Venac...sa Mirjanom Karanovic i Zabcem...tuzhna prica.Josh mi je vividno onaj njen porodjaj i kako je izgubila bebu ...nije presekla pupcanu vrcu. Crying or Very sad

Kod Jagodine Struzzo...divan kraj a moja majka iz drugog kraja Shumadije.Pazi kad moj prijatelj vojno lice Amerikanac zna za bagrdan.Inace je bilo vojno strategishko mesto i uci se u vojnim akademijama.
Drugo bio je na carevom putu do Stambola grada pa je i ime dobilo shto znaci "Bagrdan- Kamilje pojilo"
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 18:09

Pa ne bash ali tu.....Kolashin,Berane... Very Happy

Provalila si skoz Paris.meni je ovu pricu poslao jedan diskutant sa Sc-a psihologija.nakon prvog pobacaja kad je saznao da nosim opet poslao mi je pricu prvo o svekru jer sam isto imala samo hvale za mog pokojnog svekra.A i diskutant sam je iz CG pa mu bilo milo oko srca.

U ovoj prici se preplicu kako Bake Evdokije zhivot tako i moj po nekoj mojoj sledini dogadjaja.
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 10/7/2011, 18:17

Sad sam pročitala i priču "Hvala mom svekru, gde čuo i gde ne čuo".
Stvarno je dobro...opet,mene sve to podseća na naše realiste,Veselinovića pre svega...ima nečeg u "starom svetu"
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 18:34

Eto drago mi je da vam se svidela prica Struzzo & Paris.

Mozhe poredjenje Paris. Jel'ima neka statUa Janku Veselinovicu u Malom Parisu? Very Happy
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 10/7/2011, 18:39

Repi divne priče likeit , ali stvarno divne.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 10/7/2011, 18:41

Republica ::

Mozhe poredjenje Paris. Jel'ima neka statUa Janku Veselinovicu u Malom Parisu? Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy opasnice mala...ko te ne zna... Very Happy
ne samo statua-i škola,ja sam je pohađala...on je iz naših krajeva Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 18:56

Drago mi je Loly... Very Happy Reko moja.

Heheheh mila Paris ti znash kako to Zhika" reshava" od maja meseca.Mada vishe uvek zezne sebe to i on priznaje.Mada vec imam sada anegdotu od tog dogadjaja a ti si mi pomogla da prebrodim tada moje zaprepashcenje toka dogadjaja.
On se skroz pomiro sa sudbom da vecu lujku nije mogo da prenese preko zhivota i da sam mu sad skroz pod kozhom.
Shto bi rekla moja majka "shto jedna lujka nanese shtete to ni milion pametnih ne mogu da isprave"(ovo je nakon toga shto sam zhito za zhivotinje pomeshala sa zhitom za hleb...ravnopravnost..Ubi me tada za malo Orvelova- Zhivotinjska farma) ...ali ti si nasha kceri pa cemo da cutimo jer kod tebe ima nekih rezultata.Kako to samo hvaljen Isus zna. Very Happy
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 10/7/2011, 19:02

Reepublica, divna priča, skoro se nisam nečim oduševila kao sad ovim...Nisam čula ranije...
Dvije sjajne familije, gospodja Evdokija je imala sreće u životu, da raste medju takvim ljudima, a posle i da se uda u jednako časnu i dobru familiju.
Ima mnogo momenata za razmišljanje, posebno što se radi o vremenu pred II svetski rat i većinom nepismenoj ili polupismenoj populaciji, što im nije smetalo da razmišljaju ispravno i onako kako svi eminentni stručnjaci iz psihologije i života uče...

A za naš klub jedan citat
E tu nastaju moje slatke muke, moja majka u 44 godine opet nosi! Stidi
se, već joj je vreme da nuna unuče a ona trudna... Tad je ustvari nju
bila sramota da se sazna da je muž gazi ko pevac morku u proleće, a čula
sam ih ja noću kad škripi patos...

Sram vas bilo pohotljivice matore, vidite da seks nije planiran za nas u izvesnim godinama Klub 38+ - Page 5 404938

Strule Klub 38+ - Page 5 779578
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 10/7/2011, 19:11

Republica :: "shto jedna lujka nanese shtete to ni milion pametnih ne mogu da isprave"(ovo je nakon toga shto sam zhito za zhivotinje pomeshala sa zhitom za hleb...ravnopravnost..Ubi me tada za malo Orvelova- Zhivotinjska farma) ...ali ti si nasha kceri pa cemo da cutimo jer kod tebe ima nekih rezultata.Kako to samo hvaljen Isus zna. Very Happy
Very Happy queen Very Happy
a dužna si mi priču,i ja sam uslove obezbedila Very Happy ali za koji minut idem na sport Klub 38+ - Page 5 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maza1972 10/7/2011, 19:12

REPUBLIKA,HVALA TI, DIVNE PRIČE !!!
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 19:16

Drago mi je zaista Ori..nije tebe lako odusheviti ... Wink .

Ima zaista dosta momenata u pricama... ma svaki je za analizu.

Pazi sada kad smo ostali prvi put trudni ...i sad saopashatvamo Mikiju ...ko da ce cekao momenat da nam ovo sruci; "Ihhh pa vi josh imate sex....QuQu..stidite se!..hehehhe uz njegov propratni neodoljivi smeH.Pocrveneo Zhika pa kad se sabro ..E Miki izvini(hahahha,pazi izvinjava mu se) pa se okrene meni ...daj ti reci koju ...poshto si uvek na recima bolja vidish da ne znam shta da guknem.
A ja tu Mikiju ...e da Miki nikad ti nisam zapravo objasnila kao malom kako nastaju bebe...dodji...i Miki krece kroz kucu da trci ..".Joj necuuuu opet da slusham vi niste normalni.Ja se selim!Ko ce sad tu da slusha plac bebe."
A ljubav moja bio je pored mene kad sam pobacila sa suzama u ocima. Klub 38+ - Page 5 275568
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 19:24

Mazuljo...drago mi je !

Hahaha Paris , hajde sportiVo, a bash si znala kad da se lodirash sa tehnikom na Teslin rodjendan.Lep si mu poklon podarila... Very Happy

Moj sporT dana se pisanje sa vama, za posao,razgovori sa Zhikom i sinom i suncanje na terasi.Ovde sunce se pojavljuje u kasnim popodnevnim casovima zadnjih dana pa tako do 21h. zalazi.
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 10/7/2011, 19:30

U 21h zalazi, daaa tebi je duži malo dan od nas.

Evo me ope' pri kompu- sad sam iščitala i svekra. Ljudina Very Happy
K'o što je i moj bio...Kad je svekrva umrla, on naučio da kuva par kuvanih jela, da se dete (ja) ne umara u dve kuće pošto puno radi...Moš misliti. Ja mu išla povremeno da spremim nešto za par dana, a u medjuvremenu da dolazi kod nas, kad ono...Ili kad sam pričala usput kako ne stižem da odem na pijac a proći će jagode za džem. Sutradan me čekaju jagode ispred kuće kad sam došla sa posla Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od nebuloza 10/7/2011, 19:39

ajme cure jeste li natukle postova Laughing i to vec novi vol..?

anak, vibram da zavrsi s pozitivnim ishodom sunny
endometrij se moze jos zadebljati..omega je isto dobra za endometrij..
ja cuvam 4 stanicnu mrvu, mada na slici vidim da prelazi lagano u sestostanicnu (ovdje daju fotku mrvice in spe). ne znam sto da uopce mislim? nikad nisam bila opustenija. mislim, sto bude. ne mirujem, tj. gledala sam da mirujem prva dva dana..potpuno mirovanje uz dijete je tako i tako nemoguca misija.gledam da je ne dizem, ali jucer sam bila sama i morala je tusirati..sto cu..? mislim se, ako je mrvici sudjeno da postane dijete, onda ce se to desiti.. (molim te postani beba..molim te.. yes )
nebuloza
nebuloza

Broj poruka : 317
Godina : 51
Datum upisa : 18.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maza1972 10/7/2011, 19:49

Nebuloza ,za tvoju MRVICU-BEBICU molitva molitva molitva molitva molitva

navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Stav ti je odličan, kad bih ja mogla tako mirno kad dođe moje vreme...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od nebuloza 10/7/2011, 20:00

maza1972 ::Nebuloza ,za tvoju MRVICU-BEBICU molitva molitva molitva molitva molitva

navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Stav ti je odličan, kad bih ja mogla tako mirno kad dođe moje vreme...
hvala.... cvet

meni je najočajniji dio bio do trenutka kad su mi rekli da idemo na transfer. ja sam poor responder, prosli ivf je zavrsio bez fertilizacije i bojala sam se da se opet ne desi..osim toga sam uz još veću količinu menopura dobila ist broj folikla..tako da..
jadno moje dijete..mogla sam gristi oko sebe koliko sam bila nervozna u iscekivanju b
nebuloza
nebuloza

Broj poruka : 317
Godina : 51
Datum upisa : 18.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Deni 10/7/2011, 20:42

Price su prelepe :)
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu