KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

+61
Republica
maus
natalija
Mali Princ
Nefertari
cvrle76
liki
Mirjana
buby
majakg
jelena mb
anak
viktorija
Filippa
noja
key
JocY
maja76
Orline
Sofka
bubili2
Zoka83
Milijana
gagax81
dragana76ns
cicsa80
racili
bule74
malenaa
agata
bebko
Zaneta
Shizika
maja kg
ciklama
Kockica
djole42
*AIDA*
KoMetaK
bokica
lena
Marija86
Tinche
bobica83
Jelena*
HappyGirl
ŽenoLina
vašar
7-patuljaka
BiKsi :)
lolipop
Deni
Struzzo
dr mali pariz
heart84
MAAKKI
Sneza
Cupava
bak
catherine290505
cici
65 posters

Strana 21 od 30 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Sledeći

Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Nefertari 5/10/2011, 08:46

Super za izvestaj ti si zenska skoro nagazila u deveti jos desetak dana i onda si na konju, nemoj da se sekiras sad pred kraj.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Sneza 5/10/2011, 09:27

Ništa sse ne sekiraj, sad kada si dogurala do ovde, još desetak dana i na konju si. A to što se smanjila kol plodove vode, ne brini, čim oni ne paniče (dr) nije ništa ozbiljno. Moja drugarica je od 4 do 9 meseca imala manjak plodove vode.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od noja 5/10/2011, 12:42

cici jos malo jos malo i mazenjeeeee bebe radost radost radost

snezoo avatar je presladak mogla si spreda te tvoje puzece guzicice staviti, ja se uvek raznezim kad ih vidim sunny sunny likeit likeit likeit
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 46
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cicsa80 5/10/2011, 13:10

Ciculjci jos malo.... Ljubim vas! cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od key 5/10/2011, 13:56

super,draga lol!
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 46
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od gagax81 5/10/2011, 15:45

Cici, jos malooooooooo pa stize beba... Samo bez nervoze!
Ljubimo vas ljubav
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od bebko 5/10/2011, 18:35

Jedan za Cici usne i puno za Ciculjka ljubav
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od dr mali pariz 6/10/2011, 22:37

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 612963ljubac za moju Cici i njenog Ciculjka!!
Boga mi...usitnila si Cici...usitnila...a kao da je saznanje o trudnoći juče bilo... Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od maus 7/10/2011, 09:28

Pozdrav i ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Orline 7/10/2011, 17:26

Cici, izgurala si najteže, i ovo će brzo da prodje.
Ljubim te osmeh srce
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 7/10/2011, 19:07

Drugarice nase, stvarno se priblizilo Very Happy
pocela sma da oticem, preko noci. jutros sam se probudila ko "naduveni kvasac". i da, moram da priznam da me je strahhhh i malo panika hvata, malo zivci , hormoni itd
nisam vam pisala,
-prodat je stan, selimo se mada jos ne znam gde
- moja dr iz dz me ubi juce u pojam, rekla mi je ovako " brinem se za vase zdravlje, vise nego za bebino. Znate da nisam bila da se ova trudnoca odrzi ali sad je gotovo. Milsite pozitivno a ja vam zelim da drzite svoju bebu u naricju i da se vidimo posle porodjaja...."
ostala sam bez teksta, dosla kuci, isplakala se ko kisa. Bice kako je Bog odredio, ja se molitva i verujem u pozitivan ishod. tesko mi je da izbaci ovu misao iz glave.
Ljubimo vas i zagrljaj
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Sneza 7/10/2011, 19:16

O Cici, baš te nasekira a i mene su potresle te reči. Naravno da ćeš uživati u svojoj bebici, drugačije ne može i tačka.
Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 191975
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cicsa80 7/10/2011, 20:42

Ma oni su nekad netakticni i tako sruce i ne razmisljaju ni sta su rekli. Makni tu misao iz svoje lepe glave i lepo upakuj pozitivne misli! I da nadjete vase gnezdasce i sa svojom bebom uzivate! Ljubim Ciculjke!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od maja kg 7/10/2011, 22:55

Stvarno nemam komentar na ovoliku glupost od strane jednog lekara. Rolling Eyes
Ne obracaj paznju,naravno da cete biti dobro i ti i beba.Pod stalnom kontrolom ste i sa ginekoloske i sa hematoloske strane,tako da ce do samog kraja sve ici kako treba,nema razloga da bude drugacije. Razmisljaj samo pozitivno,i uzivaj sa svojom bebom,nemoj da te obeshrabre ovakvi komentari.Saljem ti puno pozitivne energije,i uvek kada ti bude tesko seti se mene,kako sam na kraju i pored svega stigla do kraja.Komentar mog ginekologa nakon mog porodjaja bio je"Sada slobodno mogu da kazem da beznadezni slucajevi vise ne postoje". Veliki poljubac i samo glavu gore i osmeh na lice,da tako sacekas svoju bebu!!! osmeh srce osmeh srce
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od KoMetaK 7/10/2011, 23:37

Uh, Cici, pusti sta prica ta dr, koliko god da je tvoja! c c Zar sad pred kraj nasla da te stresira? Opusti se, bice sve ok, kao sto je i do sada bilo. Sta si sve prosla, ovo je tvoja godina!
Da se sto pre preselite i sredite kutak za bebu, a za porodjaj imas Majino iskustvo, ne trebaju ti saveti ne takticnih lekara. zagrljaj
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od key 8/10/2011, 08:41

draga,mislim da je dr.komentar krajnje glup i neumesan!bas sam se iznervirala kad sam procitala c ...uzivaces ti sa svojim bebcem i nemoj ni da mislis da ce biti drugacije...
ljubimo vas ljubav
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 46
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Republica 8/10/2011, 15:07

Cici i kod tebe malena da se ugljezdim.

Sad i vas pratim.Sve vas paratim sada.I tebe i Tanju i Viktoriju.

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 275568
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 55
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od dr mali pariz 8/10/2011, 16:54

Uh Cici,ma stvarno na kakve izjave ti nailaziš...počev od svekrvine,preko Miljića, pa te dr, ma stvarno ima li čoveka u tvom okruženju,sem tvog dragog,i nas ovde koji umeju da sroče neku lepu?
Stvarno ga ta dr-ka pr...ra!
Draga, jesi li smanjila so? :lol!:pazi mene,kako delim savete Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 635297
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 10/10/2011, 16:02

jutros sam bila kod dr imunologa, ispricala sam jos sta je rekla dr iz dz. Zena pla u nesvest i rekla da je ova kompletan kr...n i da ne zasluzuje zvanje dr. osim toga ko je ona da daje takvo misljenje.
ne znam Pari, takav mi horoskop lol! imam vas i mog mm , moje roditelje dosta osmeh srce mada se nebih bunila ni da drugimalo malo promene stav,

dr mi je uzlea krv za neke analize, njoj bitne. objasnila mi je zasto taj IgM raste tokom cele trudnoce. Ohrabrila me je da cu najverovatnije moci da dojim bebu. Konsultovace se sa Miljicem i Dukanac oko vrste porodjaja. Kako ce se tri glave sloziti videcemo lol!
malo me je umirila, bas mi je bilo tesko.

rezervisali smo krevetac i dusek bravo bravo bravo
sutra kod dr Dukanac na virkanje, merenje i protoke. javlja se za izvestajem.
malo ni je otezao stomak i ja samam sebi, ruke, noge i lice blago oteceno, pritisak normalan Wink
ljubimo vas osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od gagax81 10/10/2011, 16:18

Uopste nije umesno to sto ti je rekla ta doktorica Shocked Kako moze i da pomisli da tako nesto kaze?!
Sreca pa ima i normalnih doktora!

Super za krevetac i dusek, pocelo spremanje polako?
Jos malo pa ces se druziti sa svojim malim Ciculjkom. Cmokic za oboje! poljubac
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od bak 10/10/2011, 17:40

Cici drugarice, kakav je kretan ta tvoja dr Shocked Sokirah se!
Vazno je da ste vas dvoje dobro, da dani prolaze, cici raste i sprema se da ugleda ovaj svet! Ljubim vas Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 11/10/2011, 12:38

evo nas sa izvestajem:
-protoci, cirkulacija uredni, beba je 37+5, a mi smo 35+3
-malo smo glavati, teski oko 3000g , prednjaci glavica igra
-u petak radimao proveru rada srca bebe
- " hapse nas u Vrt "18.10
-brisevi, kks, bihemija, urinokltura i neki glikorizirani hemoglobim nam traze
idemo nas po upute pa u akciju
- sad se stvarno pribliziloooo x imam jos par dana da spremim sve d
ljubimo vas poljubci
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od KoMetaK 11/10/2011, 15:37

Cici, jos malkice, vazno je da bebac lepo napreduje, a ti pozuri sa spremanjem za upoznavanje Wink osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od lena 11/10/2011, 17:47

Ohoho, Ciculjak ce uskoro doci na svet, bar se meni tako cini - em dve nedelje ide napred, em je "glavonja", em vec ima 3.000 g.... Kao moj Andrija!Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 275568 Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 338438
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od lena 11/10/2011, 17:53

Glikozirani hemoglobin ili HbA1C jeste jedan od vrlo bitnih i pouzdanih pokazatelja eventualnog dijabetesa (ako je povisen, naravno, ne valja a ukazuje na vrednost secera u poslednja dva-tri meseca i sada). Ja sam to radila umesto OGTT.
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 21 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 30 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu