KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DNEVNIK JEDNE VOCKICE

+37
Shizika
adriatika
Pakki
bak
Gala
BiKsi :)
Danicab1
HappyGirl
maus
gea
maša
Jelence
naca
lena
nesalela
Agata27
kasia
Nefertari
Hitron-Luka
eni
Anuska
MARA
Tinche
dejna
Sami
dr mali pariz
Simona
caci
maja76
djole42
tuli
Struzzo
bebko
zoxa
catherine290505
Milijana
buby
41 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

DNEVNIK JEDNE VOCKICE - Page 13 Empty Re: DNEVNIK JEDNE VOCKICE

Počalji od BiKsi :) 16/11/2010, 23:56

Na prvoj poručuje: E neću više da se slikam iz inata!

A na drugoj: Evo slikaj, ali ću samo ovakve face da ti slažem!

Ljubim Mišelinku, a gde drugo, nego u prevoje na nogama bebelim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK JEDNE VOCKICE - Page 13 Empty Re: DNEVNIK JEDNE VOCKICE

Počalji od Anuska 17/11/2010, 09:31

Ajoj, kakvi ste bili slatki! Ali videlo se vec - mala vragolanka Wink
Za usnice - moje dete je isto donju usnu potpuno bilo pojelo i posle je tek izrasla Razz
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK JEDNE VOCKICE - Page 13 Empty Re: DNEVNIK JEDNE VOCKICE

Počalji od Milijana 17/11/2010, 09:38

jaoooj, majko kakav lik  b  b  b
Pitam se o čemu li razmišlja kad slaže ovakve face zbunjen

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK JEDNE VOCKICE - Page 13 Empty Re: DNEVNIK JEDNE VOCKICE

Počalji od buby 18/11/2010, 10:20

e,ovako...
posto smo dosad delili samo lepe trenutke,red je da podelim i one ruzne...
cekala sam ovaj trenutak samo iz razloga da Dunju pogleda neko strucniji da ne bi nagadjali dijagnozu kako je inace i receno u pocetku da je u pitanju hemangiom...
naime dunja je rodjena sa nekom cudnom promenom na lumbalnom delu kicme sa koznim naborom u vidu repica,velicine 1cm*1cm...
jos u porodilistu mi je to saopsteno na vrlo grub nacin...pokazano odmah posle porodjaja...dva dana mi se niko od pedijatara nije obratio povodom toga,sve dok dr koji me je operisao nije urgirao,odradili UZ njene kicme i samo saopsteno da je sve ok...nema veze sa kicmom i da je to jednostavno greska prirode i da eto bar nece morati da se tetovira kad poraste affraid
...a ja sam plakala i plakala...i stalno se pitala sto bas njoj...???
ali kad smo izasli iz porodilista i kad sam to lepo videla shvatila sam da nije strasno ...i da moze da se operise..i eto sto kaze sad dr.na najboljem je mestu...
juce smo isli kod dr.Trifunovica u Tirsovu...inace plasticni hirurg...pogledao je i odmah rekao da to nije hemangiom nego kozna makula,poslao za svaki slucaj na rendgen,pa kod fizijatra...
e sad oni nam svasta nadjose..da glava naginje na levu stranu,MSCM mek...stopala u blagom varusu...i poslase na vezbice...(dosla jednim poslom a zavrsi na nekoj drugoj strani)
pokazali nam vezbe za stopla i za glavu,a ljudi moji koliko je ona vristala...ima par polozaja kako da je nosim zbog toga jer iskreno tu vezbu gde ja treba skoro da legnem na nju jer se pomera...vristi...da drzim rame i da joj glavu vucem pod pravim uglom do ramena nema sanse da izvedem...bojim se,kao da cu joj otkinuti glavu...probala sam i tamo,dete je vristalo do iznemoglosti.....
sa svim tim nalazima vratimo se kod dr..ustanovi da je sve u savrsenom redu i eto zakazao nam je operaciju za 27 januar...
eto..ako Bog da da sve bude u redu i da dunjica vise ne bude tatina "macka"... lol!
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK JEDNE VOCKICE - Page 13 Empty Re: DNEVNIK JEDNE VOCKICE

Počalji od nesalela 18/11/2010, 10:36

O draga moja, baš te strefi, mogu misliti njenu muku dok radi te vežbe, grozno je za slušati ali ako mora šta da radiš.....znam da je lako reći, baš mi je žao što je to sve tako, držim palčeve za uspešnu operaciju....Biće to sve dobro a ona će biti tatina dobrica i sve to lepo podneti....A za grozno saopštavanje od strane osoblja, grub način, pa iznenadilo bi me da su bili bolji, čast izuzetcima ali njih je malo.....Ljubi je za mene.... smajli angel
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK JEDNE VOCKICE - Page 13 Empty Re: DNEVNIK JEDNE VOCKICE

Počalji od buby 18/11/2010, 10:46