KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+43
7-patuljaka
HappyGirl
catherine290505
ciklama
mika811
sanja77
Cupava
tuli
Deni
Aki
Aloha
maus
zoxa
maka71
Tinche
bobica83
dr mali pariz
anna
buby
bak
Simona
nena beba
naca
Filippa
nesalela
Jecaneca
Struzzo
Zaneta
lena
cici
Shizika
dacca
Jelena*
Zoka83
maja76
julija
adriatika
Orline
jovana 77
BiKsi :)
djole42
bebko
sneza-milan
47 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 26/8/2010, 14:59

mali pariz ::
pa šta će onda jesti?

Šenicu bjelicu lol! lol! lol!

mali pariz ::ah...kad će te bebe više,majku mu staru zbunjen


Uskoro, pa ce svi posle da govore- majku mu staru lol! lol! lol! (odnosi se na mene)
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 26/8/2010, 15:01

djole39 ::

Uskoro, pa ce svi posle da govore- majku mu staru lol! lol! lol!
lol! znala sam da će odgovor biti takav,pa sam namerno i dala takav komentar!  b
aj laku noć!Umorih se čitajući!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 26/8/2010, 15:02

Joj, nemojte o hrani, molim vas Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Icon_rolleyes Ja definitivno ili imam pantljicaru (koja nista ne jede, samo mene tera da jedem), ili mi nesto nije u redu. Znaci gladna sam 24 sata, i sanjam hranu. Ubicu se Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Icon_rolleyes

Dosla sa posla, dosta za ovu nedelju, sutra ne mogu Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Lol

Sta li sam sad Tela da vas pitam Korak po korak na putu do bete + - Page 21 279933

Seticu se
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 26/8/2010, 15:05

Opet ode post...e, vala.... Mad
Sta se ovde raspreda u vreme rucka ako ne o rucku i kuvanju... lol!
Djole, muzic ti je bas skroman, ovaj moj ako bi nesto mazao na hleb, bila bi Nutella...
I ja svinjsko nikad, bas nikad ne kupujem...jedem prasetinu samo u vidu pecenja za Bozic i slicno. Mozda nekad neka kvalitetna pecenica za dorucak, ali i to pre govedja... Koristim iskljucivo maslinovo ulje, srecom imam ko mi ga obezbedjuje originale d' Italia...
Ja za razliku od MM volim ama bas svako povrce i sve moguce salate, ali i on polako prosiruje spisak istih kako je sa mnom. Definitivno mi, zene nasim nacinom kuvanja i odabira namirnica odredimo nase muskarce...Recimo, MM sad primecuje kako njegova mama sprema "jaku" i masnu hranu sa puno zaprske, vegete...i vise mu prija kako ja kuvam. Very Happy

E, sad....Prenela vam je Ori...Bila sam smorena juce, priznajem. Ili sam puno ocekivala od sebe u Mariboru.
Bilo nas je 12 na aspiraciji juce... affraid Jedina ja, hrabrica na zivo, bez anestezije...Nije bas da nisam nista osetila...ili Vlaisavljevic nema bas laku ruku ili se covek umorio od toliko zena ili me je bolelo sto je punktirao "neke male iza" ili sto sam bila malo duze na stolu nego sto sam ocekivala jer bas kad sam ja bila na stolu nesto nije valjalo sa pumpom za usisivanje (pretpostavljam sadrzaja iz folikula), sve u svemu nije bilo bas jednostavno, ali sve bih ja to izuzela da ne rece posle 2 jc... Crying or Very sad A pored mene lezi zenica od 40 god sa 12 jc...sva preplasena zato sto joj je prva vantelesna, pa na svu muku nasla ja nju da tesim i hrabrim...Al, dobro, ja iz ove koze ne mogu, sta je tu...da se molimo da ce da se oplode i te dve i lepo dele... molitva
Inace, rekla sam juce Ori...ne dade mi VV nikakav antibiotik posle...znam da je kod nas standardno da preventivno pijemo neki bazicni antib. Bas cudno!
Ipak sam ja radila punkciju bez anestezije, otkud znam, mogu dobiti povisenu temperaturu ako nista drugo, pu, pu, pa sam ja pocela piti Cefaleksin.
Rekli su da dodjem u subotu u 9h...pretostavljam da ako sve bude OK, tad ce biti ET.
Juce me je boleo stomak, ali danas je vec bolje, malo cemo se seckati kasnije.
Ljubim vas sve puno!!!!
Hvala vam na podrsci!!!!
poljubac Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 26/8/2010, 15:08

Struleeeeeeeeeeeeee queen Samo napred hrabrice nasa,bice to dva najlepsa i najkvalitetnija embriona ,navijam od srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 26/8/2010, 15:10

Odakle se pojavise ova tri sto kolutaju oci?!?!
Nisam ih mislila staviti, bar ne na kraju posta kad vam zelim poslati puno poljubaca.... osmeh srce
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 26/8/2010, 15:13

Struzzo, navijam jako za zurku Korak po korak na putu do bete + - Page 21 861442. 12 aspiracija, nije ni cudo sto se umorio. Korak po korak na putu do bete + - Page 21 861442
Ni u Frontu ne daju nikakve antibiotike.


A mm bi jeo samo travu, rucak nije rucak ako nema bar dve tri vrste trava, za kelj bi menjao ne znam ni ja sta. Spremim mu ga jednom godisnje, da ne kuka. Mada, stvarno nemam sa njim problema Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Lol , sve jede, samo kad skuvam Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Lol

A ja, uzas. Bez krompira rucak nije rucak. Trudim se, al ne ide
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 26/8/2010, 15:13

Strule,otkud da ga nisi pitala za antibiotik?
prekinućeš ga u subotu,zar ne?
Hrabrice,Lenči i ti,bez anestezije...dovoljno mi samo da pomislim.
odmaraj,uživaj,pa po decu.Nemoj da te mnogo čekaju Wink i sve ove god. su im duge bile.
Al,ljubim!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 26/8/2010, 15:16

Struzzo, ne brini. Uglavnom kad malo traljavije pocne, super se zavrsi.
Ocekujem dobre vesti za tvoje dve bebice Very Happy
Ljubim te i samo pozitiva osmeh srce
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zaneta 26/8/2010, 15:23

Struzzo, drzim fige!

Ja sam odradila sve analize osim hlamidije i mikoplazme, to tek krajem septembra ...i mm treba da odradi spermogram. Rezultate jos nisam podigla, verovatno cu sutra.
Trebalo bi da pocnem da radim, nasla kao neki posao, 3 meseca probni rad, ali je plata bedna...ali bolje i to nego da i dalje sedim kod kuce...
Krenula sam i na neki kurs enegleskog, veceras imam drugi cas...
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 26/8/2010, 15:26

Naravno da sam ga pitala, Paris...sve ja pitam! I on meni nonsalantno odmahnu rukom: ma, ne!
Ne znam, mozda stvarno i nije potreban, ali ne bih ja i sa tim rizikovala...Moja sestra je farmaceut pa mi je i ona savetovala Cefaleksin koji je da kazem, obican antibiotik...nista on nece pokvariti...da, pijem ga do subote.
Da, Bak...12 zena, a on sam.... affraid Tacno se primecuje da fali jos koji doktor...rekla mi je jedna Hrvatica koja je vec bila u Mb da primecuje da su svi malo nervozniji, valjda od toliko posla.
Inace, u mojoj grupi je bilo najvise Hrvatica...samo ja i jos jedna zenica iz Srbije...
Zoko, upoznala sam i dve Novosadjanke koje su obe bile kod Kopitovicke i imaju opozitne price o njoj...prosto mi smesno koliko se njihove price razlikuju, kao da ne pricaju o jednoj te istoj osobi...valjda je i ta i tolika subjektivnost negde normalna, mada je ja licno ne volim i trudim da sto manje budem subjektivna i ostrascena u tome.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tuli 26/8/2010, 15:27

Struzzo, sve je to dobro nije malo dva embriona.Navijamo Korak po korak na putu do bete + - Page 21 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 32796
I ja sam imala aspiraciju na zivo isto mi VV punktirao ali sam prelako prosla i ovaj put planiram, mnogo mi je lakse tako, malo pretrpim pa na nogice lagane.Antibiotik ni ja nisam pila, pa se nista nije desilo,nece ni tebi.ET racunaj da ce biti oko 13.00h. U 09.00 je samo razgovor sa embriologom i dr koji ce raditi ET mozda VV ili Reljic ili Vida...Oni ti saopste koliko se embriona oplodilo i koliko ce biti vraceno.
Opusti se i salji ljubav u labos, SRETNO Korak po korak na putu do bete + - Page 21 0913
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 26/8/2010, 15:33

Hvala vam! love
Da, Tuli...objasnila mi ova pomenuta Hrvatica...ujutru je razgovor, pa popodne ET. usne
Lepog Reljica ne vidoh...Samo VV i plavokosa dr, neko mi rece da je Vilma, mada se meni ucinilo da sam procitala Vida...nebitno.
Imam i info da klinika nece raditi u decembru, januaru i februaru zbog renoviranja. Cula od VV licno.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja77 26/8/2010, 15:35

Struzo bez anestezije uh hrabro svaka cast.Ljubim te i navijam za zurku u labu. Korak po korak na putu do bete + - Page 21 278189
sanja77
sanja77

Broj poruka : 34
Godina : 47
Location : Zvornik,Republika Srpska,BiH
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tuli 26/8/2010, 15:37

Da, da i ja cula.Valjda ce biti poslebna klinika a ne Oddelak za reproduktivnu... sto mi se svidja kao ideja.Vise autonomije jos bolji rezultati.Ali tebi nece trebati, bice bebac sad Korak po korak na putu do bete + - Page 21 512172
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lena 26/8/2010, 15:38

Struzzo, kao sto znas i ja bez anestezije i prodjoh carski! Ni meni nisu dali antibiotik a nije mi bio ni potreban!

Navijam iz sve snage!!!

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 38642 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 766699
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 26/8/2010, 15:44

Struzzo ::
Zoko, upoznala sam i dve Novosadjanke koje su obe bile kod Kopitovicke i imaju opozitne price o njoj...prosto mi smesno koliko se njihove price razlikuju, kao da ne pricaju o jednoj te istoj osobi...valjda je i ta i tolika subjektivnost negde normalna, mada je ja licno ne volim i trudim da sto manje budem subjektivna i ostrascena u tome.

ovo me bas zanima...sta su pricale? Sta zameraju, a zbog cega hvale?
Imam i ja svoje misljenje, za sada. Pa samo da vidim da li se poklapaju.
Cmokic.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja77 26/8/2010, 15:51

Zoka83 ::
Struzzo ::
Zoko, upoznala sam i dve Novosadjanke koje su obe bile kod Kopitovicke i imaju opozitne price o njoj...prosto mi smesno koliko se njihove price razlikuju, kao da ne pricaju o jednoj te istoj osobi...valjda je i ta i tolika subjektivnost negde normalna, mada je ja licno ne volim i trudim da sto manje budem subjektivna i ostrascena u tome.

ovo me bas zanima...sta su pricale? Sta zameraju, a zbog cega hvale?
Imam i ja svoje misljenje, za sada. Pa samo da vidim da li se poklapaju.
Cmokic.
I mene zanima i ja cu kod Kopitovicke 6.9 kao i ti Zoko Korak po korak na putu do bete + - Page 21 582639
sanja77
sanja77

Broj poruka : 34
Godina : 47
Location : Zvornik,Republika Srpska,BiH
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 26/8/2010, 15:58

Znam, Lenice, eto i ja sam postala clan tog kluba "bez anestezije"... lol!
U pravu si, Tuli...bolje... yes
Zoko, jedna je pljuje najstrasnije...kao u fazonu da su joj samo evri u ocima...i da ju je navodno odbila za drzavni program...a inace ima 32 god i policisticne jajnike....ne razumem sta je time htela reci...Ali je najuvredjenija zbog toga sto je imala zakazan HSG ili tome slicno na Betaniji i kad je dosla u bolnicu, rekli su joj da ce to obaviti neki drugi dr jer je Kopitovicka otisla na neki kongres u inostranstvu....Ok, to nije bas u redu...ali mi je bezveze nazivanje K. "cigansturom" i tome slicno...prosto.... Rolling Eyes
Druga zenica je kao lane, majke mi, gleda te tako mirno i krotko...sva fina, a ona ima mozda mnogo vise razloga da kritikuje...Njoj je naime, uspela vantelesna o drzavnom trosku na Betaniji ali je izgubila 2 bebe u 20 i nekoj nedelji...ne smatra da je to zbog Kopitovicke...ali se ipak odlucila za MB zato sto ima nekoliko parova u svom okruzenju kojima je uspelo u Sloveniji. Eto, ukratko... usne
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 26/8/2010, 16:17

Uh, svakakvih ima. Slazem se za sve sto si ti rekla, vezano za njihove komentare. Zao mi je zbog ove druge zenice, to je bas strasno... Sad
Sto se prvih komentara tice....ne znam. Nekako ne volim da branim nikog, ali reci cu svoje iskustvo do sada. U svakom slucaju nemam zasto da budem privrzena bilo kome jer do sada nisam imala nijedan postupak - ni kod dr Kopitovic ni kod bilo koga.
Moje iskustvo vezano za "evre" je bilo skroz drugacije. Platila sam samo prve konsultacije i posle toga svaki put me dr ili Tina isprate do saltera da kazu tamo sestri da ne placam. Verovatno jer ja sa svojih 27 nemam pravo na VTO o trosku drzave.
Kada zakazes bilo sta na Betaniji, niko ne moze da garantuje koji dr ce raditi. Njih je tamo vise, rade kao tim i niko nema pravo da zahteva da mu bas odredjeni dr radi HSG ili bilo sta. A nazivanje "cigansturom"....to je bas ciganski.
Cudno, ali sve stvari koje je doticna navela, ja nisam iskusila sa njom.
Ono sto meni smeta je brzina... Ne sumnjam u njenu strucnost, ali nemam neki osecaj posvecenosti. I to mi bas smeta. Eto, zasto sam ja morala da radim OGTT na svoju ruku? Ili AMH pa da vidim da sam na granici sa PCOS-om... Ne znam, ne zelim puno da razmisljam o tome, moram da se opustim....
Hvala Struzzo u svakom slucaju Wink Drzim ti fige, znas vec.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 26/8/2010, 16:19

Struzzo ::
da ju je navodno odbila za drzavni program...a inace ima 32 god i policisticne jajnike.
E ovo mi je bas "zaparalo usi". I definitivno smem da kazem da nije istina.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tinche 26/8/2010, 16:38

Srecno Struzita!!! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 11031
Da se obe jc lepo oplode!!! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 216281 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 216281 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 216281 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 216281 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 216281
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 26/8/2010, 16:57

Struzo navijam od srca za dobru zurku juriš juriš da se lepo sretnu, upoznaju, zaljube i nastave da zive zajedno (uz to se podrazumeva i dele) rastu i postane jednan ili dva lepa bebironca poljubac
Pari, citam tikvice ko camci mmm odlicna ideja za promenu yes jel idu samo u rernu?
Svaka cast za bez anestezije. necu ni da zamisljam kako je. i to ces da zaboravis kad budes videla mali paketic umotan ko kiflu :)
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelena* 26/8/2010, 19:08

Struzo navijam za zurku u labu Korak po korak na putu do bete + - Page 21 861442 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 861442 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 861442 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 891512 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 891512 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 891512
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 26/8/2010, 19:11



Djole -mikro casti jos jedno kilce palo d d d
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu