KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
Zaneta
Afrodita
Jelence
adriatika
maja kg
mila
naca
Niki-Kiki
Jecaneca
kikiriki
catherine290505
racili
nevena50
ciklama
Simona
maus
Republica
JocY
buby
maka71
Clandestino
beban
Clara17
nabla
brinbili
zoxa
nesalela
little monster
zvezdicad
natalija
Zoka83
SannI-AlL
Struzzo
lena
tuli
jovana 77
Cupava
Shizika
Milijana
bobica83
Deni
Orline
bebko
cici
BiKsi :)
Jelena*
cufta
maja76
djole42
bak
anna
Tinche
Tijana78
dr mali pariz
HappyGirl
59 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kikiriki 3/7/2010, 10:52

Jel neko ima iskustvo sa klimofenom????treba da pocnem da ga pijem od sledeceg ciklusa,ako sad nisam zabebila pa me interesuje,je ima neke nus pojave i kako utice???hvala vam na svakom savetu,zlatne ste Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Icon_sunny Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Icon_sunny Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Icon_sunny Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Icon_sunny

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kikiriki 3/7/2010, 10:55

izvini Cuftice,znam da je vreme odmora,evo i meni je danas zadnji dan na poslu,a u cetvrtak putujem u Egipat,pa molik boga da tamo ne dobijem Korak po korak na putu do bete + - Page 7 150370 samo da ne dodje...

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anna 3/7/2010, 10:57

Kikiriki, ja lično nemam iskustva sa klomifenom pa ti u tome ne mogu pomoći, ali evo ti linka gde su devojke sa iskustvom već o tome pisale, možeš i tu postaviti pitanjce, možda ti se neka od njih javi.
Samo klikni na ovaj link Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Icon_biggrin
https://kutak.forumotion.com/iuiivficsi-f15/klomifenke-javite-se-t949.htm
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 3/7/2010, 10:58

Svaka od nas razlicito reaguje na terapiju pa ti opet tudja iskustva nisu od neke pomoci.Cini mi se po onome sto si napisala da je tvoj problem PCOS(sindrom policisticnih jajnika).Ajde klikni na ovaj link ,procitaj temu pa cemo pricati.Nadam se da ti klomifen nece trebati Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Icon_biggrin

https://kutak.forumotion.com/zenski-sterilitet-f4/pcos-sindrom-policistienih-jajnika-t167.htm
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kikiriki 3/7/2010, 11:00

HVALA VAM ZENSKE Korak po korak na putu do bete + - Page 7 275568 LJUBIM VASSSS Korak po korak na putu do bete + - Page 7 275568 Korak po korak na putu do bete + - Page 7 275568

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 3/7/2010, 11:21

Kikiriki, dobrodosla konacno Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Icon_biggrin
Draga, ja sam ti vec spominjala nalaze hormona 3dc ( ili 2dc, svejedno je). To ti je prvi korak ka saznavanju da li je sve ok kod tebe ili ne.
Spermogram dragog je dobar, koliko sam shvatila ( mada bih volela da napises njegove nalaze) i sada si ti na redu. posto si nestrpljiva po prirodi, tesko mi je da te posavetujem da jos malo sacekas pre nego sto pocnes da se brines.
Sto se odnosa tice, ne brini, folikuli pucaju od 32 do 48 sati nakon pregnila, a spermici zive u tvom telu oko 72h. Nema veze sto ste vodili ljubav samo jednom.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecaneca 3/7/2010, 12:02

Treba mi neko ko je radio vantelesnu u Jevremovoj da mi kaze da li moram nositi rezultate krvi i urina kad 1. put idem kod njih.Da li to traze?
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 3/7/2010, 12:33

Jecaneco dobrodosla!Koliko sam shvatila ti ides na prve konsultacije kod njih.Ako mislis na standardnu krvnu sliku ,mislim da ti to ne treba sada.Trebace ti pre aspiracije.Ponesi samo sve ono sto ste radili od analiza u vezi steriliteta. Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Icon_biggrin
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecaneca 3/7/2010, 12:46

Da,idem na 1. konsultacije. Rekli su mi da povedem muza Very Happy zbog spermograma. A moj ginekolog mi dao upute za krvnu sliku(obicnu) i urin jer je to tamo na nekom njegovom spisku,a on misli da to niko nece ni gledati ali kao za svaki slucaj,a meni se to ne radiiiiii ako vec ne traze...
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niki-Kiki 3/7/2010, 12:56

Pariz mila, hrabro. Korak po korak na putu do bete + - Page 7 670661
Niki-Kiki
Niki-Kiki

Broj poruka : 1860
Godina : 53
Location : Lisabon
Datum upisa : 24.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 3/7/2010, 13:00

Jecaneca ::Da,idem na 1. konsultacije. Rekli su mi da povedem muza Very Happy zbog spermograma. A moj ginekolog mi dao upute za krvnu sliku(obicnu) i urin jer je to tamo na nekom njegovom spisku,a on misli da to niko nece ni gledati ali kao za svaki slucaj,a meni se to ne radiiiiii ako vec ne traze...

A da ti za svaki slucaj nazoves Jevremovu i pitas?Ja sam u Jevremovoj ali ne preko fonda pa ne znam mozda je drugacija procedura.
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 3/7/2010, 13:46

Jeconeco pozovi ih. Ni sam ja nisam bila preko fonda, ali smo za prvi put imali samo hormone uradjene 3. dan i spremogram. Sve ostalo sam pred aspiraciju donela.
Kikiriki, eto vidis.....javili su se ljudi i dali ti savete
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 3/7/2010, 14:16

Kikiriki, nestrpljivice. Sve su ti rekle zene koje imaju iskustva, a ja bih ti samo rekla, da se naoruzas zivcima i strpljenjem, sve ce ostalo doci. U ovoj borbi ima puuuuno cekanja, stalno nesto cekamo Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Lol

Pariz, bice bolje, kad napunis baterije, osuncas stare kosti, osolis guzu, ih, videces. Ljubi te ja.

Biksi, ode li ti na planinu? Bas te briga, slamku u usta, 'ladno pivo, muzicevo rame Korak po korak na putu do bete + - Page 7 46951 . Jel da da sve izgleda bolje?

Ja sam od danas na odmoru. Tj od ponedeljka al dobro. Kakva milina!

Putovacemo, najverovatnije oko 25. 07., mm ne moze pre da dobije odmor. Imamo i pakleni plan puta, tri destinacije, tri razlicita odmora sve to u 22 dana.

Prvo idemo na jedno lepo jeero na kampovanje i pecanje i odmaranje pre odmora, 7 dana.
Odatle idemo u selo odakle je moj deka, na jos malo odmora, druzenja sa opicenom familijom, rostiljanja, kupanja... 7 dana
Nakon toga idemu na more, kampovanje, kad vec vucemo sator, takodje 7 dana.
Ne vracamo se u Beograd izmedju toga. Moj muz, moj pas i ja. Trio snova.

Samo da se nesto ne iskomplikuje kod mm na poslu, da ga ne zeznu za odmor Korak po korak na putu do bete + - Page 7 38642

Ne mogu da docekam! Mislim da ce biti ludo i nezaboravno. Mi nekako uvek najvise pamtimo te "cudne" odmore. Mislim, volim ja i hotel sa 5 zvezdica, ali dok smo mladi, da iskoristimo dok mozemo Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Lol . Zamisljam sebe u 65 godina ispod satora, ukucena, bole me krsta, tvrdo mi...

Al vas udaviiiih, izvinjavamo se, doslo mi Korak po korak na putu do bete + - Page 7 275568

E, stvarno cete mi nedostajati na odmoru
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 3/7/2010, 14:51

E bas je super ova tvoja prica o odmoru
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niki-Kiki 3/7/2010, 14:54

Bak super ti je plan za odmor, ja obozavam tako, ali mm je malo "stariji", pa vec poceo da voli te hotele... Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Lol
Niki-Kiki
Niki-Kiki

Broj poruka : 1860
Godina : 53
Location : Lisabon
Datum upisa : 24.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 3/7/2010, 17:29

Niki, osmeh srce
Bak,plan je super,nadam se da su i destinacije isto tako dobre. Very Happy
Jecaneco,ne treba im krvna slika niti urinokultura,već sva papirologija koja ima veze sa ispitivanjem steriliteta,i naravno muž,jer će na licu mesta raditi spermogram,a ako se odlučite i spermokulturu da radi,jer će i to morati u dogledno vreme,onda se taj nalaz plaća 750 din.
Krvna slika sa sedimentacijom se radi pred aspiraciju,urinokultura -NE.
Srećno!p.s. kad ideš?
Kikiriki,polako se uklapaš... Wink
Devojke,šta se radi? Prilično je pusto,pa samim tim i setno...ili sam samo ja u tom mood-u Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 3/7/2010, 18:11

Nije pusto Pari,virkamo svaki cas samo u razlicitim trenucima.
Korak po korak na putu do bete + - Page 7 679696
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 3/7/2010, 18:14

Đole,ma i pretpostavila sam ja da samo svoju emociju prenosim i vidim svuda...a ustvari,pekmez se sprema za pačalinke Wink
odoh kod kume na kafu...polako se vraćam u svet.
Danas smo ceo dan u selu bili...nameštali bazen.Za svekra yes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 3/7/2010, 18:17

Pari, posto sam i ja skoro dozivela isto, u potpunosti razumem stanje u kom si. U mom slucaju to je u pocetku bila velika tuga, mogla sam da zaplacem svake sekunde i to se zaista i desavalo. Nisam nigde isla, nista nije moglo da me zainteresuje, a onda sam shvatila da je vreme da se otrgnem i okrenem drugim stvarima. Tesko je pogotovo ako ti se u to vreme porodi prijateljica, i jos dve jave da su trudne.. I zaista se radujes njihovoj sreci, a onda odes kuci i hrabris sebe, bice sledeceg puta, mora biti...
Lepo je sto ces ici dva puta na more, probaj da se dobro provedes, nateraj sebe da krenes dalje, jer ako ti sama ne pomognes sebi, niko drugi ne moze.
Grlim te jako ti snazna zeno
Korak po korak na putu do bete + - Page 7 670661
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 3/7/2010, 18:17

Kikiriki, ne brini nista, mm ce ti biti odusevljen ako bude morao u Jevremovoj da radi spermogram. Moj je bio opcinjen ambijentom u prostoriji za to, svima to prepricava. Posebno je zadivljen nekim tigrastim kozuhom na podu....:))))
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 3/7/2010, 18:20

cufta :: Posebno je zadivljen nekim tigrastim kozuhom na podu....:))))
šta li je s njim radio Rolling Eyes kad je toliko bio zadivljen?
Ćuftice-trudnice,nije Kiki u Jevremovoj,već se Jecaneca raspituje...
Deni-sve znam yes jbm ga,nije prvi put
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 3/7/2010, 18:23

Tako je Pari,tugovanje,samovanje....nije dobro,mada nam treba ponekad ta osama dok premotamo u glavi.Samo napred,budi sa dragim ljudima (tu racunam i nas sa kutka Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Icon_biggrin )i bice sve ok!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 3/7/2010, 18:24

mali pariz ::
cufta :: Posebno je zadivljen nekim tigrastim kozuhom na podu....:))))
šta li je s njim radio Rolling Eyes kad je toliko bio zadivljen?


I ja se pitam Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Icon_biggrin
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 3/7/2010, 18:25

tigrasti kozuh, ha ha ha , ne mogu da verujem :)
Ovo je hit.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 3/7/2010, 18:48

ma samo da cujete kako on opisuje sobu. Sto kaze nas drug, dodje mi da platim, kao radim spermogram, da probam tu sobu.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu