KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

+51
Aries
Lily
Alexandra1707
racili
Shizika
agata
Zoka83
bobica83
nolinica
Simona
Malina
bubili2
nevena50
Cupava
jaca*caca
fenix
Kockica
noja
Marija86
bokica
lilly13
lena
bule74
bebko
viktorija
*AIDA*
ciklama
Jelena*
bak
ŽenoLina
vašar
HappyGirl
KoMetaK
anak
Deni
cici
dragana76ns
djole42
BiKsi :)
heart84
Orline
malenaa
catherine290505
Sneza
lolipop
Tinche
MAAKKI
cicsa80
dr mali pariz
Struzzo
kristina33
55 posters

Strana 17 od 17 Prethodni  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 17 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od dr mali pariz 6/5/2011, 12:54

kristina33 ::.
Kada bi dr znali zasto se odlicni embrioni ne ugnjezde uspesnost ne bi bila 30% nego 100%!
Niko ti ne moze dati odgovor na to pitanje...
KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 17 561840 apsolutno si upravu,i onda kad me neko posle neuspeha pita suludo pitanje-a jesu li ti rekli zašto nije uspelo- ja bi ga čuknula u šupljikavu glavicu! KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 17 561840
Kris,lep provod u banji...uživaj...kao na medenom mesecu,i oanko-ko Lena-dok te stimulacija još radi,opustite se...Bićemo trudne,to znam,ali ne znam vreme,i to me jbe! KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 17 670661
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 17 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od kristina33 6/5/2011, 13:37

mali pariz ::a jesu li ti rekli zašto nije uspelo
Od ovog pitanja se jezim, ali za njim idu i druga jos gluplja, zato sam prestala i da govorim kad idem u postupke...
mali pariz ::Bićemo trudne,to znam,ali ne znam vreme,i to me jbe!
E to i mene jbe lol!
jaca*caca ::Vratiće se rode... roda
Jaco rasplaka me i na poslu. Hvala ti na divnoj zavrsnici cmoka
Sve ostale drugarice drage lep vikend vam zelim
d
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 17 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od jaca*caca 6/5/2011, 13:45

Stojim iza svake reči ! zagrljaj
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 17 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od adriatika 6/5/2011, 15:34

Druze po kutku samo napred. Bice.. srca
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 17 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od ciklama 6/5/2011, 16:20

zagrljaj

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 17 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od cvrle76 6/5/2011, 18:48

zao mi je draga..... Sad
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 17 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od Struzzo 6/5/2011, 19:00

Au, draga moja... Sad
U ovim trenucima nema pametnih reči ni pametnih saveta....sve vrlo dobro znaš.... i ja te jako, jako...
zagrljaj

Eto, koliko tema, postova, strana na forumima o terapijama IVF, o tome šta jesti, šta piti, ležati ili ne posle ET, progesterona ovakvog ili onakvog, u ovoj ili onoj količini, koji dodatni suplementi, kakvi simptomi, kakav stav, kakvo raspoloženje, ponašanje itd, itd, itd....u nedogled...a sve to ima i nema smisla, može i ne mora da pomogne, od toga zavisi i ne zavisi uspeh...ne, kad je suđeno, onda će i da se desi.....a što se toliko mučimo? što toliko čekamo na to?...nemam racionalni odgovor...nema objašnjenja...lično, često mi to vrlo teško padne...i divim se svakoj curi kao što si ti koja tako dobro podnosi tu strašnu neizvesnost... poljubac
Dočekaćemo i mi naše bebe...
zagrljaj
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 17 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od Orline 6/5/2011, 20:50

Kristina, dušo moja Crying or Very sad
Neka pitanja ostanu večno neodgovorena. Kad dobijemo rešenje problema, onda zaboravimo to što nas je mučilo i ostalo bez odovora. te se nadam da će tako i sa tobom biti. Da će jedna beba da stigne i da polako ostavi ovo sve u zaboravu i u izmaglici iz koje ćeš poneki podatak izvući samo koliko da pomogneš savetom nekome ko prolazi kroz slične muke.
Mislim na tebe jako. Posveti se mužu sad, kao što si i planirala, to je najbolje rešenje. KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 17 75087
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 17 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od HappyGirl 8/5/2011, 18:09

kristina33 ::
Iz nekog razloga jos nije doslo nase vreme, ali doci ce, znam sigurno!

Draga, žao mi je! Nemam reči ni način kojim bi umela da te utešim ali ti imaš reči kojim si me oduševila. Neka bude tako i neka to vreme dođe, baš na vreme! molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva poljubac zagrljaj
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 17 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od cici 8/5/2011, 19:11

tuga i zao mi je

ff
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 17 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 17 Prethodni  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu