KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

+61
Republica
maus
natalija
Mali Princ
Nefertari
cvrle76
liki
Mirjana
buby
majakg
jelena mb
anak
viktorija
Filippa
noja
key
JocY
maja76
Orline
Sofka
bubili2
Zoka83
Milijana
gagax81
dragana76ns
cicsa80
racili
bule74
malenaa
agata
bebko
Zaneta
Shizika
maja kg
ciklama
Kockica
djole42
*AIDA*
KoMetaK
bokica
lena
Marija86
Tinche
bobica83
Jelena*
HappyGirl
ŽenoLina
vašar
7-patuljaka
BiKsi :)
lolipop
Deni
Struzzo
dr mali pariz
heart84
MAAKKI
Sneza
Cupava
bak
catherine290505
cici
65 posters

Strana 18 od 30 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Sledeći

Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od dr mali pariz 29/8/2011, 14:27

Cici,a koja antitela?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od heart84 29/8/2011, 16:11

Draga jel znas kojim danima je Miljic na klinickom centru, i od koga mi treba uput, da li od ginekologa ili od lekara opste prakse, pa tamo samo da se pojavim, jel drugog nacina izgleda nema da dodjem do njega.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od maja kg 29/8/2011, 21:36

Cici i ja sam uvek imala puno pitanja za Miljica,ali mi je on uvek odgovarao kratko,odradi i napise sta ima,i to je to.Ipak on je bio presudan za to da ovu trudnocu iznesem do kraja,i na tome cu mu uvek biti zahvalna.Kada smo mu javili da sam se porodila,odmah se setio o kome se radi i iskreno se obradovao,a njegov komentar je bio da odavno nije imao slucaj kao sto je moj i da je ovo jedan od njegovih vecih uspeha. Tada ga je zvao moj muz,i on mu je i rekao da sam ja uvek imala puno pitanja,ali da on nije zeleo da se izjasnjava do samog kraja,jer je u mom slucaju bukvalno radio napamet i onako kako mu se u tom momentu cinilo da treba,a ne onako kako bi mozda trebalo knjiski.Drzi se ti Miljica,verujem da ti je veliko olaksanje sto se vratio,i obavezno nam javi sta je bilo..... osmeh srce
Heart,za Miljica ti treba uput od lekara opste prakse,on je u KC svakog radnog dana,i mozda bi najbolje bilo posto si iz Bg-a da odes licno i zakazes(posto se pregledi zakazuju),ja sam zakazivala telefonom posto sam iz Kg-a.Sestre koje rade sa njim su fine,ne moras na salter nego pravo kod njih(ordinacija broj 2),objasnis im o cemu se radi,i naci ce ti sigurno neki termin sto pre.Veliki pozdrav! osmeh srce
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od heart84 29/8/2011, 22:16

Hvala Majo CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 543728
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 29/8/2011, 23:10

heart84 ::Draga jel znas kojim danima je Miljic na klinickom centru, i od koga mi treba uput, da li od ginekologa ili od lekara opste prakse, pa tamo samo da se pojavim, jel drugog nacina izgleda nema da dodjem do njega.
Znam da je uglavnom ponedlejkom i utrokom tu, sedom je ranije bio dezuran. ne znam da li se ovaj mesec nesto menjalo. Ja sam prvo imala uput opste prakse, a kasnije od ginekologa jer sam zatrudnela u medjuvremenu. Milsima da neces proci sa tim : samo da se pojavim" mozda je bolje da probas da zakazes. samo nisam jos shvatila da li se za njga zkazuje gore u ambulanti ili dole na okruglim salterima. Jednostavnije je da odes ako ti je blizu, tele se slabo javlaju. E sad, ako zakazuje na kruznim salterima oko 22-25 u mesecu dobijaju spiska tj raspored za sledeci mesec pa ti tako zakazuju.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 29/8/2011, 23:13

dr mali pariz ::Cici,a koja antitela?
Pari, antifosfolipidna antitela su mi povisena i ona antikardiolipinska ( nemam izvesta sad, pogledau tacno ako te zanima). Stalno mi pise dg: lupus antikoagulans pored onog mog sindroma NHL koji jos nije potvrdio plus trudnoca.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od heart84 30/8/2011, 00:06

Hvala Cici, ja sam zvala ne neki telefon koji sam nasla na internetu, ali su mi rekli da moram ako hocu kod Miljica direktno njega tj. njegovu sekretaricu da zovem da zakzem.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 30/8/2011, 18:21

Stigli rezultati od dr Miljica:
-Anti Xa je 0.08 - mnogo nizak
-d dimer 1.159 ref 0-0.55 visok. Sta to znaci? nije mo ga dosada radio? jer zbog njega povecan fraksi?
-INR 1.00 9 nema referntne
-P-PT 12.8 nema ref
Aptt 28.4 ref 22-35s
-ostalo u granicana noramle
E sad nova terapija:
fraksi 0.6 ujutru + 0.6 uvece ( bilo 0.3 ujutru +0.6 uvece)
pronizon 10mg za dorucak - ukinut za rucak ( bio 5 mg) bar nesto manje
Dr u DM se slognula kad sam joj rekla da je povecao dozu, ona je ocekivala da cec da smanji....
sutra idem da vidim za ogtt test i da obraduje dr za fraksi> posto ga nema u dz i ona ce da poludi. A menne ko pita.
Predlozio je jos: redovnu kontrolu pritiska, protoke na 2 nedlje, Urin isto cesce. Nemam pojma zasto.
Kontorla pocetkom novembra. Toliko od nas
ljubimo vas ljubav
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Nefertari 30/8/2011, 18:31

Cici ja ti se ich ne razumem u sve to, ali verujem da si u dobrim rukama, na jednom drugom forumu se jedna vto trudnica pozalila da joj je taj dimer previsok a dr joj je nasatvio terapiju nije je povecao.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od dr mali pariz 30/8/2011, 22:30

Cici,nisam znala da imaš lupus, mislila sam zbog onih začkoljica da primaš fraxi.Otkud,kad imaš taj sindrom, ne proveravaš d -dimer na 2 nedelje? Meni tako od prof.Elezovića piše da treba da rdaim u trudnoći,zbog mutacije.
Da, zbog njega ti je doza povećana
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 30/8/2011, 23:11

Nefi, hvala. I ja verujem da jesam tj znam da sam u dobrim rukama.
Pari, imam ja brdo zackoljica, kako ih zoves samo su ove potvrdjene a na ostale se sumlja..... Ona malad dr je jos uvek sa dr Miljicem pa je detaljno pozabavila pisanjem svih mojih dijagnoza, mislim da je to u pitanju. Mislim da mi je sad prvi put radio D-dimer ali ne znam zasto tek sada niti zasto nije do sada....Mislim da on zna.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od dr mali pariz 31/8/2011, 09:48

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 31/8/2011, 21:07

Dobili smo lekice za narednu nedelju, sad se bockamo 4 puta. neka samo da je bebac dobro.
Dr mi je dla uput za oggt test za Gak, kaze da nisam slucaj da mi rede u dz..... u petak idem da vidim kako cu i sta cu sa tim testom.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od maja kg 31/8/2011, 23:13

Cici evo mene i ovde da ti odgovorim Wink
Anti X-a ti jeste nizi od onih referentnih vrednosti,ali ne brini kod mene je dva puta bio i 0.00,pa mi je povecao dozu Fragmina,i na sledecoj kontroli je sve bilo super,rezultati su bili dobri.D dimer je i meni po prvi put uradio u 25 nedelji,jer mi je na rezultatima u Kg-u bio povisen.D dimeri rastu kako napreduje trudnoca,ali posto mi vec imamo te dijagnoze,prema njima se povecava doza Fragmina,tako da ti je i zbog toga on povecao dozu.Njemu su najmerodavnije vrednosti anti X-a,i on se najvise upravlja prema tome,vrednosti d dimera znaju da budu promenljivi.Meni je korigovao terapiju tri puta,i smanjio je tek nakon porodjaja.Tvoja situacija je potpuno ista kao sto je bila moja,i ako nemamo istu dijagnozu.Samo redovne UZ-e kontrole,rast bebe i protoci,i dok je sve to dobro nemas razloga da brines.Pracenje pritiska je takodje OBAVEZNO,jer i to je jedan od pokazatelja sta se desava sa tim krvnim sudovima i protocima kroz organizam.VELIKI POZDRAV!!!! osmeh srce
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cicsa80 1/9/2011, 11:38

Samo da vam pruzim podrsku i nadam se dobrom! cvet
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 2/9/2011, 22:55

Majo poljubac hvala punooooo na pojasnjenju i sto si uz nas Very Happy
Ljudi, ala sam se ja danas nacekala u gaku...... ali sam zavrsila sve
-protoci uredni igra
- po uz gaka bebac 1900g zbunjen
-zakazan ogtt test za 12.09. u 7h u gaku
-ovaj dr je merio bebin zeludac, sto to? samo dimneezije zeludca je upisao i predlozio ovaj FES ( ima nekek veze za bebinim srcem,valjda? zna neko nesto vise o tome
-zakazan FES tek za novembar dan moram da pogledam
-kontrola kod dr Dukanac u utorak 6.9 a u DM sledece nedelje
Ljubimo vas smiledraw smiledraw smiledraw
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od malenaa 3/9/2011, 14:54

O cici pa vi ste masala bas veliki,bitno da je sve ok,pod terapijom si i bice to sve dobro jos malkice i stize novi clan ...only 70days to go igra usne
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Shizika 4/9/2011, 23:26

Cici, ne znam shta je FES, najbolje da pitash dr u utorak.
Stvarno beba krupna, a dani usitnili.
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Mirjana 4/9/2011, 23:38

Cici, možda nađeš nešto ovde, ne znam
Tumačenje skraćenica na UZ-u kod trudnica
ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 8/9/2011, 20:44

Drugarice nase drage,
- Dosao je fraksi od 0.6 ml igra
- bebac je dobro ima 1900g, karlicno je okrenut, protoci uredni g g g
-klupce se odmotava, izgleda da DM nije bolnica gde cu se poroditi.... Dr savetovala Gak.....ipak nisam slucaj za njih
FEs je nesto vezano za bebino srce ali nisam skontala sta.
Hvala vam sto ste uz nas cveće
Bas smo aktivni ovih dana, isprobavamo nove pokrete i okrete radost
Ljubimo vas mali Cici i ja i d
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od gagax81 8/9/2011, 21:25

Bravo za malog Cicija, samo neka raste i radi gimnastiku! beba
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od BiKsi :) 8/9/2011, 21:39

Super Cici!

I da ti čestitam rodjendan unapred, jer neću biti tu, i da ti poželim ispunjenje zamišljenih želja! Zdravlje i ljubav na prvom mestu, uživaj maksimalno sa Cicijem i Ciciboyem! Ovaj rodjendan će ti biti mnogo drugačiji od prethodnih! CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od KoMetaK 9/9/2011, 13:57

Cici, vazno je da je bebac dobro i da lepo napreduje. osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od lolipop 9/9/2011, 20:59

Gdje ste vi Ciculjci. Vidim da liepo rastete, napredujete, i klupče odmotavate. Sve će biti kako treba, ne brinite. Ljubim vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 46
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 9/9/2011, 21:13

Biksi, hvala, hvala :))) bas si me obradovala cveće i poljubac
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 18 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 30 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu