KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

+51
Aries
Lily
Alexandra1707
racili
Shizika
agata
Zoka83
bobica83
nolinica
Simona
Malina
bubili2
nevena50
Cupava
jaca*caca
fenix
Kockica
noja
Marija86
bokica
lilly13
lena
bule74
bebko
viktorija
*AIDA*
ciklama
Jelena*
bak
ŽenoLina
vašar
HappyGirl
KoMetaK
anak
Deni
cici
dragana76ns
djole42
BiKsi :)
heart84
Orline
malenaa
catherine290505
Sneza
lolipop
Tinche
MAAKKI
cicsa80
dr mali pariz
Struzzo
kristina33
55 posters

Strana 15 od 17 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sledeći

Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od Shizika 4/5/2011, 14:51

Josh malo roda u tvom smijeru:
roda roda roda
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od lolipop 4/5/2011, 14:59

Kićo šaljem rode roda roda roda roda roda roda

Jedva čekam da se javiš sutra sa lijepom teta betom.

Ljubim vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od kristina33 4/5/2011, 15:24

Drage drugarice sinoc sam se vratila sa putovanja divno sam se provela i ne zalim sto sam bila Very Happy
Na zalost mislim da ni ovog puta nece biti nista od mojih bebica, rode su me ponovo zaobisle, ali sam sigurna da putovanje nije uzrok neuspeha...
Pre dve-tri veceri sam sanjala kako idem na prirodnjak i jos to jutro sam bila sigurna da nema nicega ni ovog puta.
Sinoc je test pokazao samo jednu crticu, ali sam i bez njega znala da su bebe otisle, to mi je bila samo potvrda vise da prestanem da se bockam... mislim da su me embrioncici napustili jos onaj dan kada sam imala jake grceve, izgleda da nisu bila creva u pitanju...
U ponedeljak me je zvala Goca, da vidi kako sam, bila je nestrpljiva pa je zvala da vidi da nisam slucajno radila neki test ili betu... bas me je obradovala jer vidim da je i njoj vec sad iskreno stalo... ali ni to nije dovoljno...
Nisam mnogo tuzna, na zalost navikla sam na ove neuspehe, veci bi sok bio da uspe, ali sam razocarana sto nista od svega nije pomoglo...
Sledeci put ne koristim nista sem folne, crinone ili utrogestan i obavezno pregnil, zao mi je sto ga i ovog puta nisam uzela na svoju ruku...
Hvala vam svima na ogromnoj podrsci, divne ste kao i uvek.
Sve vas d i poljubac
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od viktorija 4/5/2011, 15:40

Kristina razumem ako se tako osecas ali ja mislim da ne mozes biti sigurna dok ne uradis betu...
Sto se testa tice i sama kazas da si ga uradila sinoc a to nam je bio 11 dpt.Ja sam odmah pomislila da je rano jer i sama znas da su nase drugarice radile i 14 dan,bio im je negativan a bete taj isti dan pozitivne...jos ako si radila uvece tada je nivo hormona bhcg manji nego ujutru
To za grceve, creva, sve to moze biti i simptom trudnoce a neceg suprotog...
Izvini sto ti sve ovo pisem ali iskreno mislim da si prenaglila,nemoj milim te da odustajes pre vremena,seti se samo optimizma i poleta koji si do malopre imala...Bar sutra ujutru ponovi test ako nemas snage za betu.
Ne ljuti se na tvoju drugaricu celim srcem ti zelim da nisi u pravu... KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 21831
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od kristina33 4/5/2011, 15:56

Draga Viktorija naravno da se ne ljutim, napisala si sve ono sto bih i ja nekome ko je u situaciji kao ja...
Betu moram da uradim zbog Goce, tako da cu je odraditi, a optimizam i veru nisam izgubila, ja i dalje verujem da cu uspet, ali ne ovog puta...
Meni je ovo 6. cekanje bete i na zalost suvise sam dobro upoznala svoje telo...
Navijam za tvoju veliku betu sutra cmoka
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od noja 4/5/2011, 16:11

kiki ja se iskreno nadam da tebe osećaj vara, čini mi se da je zoka pi po testu i da je bio negativan,
nepredaj se uz tebe smo neprekidaj terapiju i vadi betu navijamoooo jakooo igracice igracice igracice igracice
roda roda roda
nek te onaj pozitivan duh sa početka uvek prati i kao što viki kaže ponovi sutra testić,
a što se tiče simptoma to nemora ništa da znači osetila na svojoj koži a uvek su mi druge cure govorile roda roda roda
mi i dalje navijamo srca srca igracice igracice igracice srca srca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od catherine290505 4/5/2011, 16:41

Ja i dalje drzim palceve yes

zagrljaj
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od MAAKKI 4/5/2011, 16:59

Kristina ima dosta cura koje su radile test, a on bio negativan, ipak ti izvadi betu a ja navijam svim srcem da bude velika igracice igracice igracice igracice igracice igracice
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od lolipop 4/5/2011, 19:22

Kićo, molim te vrati tiket na staro, neka piše na 7. polju "u toku" bar do sutra kad uradiš betu zbog sebe i bebirona, a ne zbog Goce. Izvini ne bih da solim ranu, nego stvarno ovako osjećam, nekako si rano presjekla, baš baš rano.
Poznajem taj osjećaj da ćeš doživjeti šok ako uspije i sama se tako osjećam. Ali vjerujem u čuda. Ipak si imala više bebica, i mislim da te ovaj put jedno malo, samo tvoje čudo sutra ujutro ipak čeka.
Puno te ljubim i grlim najsnažnije
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od Malina 4/5/2011, 19:34

Draga Kristina,
savrseno te dobro razumem kad kazes da si do sad upoznala svoje telo. Znam da znas svaki bol, grc, probadanje... Ali, priroda nekad iznenadi. Ja u to verujem i tome se nadam. Znam koliko ti je mrsko i tesko, ali uradi tu betu, pa cemo posle da pricamo. Ljubim te puno poljubac
Tvoja drugarica po pokusajima zagrljaj
Evo i malo roda
roda roda roda iznenađenje
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od heart84 4/5/2011, 20:01

Ja i dalje navijam i verujem da te je osecaj prevario, da ces sutra videti veliku betu poljubac
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od bebko 4/5/2011, 20:05

Malina ::Draga Kristina,
savrseno te dobro razumem kad kazes da si do sad upoznala svoje telo. Znam da znas svaki bol, grc, probadanje... Ali, priroda nekad iznenadi. Ja u to verujem i tome se nadam. Znam koliko ti je mrsko i tesko, ali uradi tu betu, pa cemo posle da pricamo. Ljubim te puno poljubac
Tvoja drugarica po pokusajima zagrljaj
Evo i malo roda
roda roda roda iznenađenje
Ovome se nema šta dodati zagrljaj
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od Sneza 4/5/2011, 21:09

Ne daj se a mi ovde ne verujemo osećanjima jer mogu da pogreše, znam po sebi, a ti sutra da nas obraduješ sa debelom betom
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od dr mali pariz 4/5/2011, 21:37

Kris,kod Viki u dnevniku vidim tvoj post iznad svog,i sasvim slučajno se zagledam u tvoj potpis koji mi je inače bled i nejasan...ali su mi sad slova nešto veća.Čitam i ne verujem.Ipak,samo si test radila.Nadam se da Betu ne radiš zbog dr nego zbog sebe draga...ma koliko se mi koprcale,NADA nas je održala i sigurna sam da je imaš još uvek,i treba ,jer betu TREBA zbog sebe da odradiš.
Iskreno,ne sećam se zbog čega si fragmin primala-jesi li njega primala?
Ja čekam tvoju betu i navijam za nju...ma ženo,sve je bilo bolje...MORA rezultirati uspehom! KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 32796 KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 32796 KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 32796
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od kristina33 4/5/2011, 21:51

Pari fragmin sam primala zbog mnogo neuspesnih postupaka, dogovorila sam tako sa dr i sa internistom jer moze da pomogne, a ne skodi, bar ja nisam nista nasla da on moze uzrokovati.
Sledeceg puta ne planiram da ga koristim, nije mi prijao psiholoski... uzasno mi je bilo to bockanje u stomak, a da ne pricam o masnicama koje su mi ostale, primacu ga tek kad beta bude pozitivna, ali bez pregnila ne idem vise u postupak!

Hvala vam svima jos jednom na podrsci i divnim recima, razumem vas u potpunosti, jer bih i ja isto to pisala bilo kojoj od vas, ali isto tako sam sigurna da i vi mene razumete i znate taj osecaj... prosto je nepogresiv...
Najvise od svega bih volela kada bi mi sutra rekle "vidis da nisi bila u pravu", ali sam 100% sigurna da se to nece desiti.

Malcice sam otplakala, u kolima od posla do kuce i sad sam vec bolje, smisljam novu strategiju... jos kad me Viki, Mare i Loli zaprase i povuku nema da ne uspe narednog puta
Sve vas d i poljubac
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od dr mali pariz 4/5/2011, 21:58

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 670661
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od lolipop 4/5/2011, 22:10

zagrljaj
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od BiKsi :) 4/5/2011, 22:25

Kris, ja se ipak potajno nadam, mada te i razumem, i grlim i ljubim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od cici 4/5/2011, 22:27

zagrljaj
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od dragana76ns 4/5/2011, 23:01

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 38642 Ja cu da cekam rezultate bete... i da se nadam da je ovaj postupak ipak bio uspesan KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 38642
KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 582639 KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 582639 KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 582639
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od cicsa80 5/5/2011, 00:56

usne cmoka beta Nadam se da ce ti ovakvo lice biti kad uradis betu! poljubac
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od bebko 5/5/2011, 08:53

zagrljaj poljubac
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od catherine290505 5/5/2011, 09:16

Cekamo yes
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od bule74 5/5/2011, 09:33

Kristina, zao mi je sto tako mislis ali sam ubedjena da ovoga puta nisi u pravu. 11ti dan je rano za test i u to ces se uveriti koliko vec danas.
Navijam za tvoju veliku betu (pre neki dan sam sanjala da ste ti i Viki trudne i da imamo veliko slavlje na nasem kutku.Imamo i mi ,tvoje drugarice, pravo da verujemo da nas osecaj ne vara).
Ljubim te i grlim jako i navijam i cekam
roda roda roda roda roda srca
bule74
bule74

Broj poruka : 209
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od jaca*caca 5/5/2011, 13:59

IMAM I JA PRAVO DA TI NIŠTA NE VERUJEM !!! JA ČEKAM BETU!!! beta beta beta beta beta beta beta roda roda roda roda roda iznenađenje poljubci poljubci poljubci wavecrowd vv vv vv
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRISTINA -  neplanirano ceka rode :D - Page 15 Empty Re: KRISTINA - neplanirano ceka rode :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 17 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu