KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bebi oprema- za pocetak

+53
Vecka
BiKsi :)
dragana76ns
sareni leptir
plavaptica
JocY
Gramatika
kasia
Ema78
buby
medolino
KoMetaK
tuli
lilly13
maus
Tinche
ninica2
stefi :*
veki1
cicsa80
M.
agata
heart84
mamajednogprinca
Andjelcici
pudza
*AIDA*
era
cici
mijaki
Marija86
cufta
lena
Orline
penelope
Shizika
Mirjana
noja
Botox
Mrvica
MARA
bobica83
Mali Princ
Milijana
7-patuljaka
dr mali pariz
makababy
Tanja83
nena beba
catherine290505
zoxa
Sami
vajsi
57 posters

Strana 18 od 24 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Sledeći

Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Tanja83 7/10/2012, 23:30

Evo spiska sta se dobija od grada Beograda tj BEBI KLUBA(ako se dobro secam zbunjen )

10 tetra pelena
5 svedskih pelena
1 bodi na bretele br 62
1 zeka tj stramplica(ono sto ima stopice,kopca se izmedju nogu) dugih rukava
1 peskir sa kapuljacom
1 krema Becolino
1 kupka Becolino
1 sampon Bekolino
1 malo pakovanje Becolino vlaznih maramica
1 portiklica
1 pakovanje mrezastih ulozaka
1 torba za bebine stvari sa musemom za presvlacenje
1 malo pakovanje pampers pelena br 2
10 gazica onih malih(valjda su 10x10)
1 povidon jod
bese jos nesto al sad da me ubijes ne znam sta v .Uglavnom sve ima sto treba za obradu pupka

I mislim da je to to (malo li je na ovu krizu Very Happy )

Dobijate jos od opstine 1 malu flasiranu vodu Very Happy ,portiklicu na kojoj pise:Pavloviceva mast lol! ,jednu cucu nukovu,silne neke reklamne kremice,losione itd

E da u paket ide jos i jedna knjigica,korisna,ako neko uspe i stigne da je procita lol!

DM radnja vam daje 2 pakovanja po 22komada Pufies pelena i mislim da je to to

Ne zamerite ako sam nesto zaboravila
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Orline 7/10/2012, 23:35

Uuu, odlična memorija Very Happy

Kako DM?
Šta, odeš sa krštenicom lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Tanja83 7/10/2012, 23:53

orline ::Uuu, odlična memorija Very Happy

Kako DM?
Šta, odeš sa krštenicom lol!

Treba ti formular koji popunjavas i koji dobijes kod njih u bilo kojoj radnji i treba ti fotokopija izvoda iz maticne knjige rodjenih(ne tvog vec bebinog lol! ) Predajes u bilo kojoj radnji,ne moras ti moze bilo ko umesto tebe.U roku od dve nedelje ti stize kupon na kucnu adresu,odes sa kuponom i podignes pelene(moze bilo ko)

Ovo isto vazi za cure koje u svom mestu nemaju DM radnju.Moze bilo ko umesto njih isto ovo da podigne i preda formular u nekom drugom mestu gde ima njihova radnja(PROVERENO Laughing )

P.S. Ovo vazi samo za bebe do 6 meseci
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od M. 7/10/2012, 23:58

mijaki ::Bulevar Kralja Aleksandra 244.
izmedju tramvajskih stanica Djeram i Lion, blize Lionu.....
kad se spustas od Lipovog Lada ka gradu malko napred, pored je ona super pekara, Vicko i prodavnica slavina.....
cmokic
ljubav hvala!
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od penelope 8/10/2012, 07:57

Tanja83 ::Evo spiska sta se dobija od grada Beograda tj BEBI KLUBA(ako se dobro secam zbunjen )

10 tetra pelena
5 svedskih pelena
1 bodi na bretele br 62
1 zeka tj stramplica(ono sto ima stopice,kopca se izmedju nogu) dugih rukava
1 peskir sa kapuljacom
1 krema Becolino
1 kupka Becolino
1 sampon Bekolino
1 malo pakovanje Becolino vlaznih maramica
1 portiklica
1 pakovanje mrezastih ulozaka
1 torba za bebine stvari sa musemom za presvlacenje
1 malo pakovanje pampers pelena br 2
10 gazica onih malih(valjda su 10x10)
1 povidon jod
bese jos nesto al sad da me ubijes ne znam sta v .Uglavnom sve ima sto treba za obradu pupka

I mislim da je to to (malo li je na ovu krizu Very Happy )

Dobijate jos od opstine 1 malu flasiranu vodu Very Happy ,portiklicu na kojoj pise:Pavloviceva mast lol! ,jednu cucu nukovu,silne neke reklamne kremice,losione itd

E da u paket ide jos i jedna knjigica,korisna,ako neko uspe i stigne da je procita lol!

DM radnja vam daje 2 pakovanja po 22komada Pufies pelena i mislim da je to to

Ne zamerite ako sam nesto zaboravila

Iju, bas dobar paket! Shocked
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Tanja83 8/10/2012, 09:28

Tanja83 ::Evo spiska sta se dobija od grada Beograda tj BEBI KLUBA(ako se dobro secam zbunjen )

10 tetra pelena
5 svedskih pelena
1 bodi na bretele br 62
1 zeka tj stramplica(ono sto ima stopice,kopca se izmedju nogu) dugih rukava
1 peskir sa kapuljacom
1 krema Becolino
1 kupka Becolino
1 sampon Bekolino
1 malo pakovanje Becolino vlaznih maramica
1 portiklica
1 pakovanje mrezastih ulozaka
1 torba za bebine stvari sa musemom za presvlacenje
1 malo pakovanje pampers pelena br 2
10 gazica onih malih(valjda su 10x10)
1 povidon jod
bese jos nesto al sad da me ubijes ne znam sta v .Uglavnom sve ima sto treba za obradu pupka

I mislim da je to to (malo li je na ovu krizu Very Happy )

Dobijate jos od opstine 1 malu flasiranu vodu Very Happy ,portiklicu na kojoj pise:Pavloviceva mast lol! ,jednu cucu nukovu,silne neke reklamne kremice,losione itd

E da u paket ide jos i jedna knjigica,korisna,ako neko uspe i stigne da je procita lol!

DM radnja vam daje 2 pakovanja po 22komada Pufies pelena i mislim da je to to

Ne zamerite ako sam nesto zaboravila


Zaboravih jos da dodam da se dobija i 1 prekrivac,pamucni,sa dva lica,super je
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Botox 8/10/2012, 09:37

http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=1490009
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od dr mali pariz 8/10/2012, 18:09

I ja sam dobila 4 pakovanja Puffies pelena iz DM, Tanja mi sve zavrsila i poslala,jer kod nas nema te parfimerije.
Thanks dusho Bebi oprema- za pocetak - Page 18 75087
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od cici 8/10/2012, 20:25

mi smo dobili jedno pakovanje njihovih babylove pelena od 22kom lol!
Tanja mi cuclu nismo dobili lol!
ali smo zato dobili jedne bele soknice od milupe i brdo reklamnog materijala i uzorak caja za dojilje-mislim da to ide uz paket.

Dobija se i 20h besplatnog parikranja iz parking sevisa yes vazi samo za Beograd
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Mrvica 8/10/2012, 22:15

Ja sam uz Aventovu pumpicu dzabe dobila sterilizator u Jankovicevoj apoteci. U njemu sve sterilisem, od pumpice, laze, flasica, silikonske bradavice, kasikice. Znaci nema sanse da se bar deo ovoga ne koristi. Isto kao Pari, operes, ubacis, sipas 20 ml vode i za 6 min u mikrotalasnoj gotovo. Ne mogu zamisliti da sve iskuvavam svaki dan. Ovo je daleko lakse. Ja je i danas ukljucujem bar jednom, dva puta dnevno.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Milijana 8/10/2012, 23:33

Ma ja se pitam zasto vi sve to sterilisete. Pa kad dete krene svojim rukama da pipka svasta a njih da stavlja u usta, nista ne vredi sto cete sterilisati pribor za jelo. Bar ja tako mislim i mnogo lakse zivim lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Botox 9/10/2012, 00:33

i nema potrebe sve zivo sterilisati, decu treba i privikavati na normalne bakterije.... koristice im.... a i slazem se sa milijanom....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od buby 9/10/2012, 09:33

Milijana ::Ma ja se pitam zasto vi sve to sterilisete. Pa kad dete krene svojim rukama da pipka svasta a njih da stavlja u usta, nista ne vredi sto cete sterilisati pribor za jelo. Bar ja tako mislim i mnogo lakse zivim lol!
..do sestog meseca sam svako jutro otkuvavala sve flasice...cucle...a onda smo dobili Ayshu(pudlicu)koja je Dunju i sve dunjino lizala i vise se nisam opterecivala lol! i moje dete je zdravo i napredno
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Botox 9/10/2012, 09:38

hehe, tako kaze moja mama, da su me trazili gde sam, a ja otpuzala isod stolice i copam hranu sa nasom mackom iz iste posude haha, samo sto joj iz usta nisam vadila zalogaje :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Tanja83 9/10/2012, 09:59

Ja im i dan danas sterilisem flajke i cucle nekad jednom dnevno a nekad jednom u 2-3dana.To radim jer imam sterilizator pa ajde da ga iskoristim.Do 6 meseca ,a mozda i malo kasnije,ne mogu sad bas da se setim a znam da nije bilo skoro lol!,sam im sterilisala svaki dan tj cim potrosim sve flajke odmah ih i sterilisem.

Oni sad guraju sve zivo u usta(pocev od kablova,papira,igracaka,hemijskih olovaka,daljinskog upravljaca,mobilnog telefona itd) tako da se ne opterecujem sterilisanjem ali kad vec imam sterilizator sto da ne.Meni je bas pomogao kad su oni bili mali,nisam iskuvavala ni cucle ni flasice nego ih ubacim u sterilizator i ne razmisljam.

Moje misljenje je da znaci imati ga(posebno ko ima dve bebe) ali isto tako razumem i one koji misle da je to bacanje para.Isto kao pozicionar i rolanje peskira iliti grejaca i drzanje tople vode u termosu.

Treba saslusati i odluciti po svojim finansijskim mogucnostima i potrebama


P.S. Isto tako su podeljena misljenja u vezi masine za sudove.Ja je ne bi menjala nizasta na svetu Very Happy

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od mijaki 9/10/2012, 10:14

u pravu ste za steriulizaciju, ja cu videti, ako procenimo da je potrebno, lako ce se nabaviti, taj za mikrotalasnu...
A inace, kada smo kod higijene i sterilizacije, bas me interesuje kada Ana krene da sedi i puzi, kako cu je odvojiti od Akija koji ce da skakuce po njoj i oko nje affraid

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Botox 9/10/2012, 10:17

hehe, tanja, meni mama ovde radnim danima kao pomoc, a dragi i ja sami vikendom, znaci opro je sude do sada 3 puta i izjavio kako cim se preselimo kupuje masinu za pranje sudova :)))))))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od lilly13 9/10/2012, 10:47

i moj je prao suđe dok sam ja ležala i isto je izjavio, s tim da je on odmah htio kupiti mašinu ali nemamo gdje da je stavimo Laughing
odosmo u off Embarassed
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od dr mali pariz 9/10/2012, 11:57

Milijana ::Ma ja se pitam zasto vi sve to sterilisete. Pa kad dete krene svojim rukama da pipka svasta a njih da stavlja u usta, nista ne vredi sto cete sterilisati pribor za jelo. Bar ja tako mislim i mnogo lakse zivim lol!
...kad dete krene, krenulo je. No, ako postoji mogucnost bar u necemu smanjiti unos bakterija, zasto to ne bih omogucila svojoj deci?Pa nisam ih radjala da ih odmah u blato bacim,kako bi se navikli na svu stroku na koju ce nailaziti u zivotu.
p.s. ovo je krejnje iskreno,ali isto tako figurativno receno.Inace, to sto sterilisem, pogotovu malim bebama, ne otezava meni zivot.

Tanja83 ::Ja im i dan danas sterilisem flajke i cucle nekad jednom dnevno a nekad jednom u 2-3dana.To radim jer imam sterilizator pa ajde da ga iskoristim.Do 6 meseca ,a mozda i malo kasnije,ne mogu sad bas da se setim a znam da nije bilo skoro lol!,sam im sterilisala svaki dan tj cim potrosim sve flajke odmah ih i sterilisem.

Oni sad guraju sve zivo u usta(pocev od kablova,papira,igracaka,hemijskih olovaka,daljinskog upravljaca,mobilnog telefona itd) tako da se ne opterecujem sterilisanjem ali kad vec imam sterilizator sto da ne.Meni je bas pomogao kad su oni bili mali,nisam iskuvavala ni cucle ni flasice nego ih ubacim u sterilizator i ne razmisljam.

Moje misljenje je da znaci imati ga(posebno ko ima dve bebe) ali isto tako razumem i one koji misle da je to bacanje para.Isto kao pozicionar i rolanje peskira iliti grejaca i drzanje tople vode u termosu.

Treba saslusati i odluciti po svojim finansijskim mogucnostima i potrebama


P.S. Isto tako su podeljena misljenja u vezi masine za sudove.Ja je ne bi menjala nizasta na svetu Very Happy

eto, slazemo se i po ovom pitanju.
Ja im do sad najmanje 3-4 x dnevno sterilisem flasice, dude...aspirator za nos ne stavljam u sterilizator lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od cici 9/10/2012, 13:09

Milijana ::Ma ja se pitam zasto vi sve to sterilisete. Pa kad dete krene svojim rukama da pipka svasta a njih da stavlja u usta, nista ne vredi sto cete sterilisati pribor za jelo. Bar ja tako mislim i mnogo lakse zivim lol!

Ja sam mom do punih sest sigurno ako ne i duze do 8 sterilisala tj odkuvavala u serpi sve zivo jednom dnevno. Sad mu odkuvavam kad ugrabim vreme barem dva puta nedeljno mada se desi da to bude i jednom.
Nema svrhe, igracke baca na pod, pa puzi za njima pa kad ih dohvati odmah ih strpa u usta, odna je baci pa tako ukrug, daljinski mu je omiljen posle mobilnog telefona, sve stavlja u usta , u svakom cosku je, pa poludela bih.... lol!
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Milijana 9/10/2012, 22:23

Pari, ne radi se ovde o bacanju u blato, niti o "tezini zivota" u fizickom smislu, vec o tome da, ako krenem da razmisljam o sterilizaciji mogu samo da poludim. Tvoja deca su mala i jos nisi videla sta ce sve staviti u usta, onda ce ti sterilizacija biti smesna. Gledamo iz razlicitih uglova, sto je i normalno, moja deca su tsarija i mnooog "pokretnija".

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od dr mali pariz 9/10/2012, 22:25

Eh Mili, zato sam i rekla da ih od najranijih dana necu u blato bacati...zato sto tad ni svoje rucice ne trpaju u usta...zato i smatram sterilizaciju opravdanom,tada, a i kasnije. Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od buby 10/10/2012, 08:53

..da ne odemo mnogo off topic...ali ako znas i planiras da ce ti deca ici u jaslice..vric..sta god..gde im vaspitacica pri prvom padu cucle na pod istu nece optati ne vidim razgod da od deteta pravim "pamuk" i da prvom prilikom sve bakterije pokupi...ne kazem da treba dati i dozoliti da lize sa poda ali ja sam drugacije razmisljala...polako tj postepeno sam je navikavala da ne perem svaku igracku koja nam padne..naravno ni sad joj u zivotu ne bih vratila cuclu u usta da je kojim slucajem pala na ulicu ali ovde u stanu da...ja imam drugaricu...skolsku koja ima dva decaka i koja i dan danas kad joj sinovi imaju po 8 godina nosi prsluke...debele carape u torbi za svaki slucaj...greje jabuke u rerni..greje jogurt u mikrotalasnoj...kuuje iskljucivo vakumiran hleb da ga ne daj boze neko nije pipnuo rukom..i deca su joj KONSTANTNO bolesna....a da ne pricam o tome posto smo se udaljili od teme da u njima nema ni malo muskosti...napravila je od njih devojcice...vec su poceli da ih u skoli maltretiraju i razmislja da ih upise na neke borilacke sportove...a na naravno mi smo svi drugaciji...i razlicite poglede na sve u zivotu...ja sam sterilisala rekoh do 6og meseca...i onda sam lgano digla ruke...moje misljenje...svako radi kako misli da je najbolje...meni ne smeta ni da neko sterilise svoju decu do 18e godine..nece sa tim uciniti dete ni boljim..ni zdravijim...odoh da pustim medu carlija jer mi duda skace po tastaturi...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od kasia 10/10/2012, 09:34

Nama je sterilizator trebao i koristio samo iz razloga sto su ViV na institutu bili u sterilnim uslovima bukvalno. Npr nisam smela da dodirnem jedno svoje dete pa drugo a da ne sterilisem ruke izmedju. Pa prema tome morali smo tako neko vreme i kod kuce. Vremenom sam ga izbacila iz upotrebe, a posebno kad sam pocela da perem flasice u sudo masini. Da su mi deca terminska mislim da ga ne bih upotrebila ni kupila u zivotu. I sva sreca pa sam ga na vreme izbacila iz upotrebe jer mislim da bi mi u suprotnom prvi put kad su u parku pojeli smoki sa zemlje (eh da je uvek bio samo smoki Rolling Eyes ) zasigurno dobili proliv.
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Botox 10/10/2012, 09:50

istog sam misljenja
ne mislim valjati dete u blatu ko neko prasence
ali da su im potrebni sterilni uslovi, teko bi i bilo
drugo su prevremeno rodjena deca, imaju dobar razlog zbog cega se oko njih toliko pazi i vodi racuna, ali ovako....
zdravo dete treba navikavati na suzivot sa bakterijama, velik broj njih nam bude od koristi kad tad, ne znaci ni dodir sa bakterijom bolest i stroku....
a nisam ni zagovornik bilo koje krajnosti, ne treba ici u krajnost bilo koje vrste, ni drzati dete pod staklenim zvonom, niti ga bombardovati svim mogucim i nemogucim bakterijama....

ja se u svakom slucaju nadam dojenju, pa da cu izbeci flasice i ta cuda :)
a ako budem dojila za siku mi hvala bogu sterilizator ne treba osmeh srce
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 18 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 24 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu