KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubavna priča sa trećeg sprata

+8
maja76
SEZAS
Hitron-Luka
maus
rsrce
nadalina
Jelence
HappyGirl
12 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od maja76 2/4/2008, 20:48

Samo ih mazite i volite, sigurna sam da biste bili divni roditelji, kada ovako usrecujete ove preslatke zivotinje yes
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od HappyGirl 2/4/2008, 21:10

Terka imena nemaju ali možemo da im damo Very Happy Sneki ma micika ti je ružna ko lopov Wink Laughing lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od HappyGirl 10/4/2008, 18:45

Drage moje dame, deca su od pre tri dana napustila gnezdo i švrćkaju se po terasi. Mama i tata ih više ne greju. Dođu daju im da ručkaju malo, provumaju se i zbrišu.Tata ponovo zida kuću ali na drugom kraju terase jer je mama 7.4. ponovo snela jaje.Skoro da ne leži na njemu, nemam pojma zašto. Crying or Very sad Možda čeka da snese i drugo zbunjen Šta li će biti zbunjen
Što se tiče onog jaja što smo ga našli i stavili pod našu golubicu, njega smo bacili jer se ništa nije desilo Crying or Very sad Nije mu bilo spasa.

Evo vidite drage dame iz dana u dan smo sve lepšiJI i lepšiJI yes
Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Dsc02113
Ovo je novo jaje i kao što vidite gnezdo je tek u izgradnji
Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Dsc02114
Eto cure to su noviteti Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od maus 10/4/2008, 19:41

Rastu deca rastu-masala!!! A dobice batu ili seku-masala!!!
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Bas su slatki golubici. Da li ih mazis? Ja bi njih ljubila, mazila i skroz razmazila. yes
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od vakic 15/4/2008, 23:40

Draga sta bi sa tvoj podmladak
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od HappyGirl 19/4/2008, 12:36

Vakic podmladak raste li raste, polako mrducka krilima i sprema se da odleprša u život van naše terase. Ja se radujem tome i jedva čekam da ih vidim kako lete Very Happy
Teško mi je sada da ih fotografišem jer stalno beže ali uspela sam nekako, ovo je današnja fotografija Very Happy
Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Dsc02211
Dvanaestog aprila se porodica ponovo proširila
Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Dsc02133
A na našu godišnjicu porodica je po prvi put dobila trojke :cheers:
Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Dsc02135

Moj muž kaže "jao ovi se samo seksaju" Laughing Neka ih kad se vole i treba Very Happy Eto jedne srećne i mnogobrojne porodice :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: Pre neki dan sam videla prelepu scenu, u gnezdu mama leži na oba jajeta a pored nje u istom gnezdu leže i starija dva deteta, tata na simsu sve kontroliše Very Happy Tako mi je bila prelepa ta scena ali nisam htela da je kvarim fotografisanjem jer bi ih uznemirila. Ljubav neka vlada! srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od maus 19/4/2008, 15:32

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
:aa1: :aa1: :aa1: :aa1: :aa1: :aa1: :aa1: :aa1: :aa1: :aa1: :aa1: :aa1:
srca srca srca srca srca srca srca srca srca
sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od nadalina 21/4/2008, 11:50

Happy... Daj Boze da i vi sto pre , isto tako, povecate broj clanova... family
srca1srca1srca1srca1srca1srca1srca1srca1srca1srca1srca1srca1srca1srca1
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od vakic 21/4/2008, 18:45

Heppy Draga golupcici su predivni
Ja ti od sveg srca zelim da se i u tvojoj omiljenoj sobi nagju dva mala prelepa angjela i da ih grlis i ljubis
srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od HappyGirl 21/4/2008, 20:56

Cure daće Bog, daće.:cheers:
Juče su moji klinci poleteli van terase, malo su leteli i vratili se. Dođu kod mm na ruku i maze se Very Happy Eto bliži se kraj i ovom dnevniku jer za koji dan će otići i nadam se da će biti presrećni Very Happy
A vam drugarice moje želim što pre beba beba igracice


Poslednji izmenio HappyGirl dana 22/4/2008, 18:02, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od adriatika 22/4/2008, 11:21

Jaoj Happy, pa oko tebe samo podmladak.
Pa mislim da je sada red na tebe. beba
Moze i jedno, ne moraju trojke, za pocetak.Pa sad kako ovo ide brzo, ti se spremaj draga. g
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od vakic 7/5/2008, 16:58

Happy kako su tvoji golupcici je su odleteli i ako jesu jel se vracaju u svoju kucicu na tvoju terasu bas me zanima za tvoji mladunci sunny
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od HappyGirl 7/5/2008, 20:10

Evo kako stvari stoje Very Happy Dok sam bila u Makedoniji mužić me je redovno izveštavao i evo šta mi je pisao Very Happy
MM:
Dok sam čistio terasu, tata golub me udarao krilima, ja ga podigao da vidim ima li kakvih promena... Nema još! Uveče je mama zamenila tatu i deca su se ususkala pored nje!Vidiš ti to! Tata brani kuću a mama mazi i pazi decu... ma porodična idila. Inače deca preko dana nisu na terasi nego su se vinula u vrli svet( istražuju krovove i kako da se uvale nekom na terasu).

Kao što vidite deca su odletela u svet :cheers: Doduše još uvek svrate na kratko da se ogrebu o neko maženje od roditelja. Inače dok smo mm i ja bili na mini odmoru njegov tata nam je javio da su dvoje novih lepotana došli na svet a posle dva dana i treće. Eto odgajili su dva i dobili još tri Very Happy
Ovde se ovaj dnevnik završava ali ne i ljubav... Oni će se voleti i voleti i voleti i imati još mnogo, mnogo, mnogo dece. I za kraj evo poslednje fotografije starije braće i fotografije novog naraštaja, svo troje na okupu (radi boljeg pronalaženja,ovo treće najmlađe je kod nogu ovo dvoje Very Happy ) naočare

Pozdrav i vidimo se u nekoj novoj ljubavnoj priči jumping

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Dsc02213
Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 S7300610
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od vakic 7/5/2008, 21:08

Happy prica je izvrsna a golupcici su bas slatki
ZELIM DA SLEDECA PRICA BUDE

HAPPY I NJEN TRUDNICKI DNEVNIK
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od HappyGirl 14/5/2008, 19:38

Naravno vakic! usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od HappyGirl 28/11/2008, 17:05

Moram da vam kažem da smo ove godine imali 10 jaja. To nam je rekord! Ako se dobro sećam do sada smo imali 8. Very Happy
Nažalost od deset, jedan malac je uginuo. Imali smo dva puta po tri jaja i dva puta po dva. Ako mačor Šomi ostane kod na do leta, teško da ćemo imati više goste na terasi.U svakom slučaju ova godima je bila izuzetno plodna za nas! osmeh srce Neka se tako nastavi! yes Very Happy
usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od TetaSneki 29/11/2008, 10:02

Neka se tako i nastavi yes , ali ne samo na terasi Very Happy Evo šaljem ti jednu roda
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od vakic 29/11/2008, 10:57

ma ja saljem roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od HappyGirl 26/12/2012, 22:10

Ja samo da prijavim da od kada imamo mačke nemamo jaja na terasi ali su nam svakog dana na hrani svi naši podmladci a i njihovi :) Naravno mačke su zatvorene dok golubovi doručkuju. Frkću i cvile dok ih gledaju a ja objašnjavam kako su to naši drugari ali nema vajde Rolling Eyes lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata - Page 3 Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu