KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

+61
Republica
maus
natalija
Mali Princ
Nefertari
cvrle76
liki
Mirjana
buby
majakg
jelena mb
anak
viktorija
Filippa
noja
key
JocY
maja76
Orline
Sofka
bubili2
Zoka83
Milijana
gagax81
dragana76ns
cicsa80
racili
bule74
malenaa
agata
bebko
Zaneta
Shizika
maja kg
ciklama
Kockica
djole42
*AIDA*
KoMetaK
bokica
lena
Marija86
Tinche
bobica83
Jelena*
HappyGirl
ŽenoLina
vašar
7-patuljaka
BiKsi :)
lolipop
Deni
Struzzo
dr mali pariz
heart84
MAAKKI
Sneza
Cupava
bak
catherine290505
cici
65 posters

Strana 13 od 30 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Sledeći

Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Kockica 11/7/2011, 23:52

Cici, čestitam ti na ulasku u 6.mesec! Ljubac poljubac
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 12/7/2011, 16:50

Hvala Kockice cmoka

Danas smo bili kod dr Dukanac na kontroli u Gaku, stavri sto ovako:
po njoma beba ima 680g i odgovara 24+1 ( a od petka u DM 640g i 22+4) kako tolika razlika?
Grlic dug 3cm, uradila mi je protoke, kaze cirkulacija uredna, normalan kolicina plodove vode. Ona misli da je beba decak :) Dobila sma utrogestan od 100mg 3*1 i da prve nedelje avgusta dodjem na kontrolu. Jel moze utogestan na recept, kako bese?
ljubimo vas, drugarice nase d
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Shizika 13/7/2011, 16:31

Ta razlika moze malo i da ovisi o aparatima i o sonograferu, nema to veze. Sad kad su bebi gotovo svi organi razvijeni (samo pluca budu tek pred kraj) one pochnu brze da rastu i debljaju se, nemash brige.
Divno!
smiledraw
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 14/7/2011, 18:46

Hvala Shiz Very Happy
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od anak 15/7/2011, 16:55

Bravo za dečaka, biće to junačina likeit roda
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od viktorija 15/7/2011, 23:43

Cici bravo za sincica,eto nama drugara Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 275568
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 17/7/2011, 18:02

Danas mi se desilo nesto neverovatno, nemojte se smejati dok citate ovo ali moram sa vama da podelim:
Juce sam ispekla pilece batake, pojela jedan i ostatak stavila na tanjir da se ohladi, pokrila i posle stavila u frizider da prenoci. danas izvadila iz frizidera, podgrela, stavila na sto i da prenesem u svoj tanjir a iz njih izlaze beli crvi affraid No affraid ne salim se mali sitni beli crvici No
Nravno da sam meso bacila, oprala detaljno frizider. zanimljivo je sto u tiganju gde sam grejala nije bilo crva. Niti sam ih ja videla pre ovoga.
Mene strasno brine, sta ako ih je bilo u onom parcetu mesa sto sam pojela No brinem se i za bebu i za sebe. nisam pametna koga da zovem i pitam sta da radim.ja se dobro osecam, bebac mrda sve je ok ali se plasim da se to ne razvije u nesto i ne napravi neki karambol. meso smo dobili od rod mm, prosto mi dodje da odem u radnju i pod nos i natrljam patkove!!!!!
Svi saveti i predlozi su dobrodosli????
Ujutru zovem ginekologa da pitam za misljenje
kod mene uvek neki egzoticni slucajevi....
Daj Boze da Cici i ja budemo dobro, da pegiramo i ovo molitva
Ljubimo vas i d
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od BiKsi :) 17/7/2011, 18:15

Ih Cici, užas, bljak. Trebala si možda to parče mesa odneti u higijenski, ili zvati njih da pitaš šta ti je činiti?!

Ljubac
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od bobica83 17/7/2011, 19:23

cici ne mogu da verujem sta citam! obavezno zovi,sto Biksi kaze higijenski i ginekologa! ja i onako slabo jedem meso posle ovoga necu nikako!
mazi ti tvoju bebu i uzivaj te bice to sve ok videces!
ljubimo vas puno i grlimo jako!
ljubav
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 41
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cicsa80 17/7/2011, 20:17

bobica83 :: obavezno zovi,sto Biksi kaze higijenski i ginekologa!
I ja mislim tako a nadam se da se nista nije desilo. cvet
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 18/7/2011, 11:40

Nazalost bez racuna i one nalepnice sto ti izmere ne kasi ne mozes nista No
kazu da je to neka muva odradila posao i da ne brinem,kazu super je sto mrdaju... a oni ce svako posetiti tu radnju gde je kupljeno meso.( cisto sumljam a dobro, videcemo) meso je kupila svekrva negde kod njih zato ja nema racun, a kesu sam normalno bacila.
Ceka dr ginekologada mi se javi, a cekam neku vezu sa infektivne da vidim sta oni prdlazu. mi smo dobro i tako treba da ostanemo Wink danas mi se ne jede nista.....
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Kockica 18/7/2011, 15:01

Joj Cici bljak! I ja sam odmah pomislila da je muva. Ono parče što si ti pojela, verovatno, je bilo ok. Muva je došla na meso dok se hladilo tj. pre nego što si stavila u frižider. Da nešto nije bilo u redu sa parčetom koje si jela ti bi to osetila. Primetila si da su nama trudnicama sva čula pojačana, pa i čulo ukusa i mirisa. Tako da čim nešto nije ok nas to automatski odbija. Mislim da ne treba da brineš, ali radi sopstvenog mira posavetuj se sa dr. Ljubim te puno zagrljaj
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od maja76 18/7/2011, 17:50

Cici ne moze utrogestan na recept, za tu razliku za nedelje znaš i sama da to ništa ne znači i da uvek ima odstupanja pogotovo na zastarelim aparatima, čudi me da ti to nisi rekli u Višegradskoj!
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od malenaa 18/7/2011, 18:03

uf cici kod nas dve stalno neka frka...bicete ok sigurno nisi ti pojela taj deo... ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 18/7/2011, 18:17

Majo, znala sam ali mi nisu rekli u Visegradskoj. nekako mi se laicki to ucinilo puno, ali sad sam mirnija. Kupila utrogestan, hvala :)
I dr gin kaze da ne treba nikakve analize dodatne, veruje da cu "sve izbaciti prvom prilikom". Nikako mira, sad bi mogli malo da odanemo a piletinu ne jedem vise lol!
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Deni 21/7/2011, 14:21

Jao Cici sad sam procitala. Majko moja, kad ne povratih, mogu samo da zamislim tvoju facu i brigu u tom trenutku. Vazno je da se to pregrmelo.
Hej, slobodno jedi piletinu ali samo tek spremljenu, jer je piletina i inace jedna od najkvarljivijih namirnica pogotovo u letnjem periodu.

Ljubim Ciculjka usne
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 46
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od buby 21/7/2011, 14:32

...fuj...ja se secam kao klinka tako je moja strina ispekla pile...i pokrila alu folijom...isto leto bilo i posle par sati kad su seli da rucaju i kad je otkrila pile izleti muva velika a na piletu beli crvi..ona izlegla male crvice...fujcina...bljakcina...odoh sad da povratim Laughing Mad Mad
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 21/7/2011, 19:04

Kod mene u dz opet "zurka sa lekovima" sad nemaju od 0.6. Ali sam dobila vise od 0.3 tako da se uvece bockam dva puta (2*0.3) lol! samo dok nesto imaju.
Sto se tice piletne, narucili smo domacu iz okoline Beograda, pa sta bude.
Ja sam malo izgubila apetit, ustvari jede mi se nesto, ali ni ja samma ne znam sta bi to bilo...mozda ipak slatko, kremkasto, hladno Wink
Ljubimo vas mi cveće
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od anak 21/7/2011, 19:43

Cici, možda mali Ciculjak voli sladoledić king
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od gagax81 22/7/2011, 14:40

Jedan veeeeliki ljubac za naseg drugara i njegovu mamu poljubci
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cicsa80 22/7/2011, 14:56

Mozda Ciculjak zeli neki sejk a mama moze krem kafu Very Happy Dobro je da ste se snasli za te lekove i da makar i tako ima. Pozdrav za Ciculjka veeeeeliki!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 23/7/2011, 21:21

Mozda je ipak krem kafa pravi izbor Wink sjajna ideja, hvala cicsa Wink
anak, voli i sladoled mmmm njam njam to smo ruckali juce sunny
meni je danas nesto dan za plakanje Rolling Eyes pocela sam da brinem sta ce biti, kako ce biti, neke gluposti mi se vrte po glavi....moji idu na odmor kao i blizi prijatelji, ostajemo sami u bgd pa me i tu malo hvata trema.( kuku sta su tek kad se beba rodi) ja nekako volim da su mi svi tu, luduju i hormoni....eto tako mi proveli dan
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Shizika 23/7/2011, 22:36

Cici, hoce to od hormona. zagrljaj
Prolazna faza. yes
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od gagax81 24/7/2011, 12:10

Ma bice sve OK! Ne brini se! A to plakanje i mene uhvati bez ikakvog razloga. Trudnice, sta ces! Very Happy
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Mirjana 24/7/2011, 17:56

cici ::
Ceka dr ginekologada mi se javi, a cekam neku vezu sa infektivne da vidim sta oni prdlazu. mi smo dobro i tako treba da ostanemo Wink danas mi se ne jede nista.....
Ha ha ha! Jel baš gad?
Grozno je to što ti se desilo! Baš mi se sada smučilo meso Crying or Very sad
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 13 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 30 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu