KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

+10
cicsa80
neven52
Željica
BiKsi :)
djole42
HappyGirl
dina
daco
Marija86
tuzna
14 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od tuzna 12/11/2010, 09:22

ah,problem je sto on radi od 14h,cini mi se,a ja sam tad na poslu. jedino da nazovem oko 18.30,ako radi do 19?

tuzna

Broj poruka : 172
Datum upisa : 28.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od Marija86 12/11/2010, 09:24

ti pokusaj,ako nista ne bude,on onda radi sledece nedlje prepodne,bar bi tako trebalo... osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od neven52 27/7/2011, 16:37

Draga, nemoj biti tužna! Moj zet je imao azoospermiju i sestra i on su uspeli da rode bebu zahvaljujući homeopatskom timu Dr Mirjane Živanov i Dr Stojana Primovića!
Pogledaj site homeopatskamedicina.rs ili čitaj knjigu Dr Mirjane Živanov "Homeopatska medicina-Terapija" i shvatićeš da ima nade!
Ne treba se nikada predati. Moji su već bili na kraju snaga kada se pojavila vest o tim doktorima. Sve nam se od tada promenilo, svima u kući je bolje.
Mislim da ima dosta lepih stvari oko nas, koje ne shvatamo i ne vidimo na prvi pogled!
Ovo je prirodna metoda za začeće!

neven52

Broj poruka : 17
Datum upisa : 22.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od cicsa80 27/7/2011, 17:22

Nevene52, pre svega dobrodosao na Kutak. Da li bi bio ljubazan da nam na temi azoospermia (klikni) priblizis slucaj tvoje sestre i zeta. Kao sto znas, postoje "laksi" i "tezi" oblici azoo, reci nam o njegovim hormonima FSH, LH, testosteron, inhibin B... Ako ne znas, bilo bi korisno da ih pitas jer se sigurno neko hvata za to sto pises a nisu svi slucajevi isti. Nadam se da ces nam pomoci! Very Happy
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od neven52 27/7/2011, 22:59

Upravo u tome i jeste lepota Homeopatskog lečenja, što nisu svi slučajevi isti, čak šta više svaki je različit i sasvim za sebe, i u homeopatiji baš zato svako dobija svoj lek, a ne svi isti za istu dijagnozu, kao u klasičnoj medicini. U homeopatiji nema dijagnoza, nego se gleda čovek u celini. A uhvaćena je, na žalost, gomila bez svesti i znanja u klupko lečenja bez kraja, gde se samo menjaju vrata specijalista.
Ne škodi misliti malo dublje o svemu oko sebe i o onome u sebi, jer samo onda se može sagledati istina.

neven52

Broj poruka : 17
Datum upisa : 22.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od cicsa80 28/7/2011, 01:17

Nevene da li ces nam napisati ono sto sam te zamolila? Nista ja nemam od toga sto ti pricas o lepoti homeopatije. Navedi mi konkretno njihov problem. Malo mi sve izgleda kao reklama, ali podvlacim ne zelim bilo koga da vredjam ili bilo sta slicno. Pozz
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od neven52 29/7/2011, 19:39

Kad smo kod reklame, ove ovčice su me inspirisale da pohvalim Runožig proizvode od ekološke vune, od ovaca koje slobodno pasu, po livadama bez pesticida i herbicida. Jastuci su san snova, a i veoma povoljne cene.
Moj zet je imao 0 pokretnih spermatozoida i nakon homeopatske terapije je beba zaceta. Zet, nakon začeća, nije vise radio laboratorijske nalaze, ali sasvim je izvesno da mu se spermogram popravio s obzirom na rezultat.
Toliko od mene, idem na omor, pa se spremam...
Svima želim sreću!
Ko hoće, rodilo mu voće! smajli angel

neven52

Broj poruka : 17
Datum upisa : 22.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od Likoli 29/7/2011, 20:37

Mislim da nam Neven nije dala pravi odgovor, razlika je velika, neko moze da ima 2,10 ili 20 miliona spermatozoida u ejakulatu a 0 pokretnih a opet neko 0 spermatozoida u ejakulatu, ogromna je razlika.
Zar ne Cicsa?
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od HappyGirl 29/7/2011, 21:19

Naravno likoli, nije isto imati nepokretne spermatozoide i nemati ih uopšte. No dobro oprostićemo nevenu što ne zna a i ovo reklamiranje ovde.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od neven52 29/7/2011, 21:42

To uopšte nije bitno, poenta je u rezultatu!
A zna se ko zna,a ko broji!

neven52

Broj poruka : 17
Datum upisa : 22.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od Likoli 29/7/2011, 21:47

Ne razumem?
Dacu ti konkretan primer, mm ima azospermiju to je potpuno odustvo spermatozoida u ejakulatu, znaci 0 spermica, da li je i tvoj zet imao to ili samo 0 poretnih a mnogo nepokretnih?
Nisam mislila nista lose, ali je zaista velika razlika.
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od HappyGirl 29/7/2011, 22:34

neven52 ::To uopšte nije bitno, poenta je u rezultatu!
A zna se ko zna,a ko broji!

Nevene, naravno da je poenta u rezultatu. Imamo ovde primere cura čiji su muževi imali 0 u ejakulatu a onda su korišćenjem određenih biljki ili lekova imali uspeha i dovoljan broj spermatozoida za vto.
Ipak posle deceniskog praćenja ove problematike mogu ti svakako reći da su to izuzeci i hvala Bogu da ih ima. Zato ovde i žene traže konkretnu priču tj. tačnu dijagnozu, proces lečenja ...i sve ono što je doprinelo da do poboljšanja dođe. Takođe da bi se utvrdila azzo potrebno je uraditi minimum tri spermograma u određenom razmaku, jer kod mnogih muškaraca se u toku godine desi 0 u ejakulatu iako nemaju azzo. Zato se traže detalji jer može da bude da jednostavno on i nije imao azzo. Ovako bez detalja izgleda kao obična reklama a veruj mi toliko sam takvih već pročitala i probala i ništa. Sve u svemu hvala na informaciji o sajtu.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od Dejan-T 29/7/2011, 23:17

Не разумем твој став Невена или Невене или како већ. Добијаш конкретно питање, о чему је реч, о ком облику азооспермије код твог зета, а ти као папагај вртиш исту причу у круг, имао 0, добио дете. Који облик азо?Опструктивни или неки други? Који нивои хормона? Колико се пре тога лечио? Да ли је рађена пункција, биопсија? Да ли је имао смањене тестисе, да ли има хормонски поремећај, неспуштени тестис или оба, ма питања је много, али ти не дајеш одговоре. Ако рекламираш хомеопатију и добија новце за то онда те разумем,мада не и одобравам, у супротном не видим шта тражиш на овом форуму. Већина нас који смо овде имамо проблем, ВЕЛИКИ проблем, и хватамо се за сваку сламку и могуће решење нашег проблема. Замајавања нам сметају.

Dejan-T

Broj poruka : 15
Godina : 44
Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od tanjica 13/4/2012, 10:08

Molim vas, treba mi pomoc ili necije misljenje makar jer nisam sigrna gde i sta bi trebalo da bude nas sledeci korak ...
azzo,svi nalazi uredni,hormoni u savrsenom redu,kariotip,vel testisa,sve sve sve.....iza nas imamo dve punkcije (na jednoj je pronadjen 1 sper,ali nepokretan,biopsija (nista nije nadjeno)tj ima svih oblika ,osim spermatozoida,Poslednje sto smo uradili je da smo posetili Svetlanu Vujovic,(endokrinolog)ona je pogledala sve nalaze i rekla da nema terapije koju bi nama prepisala,i predlozila donora.
E sada mi nebismo tako lako odustali,nadali smo se da cemo dobiti neku hormonsku terapiju,cisto da pokusamo,nemamo sta da izgubimo.....
E sad,nisam pametna gde otici.....Micic? Brzakovic?Vinka Vukotic? Stojkovic Lesakovac?
ima li neko bilo kakvu ideju? fd zbunjen
tanjica
tanjica

Broj poruka : 313
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od LaFolie 13/4/2012, 11:13

Tanjice, nama su takodje rekli da nam je opcija samo donor, nakon biopsije.

Par meseci kasnije, kada smo malo ohladili glavu, otisli smo kod drugog endorinologa, drugog urologa, promenili strategiju, i poceli da se pojavljuju spermici, malo po malo do 10 miliona :)
Morfologija i pokretljivost sve bolja. Tako da preporucujem da malo ohladite glavu, i da razmislite kako dalje, nije ni poenta otici kod svih lekara.

Vinka je ok, ali kod nje je pokretna traka, nije se mnogo zainteresovala oko mm, ali za muza moje sestre jeste, njemu je bas pomogla.

Mozda cu sada da lupim glupost, ali zasto ne pokusate prvo od nekog dobrog geneticara, da se mozda provere neke dublje stvari od samog kariotipa tvog dragog.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od tanjica 13/4/2012, 20:21

mislis na Stojkovica?on nam se mota po glavi,neynam koliko je moguce zakazati licno kod njega,da nas ne saceka tamo neki ginekolog i sl...
videcu posle praznika da pozovem i raspitam se zbunjen
lafolie bravo za 10 miliona g ali ja ipak mislim da je bolje da kao kod tvog mm hormoni nisu bili ok,mislim da su vece sanse da se dodje do poboljsanja....nego kao kod nas....
tanjica
tanjica

Broj poruka : 313
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od LaFolie 13/4/2012, 21:01

da, da, tako nam je i rekao urolog, da ce kod nas uvek moci da se poradi na spermogramu.... Kontaktiraj Tuznu, to joj je nick, ona mi je pricala o genetici i nekim dodatnim analizama gena kod muskaraca
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od tanjica 13/4/2012, 21:13

znamo se ja i tuzna,a to na sta mislis je mikrodelacija y hromozoma,to je malo dublje,a radili smo i to i to nam je ok Shocked
tanjica
tanjica

Broj poruka : 313
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li i kada odustati od lečenja azoospermije - Page 3 Empty Re: Da li i kada odustati od lečenja azoospermije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu