KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
Milijana
HappyGirl
brinbili
bokica
bule74
lolipop
gagax81
tuli
seka 35
lilly13
kristina33
bubac
mala parizanka
malenaa
dragana76ns
natalija
Sofka
SannI-AlL
daco
Cupava
bak
MAAKKI
7-patuljaka
racili
heart84
nena beba
anna
anak
Sneza
Aki
Zaneta
Marija86
Jecaneca
Malina
Zoka83
bubamara83
lena
maki79
adriatika
Filippa
Jelena*
Shizika
Deni
ciklama
cici
maja76
ŽenoLina
Struzzo
Simona
djole42
vašar
julija
viktorija
BiKsi :)
bebko
Republica
dr mali pariz
61 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 16/11/2010, 10:45

Odoh da se spremim za put i krecem...
Drzite mi fige veceras Rolling Eyes
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maja76 16/11/2010, 10:50

Drzimo! usne
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 16/11/2010, 10:53

Drzimo Bebko!Bice sve ok!
zagrljaj
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 16/11/2010, 11:08

Drzim Bebko, jakooo, najace! poljubac
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 16/11/2010, 11:10

Drzimo najjace radost radost radost
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 16/11/2010, 11:16

Drzimooooo!!!! Samo napred u pohod protiv cisteeee.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 16/11/2010, 11:40

Bebko drzim fige jako, najjace, monoooogo jako! Korak po korak na putu do bete + - Page 7 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/11/2010, 13:57

I ja držim, ma ne puštam! sunny
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od racili 16/11/2010, 14:18

Bebko, srećno! Vidim da si već krenula na put, a htela sam da te utešim. Ja sam danas bila u Višegradskoj po hp nalaz sa histero(sve je o.k.) i pregledala me je saradnica dr. Ljubića jer je on na putu. Nije videla cistu, gledala je žena tri puta na uz i kaže da je nema. Mene već drugi dan užasno žiga desni jajnik i teško mi je kad pi-pi, pa je ona zaključila da je pukla. Patuljak, možda se i tebi desi isto, a možeš proveriti na još jednom pregledu u bolnici, više pari očiju bolje vide....
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cupava 16/11/2010, 16:44

Bebko, mislimo na tebe. :*
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 16/11/2010, 17:09

bebkooooooooo mislim i navijam za tebeeeeeeeee
Korak po korak na putu do bete + - Page 7 278189 Korak po korak na putu do bete + - Page 7 278189 Korak po korak na putu do bete + - Page 7 278189
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 16/11/2010, 18:19

Veče cure!
Pravim pauzu između odlazaka na slavu,pa da se javim...
Bebko,sa srećom!
racili-takođe...samo napred za Majinim stopama Korak po korak na putu do bete + - Page 7 278189 Korak po korak na putu do bete + - Page 7 278189 Korak po korak na putu do bete + - Page 7 278189 Korak po korak na putu do bete + - Page 7 278189 Korak po korak na putu do bete + - Page 7 278189
Bixi,prosto ne mogu da verujem da je insulin toliko skup kod vas-duplo skuplji nego kod mene,Bg-u,ili Ns-u...svašta.
Pa šta si odlučila?
Kolika je glukoza posle 2 sata? trebalo bi da se vrati na isto...
Stisak devojke Korak po korak na putu do bete + - Page 7 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ciklama 16/11/2010, 18:26

Pozdrav za sve aktivne cure a UAAAAAA za ciste.

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sneza 16/11/2010, 20:25

Bebko napred scuro
a ciste borba
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/11/2010, 22:41

mali pariz ::
Bixi,prosto ne mogu da verujem da je insulin toliko skup kod vas-duplo skuplji nego kod mene,Bg-u,ili Ns-u...svašta.
Pa šta si odlučila?
Kolika je glukoza posle 2 sata? trebalo bi da se vrati na isto...

Sutra ću podići rezultate za glukozu i za tsh i ft4. Nisam radila insulin, stvarno mi se nisu davale te parice danas, a probaću preko mog ginekologa da dobijem uput pa da ne plaćam. Stvarno su preskupi. I to državna bolnica. Jbg. No...

Danas mi je tako kilav jedan dan, ma odvratan. Zašećerena topla vodica mi nije bogzna smetala kad sam je popila, pa ni kasnije, onda sam otišla do laba i tu mi se srčka uzlupala samo tako! I glava me zabolela. Navikla sam ujutru da doručkujem čim stignem na posao, zatim da popijem kafu, a pre svega toga pijem dnevnu dozu letroksa. E sad, pošto ništa od svega toga nisam smela uzeti zbog ovog testa, mislim da mi se sve skupilo i da mi se zbog toga i slošilo. A kao šlag na tortu, malo nakon vraćanja iz laba, i konačno popijene kafe, tabletice i doručkića, imam šta i da vidim. Veštica. Djubruša! E, a onda je stomak počeo da me otkida, krsta još više, a i glavudža najviše. Pa me neka jeza hvatala kao da imam temperaturu. Popijem jednu kafetin menstrual tableticu, stomak lagano počne da se smiruje, ali srčka i dalje bije. Ja nenaviknuta na to lupanje, pa se samo dodatno uspaničim. Legnem kod kuće, ali srčka i dalje bije, pa se i ne naspavam kako treba. Zbog lupanja srca popijem pola bromazepama, i srčka mi se smiri. A onda valjda kafetin menstrual prestao sa delovanjem, krenem da popijem još jedan, i greškom popijem ponovo letroks i to ja pijem 150 mg, užas. Kad skontah, već bi vrlo kasno. Onda na to lupim još jedan kafetin menstrual, pa nek ide život. Stomak i krsta me ponovo bole. Sveki čula da mi je loše, pa došla, merila mi pritisak koji je bio 90 sa 70, a broj otkucaja sa 96 u min nakon popijenog bromazepama spao na 63, što je za mene ok. Mutila mi da pijem vodu, so i šećer, ne bi li me malo kovarnula.
Eto žene, jedan potpuno kilav i sumoran dan kod mene. I da, kako me valjda hormoni pucaju, onda mi se pola dana plakalo. Ali sam uspela da se iskuliram i da ne propizdim. Sutra idem kod lekara opšte prakse i molim se da mi ta glukoza bude ok.

Sve vas stiskam. Udavih vas, ali i nisam odavno! Rolling Eyes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 16/11/2010, 23:33

Ajme Biksi, kakav dan si imala! No I jos zabuna sa tabletama povrh svega. zagrljaj Drzim palceve da rezultati budu dobri. cvet
Bebko, nadam se da je sve proslo dobro.
Djevojke d
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 17/11/2010, 00:07

Bebko cveće
Biksi,pile,stvarno show od dana Rolling Eyes ! Navijam za sutra igracice zagrljaj
Imam i ja nekih vesti Very Happy
Bila u genesisu danas kod dr kopitovic.Pregledala papire,ispitala svasta nesto i rekla da mozemo vec sada kad stigne veca(a danas mi je 45-ti dan).Pogledala me na UZ-u jednom jajniku imam cistu(koju je okarakterisala kao endometriozu) pored koje imam i zdravog tkiva,a drugi je PCOS,zdravog tkiva.Na kraju je pao dogovor da sada kad dobijem,od 16.do26.dana pijem primolut nor.Po zavrsetku primoluta sledi druga veca i kada prodje da se javim na UZ (kraj decembra) i onda sledi terapija i shema za januar(ako da Bog) za IVF.I da dodam...zapamtila sam samo endometrijum16 mm.
Eto to je to kod mene!Sta vi zene na ovo velite????Jel to valja po vama za pocetak?Moram da vas pitam,jel ja nema pojma!
Ljubim vas i naravno igracice za sve korake!!!
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Filippa 17/11/2010, 08:05

Oh Biksi razumem te u potpunosti mila..ima takvig glupih dana. I meni se povremeno desava da mahinalno pobrkam kad sta pijem i to sve od zurbe i stresa. Razmisljam da kupim onu kutijicu sa pregradama ko penzos a u stvari bi bilo bolje da zakocim i prebacim u manju brzinu.
Cure d
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 17/11/2010, 09:16

Poz, devojke!
Sutra idem u Jevremovu na kontrolu i da vidim kada cu po moje smrzlice. Nesto sam onako, da li zbog toga, ili sto sam juce bila na slavi kod rodjaka koje mnogo volim, a ono dodje citav buljuk nekih novih muzeva i zena, tj. ozenjeni klinci i udate klinke, koje sam znala dok su imali po 15-16 godina, sad vec puno njih u braku, pa sa sve bebama. I onda i moja rodjaka saopsti da se udaje na prolece, a znam je kad se rodila. Mnogo je volim i bilo mi je drago, ali sam se rastuzila, udata sam vec 10 godina, trebala bih da dolazim tamo sa svojim detetom, a eto svi klinci me prestigose. Ma, nekad mi stvarno od svega vise ...
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 17/11/2010, 10:46

Samo da vam se javim pa bezim na posao a veceras se kuckamo...
Sada sam stigla sa puta...
Obustavljamo postupak No cista je sa pregradama i nije za punkciju zna da izazove komplikacije ako se punktira...Cekamo sledecu mens a ako ne ode sa njom onda tumor markeri i kontrola kod profesora...
Pitam se samo dokle vise c
Sve vas d pa se pisemo...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/11/2010, 10:55

Bebko, bas bezveze No Glupa, glupa, glupa cista!

BVixi, kolezinice, kakav dan Korak po korak na putu do bete + - Page 7 635297 Verujem da je danas mnogo bolje! Korak po korak na putu do bete + - Page 7 275568

Sve vas Korak po korak na putu do bete + - Page 7 692299
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/11/2010, 11:14

E Bebko, a u pm! Sran.e! Baš bzvz! Jbg! Maler! Da kažem ko zna za šta je to dobro, ne ide, zar ne? Ostaje nam da se molimo da će sledeći put biti sve kako treba, i da će ta cista otići do djavola! Korak po korak na putu do bete + - Page 7 670661

Fili, imam ja to s pregradicama, ali nisu obeleženi dani, a samo je za 4 dana, pa sam i to brkala, ma užas! Najbolje kad popijem da zapišem da sam popila i to na vidnom mestu, inače... Obično obeležim na kutijicu kad počnem da pijem, pa prebrojim i znam da li sam popila, ali ovaj put zaboravila da zabeležim datum. Jbg.

Vašar
, tek kad ispiješ kontraceptiv ćeš praktično znati na čemu si! Sad će ti i ta cista otići s mecom. Endo je debeljuškast jer treba da dobiješ, i to je to. Napred curo, važno je da se kreće u postupak!

Malina
, i mene ponekad stigne takva seta, tuga, šta god, ali jbg, nit su oni krivi što je tako, niti mi, pa onda mora da se gura dalje! A da je lako, definitivno nije! Meni je najgori osećaj kad vidim klince koji su baš klinci, ona ostane trudna iz prve, desilo im se, rodi, a nemaju pojma o životu, uglavnom ih izdržavaju roditelji i vode računa i o njima i o toj njihovoj deci. A mi bi imali sve da im pružimo, ali ih nemamo. Jbg. Al opet mi obično imamo nešto što oni nemaju, npr, bolji posao, završene škole, prave prijatelje, kvalitetnije provedene životne dane, upili smo nove predele, videli što oni verovatno nikad neće, obično su nam bolji brakovi, jbg, negde nešto dobijem, negde se borimo da nešto dobijemo, tako nam je, što se pre pomirimo, pre ćemo do cilja stići!

Bak
, bolje sam, kasnije ću ići da uzmem rezultate, stomak pomalo bolucka, ali nije strašno.

Stisak za sve
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sneza 17/11/2010, 11:34

Bebko, neka ona pukne, ko je sisa, znam da si nestrpljiva ali....
Bolje i tako nego neuspeh zbgog ciste
cvet
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 17/11/2010, 12:27

Uh devojke, sta li se ovde sve izdesavalo...

Bebko, draga, bas mi je zao. Izgleda ti se ne da u ovoj godini...prvo kurslusi sa endom, sad kad je endo dobar morala je bas ta cista da se pojavi c Drzi se draga, Bog je odredio pravi trenutak za tebe i tu se ne moze nista menjati v cmoka

Vasar, ne brini, bice sve ok. Primolut nor i sluzi da spreci pojavu cista i da te ocisti od postojecih. I ja sam ga pila .Taj pcos na levom jajniku ne mozes menjati, ali ce ti verovatno dr dati blazu stimulaciju da se ne raskokas bas mnogo. Endo ti je super, znaci bice dobar i za vreme ET-a. Ljubim te i samo se opusti... Bogami, kod tebe to bas brzo ide, ja sam bila na nekoliko razgovora, stalno mi se nesto komplikovalo i nesto od nalaza falilo... c

Malina, Biksi je u pravu za sve sto je rekla. Mada mislim da te ovde svi razumemo... v

Ostale cure, sve vas puno d
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zaneta 17/11/2010, 13:24

Hellooou!
Pročitam povremeno šta pišete, ali ne stižem da se javim ,mnogo posla, majka u bolnici, sveki u bolnici, ja jurcam po lekarima i komisijama :nesvest:
Zvali su me iz RZZO da se 25.11. javim kod Ivanovića, to baš brzo sada ide...nadam se upsehu ovog puta!
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu