KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ninin i Bjankin dnevnik

+70
Niny
Tangerine
SannI-AlL
Ninche
lenabeograd
Ema78
JAmajka
MAAKKI
LaFolie
cufta
hany
heart84
dacans
SladZana
key
Botox
bubi80
Orline
missile
bak
korpica
nina :)
mamajednogprinca
lilya
Masha UK
cici
Tanja83
Mali Princ
Mirjana
Shizika
dragana76ns
bokica
Zoka83
lena
KoMetaK
Milijana
lolipop
Sneza
Nefertari
Lily
jul
BiKsi :)
Simona
Pakki
Struzzo
buby
djole42
Tinche
caci
brinbili
naca
MARA
Gala
bebko
Sami
tuli
Anuska
Agata27
adriatika
HappyGirl
Hitron-Luka
catherine290505
era
maša
nesalela
zoxa
Jelence
nena beba
maus
dr mali pariz
74 posters

Strana 6 od 38 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 38  Sledeći

Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 5/11/2010, 22:27

Matorkica moja,kako je ona porasla...a mama Zoxa nam šalje slike redovno Wink
Ninočka je devojčica već velika...ali osmeh za tete....ma ljubim je u dugmence to od nosa [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od Agata27 5/11/2010, 23:28

Prelepo!
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od zoxa 7/11/2010, 15:38

Nisam odavno nista pisala a Nina svaki dan sve vise raste, ne mogu da se snadjem, bas vrijeme ide...
U principu je jako dobra i poslusna, razumna ali ponekad pokaze i drugu stranu Very Happy
Kod kuce je zaista dijete za primjer, igra se sama, gleda crtice, fino papa, fino spava, ne pravi nikakave probleme, sve moze i sve hoce. Ujutro ustanemo ona doruckuje i popije mlijeko, posle toga gleda crtani i pusti mamu da na miru popije kafu. Kasnije idemo u setnjicu, pravimo rucak, odspavamo turu, pa opet setnja, klopa, igranje....
Zadnjih dana smo morali jako puno vremena da provedemo po raznim tr. centrima, mi sredjujemo kucu a Nina sta ce nego sa nama.
Tu nastaje problem, ona totalno podivlja, sve joj treba, sve hoce da uzme, da pipne, premjesti, preslaze... onda trci, bjezi, skace, divlja...
Ja sam kupovala cipele nedavno, oslonila se na muza da ce on da je pazi, u jednom momentu vidim mm-a da se zanima biranjem a Nine nigdje, otrcim do njega, vidim da nije tamo, poludim, okrecem se, gledam... nje nema. Oboje se razbjezimo po poprilicno velikoj prodavnici, vec smo htjeli da se obratimo na kasu da je traze preko razglasa v Mm je snimio u djecijem odjeljenju, popela se na vrh piramide i razgleda . Ta piramida je ustvari, poredane kocke, na tome djeca sjede i isprobavaju cipele, igraju se i gledaju tv u isto vrijeme. Nina se popela na nju i sve joj je bilo jako smijesno. Meni je trebalo dugo da se oporavim, ispresijecala sam se.
Onda u Ikei, je napravila totalni razmjestaj, sve sto je mogla premjestiti, premjestila je, nakupila u ruke najmanje 10 malih miseva, kad smo pokusali da joj nekog uzmemo, ona nam napravila scenu, pocela da se dere i place.
Ja sam je totalno izignorisala, rekla sam evo uzecemo dva misa a ostale vracamo, ona je tugovala za ostalim ali nismo popustili.
Mislim da stvarno ne ide tako, nije problem u cijeni ili novcu, nego u tome da se nauci da se po radnjama ne moze sve uzimati.
Sto se tice miseva, na kraju smo do kase stigli sa jednim, igrala se sa njim neko vrijeme i sad ga vise ni ne gleda.
U principu mi je muka kad moramo u kupovinu, samo trcim za njom, da nesto vidim nema sanse, vratim se sa glavoboljom ali mora se nauciti, ne zelim da sa njom ne mogu nigdje otici. Sto se tice Nine ona uziva i obozava da se izmotava pa TC. Onda ja pricam pricam i pricam, ona obeca da ce biti dobra... ocekujem i nadam se da ce te moje rijeci i postupci doprijeti do nje.
Vidim da bas sve razumije, prica kao navijena, ne zatvara usta, pjeva pjesmice. Kupio joj je tata ksilofon, pa nam sad i svira, ugodjaj kompletan Very Happy
Umalo da zaboravim, ponekad trazi nosu, obavimo sve, u medjuvremenu i mama mora sjediti sa njom i citati joj bajku.
Nekad stignemo nekad ne, mislim da cemo se druziti jos malo sa pelenama ali da su im dani odbrojani f
ljubav


Poslednji izmenio zoxa dana 7/11/2010, 19:05, izmenjeno ukupno 1 puta
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od Jelence 7/11/2010, 17:29

Kkakav ples Ninice devojcice preslatka.
Zoxa porasla ti cerka bas,a u faci je i dalje ista nista mi se nije promenila.
Ljubac
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 7/11/2010, 20:33

Ninočka-medenica...draga mi je posebno.
Zoxić,verujem da je bilo odsecanje od pameti kad si videla da nije sa tatom...uh,kako se na sek. otrgnu,ej! sek. nepažnje...užas.
Ljubi mi macu malu koja ,vidim,posebno voli u kupovinu da ide.. Very Happy samo ti njoj pričaj,njoj će jednomi dopreti [Only admins are allowed to see this image] sad je još malena
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od nena beba 7/11/2010, 21:37

vrcka malena! kakva je, ma da je covek pojede!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od nena beba 7/11/2010, 21:40

zoxa ::mislim da cemo se druziti jos malo sa pelenama ali da su im dani odbrojani f
ljubav
bravo nince!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od catherine290505 7/11/2010, 21:53

Ljubim malu kupoholicarku lol! i ja bih od svega pa bar po 10 komaTa kao Nina miseva queen . Slatka je skroz na skroz,; a za taj slucaj kada ste je trazili po prodavnici mogu da mislim kako si se ispresecala Mad

srca
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od Pakki 8/11/2010, 00:33

catherine290505 ::Ljubim malu kupoholicarku lol! i ja bih od svega pa bar po 10 komaTa kao Nina miseva queen . Slatka je skroz na skroz,; a za taj slucaj kada ste je trazili po prodavnici mogu da mislim kako si se ispresecala Mad

srca

ljubi kupoholicarku i od mene....bacila se na mamu Laughing
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 49
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od Simona 8/11/2010, 07:05

ljubav Joj sto je slatka Nina ljubav
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 8/11/2010, 08:11

Kakav vrcoguz slatki obrazasti! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od caci 8/11/2010, 09:16

sestro slatka nemam reči angel
ljubav ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od maus 10/11/2010, 13:56

Kakav ples, fantastican! A tek fotke, uzivancija prava.
sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od MARA 10/11/2010, 14:24

Milina
Odavno nisi postavljala ni slike ni v.k.prelepo je sve
Bas je porasla Nina-velika devojcica
A to sto se odlaska u kupovinu tice i plakanja za svim i svacim kod nas je to proslo,isto je bilo plakanja za ovim i onim,a sad ne,mirno prodjemo pored dela za igracke nekad reaguje za nesto a nekad nista,kao da ne primecuje
Ljubim je tako milu i pametnu
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od Sami 10/11/2010, 21:56

nemam reči sestro slatka
Predinooooooo vrtiguz maleni srca
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od zoxa 14/11/2010, 00:02

Hvala drage tetkice [Only admins are allowed to see this image]

Nina je primila drugu dozu MMR vakcine( priorix tetra+ male boginje)
sto znaci da smo sad jedno vrijeme mirni od vakcina. Ja bih rekla barem do 5. rodjendana. Jedino sam zaboravila da pitam kad je revakcinacija BCG-a, on bi nam mogao poremetiti mir.
Nina je super podnijela vakcinaciju, jedino joj je smetalo to sto smo joj skinuli dzemper sa macom Kitty, na ubod uopste nije reagovala. Onda kad smo krenuli iz ordinacije, nece da ide kuci, hoce da se igra, u cekaonici je puno igracaka i mini kuhinja za djecu, jedva je izvukosmo. Eto nam ideje za rodjendanski poklon-kuhinja za maminu domacicu.
Reakciju mozemo ocekivati od 10. dana, poznavajuci Ninu i njene burne reakcije ocekujem za par dana povisenu temperaturu. Rolling Eyes Jedino sto je sad pazimo, da nesto usput ne pokupi, ne vodimo je nigdje, osim u setnjice po prirodi, nista guzve i TC. Dr rece barem dvije nedelje da budemo oprezni.
Na to nam se sve tata razbolio, pa me vec hvata panika da nam nije kakvu viruscinu u kucu donio, nadam se ipak da je prehlada.
Inace Nina je super, ne smiruje se.
Danas je preskocila dnevno spavanje, bas kada smo htjeli da se uspavamo dodje nam komsinica sa polu-pecenim kolacem, posto joj se pokvarila rerna. Haos, ajde ja je primim ali kazem da nam je tata bolestan i da spava u spavacoj sobi a ja i Nina smo pokusavale da se uspavamo u dn. boravku. Nina kako je vidjela tako je skocila i pocela da divlja, sva srecna. Ova nikako da ode, kolac smo ispekli, ohladili i probali Very Happy tako od spavanja ne bi nista. Navece opet nece da spava, divljala je vise od sat vremena na krevetu, otkrila je kolut naprijed, pa je sva srecna.
Uopste vise nece da spava u svom kreveticu, ali uopste, navece je ja uspavam u nasem krevetu pa je prenesem ali ona se probudi u roku od jednog sata, onda opet sve ponovo i tako cijelu noc. Odustali smo i sad spava sa nama. O samostalnom uspavljivanju, necu ni da pisem, pokusali smo par puta ali suze su bile krokodilske.
Planiramo joj uskoro srediti sobicu, mada sam sigurna da ce za pocetak sluziti samo za igranje ali polako cemo se truditi da je odvojimo. Ne ide ovako, lijepi se uz mene a ja opet bjezim od nje da je slucajno ne bih povrijedila i tako da prespavam noc na pola viseci sa kreveta.
Odoh se ususkati kod svog maceta, pozdrav za tete i drugare!!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 14/11/2010, 00:24

medenjače moje milo...ona bi do mame da se ugura,pa Bog!
Bravo za vakcinu,i nadamo se da reakcija na prošlu nije obavezna [Only admins are allowed to see this image]
Duša mila,najviše se bunila što joj skidate omiljeni džemperčić [Only admins are allowed to see this image] inače,baš sam se nasmejala onoj rečenici gde kažeš da se tata razboleo...i meni ga bi žao,a onda ti opali-nadam se da nam nije neku viruščinu uneo u kuću lol! e,baš si blesa...
ljubim vas ja,medenjaci mili! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od MARA 14/11/2010, 12:33

Joj Zoksa i moj V kao da je devojcica iz kuhinje ne bi izlazio sto prave sto one za igranje.
Nina velika devojcica
A sto sad primila MMR
Kod nas se prima do 15 meseci ako se ne varam,V je tad primio i imao kao i uvek(posle svake vakcine) reakciju posle 10 dana i boga mi drmala ga temperatura 3 dana a posle toga je duze vreme bio razdrazljiv,kenjkav,mada nadam se da ce sve to Ninu zaobici
A sto se spavanja sa vama tice isti slucaj,samo ne uvek,Viktor ne negoduje ubacivanje u krevetac,samo dok zaspi treba mu sat vremena i posle je ok do ponoci onda ista Nina
Ljubim vas i nadam se da tata nije pokupio virus
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od zoxa 14/11/2010, 16:51

Pari mila, promijenili su se prioriteti od kako je Nina sa nama, svaka cast mm-u i zao mi ga je ali najvise se bojim za Ninu. Sledece godine cemo vise pricati na tu temu, kad nam i ti budes mamica, dace Bog!

Maruska ovdje je MMR podijeljen na dvije davke, prva negdje posle 15. mjeseca a druga posle 6 mjeseci od primanja prve.
Nadam se i ja da ce je mimoici ali do sad nije ni jednu reakciju fulala, prosli put nam se na sve nadovezao virus pa je bila pod visokom temp. vise od 5 dana.
Jos da i za spavanje, pa i Nina je ponekad u kreveticu znala odspavati barem do ponoci a onda prebacivanje, samo sto se u zadnje vrijeme pogorsalo. Sad u krevetu sa nama prespava cijelu noc.
[Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 14/11/2010, 19:08

zoxa ::Pari mila, promijenili su se prioriteti od kako je Nina sa nama, svaka cast mm-u i zao mi ga je ali najvise se bojim za Ninu. Sledece godine cemo vise pricati na tu temu, kad nam i ti budes mamica, dace Bog!

Znam dušo,vrlo dobro to znam,iako nemam još svoje,samo mi je bilo smešno tako napisano...a za tu drugu rečenicu-Bože zdravlja [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od caci 15/11/2010, 14:48

Bravo hrabrice mala slatka. ljubav
Nadam se da necete od tate nis pokupii i da ce te ovaj put preskociti temepraturu.
Sto se nespaanja tice neznam da nije neki virus ,jer se sve mame nekok zale na nespavanje lol!
Ljubim gimnasticarku poljubac
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od zoxa 19/11/2010, 11:52

Nini procurio nosic i ima blago povisenu temperaturu ali samo navece.
Kad bi ovako ostalo ok je, samo da se ne poveca.
Sinoc 37,5 temp. ja joj ipak dala cepic Paracetamola, ne znam da li sam pogrijesila?
Ona je vesela i normalno se ponasa. Evo je vozi tricikl pa kuci, ruzno je vrijeme i jako je hladno pa necemo u setnjicu. Ne znam uopste da li da izlazimo dok se ovo ne sredi ili ipak da malo prosetamo?
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 19/11/2010, 20:03

Zoxić,ne znam da li da je izvodiš,ili baš na kratko,zbof svežeg vazduha,ako je rovita zbog vakcine,i ako se to lomi,da ne potpiruješ....
ljubim Ninočku moju [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od maus 20/11/2010, 22:11

Nina, ovde pedijatri savetuju da se temp ne spusta sirupma ako ne prelazi 38, 5. Cepic je za bas visoke temp. Trebala si pustiti da se organizam sam izbori. deca temp mnogo bolje podnose od nas.
Ana je samo jednom imala temp, tj 3 dana, posle revakcinacije, kada je imala 1,5 godinu. Tada je 3 dana imala non-stop temp 38,5. Ali nju je tada vise mucilo rame koje je bilo nateceno, crveno i vrelo.
Kako je sada Nina? Ljubi mi lepotu malenu.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od zoxa 20/11/2010, 22:22

Misice, dobro je Nina, jos sledecu vecer je imala 38 temperaturu, ja joj ponovo dala taj cepic, ujutro je bila skroz ok. Veceras nema povisenu temp. Nosic joj i dalje curka ali nista strasno.
Zvala sam dr. ona mi isto kaze da nisam trebala davati nista dok temperatura ne predje 38, jos mi rece da to curkanje nosica nema veze sa vakcinacijom, da je to pokupila negdje, da dodjemo ako temp. ne padne za tri dana. Ja mislim da nemamo nikakvog razloga da idemo, temp. nema, vesela je, klopa normalno.
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin i Bjankin dnevnik - Page 6 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 38 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 38  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu