KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

+52
MAAKKI
anak
bokica
bak
heart84
cipiripi
Mirjana
anna
majakg
key
noja
Sofka
Kockica
JocY
Orline
KoMetaK
cici
malenaa
dragana76ns
*AIDA*
seka 35
Simona
MARA
agata
bubili2
nena beba
cicsa80
Republica
bebko
lena
adriatika
buby
Aki
Mrvica
naca
bobica83
Deni
Sneza
dr mali pariz
HappyGirl
vašar
djole42
Zoka83
lolipop
Milijana
Zaneta
liki
maja76
BiKsi :)
Shizika
catherine290505
maja kg
56 posters

Strana 6 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja76 5/5/2011, 13:55

Majo uglavnom je tako kao sto ti je Cici objasnila,ali Plecas nije na odeljenju visokorizicnih trudnoca, sto tebe ne treba da brine, ako si za vrt lezaces tamo bez obzira na to. Plecas i Petronijevic odlicni su! To ti govorim samo zato sto sam cula mnogo pozitivnih prica o njima Very Happy
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 9/5/2011, 15:41

Samo da se kratko javim,bili smo kod hematologa,a veceras u sest imamo zakazan UZ.Javljam se sa detaljnim izvestajem....Uvek pred UZ imam OGROMNU tremu,drzite nam palceve!!! ljubav
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od BiKsi :) 9/5/2011, 16:01

Držimo Majo fige, biće sve ok!!!! MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od dr mali pariz 9/5/2011, 16:36

MAjo,držimo iz sve snage!! MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 216281
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od malenaa 9/5/2011, 20:15

radost smajli angel radost cveće
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 9/5/2011, 21:56

Evo stigli smo sa UZ-a.Dr.je pogledala samo osnovne stvari-BPD,FL,AC,plodovu vodu i posteljicu i hvala Bogu sve je kako treba!!!Sledecu kontrolu nam je zakazala za mesec dana,i tada cemo raditi 4D UZ,gde ce uraditi i protoke.
U cetvrtak smo bili kod hematologa,rezultat je bio dobar,ostaje ista terapija do kraja,samo mi je smanjio Pronizon na 2 dan,i zakazao kontrolu za sest nedelja,s tim sto je naglasio da se od 30 nedelje rade cesce UZ kontrole,i da nam je sada najbitnije da se beba prati na taj nacin.
Pisala sam i da ocekujem da mi je jave iz Bg-a u vezi dr.Plecasa,i do danas me dr.Dragan nije zvao,tako da nista ne znam.Planiram da ja pozovem sredinom nedelje,i ukoliko nema nista od toga,nastavljam sa planovima po starom,kod dr.kod nas u KC-u kod kojeg sam bila jednom,i koji je vec prihvatio da me vodi do kraja.Ja bih licno volela da dodjem do dr.Plecasa i da se u Bg-u zavrsi trudnoca,a sa tim se slozio i dr.Miljic,sada mi ostaje da sacekam jos malo,pa sta bude bude.
Veliki poljubac od nas dve!!!!
osmeh srce
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Sneza 9/5/2011, 22:00

Svaki dan sve bliže upoznavanju, konačno malo da odahneš pa opet iščekivanje novog UZ, ali eto brojiš dvocifreno pa proći će i to a onda ono najslađe - upoznavanje.
ljubav
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Milijana 9/5/2011, 22:08

Majo, divno je što sve teče lepo i još divnije je što je u pitanju devojčica smajli angel
Što se tiče Plećaša, mislim da ga je Cipi naFatala negde privatno i da je posle on porađao, protumaraj po njenom dnevniku ili joj pošalji pp pa proveri, možda sam i pobrkala nešto, ali gotovo sam sigurna da on negde radi privatno.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 10/5/2011, 14:45

Danas su me zvali iz Bg-a.Sledece srede bi trebalo da se javim u Visegradsku kod dr.Plecasa.Rekli su mi da uzmem uput za stacionarno lecenje,ali nisam sigurna da li ce me ostaviti,ili ce dr.samo pogledati one moje papire i upoznati se sa situacijom,verovatno ce uraditi i UZ.Rekli su mi da uradim i briseve,samo nisam sigurna da li bi trebalo da uradim samo obicne ili i one na Hlamidiju,Mikoplazmu i Ureaplazmu,znacilo bi mi ako neko ima tu informaciju.
Sutra idem da uradim te briseve,krv,urin i pokupim upute,pa cemo videti sta ce biti u sredu.
Devojke hvala na ovoj svakodnevnoj podrsci,mojoj bebi i meni to mnogo znaci!!!! osmeh srce
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od cici 10/5/2011, 17:52

majce, mislim na vasi bas me je obradovao tvoj post. Drago mi je da ste dobro i da je sve ok. Da nadjes zajednicki jezik za tim dr Plecasem i da sve prodje najbolje moguce love
Reci mi molim te, jel tebi dr. MIljic predolozio mirovanje ili strogo mirovanje? tsa je rekao u vezi CR? kazu da ovaj pronizon obara imunitet pa se zato brinem. ja sam zaradila eserihiju u urinokulturi, nema pojma odakle. Sad nesto citam po netu, da to nema veze sa tim pronizonom.
Ja mislim da ti ne trebaju Hlamidija i drustvo, nego samo regulani brisevi. mada nisma sigurna. meni su za ponovno lezanje trezili samo obicne briseve.
Ljubimo vas sreca
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 10/5/2011, 19:05

Cici,hvala ti na informaciji! osmeh srce
Ja mirujem od samog pocetka,ali zbog krvarenja koje sam imala dva puta,tako da je strogo mirovanje predlozio ginekolog.Sto se Miljica i trombofilije tice,on nikada nije insistirao na mirovanju.
Mslim da pronizon ipak povecava sklonost ka infekcijama.I ja sam u pocetku imala uzasnih problema sa urinom,ali nikada nisu izolovali nista u urinokulturi,pa problem sa grlom,povisenu temperaturu po izlasku iz bolnice....
Od tada pa do kraja sam mnogo vise obratila paznju na to,i na podizanje imuniteta raznim prirodnim stvarima.Ne znam sta bi moglo konkretno da pomogne za eserihiju,ali meni je je caj od brusnice mnogo pomogao kada sam se mucila sa tim urinarnim infekcijama i masom bakterija.
Da sto pre prevazidjes i ovaj problem,i da ubuduce vise ne bude tih neprijatnih"iznenadjenja". osmeh srce
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 10/5/2011, 19:11

I da zaboravih da ti napisem.Dr.Miljic se ni ovoga puta nije izjasnio u vezi CR-a,ostalo je na tome da cemo to videti na sledecoj kontroli,ali se slozio sa tim da bi bilo najbolje da legnem u Visegradsku,kako bi u tom slucaju konsultovali i njega kada dodje do planiranja porodjaja.Tako da mislim da ce ipak konacna odluka biti na ginekolozima,ali videcemo.
VELIKI POZDRAV!!! osmeh srce
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od dragana76ns 10/5/2011, 20:22

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 338438 MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 338438 MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 338438
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od cici 10/5/2011, 23:56

Majce, dok citam ove tvoju recenicu "I ja sam u pocetku imala uzasnih problema sa urinom,ali nikada nisu izolovali nista u urinokulturi,pa problem sa grlom,povisenu temperaturu po izlasku iz bolnice...." ko da citam ono sto i sama pisem, izgleda da ide u radni staz. zar sme brusnica sad da se pije? kako pravis taj caj? jel si probala onaj od Josipa pancica? Ja pijem propolis, med, salatei bar po jedna luk dnevno ali mi smeta. imas jos neki predlog?
Meni nije niko predlozio mirovanje, nego sam ja samoinicijalno pitala, vise ne znam kako da se zastitim ali ocito i ne mogu mnogo da uradim. Hvala ti Wink
Ljubimo vas osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od bobica83 11/5/2011, 15:30

drugari drzite se i mi jos ne znam kako cemo se poroditi svaki put nam kazu drugacije cekamo 25ti pa cemo valjda znati!
ljubimo vas!
MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 543728
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od cici 11/5/2011, 19:54

smajli angel
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 11/5/2011, 22:19

Cici sme brusnica,to sam proverila i pored toga velike kolicine tesnosti 1,5-2 litra.Ja sam po izlasku iz bolnice kada sam videla da mi je imunitet opao nacisto sama sebi sam uvela"terapiju".Voce u ogromnim kolicinama,dosta tecnosti i po jedan kivi dnevno obavezno-zbog vit.C i zato sto se koristi kao prirodni razredjivac krvi,ima isto dejstvo kao Aspirin,samo prirodno i totalno bezopasno(ali samo ako se koristi jedan dnevno).
Da brzo preguras i ovo,bas nam nisu potrebni i ti dodatni problemi svaki cas,ali izboricemo se nekako.Da dobro prodjes u bolnici,javi se kada zavrsis sve to,ja idem sledece srede,i mene je vec uhvatila neka frka..... osmeh srce
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od cici 11/5/2011, 23:12

Ko zna Majce mozda se vidimo i tamo, mozda te doceka u vrt-u Wink savim baktrerijam ko zna kada ce me pustiti kuci.
jake smo mi, moramo da guramo dalje grljenje
Ja kod MIljica idem u sredu, tako da me i zbog toga mozda zadrze do tada. Javljam se kad stigenmo kucici Very Happy
Hvala za ingo za kivi, to nisam znala. moracu i ja da uvedem neke promene kad se vratim. mada sam i do sada pila limunada, cedjenu pomorandzu.
Joj, za frku te potpuno razumem ..... i meni je lakse bilo prosli put. No, sta se mora nije tesko osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 11/5/2011, 23:39

Cici nikad se ne zna.
Ja se sve nesto nadam da me mozda i ne ostavi sada,nego da ce se dr. samo upoznati sa mojom situacijom,uraditi UZ i napraviti plan za dalje.Ne znam kako to tamo funkcionose,videcemo. Wink
A ako kojim slucajem obe zaglavimo tamo,to je sto je,preguracemo i to nekako zajednickim snagama... Wink
Mislim na vas,drzite se!!!! osmeh srce
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od malenaa 13/5/2011, 12:56

love smajli angel
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Deni 14/5/2011, 14:49

ljubav
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od cici 14/5/2011, 20:06

Majce, ne zelim da te plasim ali ima sanse da te zadrze do kraja. sve zavisi kolika je guzva na odeljenju. sad je bila uzasna guzva, uslasam u sobu tek oko 12h a dosla u 7i30h. tako da se spremis na ceknje jedna sat pre nego sto dodjes na odeljnje. ja sam tako u dnevnoj sobi u pidzami sa sve stvarima sedela do 12h. mada usput nisu gubili vreme, uradili su mi uz, pregled i razgovor sa dr. Cekace misljenje dr Miljica i naravno dr ginekologa. po iskustvu zenica, o nacinu porodjaja odlucuje konzilijum tek kad te prime sledeci put, ali videcemo sta kazu. ponesi gumene papuce za kupatilo i neko sredstvo za dezinfekciju ruku a bogami i toaleta. dodatni jastucak sebi za spavanje a ako imas mesta i posteljinu ( bar donji i gornji carsav), donji da stavis preko njihovog jer je ispod musma pa se sva upalis a gornji jer obicno nemaju dovoljno. dobijes da ti na kraju ali moze jako da te nervira. gore ima radnjica do koje smes bilo kada da odestas i imaju sve. sa malo jacim cenama ali izdrzljivo. i da, ponesi i nekke velike kese jer neki put nece da te puste sa putnom torbom na odeljenje. ako se setim jos necega pisacu ti, a ti ako imas neko pitanje tu sam Very Happy
ljubimo vas osmeh srce drzi te se, izguracemo mi to, sigurna sam f
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 14/5/2011, 20:50

Cici hvala ti puno na svim ovim informacijama!!! osmeh srce
Ja sam danas iskupovala i pripremila po nesto,za slucaj da me ostave.Pripremila sam se i na tu varjantu,pa cemo videti u sredu sta ce biti.Ne pada mi tesko i da ostanem do kraja,samo da se sve zavrsi kako treba.Znaci mi i sto imaju bar neku prodavnicicu tu,jer nisam iz Bg-a,pa necu moci muza da cimam bas za svaku sitnicu,kao kada sam lezala ovde na odeljenju.Mozda se setim jos necega do utorka,a mnogo mi znaci kada imam informaciju iz prve ruke! osmeh srce
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od cici 14/5/2011, 21:34

Predpostavila sam da ce ti biti od koristi Wink nisu bas raspolozeni da te postaju na svtlost dana tj napolje ali po bolnici mozes gde i kad hoces da svrdjas. mi smo bili do drugarica koje su se trek porodile i oneih na CR jer popodne nije takva kontrola a i svi smo u pidzamama Wink
Za CR traze dva zavoja 5*10m ona sirola i neko cudos sto se kupije u toj radnji za lezanje tj ispod tebe sto stavljaju da nebi menjali posteljinu non stop. Jer ti ides U VRT isto?
Ako ti nesto bude trebalo dok si u Bgd slobodno kazi, meni nije daleko od kuce pa mogu da ti dobacim to nesto.
Ponesi , krvnu grupi i naravno sve papire koje imas do sada.Pronizona ovaj put nisu imali u apoteci.pa ipak ponesi svoj za svaki slucaj. aspirin imaju ali u prahu.
osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 14/5/2011, 22:16

Cici meni su samo rekli da se javim na salter u Visegradskoj,i da trazim dr.Plecasa.Pojma nemam na kom je on odeljenju tacno,i kakva ce biti procedura.Naglasili su mi da uzmem uput za stacionarno lecenje i ponesem briseve,i to je to.Mada pretpostavljam da ako me i smeste,da ce me smestiti na VRT. ljubav
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 6 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu