KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Garderoba za trudnice

+18
Mali Princ
Cranberry
natalija
MARA
maus
dragmilk
BiKsi :)
Mirjana
SSanja
Mrvica
srna011
Zaneta
maja76
catherine290505
liki
Milijana
bubili2
bokica
22 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

Garderoba za trudnice - Page 5 Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od lena 14/5/2012, 11:05

mili: "Moram da pokazem ove strane mm-u da vidi koliko sam ga ja malo kostala za ove dve godine koliko sam bila trudna..."

PA KAD JE COVEK IZABRAO ZGODNU ZENU KOJA ODLICNO "NOSI" SVOJE TRUDNICKO STOMACE, NE GOJI SE, BRZO SMRSA... Wink Very Happy

"...ostalo sve staro, cak i farmerice, samo sam stavljala gumicu Wink "

MILI... Shocked Razz
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice - Page 5 Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od dr mali pariz 14/5/2012, 11:58

I moja kuma nosi farke sa gumicom...ali sad je 5. mesec...Čekam je još koji, baš da vidim dokle će moći lol!
Inače, ona je džepno izdanje, pa je i u PS-u kupovala trudničke iz prehodnih god.,po nižim cenama...za mene nikad nema nešto na sniženju, ali mi zaista nije padalo napamet da dajem 4500 din za te pantalone, koliko su i sada. Čak mi pod prstima ne leži materijal...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice - Page 5 Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od Orline 14/5/2012, 12:02

Milijana queen
Kad sam ja rondala i drndala po stanu što nemam šta da obučem mama mi predlagala isti "fazon" sa gumicom Laughing Ja ne uzeh u razmatranje, ali viš, možda i nije tako loše Razz
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice - Page 5 Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od Milijana 14/5/2012, 13:22

Ma nije valjda da ne koristite gumicu affraid (da se razumemo, pricamo o gumici za kosu Wink ) Pa gumica je zakon za trudnocu... ja sam u prvoj trudnoci nosila svoje stare farmerice dok mi se nisu popunile butine negde pred kraj osmog meseca... gumica, preko gumice pojas i onda komotno moze i neka rolka malo duza, mada sam ja u glavnom nosila sire stvari evo vam dokumenat (i da demantujem Lenu, ja sam se u prvoj ugojila 20 kg, a u drugoj 18, al stvarno brzo skinula) Garderoba za trudnice - Page 5 Dbl30y (slika je negde pocetkom novembra 2010, a ja sam 20.10 usla u osmi mesec)
U drugoj je bilo lakse jer sam u startu usla sa manjom kilazom pa su mi trudnicke pantalone bile velike i onda sam do kraja nosila farmerice i gumicu Laughing

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice - Page 5 Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od dr mali pariz 14/5/2012, 13:25

Mili, da, i kuma pekmezaru koristi. Ne ja, ne volim tako da idem, ne bih se osećala komotno. Sad je to i nemoguće. No, ja pojas stavljam na go stomak, i malo se poznaje ispod majica, jer je ipak toplo vreme...lako je vama zimskim velikim trudnajama, pa sve to nekim džemperima zakamuflirate Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice - Page 5 Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu