KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bebi oprema- za pocetak

+53
Vecka
BiKsi :)
dragana76ns
sareni leptir
plavaptica
JocY
Gramatika
kasia
Ema78
buby
medolino
KoMetaK
tuli
lilly13
maus
Tinche
ninica2
stefi :*
veki1
cicsa80
M.
agata
heart84
mamajednogprinca
Andjelcici
pudza
*AIDA*
era
cici
mijaki
Marija86
cufta
lena
Orline
penelope
Shizika
Mirjana
noja
Botox
Mrvica
MARA
bobica83
Mali Princ
Milijana
7-patuljaka
dr mali pariz
makababy
Tanja83
nena beba
catherine290505
zoxa
Sami
vajsi
57 posters

Strana 16 od 24 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Sledeći

Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od heart84 3/10/2012, 17:31

Mijaki ta radnjica u Golsvortijevoj se zove Bebolog imaju prelepih stvari Very Happy ja sam tu narucila svasta nesto i jedva cekam da mi stigne
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od mijaki 3/10/2012, 17:56

e bas ta radnjica, i ja sam odusevljena....super je

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od medolino 3/10/2012, 18:27

Mijaki ja sad videh cizmice za Anu,pa oborise me s nogu osmeh srce osmeh srce
Sve mi se svidja,koliko ima lepih stvari za devojcicu likeit
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Botox 4/10/2012, 19:53

mozda nekome bude od pomoci....
evo naseg spiska za bebu i mene, sta smo kupili i sta jos treba...

za bebu :
kolevka
dusek za kolevku
dva kompleta posteljine za kolevku (jedna jastucnica i tanak jorancic i ogradica, i dva puta po carsaf i navlake.... sve je sasiveno po merama kolevke....)
dva podmetaca za kolevku/krevetac
dva bebi peskira, metar s metar, s kapuljacom
kozmetika za bebu sve nivea (krema za lice, krema za ojed, dva sapuna, losion za telo, sampon i kupka 2u1)
dve pavloviceve i jedna domaca kremica sa nevenom
stapiici za usi, obicni i anatomski
vlazne maramice, isto niveine
cetka od prirodne dlake i cesalj
makazice za nokte
toplomer
moderne pamucne pelene , 11 komada
dvoje zastitnih gaca za moderne pelene
20 englanih tetra pelena
20 rubljenih tetra pelena
pet svedskih gaca
jedno malo pakovanje keca jednokratnih pelena
jedno veliko pakovanje dvojke jednokratnih pelena
sundjer od frotirka za kupanje
menzura za polivanje bebe
termometar za vodu i sobu
kutijica za sapun
kanta za pelene
kadica
prasak za ves i omeksivac za bebu
7 benkica
5 pantalonica bez stopica i 3 sa stopicama
2 zeke bez rukava
6 zeka s dugim rukavima
2 strmplice (dugi rukavi, bez stopica)
4 kapice
5 pari carapica
4 portiklice
18 bodica (sva garderoba je mahom broj 62)

za mene sam uzela samo 5 pakovanja mrezastih ulizaka
i 4 srednja i 2 velika peskira koja ce nam pored ovih sto imamo sluziti za nas i bebu....

kupicemo krajem meseca od sl. plate jos:
cebence i prekrivac
pumpucu za nos
tupfere za bebu i za moje grudi
sve iz apoteke za bebin pupak, moju ranu i bradavice (lanolin, ad kapi, fizioloski, spricevi, povidon, gazice, flasteri, alkohol, hipermangan)
dokupiti za mene od kozmetike sta bude trebalo, tj za moj neseser....
mrezaste gacice
spavacice i grudnjak za dojenje
musemu za krevet
maramu za nosenje bebe

kolica kupujemo kad se bebac rodi, i AS
odelce za izlazak ce taja da kupi, i donese nam da se iznenadimo :)

sve ostalo se kupuje po potrebi i kad dodjemo s bebom kuci (flasice, laze, cajevi, skafander, i tako to sto nam nije potrebno odma i sto se moze dokupiti lako)

plus poradjamo se u bg pa cemo dobiti i paket bg bebi kluba (tu ima koliko znam kozmetike , malo stvari za obradu pupka, gazice, svedske, tetra, jednokratne,peskir s kapuljacom,prekrivac, torba s onom za previjanje podlogom, nesto od garderobice osnovno, onako po komad svega i tako)....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Botox 4/10/2012, 19:54

mozda nekome bude od pomoci....
evo naseg spiska za bebu i mene, sta smo kupili i sta jos treba...

za bebu :
kolevka
dusek za kolevku
dva kompleta posteljine za kolevku (jedna jastucnica i tanak jorancic i ogradica, i dva puta po carsaf i navlake.... sve je sasiveno po merama kolevke....)
dva podmetaca za kolevku/krevetac
dva bebi peskira, metar s metar, s kapuljacom
kozmetika za bebu sve nivea (krema za lice, krema za ojed, dva sapuna, losion za telo, sampon i kupka 2u1)
dve pavloviceve i jedna domaca kremica sa nevenom
stapiici za usi, obicni i anatomski
vlazne maramice, isto niveine
cetka od prirodne dlake i cesalj
makazice za nokte
toplomer
moderne pamucne pelene , 11 komada
dvoje zastitnih gaca za moderne pelene
20 englanih tetra pelena
20 rubljenih tetra pelena
pet svedskih gaca
jedno malo pakovanje keca jednokratnih pelena
jedno veliko pakovanje dvojke jednokratnih pelena
sundjer od frotirka za kupanje
menzura za polivanje bebe
termometar za vodu i sobu
kutijica za sapun
kanta za pelene
kadica
prasak za ves i omeksivac za bebu
7 benkica
5 pantalonica bez stopica i 3 sa stopicama
2 zeke bez rukava
6 zeka s dugim rukavima
2 strmplice (dugi rukavi, bez stopica)
4 kapice
5 pari carapica
4 portiklice
18 bodica (sva garderoba je mahom broj 62)

za mene sam uzela samo 5 pakovanja mrezastih ulizaka
i 4 srednja i 2 velika peskira koja ce nam pored ovih sto imamo sluziti za nas i bebu....

kupicemo krajem meseca od sl. plate jos:
cebence i prekrivac
pumpucu za nos
tupfere za bebu i za moje grudi
sve iz apoteke za bebin pupak, moju ranu i bradavice (lanolin, ad kapi, fizioloski, spricevi, povidon, gazice, flasteri, alkohol, hipermangan)
dokupiti za mene od kozmetike sta bude trebalo, tj za moj neseser....
mrezaste gacice
spavacice i grudnjak za dojenje
musemu za krevet
maramu za nosenje bebe

kolica kupujemo kad se bebac rodi, i AS
odelce za izlazak ce taja da kupi, i donese nam da se iznenadimo :)

sve ostalo se kupuje po potrebi i kad dodjemo s bebom kuci (flasice, laze, cajevi, skafander, i tako to sto nam nije potrebno odma i sto se moze dokupiti lako)

plus poradjamo se u bg pa cemo dobiti i paket bg bebi kluba (tu ima koliko znam kozmetike , malo stvari za obradu pupka, gazice, svedske, tetra, jednokratne,peskir s kapuljacom,prekrivac, torba s onom za previjanje podlogom, nesto od garderobice osnovno, onako po komad svega i tako)....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od mijaki 4/10/2012, 20:36

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 1913

nadam se da ce se videti slika, ovo je stalak za povijanje koji smo kupili, samo beli....sa strane cu da nakacim plasticne kantice za smece sto sam narucila u Ikei, i bas je sve pri ruci....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od mijaki 4/10/2012, 20:37

ne moze slika, evo linka
http://www.simpo.co.rs/product/view/1913#

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od mijaki 4/10/2012, 21:08

...ja sam precekirala spisak i mislim da cu do kraja oktobra da zavrsim sa nabavkama, osim mozda apoteke za bebu i kolica....
plasim se da cu za mesec dana da se posteno udebelim pa ce mi stavrno biti tesko da skitam...a i kada konacno krene kisa, pravo je vreme za cebence i da barem jednu knjigu procitam dok sam trudna... Embarassed
Moram otici sada za vikend do Immocentra, Leta i mozda do DC-a, i to je to....
...neko rece skoro, sva sam u spiskovima...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od agata 4/10/2012, 23:36

Bojana86,
mnogo mi je drago sto si nabavila one platnene pelene. Ja sam se mislila i na kraju zbog cene odustala, a imam blago kajanje, mnogo sam citala i sigurno su bolje od pampersa.
I mi koristimo Niveine maramice i kozmetiku, ali sapune ne, oni se samo istope, najbolji su nam Sebamed sapuni. Kremu za lice ne koristimo uopste, par puta kad je bilo potrebno da se namaze nesto na lice stavili smo Bepanten. Nivea ima tu kremu za ojed, koja je sa nevenom, ali ono sto im je najbolje je krema sa cinkom (valjda cink oksid, zaboravila sam), sa belim tackicama je. Ana i nije imala prave ojede, ta krema je uvek super smirivala crvenilo. I Pavloviceva krema se nekako pokvarila, naravno moj utisak, mozda je nekom drugaciji. Mnogo mi je bila masna i rasloje se faze. Posle isprobavanja raznih tih svakodnevnih krema meni je Becolino najbolja, a i njihov sapun je sasvim solidan.
I ono sto je meni kad sam izasla iz bolnice stvarno trebalo je medicinski benzin za skidanje ostataka od flastera (bio je carski rez). Poradjala sam se u Frontu i flasteri su bili odvratni, ranu su mi razvrcali koliko su vukli. I ni sa cim nisam uspela da skinem tragove flastera sem benzinom. Posle sam cula da mozda mogu unapred da se flasteri kupe i to bi stvarno bio pun pogodak uraditi ako dozvoljavaju.

Srecne vam kupovine trudnjacice, to su divni trenuci!

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Botox 5/10/2012, 01:42

da da, kupili smo, planiramo naruciti jos toliko kad se resimo sirokog povoja i uhodamo s modernim :) taman nam je tako i finansijski bolje podeliti trosak na dva dela :)
a da, benzin odlicno skida lepilo flastera....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Mrvica 5/10/2012, 09:22

Mi smo isprobali svu kozmetiku. Nivea je super, sebamed je odlican samo malo skuplji, ali kosili meni i dalje drzi prvo mesto, sigurno sto ga mama koristila mladjoj sestri pa mi ostalo u lepom secanju. Becolino mi nije nesto.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od mijaki 5/10/2012, 10:44

jutro curice, jel koristi neko onu Mustela kozmetiku za bebe? ja se dvoumim izmedju nje i Sebameda?

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Mirjana 5/10/2012, 10:56

Ja Cvrletu mazem Pavlovicevu i to jako puno kreme stavim, jer su mi tako rekli u porodilistu. Pampers je dosta upije. Do sada sam mu samo dva tri puta mazala Sudocream sa cinkom koja je fantasticna, super mirise i dugo traje.
Nikada nismo imali problem sa guzom.
Kupke - sebamed i chicco. Jos ni jednu nisam kupila, jer ih non stop dobijamo, pa imam za narednih godinu najmanje.
Sapun merimin deciji, koji koristimo samo za guzu, koju operemo iznad lavaboa, bar jednom dnevno.
Mleko Becutan, jer nije mnogo masno, pa mu nije opterecivalo kozicu na onim vrucinama.
Lice ne mazemo od pojave osipa, a sad vidim da nema ni potrebe. Dr rece:"Previse hemije!"
Omeksivace smo isprobali razne, a trenutno smo i njih iskljucili jer se i na njih odnosi recenica "previse hemije" Rolling Eyes
Prasak koji i mi koristimo s tim sto uvek ukljucim dodatno ispiranje.
Povidon jod, hipermangan i alkohol, kao i flaster za bebe, nikad nisam upotrebila. Kod nas koriste octanisept sprej za dezinfekciju pupka.
Sto se AD kapi tice...nisam cula u poslednje vreme da su ih ikome prepisali. Kod nas daju samo D. Mi koristimo Vigantol.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Botox 5/10/2012, 11:03

ad kapi kupujem za moje bradavice Wink
i tacno je, sto manje hemije,ja kupih i nivea losion za bebu, ali cisto da ima, ne planiram ga mazati cesto ni redovno.... nema potrebe opterecivati njihovu kozu....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od dr mali pariz 5/10/2012, 12:07

i ja cu preneti svoje iskustvo-za ono sta sam koristila, ono sto nisam, ne mogu hvaliti, zar ne Wink
moje dve bebe imaju razlicitu kozu, Dusan dosta suvlju i osetljiviju, ali opet, istu kozmetiku koriste.
Kao i svi srecni roditelji, jos na pocetku smo se naoruzali svom mogucom kozmetikom, ali...
njima, na samom pocetku njihovog zivota, jedino je odgovaralo sledece-
seba med za bebe, za kupanje-i kose i tela.-sapun!
Za telo, dobri stari Pavlovic, koji im jako prija- na pocetku onaj beli, a sada onaj stari-kako kazu-original.
Pavlovica i po glavi mazemo,obavezno posle kupanja, a cesto to radimo-za glavice- i jekodermom. Kod jekoderma nismo konstantni zbog preporuke koznog i pedijatra, iako se nama najvise svidja miris nasih beba kad ih njime namazemo.
Eto, to je sva kozmetika-neopterecujuce, kako i zahteva njihova mlada koza.
Kozni je bio izricit da ne pocinjemo kupkama-nikakvim.
Bojana, ako kupujes lanolin, sta ce ti AD?
ne znam jesi li spomenula octanisept ili povidon jod- za pupak.
inace, za ojed nama je jedino koristila domaca kremica-cink-oksid...nista drugo, a imamo i sudo i bekutan i niveu sa cinkom-sve se ispostavilo samo kao sminka.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Botox 5/10/2012, 12:17

povidon spomenuh, a kupicu i ad i lanolin da imam, nek stoji....
sto se tice kozmetike, uzeh samo niveu i pavlovicevu, to je bar lako sve dokupiti ako zatreba nesto drugacije
npr, bas za te ojede, nema dve iste bebe, tako da naidjoh po temama i one kojima je nivea samo pomagala, onima koji me je sudokrem, onima kojima me je nesto trece, uglavnom svaka mama se kune u nesto, a mi cemo vec u hodu kao i svi pre nas skontati sta nasoj guzi najvise prija :)
hvala cure na predlozima svakako i iskustvima, ja cu gledati da u pocetku samo mazemo pavlovicevu na guzu, telo jok, ali videcemo, imam neku sliku u svojoj glavi kako to ja zelim a vladica ce naravno nametnuti svoja pravila na koja cu se ja rado privici i promeniti moja, sve zarad male guze :) ipak ce on biti the boss hehehe
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od buby 5/10/2012, 13:15

bas tako boko...mi guzu od pocetka pavlovicevom...telo nista...ponekad kad je okupam namazem mleko za telo...al i to izbegavam jer ima bas lepu kozu..nista osipi...nista ojedi..cak ni guza se nikad nije ojela....tako da videces tj osetiti sama sta vladeti prija....ne valja to preterano mackanje...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Tinche 5/10/2012, 14:16

Ni mi nismo mazali Bati nista sem guze. Ni telo, ni glavicu...jedino na leto kada smo na moru pa ona so malo isusi...onda losion za telo isti kao i kupka.

Pari, duso, a sto mazete glavice Dezdama? I ja obozavam jekoderm, on nam je kod ojeda pomagao. Doslo mi da ga celog umocim!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od heart84 5/10/2012, 17:20

Kad pogledam ovaj spisak za bebu, nije mi dobro izgleda mi ko visa matematika Very Happy da li je stvarno sve to neophodno zbunjen
Ja sam do sada nabavila samo krevetac, i to sam uzela od bratanca kome sam ja kupila taj krevet pre dve godine, a on je u njemu spava samo 2 puta affraid roditelji ga odmah stavili sa njima u krevet da spava i zeznuli se. Tako da krevetac imam, iako sam silno zelela da kupim novi italijanski koji kosta ko djavo, razmislila sam malo, zasto da bacam tolike pare, nista mu nece faliti da spava u kreveticu svog brata Very Happy Sad treba neku komodicu da nadjem i ostale stvarcice. E da porucila sam jos neku ogradicu, cebence, vrtesku i jos neke dzidza biidze koje treba da mi stignu. Toliko za sada Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od mijaki 5/10/2012, 20:15

slazem se za sto manje hemije, tako da cu od mazalica kupiti samo osnovno a posle ako zatreba dokupiti....
sto se tice spiska, srculence, i meni izgleda ogroman, i definitivno necu kupovati sterilizator, grejac za flasice, susilicu za flasice i tako te neke stvarcice, videcu, ako budem imala mleka, to mi valjda nece ni trebati, za toliko koliko mi bude trebalo, prokuvacu ih po starinski....
danas sam svratila do Akse i opet malko pazarila, gotova kupovina pelena (imam ukupno 30 tetra i 10 svedskih plus cu dobiti u onom paketu), dva pamucna prekrivaca (jedan Sandra drugi Ivona i onako lepi su, dupli), kupila jedan carsaf za krevetac sa onim dole nepromocivim, i jos dve podloge za carsafe koje cekam iz Ikee, i jos jednu benkicu....Peskiri su im ocajni, stvarno ne znam gde da kupim lepe peskire sa kapuljacom?
Rezervisala sam kolica, bez-krem Inglesina Zippy Free, dodjem kuci a moj muz kaze, ne svidjaju mu se, da zovem i da trazim ljubicasto bez, jer su lepsa i bas ga briga ako drugo dete bude musko, kupice nova.....
Makazice i cetke i tako to, i Aksi nesto deluje kao kinesko, pa cu to u Enci Menciju uzeti, verovatno Chicco.....U Bebelogu su dobili Tiny Love vrteske za krevetac, danas su mi javili pa idem sutra da kupim....Jos malko pa se spisak zatvara, mislim da cemo do 10 Novembra najkasnije biti gotovi, a onda stizu ormari i moze sve lepo da se slaze.....i licka.... radost radost radost


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od stefi :* 5/10/2012, 21:06

Cure koji prasak za bebine stvari da kupim? Omeksivac i kompletnu kozmetiku smo kupili chicco za pocetak pa videcemo. Ja za sebe koristim seba med i odlicna je kozmet.
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od agata 5/10/2012, 22:45

Stefi,

ja, na primer, za Anine stvari ne koristim nikakav deciji prasak, koristim Tide (po meni je to najbolji prasak), stavljam ga malo, ispod 50gr, ukljucujem dodatnu kolicinu vode u toku pranja, omeksivac nikakav nisam stavljala do skora, sad ga stavim samo za peskire. I tu deviza "sto manje hemije".

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od M. 5/10/2012, 23:15

stefi :* ::Cure koji prasak za bebine stvari da kupim? Omeksivac i kompletnu kozmetiku smo kupili chicco za pocetak pa videcemo. Ja za sebe koristim seba med i odlicna je kozmet.

Čitala sam na raznim mestima o praškovima, najviše koriste Persil Sensitive. Neko pominje i Tide. Al, sve u svemu, ništa specijalno drugačije. Koriste i Bonux i Merix i svašta nešto, i sve bude ok.
Za omekšivač vidim da se uglavnom kiristi Chicco.
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od stefi :* 6/10/2012, 09:02

Da divno mirise..ja ne preterujem sasvim po malo stavila u posteljine,ogradice i neku stvarcicu.. Ok hvala za prasak uzecu neki od tih,meni neko rece moze i onaj pervol tecni..
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od lilly13 6/10/2012, 10:01

Ne znam kakvo je danas stanje u Srbiji, ali kad je klinac od moje zaove bio mali njoj su preporučili da uzima domaće/srbijanske proizvođače jer je kod nas tad bilo puno ''falsifikata'' tih uvoznih detrdženata, a on je bio sklon alergijama.
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 16 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 24 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu