KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
cicsa80
Sneza
ANY
hany
Sofka
MARA
Cupava
*AIDA*
ivi
masa
Sanjaa
daco
cipiripi
adriatika
Simona
ŽenoLina
elijana70
Struzzo
7-patuljaka
HappyGirl
Tinche
kristina33
Aida
naca
lolipop
maki79
seka 35
bule74
KoMetaK
simona68
viktorija
Malina
Marija86
heart84
Zoka83
lilly13
MaliZvrk
racili
vašar
gagax81
anna
Orline
bebko
Deni
tanjica
dragana76ns
malenaa
anak
cici
ciklama
Shizika
maja76
MAAKKI
Jecaneca
bobica83
dr mali pariz
tuli
Filippa
julija
bak
BiKsi :)
djole42
66 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 14/2/2011, 13:32

Dobar dan dobre moje! Kako ste mi?

Ja standardno, na poslu, riljam i tako to.

Mikroginon pijem, ujtro radim briseve, još malo i prikupiću sve.


d za sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 14/2/2011, 14:18

Devojke da li negde imamo temu o "hačingu"???
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 14/2/2011, 15:22

Dobar dan, drage moje...

Ja sam imala bas lep vikend, u petak sam bila u Jagodini vedila decu na neku promociju, subota proslava godisjice braka kod prijatelja i sinoc smo bili da vidimo jedno malo slatko bebce kod drugarice yes
bas mi je prijalo malo akcije, ubi me ovo cekanje rezultata, nemam posla, pa ni para ali moramo dalje
ljubac za vas
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gagax81 14/2/2011, 20:26

Sto je mirno danas na kutku...
E pa drage moje, srecan vam dan zaljubljenih! Posluzite se Very Happy
Korak po korak na putu do bete + - Page 29 330e6f8
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 14/2/2011, 20:50

gago njam njam hvalaaaaa osmeh srce
pari divna poruka smajli angel

malo odlepih opet nista od histero i ovaj put-curkanje ne prestaje a nema ni vece ni trudnoce a na moje pitanje sta mi je odgovor je DODJITE U CETVRTAK NA KONSULTACIJE PA CEMO DA PRICAMO fd

sve vas d
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 14/2/2011, 22:57

da li neko ima iskustva sa vto u jevremovoj ,kod dr Ljubica
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 14/2/2011, 23:52

Au, Julija dokle vise konsultacije. Znam ubija cekanje...

Hany, dobrodosla, temu o Jevremovoj imas na klinikama.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 14/2/2011, 23:59

Deni ::Au, Julija dokle vise konsultacije. Znam ubija cekanje...

Hany, dobrodosla, temu o Jevremovoj imas na klinikama.
Hvala:)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 15/2/2011, 10:23

veštica veštica veštica jutro cure stigla veštica.... veštica
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 15/2/2011, 15:51

drago mi je da vam se dopada poruka koja je učinila da se zamislim nad njom Very Happy
devojke,kako ste?
gago,kakva vazdušasta torta Very Happy jel oborila dragog sa nogu?
Julo,... Rolling Eyes nemam reči...stvarno...ne znam kako bi mogla ubrzati taj proces...
je l ti ono beše sve ovo vreme na kontraceptivima? Ako jesi-od toga je krvarenje,a ako nisi,onda treba da te pogledaju i otklone razlog krvarenja,najverovatnije neki miom...
Hany,sad krećeš u postupak? Prvi put,ili?
Bebko,gde si,kako si?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 15/2/2011, 16:05

Jedan pozić i od mene drage moje. Kako ste mi vi?
Ja evo na poslu još malo, pa da iskoristim da vamse javnem.
Briseve sam jutros uradila, rezultati su u petak. Sve nešto kao Bebbko razmišljam da se nije pojavila kakva beštija, nisam nikada do sada ništa imala osim dosadne candide, a ko će ti ga znati.
Ali sam se jutros pošteno nasmijala mm,i on je radio spermokulturu, i bris uretre, nasmijala sam mu se kad je ulazeći kod urologa rekao " doktore ja ću sam sebi izvaditi taj bris", nasmijali smo se i ja i doktor, ali me zaista srce zabolilo.

Pari kakvo je raspoloženje? Jesi li uradila one analize?
Aida super, znači uskoro histero.
Julija draga, žao mi je ali idi da ti to srede, zaista dugo traje.
Deni dokle si mi ti stigla.
Hany dobro nam došla.

Jedan veliki d za sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 15/2/2011, 16:25

ja sam imala vanmatericnu polovinom januara ,tako da sad cekam kontrolu pa da vidim kad mogu da krenem sa vto,inace operisao me je dr Ljubic,pa cu verovatno kod njega i da predam za vto ,hvala na dobrodoslici:)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 15/2/2011, 16:56


evo izvestaja......od petog dana ciklusa krecem sa kontracepcijom sve do 24.03. kada idem na UZ.
24.03.mi uvode Diferelin i 06.04.idem da vadim LH i E2 i ako hormoni budu kako treba uvode mi ostalu stimulaciju.
Pogledala me je na UZ u odlicnom sam stanju trenutno imam O...
Rekla mi je Aspirin,Folan i Siofor naravno i dalje..
MM krece 07.03. sa Menopurom 2x2 ampule nedeljno.pije Aspirin i C vitamin.

E sad rekli su mi oni da kontracepciju pijem bez prekida ali moram da pitam da li sam dobro razumela,posto vidim u uputstvu pise cela tabla pa pauza 7 dana..to za mene ne vazi jel???

likeit osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 15/2/2011, 17:43

Marija draga, nekako sam tebe zaboravila, sorry neću više ljubav .
Jel bješe i ti u Jevremovoj?
Ako jesi onda super, jer ćemo se sigurno sresti, ja od 23.03. uzimam Suprefakt,oko 06.04. uz kontrola, i ostala stimulacija.
Danas uradila briseve, do 15.03. moram dostaviti nalaze. Hormone kontrolišem tek kad budem išla na uz kontrolu ( i to samo estradiol čini mi se).

Htjedoh te pitati jel baš moraš koristiti Diferelin, skuplji je od Suprefakta, a rekli su mi u Jevremovoj da je učinak isti.

Ja sa kontracepcijom ću odmoriti od 02.03. do 10.03., poslednju tableticu moram popiti 30.03.,provjeri ti dali ćeš biti baš bez prekida, e tako ja ti sve slikovito opisah.
Djevojke ja nisam počela koristiti Folan, a trebala bih jel tako?
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 15/2/2011, 18:21

Klubasice poozdrav sreca

Hany dobrodosla poljubci

Marija ja sam pila kontraceptive i rekli su mi ako ne budu zadovoljni rezultatima da cu piti bez prestanka tako da smatram da se to ne odnosi na zene koje su u postupku.

Lolipop ne bi bilo lose da pijes neku folnu kiselinu u bolo kom obliku. Very Happy
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 15/2/2011, 18:23

Pogresih ja pa napisala klubasice ali nema veze sve smo tu i tamo ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 15/2/2011, 18:41

Dobro vece drage moje,

Meni su takodje rekli da su Suprefact i Dipherelin jedno te isto i da kupim bukvalno sta hocu. Ja sam koristila Suprefact.

Loli, stigla ne znam ni ja dokle. Sutra treba da pokupim nalaze briseva, zatim herpesa, brucelle... Kolposkopija odradjena, na papa nalaz cekam jos par dana , pa cu otici i po to. Trombofilije odradila.
Ostao jos ogtt, listeria i hormoni da pa kompletiram sve nalaze koje je Ljubic trazio, a u isto vreme cu predati papire za komisiju...

zagrljaj
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 15/2/2011, 18:43

hvala vam drage sto mislite na mene
Pari nisam na kontraceptivima niti sam ikad bila a dr u NF mi rekla da je krvarenje karakteristicno za polip na materici?videcu u cetvrtak posto mi je to rekla pre dve nedelje a sda je vec 24.dan curkanja,a nervira me sto mi ne predlaze nikakav uz niti da proverim hormone,ma nisam pametna Crying or Very sad
loli bih ja da mi to srede ali nikako da dobijem neki konkretan odgovor a ni pregled,nadam se da ce se u cetvrtak nesto resiti
ljubim vas i grlim sve do jedne osmeh srce
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 15/2/2011, 19:05

ja sam u genesisu novi sad Laughing
pa rekli su mi pijem stalno..svaki dan po jednu...ali ja procitala uputstvo pa vidim tamo pise ovo...to verovatno ne vazi za mene,posto mi je doktorka rekla da ce mi pomeriti ciklus Rolling Eyes Very Happy
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 15/2/2011, 20:03

Marija, Deni, Hany, Loli za nove pocetke i jos srecnije zavrsetke yes
ja sam pila kontraceptivne pilule dva puta dnevno koliko se secam
deni, vredice sunny ja sam taj ljubicev spisak privela kraju jos letos ali nikoko do njega da odem. sve se iskoplikovalo znas vec. tebi zelim sa sve glatko prodje
Julija, docicemo i nas dve na red, sklopice se kockice zagrljaj
zagrljaj
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gagax81 15/2/2011, 20:32

Pari, torta je bila pun pogodak lol!
Loli bice brisevi sigurno Ok Wink A sa folnom kiselinom bi trebala poceti. Ja pijem Folnak to ti je isto sto i Folan
Marijaaaaa pocelo jeeeeeeee... igracice
Deni nadam se da ces uskoro zavrsiti sa svim nalazima pa pravac kod doktora doktor

Devojke d
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 16/2/2011, 09:38

evo me,evo...
Dobro jutro drage moje
Korak po korak na putu do bete + - Page 29 2915027zelym2ke90
Imala sam goste na "produženi" vikend i imala pune ruke posla,ali bilo lepo Very Happy
Kod mene stigla veštica i uradila hormone rezultati do petka...
Genetika završena,još samo danas da uplatim i da mi pošalju rezultate...
Prijatno su me iznenadili kada mi je u ponedeljak veče zazvonio telefon i obavestili da je gotovo Very Happy a rekli da se rezultati čekaju 2-4 nedelje Very Happy ...
I ja polako privodim kraju analize i da vidimo šta će "čika" Stojković dalje predložiti...

d
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 16/2/2011, 12:23

Vratila se sa kontrolnog pregleda iz Jevremove, onog čuvenog, posle neuspeha treba sačekati 2 ciklusa pa doći da vide šta je i kako je. Dakle piše ovako-uterus pravilnih ivica i homogene građe bez lokalihovanih poremećaja enogenosti. Endometrijum izražen veličine 14 mm, sekretorno izmenjen (kaže to znači da ću za koji dan dobiti ciklus Mad Mad Mad ). Endometrijum ne pokazuje znakove razdvojenosti u fundusu.
Andeksalni regioni obostrano jasno vidljivi i ograničeni od okolnih tkiva, normalne veličine i ehogenosti. Vidljivi antralni folikuli. Na desnom jajniku vidljivo žuto telo (to kao znači da je ovulacija već bila).
U Douglasovom prostoru nema stranog sadržaja.
Uraditi FSH I Anti Mullerian hormon affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
A po Jonasovoj metodi koju sam naručila iz Hrvatske plodni dan bi mi trebao biti sutra No No No
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 16/2/2011, 15:04

Sve da vas izljubim i izgrlim ljubav
Navijam za nove pocetke,dobre rezultate i sve ostale korake vv vv vv
d
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 16/2/2011, 15:57

Devojke i ja sam tu, samo puuno bolesna, ovaj prokleti virus, temperatura nikako da padne ispod 38 pako. javljam se iz kreveta sa mob. pa sory ako ima greski. Zvala sam u Jevremovu juce i rekla da mi krenuo ciklus, posle nekoliko sati zove sestra Sneza i kaze da od sutra-odnosno navece krenem sa mikroginónama a plan o daljem postupku cu dobiti na svoj mejl. Tako cure moje drage polako krecem, pocelo je. Cujem da ima jos dosta vas otprilike u narednom perijodu, nadam se da cemo se sresti i doneti srecu jedne drugoj. ljubim vas
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu