KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
cicsa80
Sneza
ANY
hany
Sofka
MARA
Cupava
*AIDA*
ivi
masa
Sanjaa
daco
cipiripi
adriatika
Simona
ŽenoLina
elijana70
Struzzo
7-patuljaka
HappyGirl
Tinche
kristina33
Aida
naca
lolipop
maki79
seka 35
bule74
KoMetaK
simona68
viktorija
Malina
Marija86
heart84
Zoka83
lilly13
MaliZvrk
racili
vašar
gagax81
anna
Orline
bebko
Deni
tanjica
dragana76ns
malenaa
anak
cici
ciklama
Shizika
maja76
MAAKKI
Jecaneca
bobica83
dr mali pariz
tuli
Filippa
julija
bak
BiKsi :)
djole42
66 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 14/1/2011, 12:29

ja sam posle vto dobila ranije Rolling Eyes

Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 14/1/2011, 14:58

Zene Korak po korak na putu do bete + - Page 9 582639

Ja bila na kontroli u sredu, jos tri dana one bljak kapi, antibiotike jos 7 dana, jos krvarim, ali bas malo i mrljavo. Kaze dr, moze sex, cak sta vise i treba! I ja ga poslusala Korak po korak na putu do bete + - Page 9 595783 Moram da se pohvalim lol! S zastitom, naravno.

Inace, sto vise odmice vreme to mi je ideja o novoj vto sve dalja Rolling Eyes
Ne mogu da zamislim da opet prolazim kroz isto. Kad se sve sredi, bacam se na sredjivanje sebe, spolja i iznutra! To ne znaci da odustajem, daleko od toga, ali pravim duuuuugu pauzu, sigurno!

Bacam se na neki, za mene novi rezim ishrane, konsultovala sam se sa jednom poznanicom koja je inace dr tradicionalne kineske medicine, pregladala me, rekla mi da kod mene akupunktura, koja je mene zanimala, ne bi imala efekta, posto prvo moram da povratim energiju koja fali mom organizmu, pa da tek onda tu energiju putem akupunkture preusmerimo gde mi treba.
Jos mi je rekla da mi je jako "hladna" unutrasnjost, da je moram zagrejati raznim cajevima, napicima, i hranom, kao i da pojedine namirnice moram izbaciti a neke ubaciti.
Interesantno je da mi je oznacila kao zabranjene namirnice koje ja uglavnom ni ne volim! Tj, 80% onih koje su mi zabranjene ja skoro da nikada ni ne jedem. Ipak organizam, salje signale sta treba a sta ne. Samo jos da ih mi procitamo!

I tako, krecem sa aerobikom ili necim slicnim od 1. ako ave bude ok, definitivno moram da svoj organizam, sa svih strana dovedem u red, pre nove trudnoce! Jedva cekam lepo vreme da izvadim rolere iz ormana!

Do tada uzivam u ovoj godini, za koju imam utisak da ce biti odlicna!

Malo smorih, al eto, morala sam Korak po korak na putu do bete + - Page 9 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 14/1/2011, 15:04

Gde smorila, Bak, napisala si prave stvari... Very Happy
'Ajde, pojasni, koje namirnice ne valja unositi? A koje da? Da vidim da li idem pravim putem... Wink
Inače, čestitam na "lađi"...
ljubav
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 14/1/2011, 15:24

zene pomagajte
dobila sam upalu mokracnog mjehura

zna li neka sta je dobro sem uvinog caja ili neki antibiotik da ne idem kod dr.
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 14/1/2011, 15:28

Seko, brusnica, čaj od brusnice. Very Happy
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 14/1/2011, 15:31

Znas kako, ona je meni pregledala jezik, pulseve na obe ruke, ispitala me o svemu i svecemu (do izgleda stolice i urina lol! ) i na osnovu toga napisala i poslala.
E sad, ja nisam otisla kod nje s tom namerom, njen muz i moj su kolege i drugari, otisli smo na kafu onako a izadjoh sa nekim novim pogledima. I to na insistiranje njenog muza, posto je upoznat sa nasom "situacijom", pa kao ne moze da odmogne.
Ja inace uzasno, uzasno tesko prihvatam bilo kakvu alternativu, ja sam tezak skeptik po tom pitanju, ali ako mi nesto delije prihvatljivo onda je to kineska medicina.
Kad mi je pricala o hladnoci u telu, odmah sam se setila Tuli i njene akupunkture za grejanje malog stomaka. S tim sto ova devojka, kaze da kod mene akupunktura sada ne bi imala smisla. Mozda kasnije.

Inace ne smem nista od krave ( meso svih vrsta, mleko ni u snu, mlecne proizvode ), belo brasno, belo vino, svo juzno voce...
Imam gomilu nekih zabranjenih namirnica, ali osim kravljeg lol! mesa i belog brasna, ja ih obicno ni ne koristim, osim limuna u pelinkovcu lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 14/1/2011, 15:32

Seko nikakve antiiotike napamet, ni slucajno!
Pogotovu sto se spremas za postupak. Odnesi mokracu u lab, nek ti urade urinokulturu sa antibiogramom, ne treba ti dr zato

I naravno brusnica i sto vise tecnosti!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 14/1/2011, 15:43

Hvala Bak! Very Happy Vidiš, meni je čudno to sa proteinima zato što sam na više mesta čula da su oni dobri u postupku VTO. Mada OK, proteina ima i u drugim namirnicama. Ali, ja baš volim mlečne proizvode, svih mogućih vrsta...tja... Rolling Eyes
Hm...južno voće... zbunjen vi'š, a mi, cure ovde kad smo u postupku baš krkamo ananas...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 14/1/2011, 15:44

joj ,sinoc sam se cijelu noc budila i kad odem na wc samo kap ,a imam osjecaj kao da cu se upiskiti i onako tupi bol i pritisak dole.
ja stvarno pijem puno tekucine
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 14/1/2011, 15:46

bak ,evo sad sam procitala tvoj dnevnik i jako mi zao da se sve to izdesavalo kod tebe
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 14/1/2011, 15:48

Struzzo, ali to ne znaci da bi svima bilo isto. Ovo MENi ne odgovara, tj mom organizmu. Voce jedino sa naseg podneblja, i sok jedino od istog.
Bem li ga, sto nauka nekih Rolling Eyes

Seko Korak po korak na putu do bete + - Page 9 191975 Odnesi mokracu ujutru, da znas na cemu si.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 14/1/2011, 15:50

A inace, ovo mi je sad, pre bilo kakvog postupka. Ako budem, tj kad budem htela u postupak, menjace mi. I kad dodje dosta tolpije vreme, opet ce mi menjati.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 14/1/2011, 15:53

Zvali su me iz Jevremove!!! Korak po korak na putu do bete + - Page 9 595783 25.01 prva konsultacija.
E posto ja bas tada treba da dobijem jel se odmah krece sa kontracepcijom ili se ceka sledeca menstruacija?..Mislim znam da to odredjuje doktorka u svakom pojedinacnom slucaju nego bas nemam prestavu...Joj kako su me obradovali vec sam posmislila da su me zboravili...
Marija navijam i mislim na tebe u sredu!!! Very Happy
Seko nedaj se daj urin na analizu obicno pomaze pipegal ali nemoj na svoju ruku...
Svim ostalim devojkama veliki poljubac! Korak po korak na putu do bete + - Page 9 543728
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 14/1/2011, 16:42

Seko odnesi urin kako su ti devojke vec rekle, a mozes da pijes palisept(Josif Pancic) to su ti biljne tablete za ublazavanje tegoba mokracnih puteva, to ne moze da ti skodi!
Viktorija, bravo i srecno
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ŽenoLina 14/1/2011, 17:07

Evo treba mi već par dana da smognem snage da vam kažem da je iza mene još jedna negativna beta. I naravno da ne znam šta dalje... Novi doktor, nova klinika? Kao što reče Bak, znam samo da mi je pomisao o novoj VTO beskrajno daleka. Sad mi se čini da u narednih godinu dana ne želim ni decu. Muka mi je više i od te ideje. Hoću samo da živim dan po dan.
Sorry, za mračenje raspoloženja na ovim koracima. Ljubim vas i čitam, neka nam ova 2011. donese svima ono što nam je potrebno...
ŽenoLina
ŽenoLina

Broj poruka : 545
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 02.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 14/1/2011, 17:12

zenolina,znam da je tesko ,ali nemoj da odustajes .
odmori se i razmisli ,mozda da promjenis dr
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 14/1/2011, 17:32

Sto volim kad se koraca na koracima...ocito je bilo zatisje pred buru Very Happy
Marija,Viktorija tapšanje tapšanje tapšanje
Viktorija,mislim da bi mogla odmah da dobijes pilule.I ja sam odmah dobila neke pilulice,a stigla sam na prvi pregled par dana pred vecu wavecrowd
Seko,evo i od mene...nosi urin,jer se nikad ne zna koje bakterije su uzrok upali,pa se tako ne zna ni koji ti antibiotik treba cvet
Zenolina v zao mi je draga. ovo sto si ti u 2010.prevalila preko svoje glave,neko ne prevali za ceo zivot ( nihova sreca ).tako da....ako si mracna!Mi smo tu da te zagrlimo,podrzimo i zajedno cekamo svetlije i lepse dane,koji ce naravno stici u 2011. Budi dobrica i javljaj nam se cesce cmoka
Bak,navijam da istrajes u novom rezimu i pametno zboris draga yes
Bebko usne
Struzzo,Dragana,Fili,Aida,Elijana,Anak....ko li mi jos fali...sve vas ljubav
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 14/1/2011, 17:37

Zenolina bas mi je zao i ne znam sta da ti kazem jer sam svesna da u tim trenucima nema utehe ali ne daj se i glavu gore. Ja sam tako reagovala pretproslu vto kad sam radila htela sam da dignem ruke od svega ali sad u oktobru posle negativne bete isplakala se jedan dan i vec sutradan pocela da pravim planove za novi postupak ikao sto vidis evo sad krecem u njega i vrlo sam uzbudjena i pozitivna.
Viktorija pa jesam li ti rekla da ce te zvati, a ti se ufrkisala. Ja kad sam prosli put bila kod njih ja sam odmah krenula sa prvim ciklusom da pijem kontracepciju pa se nadam da ces i ti tako. Drzim fige.
Bak draga odmaraj sto vise i opusti malo mozak i razmisljaj o lepim stvarima kao naprimer pocni da pravis planove za leto.
Sve ostale cure grlim!!!
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 14/1/2011, 17:38

ŽenoLina ::Sad mi se čini da u narednih godinu dana ne želim ni decu. Muka mi je više i od te ideje. Hoću samo da živim dan po dan.

Nemoj tako, Ženolina. No I ja iza sebe nekoliko negativnih bete...sve su jake bolele i posle svake sam mrzela samu reč "vantelesna" i mrzela sam što sam svojim operativno zatvorenim jajovodima osuđena da je radim...odvratan je taj osećaj kad si sateran uz zid, kad nešto moraš...ali nikad nisam odustala od dece, od ideje da postanem mama...ja sebe vidim kao mamu...zato ću usvojiti dete i ako Bog da i roditi dete. Ne dam se...u inat!
Moraš pronaći veru...i borbeni duh....
zagrljaj
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 14/1/2011, 17:57

Ženolina, razumem te sasvim, ali bedak će srećom da prodje... Evo ja sam na pauzi, i potpuno mi prija, polako ali sigurno se vraćam u normalu, i dajem sebi vremena koliko god, ne ograničavam se sledeći put će biti tad ili tad, biće kad budem spremna. Tako i ti, napravi pauzu, i želja će ponovo biti tu, snaga i energija će se vratiti, samo lagano.

Bak, evo i Ženolini sam rekla, vidiš da sam i ja usporila, imamo vremena, verovatno će medicina i vto još napredovati kad budemo u sledećem postupku. Ja sam uvek za pauzu, jer našem telu, a bogme i duši to itekako treba. Ništa ne treba siliti, ništa i to je to. Svidja mi se kako razmišljaš! Umal da napišem svidjaš mi se! No da me ne shvate pogrešno ostali čitači! Wink

Seko, slažem se sa curama da odeš do laba da vidiš o čemu se tu radi, a čaj od brusnice svakako možeš piti, neće ti odmoći.


Viktorija, drago mi je da si konačno konkretizovala datum. Navijam za tebe, i Maki, i ostale buduće radilice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Simona 14/1/2011, 18:16

Struzzo ::
ŽenoLina ::Sad mi se čini da u narednih godinu dana ne želim ni decu. Muka mi je više i od te ideje. Hoću samo da živim dan po dan.

Nemoj tako, Ženolina. No I ja iza sebe nekoliko negativnih bete...sve su jake bolele i posle svake sam mrzela samu reč "vantelesna" i mrzela sam što sam svojim operativno zatvorenim jajovodima osuđena da je radim...odvratan je taj osećaj kad si sateran uz zid, kad nešto moraš...ali nikad nisam odustala od dece, od ideje da postanem mama...ja sebe vidim kao mamu...zato ću usvojiti dete i ako Bog da i roditi dete. Ne dam se...u inat!
Moraš pronaći veru...i borbeni duh....
zagrljaj

as family

Svidja mi se ovo pozitivno razmisljanje od Struzzo. I ja razmisljam uglavnom slicno, samo sam iskljucila vto opciju. Ja sebe vidim kao mamu, nas kao porodicu sa detetom ili cak decom i tako ce i biti, zasto ne bi bilo? yes Imala sam i trenutke malodusnosti kao tvoje Zenolina. A to je obicno bilo posle nekih neuspelih vto. Onda sam se i okretala drugim stvarima, iskljucim se iz ove price... i onda posle neke pauze osetim se dovoljno jakom da pocnem opet da pravim planove i razmisljam o detetu, kako i sta... Ti imas vremena, napravi i ti jednu duuuzu pauzu, uzivaj malo... Vratice se snaga i energija zagrljaj

d za Kutanjke
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 14/1/2011, 18:24

Biksi :) ::

Bak, evo i Ženolini sam rekla, vidiš da sam i ja usporila, imamo vremena, verovatno će medicina i vto još napredovati kad budemo u sledećem postupku. Ja sam uvek za pauzu, jer našem telu, a bogme i duši to itekako treba. Ništa ne treba siliti, ništa i to je to. Svidja mi se kako razmišljaš! Umal da napišem svidjaš mi se! No da me ne shvate pogrešno ostali čitači! Wink


Ma napisala bi ti, al te strah od Shizi, priznaj lol!

Ajd da osnujemo "Klub zena na pauzi"
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 14/1/2011, 18:26

a ornih za seks u svako doba dana i noći! lol!

Slažem se, no ne bi i Hepi!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 14/1/2011, 18:28

Bak, volim ja i crnu i belu čokoladu, Šiza crnka, ti plavuša, ih, pa kud bi mi kraj bio! Ako ćete da me delite, ja se slažem! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 14/1/2011, 18:40

Dogovoricemo se, a i Shizi je daleko lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu