KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

+52
MAAKKI
anak
bokica
bak
heart84
cipiripi
Mirjana
anna
majakg
key
noja
Sofka
Kockica
JocY
Orline
KoMetaK
cici
malenaa
dragana76ns
*AIDA*
seka 35
Simona
MARA
agata
bubili2
nena beba
cicsa80
Republica
bebko
lena
adriatika
buby
Aki
Mrvica
naca
bobica83
Deni
Sneza
dr mali pariz
HappyGirl
vašar
djole42
Zoka83
lolipop
Milijana
Zaneta
liki
maja76
BiKsi :)
Shizika
catherine290505
maja kg
56 posters

Strana 5 od 13 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od cici 16/4/2011, 22:13

Tako znaci, pa valjda oni znaju zasto je to bolja opcija. Bas javni sta kazu?
Ja idem 20.4 kod njega na kontrolu. Ljubac za vas poljubac
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Milijana 17/4/2011, 00:49

Majo, tek sada videh da je u pitanju devojčica love love love i koliko sam shvatila Danica love love love Prelepo ime, ja sam ga dala mojoj sestričini, inače bi se Lenka tako zvala yes
Kad god dođem ovde i pročitam tvoj post, uvek mi nekako lakne, jer celu tvoju priču znam još sa drugog foruma od pre 2-3 godine, i onda mi bude drago što si svaki put sve bliže i bliže cilju i svojoj velikoj sreći smajli angel Samo tako neka se nastavi osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od vašar 18/4/2011, 09:47

Curice,ljubimo vas ljubav
I mi ako budemo imali bar jednu curicu,bice Danica likeit
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od bobica83 18/4/2011, 12:49

ju al ce bata moj biti okruzen devojkama samo neka su one nama zive i zdrave....
ljubimo vas!
MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 692299
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 18/4/2011, 22:38

Bili smo veceras na UZ-u.Beba je dobro,odgovara nedelji trudnoce,i sto se njega tice sve je za sada u redu.Ispricala sam mu celu moju situaciju,i prihvatio je da vodi trudnocu do kraja,kao i porodjaj kada dodje do toga,ali nije hteo da se izjasnjava da li ce morati CR ili ne.Oko 10-15 maja ostacu na odeljenju dva-tri dana,cisto da se odradi nesto od rezultata i ponovo UZ.Sledece nedelje,u petak,imam zakazano kod dr.Miljica,pa cemo videti sta on kaze sto se tice ovih hematoloskih stvari i dalje terapije Fragminom,ne znam da mi ne poveca dozu u ovim poslednjim mesecima.
Veliki pozdrav i poljubac od nas dve!!!! ljubav
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od lolipop 18/4/2011, 22:54

Ej Majo ja sam tek vidjela da ti brojiš dvocifreno. Svaka čast, polako se primiče upoznavanje. Super kad ste dobro.
Ljubac za vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od cicsa80 18/4/2011, 23:13

Drago mi je da ste dobro! Ostajte takve do kraja.... ljubav
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Zoka83 19/4/2011, 12:03

Drago mi je da je sve kako treba!
veliki poljubac od nas dve za vas dve osmeh srce
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od cici 19/4/2011, 17:08

Majce, dragao mi je da je prihvatio da ti vodi trudnocu i naravno da te porodi Very Happy verujem da ti je sad malo lakse? Bebac je dobro , lepo raste i razvija se i to je najvaznije yes
ljubac za vas od nas love
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 19/4/2011, 22:28

Svaki put zaboravim da vas pitam koliko cesto se vama bebice javljaju u toku dana?Jel imaju neki ritam i intenzitet,ili se to svakog dana razlikuje?Kod mene je svakog dana drugacije,jedan dan je aktivna skoro celog dana,sa manjim pauzama,a onda se neki dan bas smiri,napravi neka dva tri pokreta povremeno,i to je to,ili je osecam kao da je negde u dubini.Moram priznati da me tada po malo uplasi,i mnogo su mi drazi oni jaki udarci,makar trajali i po ceo dan.
POZDRAV... osmeh srce
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od agata 20/4/2011, 10:53

Majo,
ja sam u 22. nedelji i nije da je osecam redovno. Jednom mi se mnogo spavalo, a nisam zaspala jer sam je cekala da se javi, a ona nista. Laknulo mi je tek kad sam je osetila. Citala sam da one imaju ritam spavanja i budnosti, kakav ce biti i, zdravlje Boze, kad se rode i da po tome mozemo da zakljucimo kad ce biti budne , ali kod mene se razlikuje od dana do dana. Ali, presrecna sam kad je osetim, kad gurka iznutra.
Veliki poljubac!

srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 20/4/2011, 11:37

Agata ja sam mislila da jedino ja to radim,da sedim i cekam je da se javi.Moram priznati da jesam to radila nekoliko puta.Sad mi je lakse Wink
Poljubac za vas dvoje!! ljubav
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od *AIDA* 20/4/2011, 12:34

Majo ne brini to je devojčica mamina pa neće puno da te muči...Sad kada je sve u redu uživaj u trudnoći..... ljubav
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Zoka83 20/4/2011, 19:05

Majo, uskoro ces, vec za nedelju dve, poceti da osecas pokrete svaki dan, sve jaceg intenziteta. Ne brini, normalno je sasvim da je ponekad uopste ne osetis, sto ne znaci da se ne pokrece. Meni se to desavalo i brinula sam, ali bez potrebe.
Samo opusteno i uzivaj ! osmeh srce
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od cici 20/4/2011, 19:48

ljubav za vas
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od malenaa 23/4/2011, 18:02

smajli angel srcasti poljupci
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Orline 28/4/2011, 15:22

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 995453 Samo da pozdravim
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 28/4/2011, 20:43

Meni danas bas nije dan Crying or Very sad
Danas je trebalo da idemo u Bg.za sutra smo imali zakazanu kontrolu kod dr.Miljica i UZ kod Ivanovica.Onda me prvo pozove sestra sa hematologije da mi otkaze,jer dr.nece raditi sutra,ali posto smo vec zakazali i UZ i smestaj,da odem ujutru da barem izvadim krv,a onda sledeci cetvrtak samo na kontrolu sa rezultatima.Tu sam se bas smorila,cekam tu kontrolu mesec ipo dana,i bas sam se pripremila za sutra,kad ono nista.I taman pocnem da se spremam,pozove nas i zena kod koje je trebalo da se smestimo da nam otkaze smestaj,doslo je do nekih nepredvidjenih okolnosti i neke zbrke,tako da ni od toga nista.E tu me je vec bas stiglo,posteno sam se isplakala,i odustali smo danas od odlaska,jer nam ocigledno nije dan,pa cemo poraniti ujutru i otici,da barem odradim te rezultat i UZ.
Drzite nam palceve,da sutra bude sve kako treba,to mi je najbitnije,a onda cekamo sledeci cetvrtak! ljubav
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Sneza 28/4/2011, 20:47

Majo, ne nerviraj se puno, ako ti se plače, isplači se, pa obriši lice i nabaci osmeh. Nema razloga da sutra ne bude sve OK, razumem da si čekala dugo na kontrolu i izgubila već brdo živaca ali brojiš dvocifreno i bliži se, bliži zagrljaj
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od vašar 29/4/2011, 10:02

Ljubac za vas od nas ljubav
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 29/4/2011, 18:22

Evo i nas po povratku iz Bg-a.Kao sto su mi juce javili dr.Miljic nije radio danas,tako da sam samo izvadila krv,kontrola i rezultati sledeceg cetvrtka.
Onda smo otisli kod dr.Dragana na UZ,devojcica je dobro,odgovara nedelji,porasla je od proslog puta,i sada smo teski oko 1200g.Protoci i plodova voda su takodje dobri,hvala Bogu,bas brinem svaki put oko toga.
Malo smo popricali oko citave situacije,njegov predlog je da odem na konsultaciju u Visegradsku,kod nekog dr.Plecasa,ako se ja slazem i naravno ako uspem da dodjem do njega i dobijem uput,njegov je predlog da legnem tamo,i da se i porodjaj tamo i obavi u dogovoru sa njim,a i zbog konsultacija sa dr.Miljicem zbog citave situacije.
Ceo dan razmisljam o tome,i mozda to ipak i nije tako losa ideja.Sledece nedelje opet idem za Bg.pa cu imati malo jasniju situaciju.
Pozdrav od nas dve!!! ljubav
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od cici 29/4/2011, 19:36

Majce, super je da je bebana dobro to je najvaznije likeit jooj bas mi je drago, mislim na vas i drzim fige. verujem da te jesto izvelo iz takta...
Dr Plecas je dobar cula sma lepe reci o njemu dok sam lezala u vrt-u ali i to a nece bas svaki put da dodje tj dolazi samo kad je lova u pitanju. ovo je samo info od zenica iz vrta-a ko zna sta je istina.
Verovatno cete primiti u vrt par dana pre termina jedno 10 do 15 da urade sve analize. ti se u medjuvremenu ubijas od dosade ali sta da se radi. svaki dan ti rade ctg, protoke ne tako cesto, ides na konzilijum i onda ti odobre cr ( ako se Miljic slaze ili ne odobre). pravo iz vrt-a te vode u porodiliste. takva je procedura.
Razmisli i odlucite vi, mozda si ovde blize dr.Miljicu , probaj da poricas i sa ti dr Plecasem i vidi sta ce ti reci tvoj dr kod koga si skoro bila.
Ljubimo vas sreca
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Deni 30/4/2011, 15:37

poljubac
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od BiKsi :) 30/4/2011, 17:54

Pozdrav Majče!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Zaneta 5/5/2011, 12:42

Majo, ako sam dobro razumela ti ćeš na CR? MOja preporuka od srca je dr Petronijević, koji je načelnik odeljenja carskih rezova na Gak-u, ako već ideš tamo. O dr Plećašu takođe čula sve najbolje.
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 5 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 13 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu