KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
cicsa80
Sneza
ANY
hany
Sofka
MARA
Cupava
*AIDA*
ivi
masa
Sanjaa
daco
cipiripi
adriatika
Simona
ŽenoLina
elijana70
Struzzo
7-patuljaka
HappyGirl
Tinche
kristina33
Aida
naca
lolipop
maki79
seka 35
bule74
KoMetaK
simona68
viktorija
Malina
Marija86
heart84
Zoka83
lilly13
MaliZvrk
racili
vašar
gagax81
anna
Orline
bebko
Deni
tanjica
dragana76ns
malenaa
anak
cici
ciklama
Shizika
maja76
MAAKKI
Jecaneca
bobica83
dr mali pariz
tuli
Filippa
julija
bak
BiKsi :)
djole42
66 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 21/1/2011, 15:29

Znači-sneg nije napadao...bzvz,i mi kad smo bili,natezali smo taman da ima za skijanje...što se i vidi da su samo staze dobro prekrivene,ali toplo je prilično.Ne sumnjam da će se zabaviti.Nek uživa,a i ti u svom opuštanju.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 21/1/2011, 15:48

Heart, pa ti si....................... queen
Naravno da ja ni u ludilu ne razmišljam o novom postupku do leta, rekla sam ti, strogo prirodna metoda Wink sex
Nemam zaista snage, ni psihičke ni fizičke.
3 VTO za godinu dana su me uništile u svakom pogledu. Pogotovo fizičkom. Pa psihičkom, a o finansijskom da ne govorimo.
Ali, sledeći ili onaj poslednji vikend u januaru, najverovatnije dolazimo u BG, mama treba da mi radi neki postupak na kardio-vas. klinici na Dedinju, pa trebala bih da budem tamo.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 21/1/2011, 15:59

Zenske da vas ne nabrajam Korak po korak na putu do bete + - Page 15 692299

Bila danas na kontroli, opet, sve ok, materica cista, ovulacija u toku, od sledecg meseca akcija! Nisam ni pitala dal moramo da se cuvamo, bas me briga lol!
Gotov mi je i hp nalaz, ono sto sam i ocekivala tkivo endometrijuma i horionsko tkivo. Znaci da je bilo embriona, samo je prestao da se razvija pre uz, pa se na poslednjem nije vise ni video Crying or Very sad

Sve u svemu, bilo pa proslo.

Ljubim vas sve, manje me ima, ali na poslu me je sacekao haos, ne stignem ni da procitam sta ima novo, a kuci se separatisem od kompa, bar malo Wink

I jurimo marinu za ladju, sad nam i vreme ne ide na ruku, po ceo dan samo mastamo o lepsem vremenu, pecanju, ljuljuskanju na talasima Korak po korak na putu do bete + - Page 15 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 21/1/2011, 21:28

Heart, meni traze urinokulturu u visegradskoj.
Pari, Deni, Brucela moze na plavi uput na Infektivnoj klinici. listeriju ne rade, ako mozete da izvucete uput za VMa tako rade kad imaju reagense. ja ih nisam ponovo zvala jer se iskomplikovalo ovo sa hematologom.
Bak, sad akcija! dobro je da je sve;)

Bila sam danas kod moje dr, odnela rezultate od imunologa. bas me je dobro uplasila...da ceka ipak sud Miljica ali mi je takodje rekla da moze da se desi da necu smeti na sledecu vto. da znam i da me pripremi na taj ishod. No
ja se ipak nadam da ce miljic dozvoliti prvo histero i laparo pa i sledeci postupak, mozda ne sutra sto se kaze ali do kraja godine. jeda ceka utorak i Miljica da znam bar nesto zbunjen
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 21/1/2011, 21:34

Cici,mislim da listeriju i brucelu rade kod nas u Regionalnom,da ne moram u Bg i zbog toga.
Cici,podseti me dušo,sad ću da zapišem...7.februara sam zakazala kod svoje dr,pa ću i uput za kariotip da tražim...pisala si mi,ali me podseti,please...na zeleni ili plavi uput za Institut?
Kako da kažem svojoj dr da može da napiše i za m.muža...šta je tebi pisalo na uputu? I gore desno i na sredini...
p.s. kako je mogla dr da ti kaže da možda nećeš moći više na VTO,a nič objasnila ti nije...mislim...stvaaaaaaarnoooo...gnušam se takvih lekara Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 22/1/2011, 12:43

Pozdrav koraci love
Kristina33,vidim da ti je promenjen potpis!!!!Ima li nesto lepo novo???Nista ne javljas,ne prijavljujes Razz
Ja sam bolna,grlo,glava,nos,dovicin.....nadam se da ce biti ok vrlo uskoro!
P.S.Bojim se ponedeljka!Nikoga jos nisam nasla sa cistama da se raspitam....smrc...
Ljubim vas sve usne
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 22/1/2011, 15:27

Vašar,iskreno se nadam da će sa ciklusom otići...čuvaj se!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 22/1/2011, 16:56

evo ja samo sto nisam dobila,noge me bole ,a to je moj znak kad cu dobiti,tako da i stimulacija pocinje
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 22/1/2011, 17:05

Seko napred scuro bockanje samo sto nije pocelo Very Happy Very Happy Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 22/1/2011, 17:10

jest heart ,samo sto nije pocelo i bas se veselim ovom pokusaju jer znam d a je to dobitni za mene .
trebala sam na ultrazvuk kad dobijem tako mi reko dr, ali posto sam daleko poce cu i bez ,pa osmi dan na ultrazvuk i onda ostajemo gore do transvera
bas se veselim!
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 22/1/2011, 17:10

[quote="cici"]Heart, meni traze urinokulturu u visegradskoj.

Meni nisu dali da radim urinokulturu, ali sam sigurna da sam negde procitala da treba, uradicu je za svaki slucaj, od viska glava ne boli
cici ::
Bila sam danas kod moje dr, odnela rezultate od imunologa. bas me je dobro uplasila...da ceka ipak sud Miljica ali mi je takodje rekla da moze da se desi da necu smeti na sledecu vto. da znam i da me pripremi na taj ishod. No
ja se ipak nadam da ce miljic dozvoliti prvo histero i laparo pa i sledeci postupak, mozda ne sutra sto se kaze ali do kraja godine. jeda ceka utorak i Miljica da znam bar nesto zbunjen

Kako to cici da neces smeti na VTO, jel ti bar rekla zasto. Jel ides u utorak kod Miljica u Jevremovu, i ja cekam da me zovu da mi kazu kad imam pregled, da vidim da li treba nesto od terapije pre histeroskopije
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kristina33 22/1/2011, 18:53

Vasar nista novo, bar ne lepo, - na testu, cekam zvanicno pa da napisem NISTA, ali bice... a ti udri po sex pa da vidis kako ce nestati ciste
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 22/1/2011, 18:58

Kris...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tuli 22/1/2011, 18:59

Kris, pusti test.......meni je jednom bio negativan, a beta čini mi se bila 100 i nešto. Koji je danas dan? Nije gotovo......čekaj betu zagrljaj
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kristina33 22/1/2011, 19:08

Draga tuli i ja sam veciti optimista, ali ipak smo mi maratonke i vec predobro poznajemo svoje telo...
Test sam radila u cetvrtak 11dpt, ali i bez toga osecam da nema nista, nemam nikakvih simptoma ni grudi, ni stomak, nista niti boli, niti je poraslo, niti je osetljivo, a tako mi je uvek pred m, sve cuti i samo se odjednom pojavi... Sutra cu jos jedan testic i ako je minus prestajem sa utrogestanom, ne mogu da vadim krv bezveze... dosta je bilo, sada cu malo da odmorim do marta i malo se posvetim sebi Very Happy
Pari ljubav
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 22/1/2011, 19:20

kristina ,obavezno uradi betu !
testovi mogu da budu lazni ,kao i tijelo
ja poznam dosta slucajeva da je test i 14 dan bio neg. a beta poz.
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tuli 22/1/2011, 19:29

kristina33 :: ali i bez toga osecam da nema nista, nemam nikakvih simptoma ni grudi, ni stomak, nista niti boli, niti je poraslo, niti je osetljivo

Razumem te............ali ja nisam imala niti jedan jedini simptom, grudi prazne,ništa ne boli, jedino nisam merila temperaturu. I tako sve skoro do UZ, od njega tek počele trudničke muke. Ali mi je nešro u meni govorilo da je ovaj put drugačije Very Happy
Želim ti moj scenario yes
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kristina33 22/1/2011, 20:00

tuli ::
kristina33 :: ali i bez toga osecam da nema nista, nemam nikakvih simptoma ni grudi, ni stomak, nista niti boli, niti je poraslo, niti je osetljivo

Razumem te............ali ja nisam imala niti jedan jedini simptom, grudi prazne,ništa ne boli, jedino nisam merila temperaturu. I tako sve skoro do UZ, od njega tek počele trudničke muke. Ali mi je nešto u meni govorilo da je ovaj put drugačije Very Happy
Želim ti moj scenario yes

E to je ono sto mi fali, i ja sam to osecala onaj put kad mi je za kratko uspelo... Wink
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tuli 22/1/2011, 20:12

.........ti najbolje znaš kako i šta osećaš, a ja se nadam da te sve vara Wink

Kinezi kažu materica je hotel sa 5. zvezdica, kad se svi strogi uslovi ispune spremna je da ugosti bebicu!
Normalno da treba da se odmoriš, pa ja sam ovaj postupak nekoliko puta pomerala sve dok nisam bila spremna. grljenje
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 22/1/2011, 20:17

Kristina verujem da te osecaj vara, i da ce ovaj put uspeti cmoka
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Filippa 23/1/2011, 09:47

Jutro cure sunny
Kris uradi betu!
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od racili 23/1/2011, 10:44

Dobro jutro devojke moje, samo da se javim da sam u petak izašla iz bolnice, u četvrtak je urađena kiretaža i sad čekam analize ploda i moje briseve. Stomak ne boli, nemam čak nikakvu terapiju, nadam se da će se sve brzo vratiti u normalu. Jedino boli srce i duša, ali vreme će i to izlečiti...Ni najgorem neprijatelju ne bih poželela takvo iskustvo. Ni jedna operaciona sala, a videla sam ih prilično, ne može da se poredi sa kasapnicom gde se rade ove odvratne intervencije...
Kristina, potpuno je suludo da ne uradiš betu, bez obzira na sve...
Cici, heart i ja sam u Jevremovoj u utorak kod Miljića, kasno tek posle osam. Biće katastrofa gužva, već su me upozorili...
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 23/1/2011, 10:54

Racili, ja sam bila tom delu NF gde se rade kiretaže jer su mi skidali polip sa grlića materice. Bila sam na prijemnom sa 6 žena, sve one su radile kiretažu. Nikad neću zaboraviti atmosferu te male prostorije tog jutra. No
Drži se draga i gledaj samo napred... zagrljaj
Kris... cmoka
Gde nam je Bebko?
d
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bobica83 23/1/2011, 11:06

kristina uradi betu ja nisam imala nikakve simptome i test je bio negativan a vidi sad!
u NF sam bila na praksi u delu gde se radi kiretaza i tada sam se zaklela da nikada tako nesto necu uraditi jer ono tamo je kao klasicna klanica uzas!
al zato porodiliste rasplakala sam se kad je jedna zena rodila devojcicu ali sam u toku porodjaja ugasila svetlo Korak po korak na putu do bete + - Page 15 404938 i nastade panika u sali sta da vam kazem! devojke su ostale do kraja porodjaja a muskarci pali u nesvest! muskarci!!!!!!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kristina33 23/1/2011, 11:25

Racili zao mi je, dobro znam o cemu pricas i ja sam kroz taj horor prosla pre 1,5 godinu i dalje se trudim da sve te slike izbacim iz glave... vreme leci sve...

kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu