KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Garderoba za trudnice

+18
Mali Princ
Cranberry
natalija
MARA
maus
dragmilk
BiKsi :)
Mirjana
SSanja
Mrvica
srna011
Zaneta
maja76
catherine290505
liki
Milijana
bubili2
bokica
22 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Garderoba za trudnice

Počalji od bokica 19/3/2011, 10:29

Happy nadam se da se ne ljutis sto sam otvorila novu temu, ali cini mi se da je korisna.
Mnoge trudnice su pisale o svojim trudnickim krpicama ali ko ce to sada naci.

Tako da molim sadasnje i bivse trudnice da nam napisu sta su i koliko kupovale od odece u trudnoci.

Ja sam shvatila da vise nemam sta da obucem. Nisam se uopste ugojila ali je stomak malo porastao i sem dve tri haljinice nemam sta da obucem. Imam gomilu suknjica sto letnjih sto zimskih i sada su potpuno beskorisne. Majicice sve uske i ispadnu mi kratke.

Ja bas i nisam sportski tip. Sta cu kad volim da se napirlitam. Ne volim preterano trenerke ali ipak moram sada da ih nosim ponekad.

Kupila sam trudnicke farmerke 36 broj u nadi da necu odjednom da se ugojim previse pa da pozadina ne moze da mi stane u njih.
U P...S sam ih platila 3.790 dinara. Tanaka teksas, gore udoban pojas, a kroj vise podseca na pantalone nego na klasicne farmerke. Ima ih u vise boja.

U butiku Eleni su 2.200 dinara, turska proizvodnja ima i uzis modela, lastis se podesava. Nisu lose ali su ove u P...S-u ipak vidno kvalitetnije a i mnogo je tanji teksas. Zato su i skuplje.

U P...S ima mnogo lepih tunika i haljinica ali nisu ispod 4.500 do 5.000. Malo mi mnogo sada kada mi sledi prva trudnicka plata.

Da, imam problem sa helankama. Lastis me bas stisne. Mora da imaju neke bez njega ali ne znam gde.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od bubili2 19/3/2011, 12:05

Tema odlicna, evo i ja od jutros razmisljam o tome, nocas sam spavala u pidzami od MM jer u moje ne mogu da stanem ali i njegova mi tesna ili je on smrsao ili sam se ja ubucila . Ja sam uzela jedne farmerke sa gumom, i imam jednu trenerku i to je sve. Hvala ti na informacijama, Reci mi molim te jel u TC Usce ima P...S.
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od bokica 19/3/2011, 12:11

Da bubili ima u Uscu
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od bubili2 19/3/2011, 12:17

E super, hvala ti puno ff
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od Milijana 19/3/2011, 12:36

Garderoba zavisi od perioda kada si i koliko trudna Laughing Ja sam celo leto pregurala u svojim farmericama, majcama, pantalonama i sl. Počela sam da se gojim u septembru i tada sam kupila trudničke pantalone u P...S-u. Uzela sam jedan broj veći nego što sam nosila pre trudnoće i prva dva meseca su mi bile malo komotnije, ali zato su mi u devetom bile tesne. Mislim da nisam pogrešila, jer da sam uzela manji broj ne bi mogla da ih nosim kasnije. E sad, ja sam se najviše i naglo ugojila u osmom i devetom mesecu. Što se tiče kvaliteta, nisam zadovoljna No Bile su 3500 dinara, a gajke za kaiš su odmah počele da se rašivaju. Da ne spominjem da se boja isprala posle drugog pranja, više nisu bile tako crne kao na početku. Ostalo sam se snalazila, nosila sam trenerke i svoje farmerice sa elastinom samo ih nisam zakopčavala, već sam stavljala gumicu na dugme, a preko trudnički pojas i neku dužu rolku ili suniku. Vidim da ćete vi biti najviše trudne baš na leto i to je najlakše što se tiče garderobe, kupiš par haljina i teraš. Ja sam imala nekoliko za leto koje sam kupovala kod kineza za po 1000 dinara i bolje su se pokazale nego ove skupe pantalone....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od liki 19/3/2011, 13:01

Ja sam cele zime nosila tunike i helanke ,a helanke imam sto pari sve boje,a kupila sam i trudnicke helanke,obozavam da ih nosim a i jos uvek sam miss trudnica za sad,nisam sklona gojenju u prosloj trudnoci sam se ugojila samo 3 kila i skinula posle mesec dana,jedva cekam leto ,prstace haljinice na sve strane.
liki
liki

Broj poruka : 321
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od catherine290505 20/3/2011, 14:38

Bokice, ja sam imala trudnicke pantalone i one su mi bile ok da preguram drugi deo zime i prolece. Stomak mi se od starta poznavao, tako da sam brzo morala da nabavim trudnicku garderobu. Helanke su mi bas legle, nasla sam i trudnicke u robnoj kuci Leto ali su bile paprene, isla sam u potragu i u par tih skupljih butika, ali mi se cinilo skroz bzvz da bacim tolike pare na nesto sto cu nositi par meseci i na kraju sam nasla ispred starog Merkatora coveka koji je donosio robu iz Turske i kupila 5 komada, svih boja sa sirokim lastisem -nesto nalik na pojas. Posto sam se porodila u julu, haljine su mi bile prakticne ali od svega su mi najvise odgovarali kombinezoni, ubedjivo najprakticniji za trudnocu, posebno onu odmaklu, kad vise ni u sta nisam mogla stomak da spakujem, imala sam cetiri kombinezona i nisam izlazila iz njih.
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od maja76 20/3/2011, 15:20

Bokice ne kupuj halanke sa lastisom, nego imas one sa produzenim pojasom, ja ih imam od ranije, kupila sam u Modusu, ne prodaju sa kao klasicna trudnicka garderoba, meni bas odgovaraju.
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od Zaneta 21/3/2011, 08:50

Bokice, u Modusu imaš super helanke, za manje od 500 dinara...nemaju laštiš, nego pojas...Ja još uvek nisam ništa kupovala osim helanki, imam par pantalona koje mogu da nosim još neko vreme jer mi se još ne poznaje stomak...A čim otopli, sašiću sama sebi tunike i haljine za leto...tek ću na jesen kupovati pantalone...
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od bokica 21/3/2011, 09:51

E te mi helanke trebaju. Imam i ja jedne stare bez lastisa al samo su za po kuci.

Kada tako malo kostaju u Modusu kakvog su kvaliteta?

Lako je tebi Zaneta kada umes da sijes.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od Zaneta 21/3/2011, 12:47

Skroz su ok te u Modusu. ja sam kupila i neke u jednoj radnji u Batajnici, za 350 dinara, ali se radnja zatvorila pre neki dan Sad
Ne znam baš savršeno da šijem, ali za moja potrebe skroz ok...jedino nemam endlericu, pa se snalazim sa krajevima... :)
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od srna011 16/5/2011, 12:00

Pozdrav devojke ja sam ovde prvi put i zanima me gde se nalazi taj Modus o kome pričate.Danima već tražim helanke i tri četvrt helanke koje me ne bi stezale.I da li u MOdusu imaju i tri četvrt helanke?Hvala vam puno

srna011

Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od catherine290505 16/5/2011, 12:07

Modus ima u centru Zemuna kod Madlenijanuma
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od maja76 16/5/2011, 15:06

Modus postoji i u Svetogorskoj u produzetku od zgrade Politike.
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od Mrvica 10/11/2011, 21:01

Nesto su svi stali sa porukama na ovu temu od proletos. Sta cemo mi koje smo zimske trudnice?
Ja sam tek 15.nedelja, ali vec mesec dana ne mogu nista da zakopcam. Stomak mi je vec pozamasan, pa sam kupila u PS-u trudnicke pantalone 3700 su i prezadovoljna sam. Uzela sam svoju standradnu velicinu, malo su mi vece, ali da imam celu zimu. Super su rastegljive i mislim da ce se siriti uporedo sa mnom.
Sad planiram da kupim neku strikanu suknjicu, ali su uglavnom skupe, i ne zanm gde da nadjem hulahopke koje me nece stezati u struku, tj koje imaju laganu gumu, struka nema odavno. Laughing
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od SSanja 10/11/2011, 21:11

Mrvice, u BN bosu u peacocku, imas citav program za trudnice.. Ja bila prije 15-ak dana, odusevila se... A i ja sam vidjela te pantalone u p.s. Djeluju bas super, nego ja nista ne kupih dok ne budem nacisto da li ce mi trebati... :)
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od Mirjana 10/11/2011, 21:58

Ja uopšte ne planiram da se gojim i tačka! Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od BiKsi :) 10/11/2011, 21:59

Mirjana ::Ja uopšte ne planiram da se gojim i tačka! Laughing
Buhahahahaha, pa ko tebe tu išta pitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! lol! lol! lol! Deco, šalila se mama! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od dragmilk 10/11/2011, 21:59

Samo te gledamo lol!
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od Mirjana 10/11/2011, 22:02

Uh...ja ne znam kako ću to podneti! Jedva sam se otarasila dupeta pre jedno 10 godina, a još imam utisak da izgledam ko slon!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od dragmilk 10/11/2011, 22:08

Pricaj mi o tome. Moja najveca panika je da se ugojim, ali ovo je ipak drugo stanje
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od Mirjana 10/11/2011, 22:12

A s obzirom na to da već danima ležim i žderem....uh!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od Mrvica 11/11/2011, 10:18

Mirjana ::Ja uopšte ne planiram da se gojim i tačka! Laughing

I ja sam isto to planirala, pogotovo sto se u prethodne dve neslavne nisam uopste puno ugojila. a da me vidis sada lol! affraid
Od 6.nedelje mi se vidi stomak, a sada sam kao u prosloj u sestom mesecu. Prosto me strah, zagledam se svaki put kad prodjem pored ogledala h
U utorak idem kod dr na ultrazvuk pa je moram pitati sta je to sa mnom!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od Mirjana 11/11/2011, 10:24

Znam šta će ti reći-drugo stanje! Laughing Nego, mi smo malo skrenuli s teme...bojim se da ćemo biti kažnjeni, ako ne nastavimo raspravu na drugom mestu! Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od Mirjana 8/12/2011, 11:13

Evo deco, kod Kineza haljinice od 1200 do 1500 din. Viđala sam mnogo lepše na ženama (a kupile kod Kineza) nego što sam ja danas videla. Ali, i bila sam samo u jednoj radnji. Ja sam kupila ovu, topla je i materijal je jako prijatan.
Garderoba za trudnice Dscf2933h


Imaju i helanke od 300 do 500din. Ja sam ove platila 450. Spolja izgledaju kao farmerice, unutra je nešto jako toplo i fino se razvlače.
Garderoba za trudnice Dscf2932j

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za trudnice Empty Re: Garderoba za trudnice

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu