KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandrov dnevnik

+51
penelope
nina :)
JocY
SannI-AlL
mamajednogprinca
lilya
Botox
senka
cici
cufta
Tanja83
Mirjana
Mali Princ
Orline
Danicab1
KoMetaK
dragana76ns
bokica
Zoka83
nabla
bebko
Gala
caci
Sami
HappyGirl
Struzzo
zoxa
Simona
lena
lolipop
maus
bak
maja76
Pakki
Milijana
djole42
bobica83
Jelence
key
adriatika
buby
BiKsi :)
MARA
Nefertari
catherine290505
Shizika
brinbili
dr mali pariz
Tinche
Sneza
nesalela
55 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Tinche 3/6/2011, 22:26

Dobro vece tete mile i nasi mali drugari!
Priznajem da dugo nisam pisala...i slazem se da to "nije lepo"...vreme leti, bata se menja...za cas nesto novo uradi, pokaze...a ja nisam zapisala.
Kutak je "kriv" sto ne pisem u neki pravi dnevnik...mislim na onaj obican...kao nase mame sto su pisale. Ovde je sve sladje nekako...ovde su Kutanjke koje batin dnevnik cine bogatijim. I zato moram cesce da pisem...zaboravicu nesto.

Batica je pravi mali decko. Menja se iz dana u dan. Svaki dan nesto novo nauci, ima neki novi fazon...
Jako lepo stoji na nogama, cak se i sam pusta...ali samo kada stoji. Dok se za hodanje i dalje drzi za sta stigne. I dalje obozava da puzi, a sada i ne bira "podlogu". Nije vise "gadljiv" na travicu. Za cas stigne na drugi kraj dvorista/kuce/kreveta. Zvrk je pravi.
Nove reci su mu "daj" i "ade" (ajde)...tapse kada mu kazemo bravo. Cak i kada se sam igra u ogradici u uradi nesto sto smo ga ucili (ubaci neku kocku kroz neki otvor...) tapse samom sebi! Budalica mala.
Jako je vedar i veseo, samo se smeje, brblja, poceo je i da cupka kada cuje muziku neku koju voli.
Decu obozava...lepo da njima "saradjuje"...deli igracke, keks...cak i dudu daje kada mu neko u sali zatrazi. On je najmladji u kraju pa ga sva "velika" deca kao cuvaju, donose mu igracke, lopte...ma uzivancija prava.

I ovde da spomenem kako smo uzivali prosle subote kod nase Teta Pari, sa Vockom i Anom... i Buby i Maus!!!
Pari duso...
[Only admins are allowed to see this image]

Za kraj samo jos da kazem da bata od ponedeljka opet muci muke sa zubicima, i dalje ima samo donje jedinice i krajnje je vreme da jos neki proviri.
Toliko za veceras od nas...evo malo slicica za kraj i dva vk.
Ljubimo vas!!!
[Only admins are allowed to see this image] PRVO SISANJE
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od buby 4/6/2011, 17:22

lol! msm Lol..znas zasto....ja ti sutra svakako dolazim...i sve cu ti u lice reci.. [Only admins are allowed to see this image] ...
kao prvo da vam cestitam divnu malu jubilarnu (5) godisnjicu. [Only admins are allowed to see this image] ...i kako koja godina bude prolazila tako se prosirujte...brojcano..dace BOG... [Only admins are allowed to see this image] ..
..bata k'o bata..smeker...mangup..vidi se muskarac nema sta...tatina slika i prilika...slika sa sisanja sve govori,cure cuvajte se...bice to veliki zavodnik [Only admins are allowed to see this image] .. ..

....i evo opet...i jos jednom [Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od nesalela 4/6/2011, 17:50

.....Srećna 5. godišnjica braka....još dugo da slavite u zdravlju i sreći i da se proširite za još jednu seku....da bata ima koga da čuva (osim mame)....Šta da kažem za batu što već nisam rekla, pravi je dasa, frizura-šmekerica....a to da više nije gadljiv na travu, ih neće im ništa smetati, baš tako, naviknu se vrlo brzo kad shvate da mogu da stignu "gde žele" ....Mogla si okačiti i koju sliku torte za one koje nemaju FB, da malo vide vašu tortu što si pravila za godišnjicu....Majstor pravi....Ljubim vas svo troje....uživajte još 105 godina.... osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Tinche 4/6/2011, 21:32

Hvala drugari! [Only admins are allowed to see this image]

Evo slike torte i da sada postavim vk koje sam zaboravila u predhodnom postu.

[Only admins are allowed to see this image]

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od nesalela 4/6/2011, 22:01

Na prvom snimku me oduševljava što je snalažljiv i napred i nazad,nema prepreke...kao Staša.... ali ti misliš njega zezaš pa pomeraš da mora d aprodje kroz "tunel" ali i on tebe zeki...hihihi....tvrdi pazar...A drugi snimak....joj kakav je sa jezikom, samo plaćaka...kako on vozi auto aa-aaa-aaa-aaaaaa pa kada nauči brm brm po celi dan ima da govori...A kada krenu da diraju sve po kući (ramove, TV,komp,tastatura itd na kraju ispadne da je sve NE i to me nervira ali je tako....retko kada je da i tada to naglasim da shvati da postoji i DA....Tinche imaš divan zarazan osmeh...mnogo mi se svidja...Verujem da ste danas proveli divan dan....divna ste porodica, lepi, ljubav sa slike zrači....tri lutke.....Ljubim vas.... osmeh srce
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Milijana 4/6/2011, 22:20

Srećna vam godišnjica braka i još dugo da slavite zdravi i srećni osmeh srce osmeh srce
A za batu šta reći... on je jedna duša dobrica od rođenja i to se vidi na njemu smajli angel

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Nefertari 4/6/2011, 22:22

Srecna vam godisnjica! Pa da za sledecu napravite Batici drustvo
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Sneza 5/6/2011, 08:05

Srećna godišnjica a torta izgleda majstorski [Only admins are allowed to see this image] .

Batica šmekerica, a tamo sa kucom na onoj fotografiji, nemam reči.
Ljub
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od dr mali pariz 5/6/2011, 13:59

Duše moje mile...divni ste zajedno...torta je izmišljena,dah mi je oduzela.Nema šta,jako si kreativna,a to se ceni Very Happy
neka vam je srećna godišnjica![Only admins are allowed to see this image]
Bata je anđelčić mili,raste,sazreva,sve više upoznaje svet i sve više se uklapa.
Meni je fascinantno da tako mali tako predano prati svaku tvoju reč...pa i naredbu lol! da izgovori tata...i odmah mili dečačić,ponavlja razgovetno-tata...nesebična drugarice,znam kako to rade druge mame,i verovatno bih i ja ...dete prvo učila da kaže mama...ma naravno da je to nebitno,ali tek da primetim [Only admins are allowed to see this image]
ljubim vas jako,jako ,jako...i radujem sledećem susretu! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od BiKsi :) 5/6/2011, 21:40

Srećna petogodišnjica braka, i nek vam svaka naredna bude još lepša!

Batica je Milan, Dušan, Dobrica! Tako bih ga slatko ugnjavila i provukla se s njim kroz tunelčić! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Pakki 6/6/2011, 12:46

sretna godisnjica braka:lol!:
a bata sa kosicom pravi frajer smajli angel
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 49
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od nesalela 9/6/2011, 14:04

Drugari jeste li spremni za more....? Ih ne sumnjam da si mama sve pripremila....a onda uživancijaaa....jedva čekam sličice.....Ljubim vas punoooo..... osmeh srce
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od MARA 9/6/2011, 16:15

Tino kad putujete i gde
Izvini mozda si pisala al nekad stizem da procitam sve al ovo mi je verovatno promaklo
Sto se slika tice,prelepo,predivno,a torta milina za oci,zaista si majstor i to veliki
ljubimo vas v&v
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od dr mali pariz 9/6/2011, 17:21

[Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od maus 11/6/2011, 14:14

Sa zakasnjenjem cestitam godisnjicu braka!!!!
Slike u prirodi su prelepe, torta fantasticna, zajedniska slika za medalju a VIDOJE klipove sam sa odusevljenjem odgledala. Koja guzica...ne mogu da komentarisem.
Kad ono bese putujete?
|Cmacem vas!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od dr mali pariz 11/6/2011, 15:50

Tinče mi se javila,stigli su i put fantastično prošli.bata ili se smejao ili spavao...duše!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od nesalela 11/6/2011, 18:29

Baš sam razmišljala o njima....hvala ti Paris za info....drago mi je da je Batica dobro podneo put.....Divno.... osmeh srce
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od BiKsi :) 11/6/2011, 20:10

Ma guzica je to dobra! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Tinche 19/6/2011, 23:41

Drugariiii!!!!

Evo nas, sligli jutros rano. Malo je sedam dana ali dobro, idemo opet sledece godine, makar na deset...
lol!

Bilo je divno. Prvi put kao prava porodica...sada i mi sa nasom bebom. Sve je drugacije...nema spavanja i kupanja u nedogled...sve je proracunato...koliko na suncu, koliko u vodi, kada se jede, sta se jede...pazljivo...umereno...i lepse nego ikad.

Necu da vas gnjavim o sebi i MM...more je divna stvar i tacka. Kako ce da nam bude ako ne lepo...
Ali batica...on je bio sou! Prvi dan na pescanoj plazi...pesak zalazi svuda, lepi se za kolena i rucice...fuuujjj. Samo je bezao u vodu kod tate da se opere!
Narednih dana smo bili gde je sljunak...e to je druga prica i prava uzivancija! Uzivao je, igrao se, obilazio tudje peskire i svacije igracke...svaku bebu je morao da "upozna", svaku kucu da pomazi, svaku loptu da uzme i baci...hvala Bogu pa jos ne zna sta je sladoled jer bi morali da ga vezujemo za suncobran!
Da se on pitao ne bi izlazio iz vode. Nema taj strah, samo da se mlati rukama i nogama i sve je super. Jedino mu se ne svidja sto je voda slana...
Poneli smo transportni krevetac, tu je spavao pored naseg kreveta, igrao se dok se mi sredimo i spakujemo za plazu ili veceru...
Matorko je pravi, ljuti se i buni kada mu nesto nije po volji, zna da pokaze prstom i da trazi sta mu treba tj sta zeli da mu se doda. Poceo je bas glasno da brblja na tom svom jeziku i pocinje da zvuci ko da se po ceo dan svadja sa nekim...vice, pa se pusti u ogradici da stoji sam i pocne rukama da mlatara ko da nesto objasnjava...
Mozak me je danas zaboleo od njega...a njemu je izgleda interesantno da vice
ko blesav na sve sto dohvati u ogradici.
Ucimo ga
ko sta stigne, uglavnom da pokaze gde je sta (oko, nos, usta, kravica,
igracke jedna po jedna) i sada dosta stvari zna. Puno razume i dobar je,
poslusan...kada nesto ne sme, ili kada treba da se okrene i vrati nazad
(narocito na plazi nam je ovo zadnje dobrodoslo) da ne dira sve i
svasta.

Lepo jede, sada sve seckano...gotovi smo sa blendiranjem i
pasiranjem. Flasica sa vodom mu stoji uvek u blizini i sam uzima kada
je zedan. I dalje voli dudu i u stanju je da se igra sa tri odjednom
tako sto ih naizmenicno stavlja u usta, izvadi pa stavi drugu...uz
obavezno smejanje na glas...samom sebi ko da radi ne znam sta.

Pisala bih jos puno...ali ne mogu sada svega da se setim...pisacu sutra ako sam nesto bitno zaboravila.
takodje
se nadam da cu imati vremena da malo posetim i vase dnevnike...bas imam
malo vremena za komp...bice ga vise na jesen, kada krene ruzno vreme.
Evo malo slikica za kraj:
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od BiKsi :) 20/6/2011, 10:00

Batica je medeno dete, šećer slatki, ma sladoled! Vidi se da ste uživali!

Gledam tiker, kako prolaze dani, još malo pa guzan puni godinu! [Only admins are allowed to see this image]

P.S. Ima oči i trepavice da te raspilavi, osvoji, ma da padneš na doope! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od dr mali pariz 20/6/2011, 11:45

tinche ::a njemu je izgleda interesantno da vice ko blesav na sve sto dohvati u ogradici.
lol! lol! lol! tačno zamišljam njegovu komunikaciju i crkavam od smeha...hahahahha! [Only admins are allowed to see this image]
Drugari,vratili ste nam se!!Sve mi se sviđa! Izveštaj,slike! Tako je zreliji...bilo vam je divno...kao što kažeš-kao prava porodica [Only admins are allowed to see this image]
Batica je sladiša -mediša...voda je predivna,i vas dvoje tako srećni!! Odmor -fenomenalan,ispunjen,čist,baršunast,vragolast,poučan,koristan iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Milijana 21/6/2011, 14:37

Batica je meeeed kao i uvek smajli angel i ne sumnjam da je bilo savrseno, kao sto rece, more je to.... pa jos sa batom srca

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od dr mali pariz 21/6/2011, 22:01

[Only admins are allowed to see this image]
Duše moje drage!!
Bilo mi je prelepo,kao i uvek,sa vama.Hvala Tino za pomoć,za divan dan,još lepši ručak,i najlepše druženje,pa i poklone na kraju!!
Mnogo sam bogata što vas imam [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od nesalela 21/6/2011, 22:08

Batine okice su tako došle do izražaja da je neverovatno....lepa zelena boja....tatina slika....Umiljat je na slikama a mogu misliti uživo....Najvažnije da ste uživali i da je batica bio dobar.... osmeh srce
Oooo, pa vi ste se ijopet družili....pravi ste drugari, a ja zabušant za medalju, ali ako ništa pre za rodjendanka se vidimo nadam se....Ljubim vas do neba....
usne usne usne usne
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od buby 21/6/2011, 22:09

...sve kao i mala...ali sve...samo bez rucka lol! .... Razz ...i nije bilo pomoci Rolling Eyes
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 4 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu