KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+39
tuli
Simona
ciklama
bak
7-patuljaka
Mali Princ
heart84
lena
JocY
buby
HappyGirl
Likoli
MAAKKI
KoMetaK
nabla
Milijana
Sneza
anna
catherine290505
Cupava
daxi011
nebuloza
Mirjana
lolipop
bebko
bobica83
cicsa80
kristina33
BiKsi :)
Struzzo
dr mali pariz
noja
maza1972
Deni
djole42
Republica
anak
Orline
Shizika
43 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 9/7/2011, 22:27

A bolje i trudan nego jahan Rolling Eyes a?
Bixi,svaka ti čast ako izdržiš taj tempo ishrane...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 9/7/2011, 22:34

dr mali pariz ::A bolje i trudan nego jahan Rolling Eyes a?

Hmm....a možda jedno povlači drugo... Laughing Razz...da prostiš, što bi rekle strine... lol!
Nee, bio je neki fazon, ali sam zaboravila tačno kako...uglavnom, jedna od "onih", čudnih metoda da ostaneš trud(a)n(a)...ili da se ispraviš... Very Happy
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 9/7/2011, 22:41

E kad hoce da se zakaci desi se i u vodi ..tj kadi ili bazenu,moru..Klub 38+ - Page 3 Bathtime.

Ja objasnih na Koracima kako mi nacinismo Mikija.

E jahala ja i konje a i momke.Sada Zhiku pa shta nam ispadne ili shto kazhe Struzzo shto kazhu ,ko ono beshe strine? Klub 38+ - Page 3 Banana_smiley_16
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 9/7/2011, 22:44

Ma sećaš se ti Stru...bilo je na znacima trudnoće.
Curu bolela ramena,pa pitala da l je trudna... Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 9/7/2011, 22:45

Biksi :) :: onda mi ništa drugo ne ostaje neg da budem trudna! lol!
Kako ti Biksi nadjesh rjeshenje za sve! likeit
Struzzo grljenje
Anak, nema odustajanja sada, nakon svega shto si proshla. Nisam pisala ranije ali meni je doktor 2 dana pred aspiraciju doplerom pokazao kako je moj jedini folikul sa svih strana okruzen velikim krvnim sudovima izmedju kojih nema mjesta za iglu za aspiraciju (nikad chula za slichan sluchaj) i da se on ne usudjuje da me bode jer cu iskrvariti. Onda mi je sestra objasnila da svaki put kad mi je ovulacija na tom jajniku najvjerojatnije ce folikul biti na istoj lokaciji. Plakala sam te noci, razmishljala da odstranim taj jajnik kako bi ovulacija ubuduce bila na drugom (a nema garancije da ce tamo biti dostupniji folikuli). Naredni dan se mentalno pripremim za inseminaciju jer nisam htjela odustati od tog ciklusa. I dodjem na dan zakazane aspiracije i kaze mi doca da ce biti teshko al' ce pokushati da izvuche tu jc. Ostatak priche znate. Very Happy
Suochene sa nashim problemima mi ne smijemo tek tako odustati u pola postupka zbog trenutaka malodushnosti, nashoj djeci dugujemo istrajnost.
Pitam se prolazish li kroz moje selo na putu iz Hercegovine za Split. zbunjen
Dr Pariz, stuchnjaci iz Kluba su te vec savjetovali na temu shtitne, ja samo da te cmoka , bi'ce to u redu.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 9/7/2011, 22:46

Republica, jesi ti ikad imala sex u misionarskoj pozi, sva si mi od vratolomija? Wink
poljubac
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maza1972 9/7/2011, 22:51

od noja Danas u 1:32 pm
mazo koja tura kontracepcija, jel dobro podnosis
Hvala što misliš na mene.
Odlično podnosim,druga kutija, veštica neprimetno prošla i kratko trajala...ranije sam imala baš obilne ,pa mi je dr.prepisivala gvoždje i C vitamin.Pre par godina sam primala i inekcije gvoždja ,da sam znala da je ovako pod kontracepcijom , počela bih i pre... srca
Nego,ova priča o ženi koja nije znala da je trudna... h teško mi je da poverujem, pa još bila na hormonskoj terapiji, lečili se od steriliteta,pa nije moguće na nije radila nijedan gin.pregled ili UZ za 9 meseci h
Pa, polazim od svog slučaja , stalno sam bila na UZ ili na pregledu u zadnjih par godina...neverovatno???
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 9/7/2011, 22:51

dr mali pariz ::Ma sećaš se ti Stru...bilo je na znacima trudnoće.
Curu bolela ramena,pa pitala da l je trudna... Rolling Eyes

Daaa....to... v
Stvarno nekad se pojavi na toj strani poneki post da prosto ne poveruješ da smo u 21. veku i da nismo u filmu sa ocem Makarijem... Rolling Eyes
Rep navali za sve pare...pa mu posle masiraj kičmu... Razz Važno je da budeš trudnica yes
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 9/7/2011, 22:58

Kao shto se da primetiti Shizo prava je misija zateci nas u misionarskoj pozi.Niko se ne buni , svi zadovoljni i zadovoljeni.

Struzzo nacini on mene dva puta trudnom.Sada samo moja kicma da izdrzhi za trecu srecu!

Klub 38+ - Page 3 Banana_smiley_21
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 9/7/2011, 23:00

Shizika ::Republica, jesi ti ikad imala sex u misionarskoj pozi, sva si mi od vratolomija? Wink
Klub 38+ - Page 3 766699
Daaaaaaa!!Šizi queen ,kako često pročitam u tvom postu svoje reči Very Happy čitajući Ripu,a hvala Bogu,raspisala se sestra u poslednje vreme,i to sve neke doživljaje,da joj je Sremac pri društvu,nikao bi još neki roman baziran na anegdoti...nego,čitam ja Ripu,i sve mislim Šizinu misao,a kad dođe da napišem post i da vam se obratim,najčešće bulaznim lol!

Struzzo ::

Daaa....to... Klub 38+ - Page 3 635297
Stvarno nekad se pojavi na toj strani poneki post da prosto ne poveruješ da smo u 21. veku i da nismo u filmu sa ocem Makarijem... Rolling Eyes
aaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahhahahahaha,joj!! gde se tog filma seti Laughing Klub 38+ - Page 3 635297
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 9/7/2011, 23:06

Jel'ja moram opet onu fotku da postiram I amsterdam? Hehheheheh

Pamtim samo srecne dane...i anegdote.Ostalo procesujem i izbacujem na znoJ.Ono yes da mi izadju i koji plikovi Urtikarija i ja ko dve sestre .Ona me opomene ,stani sestro malo pa idemo opet do sledeceg susreta...Klub 38+ - Page 3 Banana_smiley_32
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 9/7/2011, 23:09

Klub 38+ - Page 3 635297 eeeeeeee da...emocijo moja...odoh da vidim šta si nam za subotnje veče postavila,pošto se sad setih da je to večeras...pa odoh u krpe Sleep
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 9/7/2011, 23:17

Hajde,hajde mila ti u krpe ,ja u krpice pa palim malo na picence neko ..neki Rose npr.

Klub 38+ - Page 3 Connie_24
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od anak 9/7/2011, 23:42

E cure polude subotom uveče. Evo i mene sa vrućeg kamenjara, a delova nigde. E kad nema u Hercegovini,.....................mora da se naruče. I čekaju. Jao, neću valjda u tuđem autu ići .....................Hoću na UZV sutra, posludili smo od mm brata.
Šiz, nisam ja iz Hercegovine, samo volim dole ići, kamen, sunce, vrućina, pustinja na jednoj strani, a more na drugoj, to su 2 stvari koje me opuštaju i čine srećnom. Koje je tvoje selo, verovatno znam ili prolazim tuda ponekad.
Pariz, predlažem da dođeš i ti lepo u Split. To će ti sigurno poboljšati nalaze. Ako ništa, sutra stavim neku fotkicu za moje drage stare kokice likeit sreca
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 9/7/2011, 23:53

dr mali pariz ::
Daaaaaaa!!Šizi queen ,kako često pročitam u tvom postu svoje reči Very Happy sve mislim Šizinu misao,a kad dođe da napišem post i da vam se obratim,najčešće bulaznim lol!
Vjerujem da i josh poneka misli takvu misao ali imaju cure unutrashnju cenzuru, a ja, shto bi rekao nash narod, shto na umu - to na forumu! Laughing
Anak, znam da nisi iz Hercegovine, al' kad idesh tu po auto-dijelove pomislih da putujesh tuda i prema Splitu. Koja ti je prva opcina u koju udjesh kad predjesh granicu Bih-Cro?
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od anak 9/7/2011, 23:56

Trilj i Sinj u Hrvatskoj, Livno u BiH, ili Duvno queen
A odakle si ti
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 10/7/2011, 00:07

Promashish me za jednu opcinu. Laughing Mmmmm, Trilj, odmah se sjetim pohovanih zabljih bataka, mljac!
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maza1972 10/7/2011, 00:16

ANAK,možda je i dobro što juriš po kamenjaru Hercegovine u sred VTO postupka ,a ne ko mi u BG samo ležimo i vučemo se po kući.Stvarno si queen
Takve aktivnosti poboljšavaju cirkulaciju i stanje duha,ali ovo ozbiljno mislim... f srcasti poljupci
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 11:39

Hahhha ja mislim da je to uspeh nasheg slaganja Shiz na ovim stranicama.Obe imamo problem sa cenzurom.Ja mislim da taj Hercegovacki gen koji je i u mojim venama izbija i iz mene ,kao shto i Hercegovacko sunce izvlaci ono malo kapi vode koje se nadje negde duboko ispod kamena.
Zato i pishem ovde cesto kad mi Shiza "uleti",znajuci da cesh ti naci te reci koje ce me kao malo kao dovesti do "prizemlja".Ali vidish i sama da kratko traje. Very Happy
Mene jedino mozhe beba da smiri.To uvidjaju vec svi oko mene.
Citala sam ranije je Dalmacija bila raj na zemlji!Puna shuma .A posebno Hercegovina.Ali preko Mletaka,Francuza i Austro-Ugarske ogolishe to mesto secom shuma a kasnije pozhari.Ode taj zeleni pojas pa kad vam dodje onaj Gadafi vetar -crven kojii je meni uradio najbolji pilinG na Siciliji...QuQu.

Anak meni nije potrebno sunce ,ko shto vidish da "ödlepim".Kod nas u Amsterdamu prolecna temperatura.
Ode li na UZ? Nije vazhno u cijim kolima vazhno je dokopati se UZ.
Wink


Poslednji izmenio Republica dana 10/7/2011, 12:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bebko 10/7/2011, 12:05

Ja samo da vas pozdravim...Toliko imam vremena...
Nemam vremena da čitam...Od juče sam i ja,kao Đole,"patosirana"...
Rasturili smo kuću Rolling Eyes Majstori uvode grejanje...A čeka nas i kmoleraj,pa farbanje stolarije Rolling Eyes ali izdržaće se...
Sve vas d i ljubav
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 12:21

Eto , najbolji nacin zatrudneti...renoviraj kucu.
Idem da si maznem macolu i da krenem zidove da razbijam.
Mada to planiramo kod Zhike sad kad ja dodjem da malo sredjujemo.
Da uvedmo Sliding Doors na terasi.Se secate tog filma?

Pozdrav Bebko! Klub 38+ - Page 3 275568
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 10/7/2011, 12:36

Republica ::Eto , najbolji nacin zatrudneti...renoviraj kucu.
Idem da si maznem macolu i da krenem zidove da razbijam.
Klub 38+ - Page 3 404938 Klub 38+ - Page 3 404938
i gde si tico sinoć bila? kako ti meni-idi ti u krpe,ja ću u krpice,i odleprša ko 2 i 2 Very Happy
Bebko,zar i ti sine Brute Very Happy ajd,ajd,u tom renoviranju,zaboravite na sebe,ali ne skroz lol!
Šiz,nema cenzure-niđe Very Happy
Anak,rado bih ja...ali dragi teško da bi grane prelazio,tako da...pali na UZ,zar je bitno čijim kolima? Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 12:48

Otishla da se nadjem sa najboljim prijateljem Ron koji je bio u Rimu i Napoli i sa drugim prijateljem koga sam pominjala od dkle su i one slike sa njegovog rodjendana.Tako uz picence i pricu i smeh i dosta anegdota sa nashih putovanja a oboje su svet obishli vishe puta posebno Chris. Very Happy
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 10/7/2011, 12:53

Dobro jutro klube, kako ste mi?

Uh, ne bih tu jučer, a vi se raspisale sve u šesnest!

Šta je ovom klubu našem milom bilo juče, sve neke neću da kažem ružne vjesti, ali nepoželjne jesu u svakom slučaju. Čim mi se vi sekirate.

Anak dušo, suza ne smije biti, samo te mogu vratiti unazad.Čim ćeš ići do Splita, to je najmanje važno. Osmjeh na lice, kratku suknjicu, neku malenu majičicu, grabi sunce, bućni se u more, nakupi energiju i srećna idi da vidiš svoju buduću bebicu.

Orline, jaro, ma šta si mu to uradila? Jesi li ti silazila sa hipodroma odkako je tm tu? A slomi ga ženo! Šalu na stranu, znaš i sama da mi ne bi bile mi da se pred sam postupak nešto ne zagovna, nego neka to sve prođe u najboljem redu. Ne daj se iznervirati.

Pari, isti slučaj kao kod Ori, mora nešto skenjati situejšn pred postupak. Sigurna sam da će se i to srediti, kojim sredstvom još se ne zna, ali znam da imaš vremena. Nego metni jopet onaj ROzavi lak, i opušteno.

Struzzita, dušo draga, usne jopet te se poželila! Ah, da, i ja vrlo često ostanem bez teksta kad pročitam poneki post, i pitam se u kom vremenu živimo.

Cicsa pilence zgodnjikavo, stigla si? usne Jesi li se naodmarala? Falila si da znaš.

Republika, Shizika divno je što ste takve,opičene do daske, što na umu-to na forumu. I sama sam takva, bez cenzure. Osim što vrlo često moji postovi odišu raspoloženjem u kom budem trenutno, ponekad mi bude žao zašto ih barem malo ne friziram. Ali prosto ne znam da živim glumačkim životom, takva sam, kakva sam.

Biksi dušo, ma kod tebe samo laganica. Nego to me podsjeti na nešto, mrdneš li ti kad-kad guzom na tom hipodromu, ili se ni tu ne umaraš mnogo, da ne bi srculence zalupalo? Ili težina posla pripadne tm? Wink

Bebko draga neka si ti tu onoliko koliko ugrabiš vremena usne

Djole, ne bi bilo loše da obraduješ i sebe i nas. I ja sam za da ne trošiš lovu na testove i bete. Tako je opuštenije.

Oprostite na ovolikom postu,

Ljubim sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 10/7/2011, 13:16

Loliću,gde si ti curo?
Ripa,vidim da si provela lepo veče...a ja sam jutro Laughing
Loli,roze lak je još uvek tu-prisutan...biće mi to morska boja Klub 38+ - Page 3 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu