KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubavna priča sa trećeg sprata

+8
maja76
SEZAS
Hitron-Luka
maus
rsrce
nadalina
Jelence
HappyGirl
12 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od HappyGirl 24/12/2007, 11:01

srca Jutros su se mnoge lepe stvari dešavale srce Zabeležila sam jednu srce ... trajalo je to dugo... nisam htela da im smetam Embarassed ... zato samo nekoliko kadrova srce
Uživajte... srca
srce
Ljubavna priča sa trećeg sprata Golubo10
srce
Ljubavna priča sa trećeg sprata Golubo11
srce
Ljubavna priča sa trećeg sprata Golubo12
srce
Ljubavna priča sa trećeg sprata Golubo13
srce
Ljubavna priča sa trećeg sprata Golubo14

srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od Jelence 24/12/2007, 11:47

JAo kako divno,a ti si osmeh srce stvarno je prelepo,bas si nam docarala lepotu ljubavi.Hvala Happy,bas je divno :aa12: Al sam se raspilavila da znate sreca
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od nadalina 24/12/2007, 14:34

Hvala ti za ovo! Prelepo je!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od rsrce 24/12/2007, 15:33

Sta bi mi bez ljubavi! Ona je moc, dar, cini nas boljim, lepsim, ispunjenijim...ja bi da filozofiram al mi nesto ne ide. Hocu reci- hvala ti za divne fotke. LOVE IS IN THE AIR srca
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od maus 24/12/2007, 17:02

Milan i ja gledamo slike i ja komentarisem:vidi kako se vole! Milina! Da li im je hladno? A Milan ce : greje njih ljubav, toplo im je, ne brini se.
Happy, da li su golubici bili na tvojoj terasi? Baci im koju mrvicu.
Slike su bozanstvene!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od rsrce 24/12/2007, 17:56

More, gledni su oni ljubavi a ne leba Laughing
Salim se, Happy baci im mrvicu-dve-ceo hleb kada budu pravili pauzu.:aa12:
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od HappyGirl 24/12/2007, 18:17

Ahaaaaaaaaaaaaaa na mojoj terasi Laughing

Šta da ti kažem, imamo čitave porodice golubova koje nam dolaze na terasu preko cele godine. A onda se polako na kvarno i dosele, lepo zauzmu deo terase i ljubavišu se na veliko :heart: Embarassed Pa onda u neko doba vidimo da počinje dovlačenje građe za kuću i onda mm viče" ma nema šanse" a ja "pa kako možeš trudnicu da izbacuješ na ulicu cccc kakav si bre čovek bez srca "( a to sve zbog toga što je on zadužen za sređivanje i održavanje terase yes yes ) Naravno onda popusti i eto još im i doradi kućicu da mami i tati bude meko i toplo dok leže na pilićima :aa1: I tako smo ove godine na terasi imali 8 jaja a prošle 6 a predprošle ...i svi su golupčići živi i zdravi. Da, u paket aranžman je obuhvaćeno i hranjenje tih porodica.
Naravno mi smo mnogo profitirali od tih iznenadnih samozvanih gostiju. Cele godine gledamo kako se vole i kako se on njoj udvara a ona kao odbija ...pa ona sad kreće u napad a on kao kulira.... nauči se ja životno važnom pitanju zavođenja svog muža preko gostiju, a i tome kako je predigra najbolja stvar u ljubavisanju Embarassed na šta sam uputila i mm kroz gledanje istog. E znači ne samo što je milina imati goste nego su nam uticali i na ljubavnički :aa46: život Wink
Da kažem još da su vremenom prestali da nas se boje, pa slobodno sedimo ili radimo po terasi dok oni slobodno leškare. Čak ih poneki put hranimo iz ruke. Naravno svim gostima ponosno pokazujemo članove naše porodice :aa82:
Moram ovo da Vam ispričam as
Jednog jutra izašla ja na terasu da vidim kako jaja. I vidim jedno počelo da puca a drugog nema. Ja se prestravila Shocked gledam, tražim nema ga Rolling Eyes Kad nađem ga dole na pločicama u ćošku. Naprslo i led ledeno Sad Kako sam se rastužila , podignem jaje i gledam , shvatam nema mu pomoći Sad sledilo se a to nesme da se desi, plus palo je sa otprilike metar i 20 visine. Crying or Very sad Šta ću, ja sam ko mazga, uzmem i dunem malo u njega da ga ugrejem, očistim ga i vratim na mesto pored drugog. E onda se lepo tu pored jaja pomolim Bogu da nam pile preživi ovu katastrofu, što ga je zadesila molitva Sutradan imam šta da vidim, ono prvo golupče konačno sredilo koru jaja i onako ružno pijuče Very Happy ali ovo drugo ništa Crying or Very sad E baš nisam htela da ga bacim , ma znala sam ja...kad posle dva dana Bog me obradovao, moje drugo pile je preživelo i ugledalo svetlost dana. x d bb

Eto mišice ovo je mali detalj a imamo mi mnogo lepih pričica i zanimljivih koje su vezane za naše goste ali eto nek ostane nešto i za drugi put Very Happy
I tako život je mnogo lepši uz ptice. Naravno mm je već rekao ove godine nema gostiju a ja kažem važi ... a opet evo svaki dan dolaze i mi ih opet hranimo i tako... EH TA LJUBAV srce kad se jednom na nju navučeš nema povratka! srca
Mišice ovo je fotografisano jutros oko 8 sati. Znači friške vesti Wink usne

R srca1 ima da ih častim sas celim lebom kad si me tako lepo zamolila Very Happy


Poslednji izmenio dana 25/12/2007, 23:14, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od maus 24/12/2007, 20:31

Divno! Divno! Divno!
osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od rsrce 24/12/2007, 21:08

Happy, divna prica! :aa47:
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od Hitron-Luka 24/12/2007, 22:16

E vala Heppy ovo je za medalju as (moze i pehar)
divota jedna, :aa1:
Hvala ti mnogo
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od nadalina 25/12/2007, 10:34

Happy, kao prvo, divna je stvar sto brinete o tim pticama, veliki je orden to sto vam jedu iz ruke... Nemojte prestati, to sto radite to je jedno veliko DOBRO..!
Ptice su plemenite, ja ih prosto oozavam, kad pored puta vidim sokola, caplju ili neki drugu pticu, meni je to znak da ce sve biti u redu jer neko ko je sve na ovom svetu - misli o tome!

Evo sta su veliki ljudi rekli o pticama:

Citati o pticama

"Jednom mi je na trenutak vrabac sleteo na rame, dok sam okopavao svoju seosku baštu, i tada sam se osetio počastvovan više nego bilo kojom epoletom koju bih mogao nositi."
Henry David Thoreau, esejista i praktični filozof, autor poznatog eseja "Građanska neposlušnost"[1849]

"Da bi saznao kakvog su ukusa višenje i jagode, čovek treba da pita decu i ptice."
J.W. Gete

"Ti žustri mali leteći muzičari, koji neumorno pevuše svoje neobične pesme kojima ih je priroda opremila, kojima samo mogu postideti ljudsku umetnost."
Izaak Walton, engleski biograf i književnik

"Bog je drveće napravio iz ljubavi prema pticama, a čovek je iz ljubavi prema pticama izmislio kaveze."
Žak Deval, Afin de vivre bel et bien

"Nema veće razlike između čoveka i ptica od načina na koji ptice umeju da grade a da istovremeno ostave krajolik onakav kakav je bio pre njih."
Robert Lind, Plavi lav i drugi eseji

"Rajska ptica dolazi samo ruci koja je ne pokušava zarobiti."
John Berry

Nada je kao ptica koja oseća svetlost i peva dok je zora još uvek mračna.
Rabindranat Tagora [1861-1941, Indijski pesnik, dramaturg i esejista, dobio Nobelovu nagradu za književnost 1913]

"Nikada nisam video divlje stvorenje koje se samosažaljeva. Mala ptica će pasti smrznuta sa grane a da nikada nije osetila samosažaljenje."
D.H. Lawrence [Britanski književnik, 1885-1930]

"Budi kao ptica koja praveći kratku pauzu u letu, oseti tanke grančice ispod sebe, i nastavi dalje peva, znajući da ima krila."
Viktor Igo

"Mudra stara sova sedela je na hrastu; što je više gledala, manje je pričala; što je manje pričala više je čula; Zašto i mi nismo više nalik ovoj staroj ptici?"
Edward H.

"Draža mi je bašta zbog puno ptica u njoj nego zbog kupina i višanja koje u njoj rastu. Iskreno govoreći, često im dajem voće za njihovu pesmu."
Joseph Addison, engleski esejista i pesnik

"Iskreno vam zahvaljujem na donošenju ptice rugalice [na Američki kontinent, prim. prev.] Učite svoju decu da je poštuju kao uzvišeno biće u telu ptice, ili kao biće koje će ih napasti ako naude njoj ili njenim jajima."
Tomas Džeferson, pisac većeg dela Deklaracije o nezavisnosti, i prvi predsednik Sjedinjenih Američkih Država

"Ptica u ruci znači sigurnost mada ptica na slobodi može značiti pesmu."
Bret Harte, književnik, 1836-1902

"Na vrhu visokog četinara je živeo mužjak koji je iz sveg srca pevao svakog jutra tokom sezone parenja. Prošle nedelje drvo je posečeno. Nema više ptice i njegove pesme. Ne mogu da vrednujem u novcu ni drvo niti pticu ili njenu pesmu. Ipak, sigurna sam da smo i ja i ceo komšiluk pretrpeli gubitak. Gubitak koji se ne može izračunati."
Jacquelyn Hiller

"Ptice lete iznad duge, zašto onda, o, zašto ne mogu i ja? Ako male srećne plave ptice lete iznad duge, zašto ne mogu i ja?"
Lyman Frank Baum, pisac, autor Čarobnjaka iz Oza

Idealan letni dan je kada sunce sija, vetrić pirka, ptice pevaju a kosilica za travu leži pokvarena.
James Dent

Voli sve što je stvorio Bog, sve zajedno i svako pojedinačno zrno peska. Voli svaki list i svaki zrak sunca. Voli zveri i ptice, voli biljke, voli svaki delić. Ako budeš voleo svaki delić shvatićeš misteriju celine koja počiva u Bogu.
F.M. Dostojevski

Šta je radost?
Radost je ptica
koju svi želimo da uhvatimo
Ista ptica koju
svi volimo da gledamo dok leti.
Sri Chinmoy, duhovni guru

Čini mi se, umesto da odem da pucam u ptice, da bi bilo bolje da odem i pucam u one koji pucaju u ptice.
Paul Watson

Bili smo iznenađeni koliko verno je kukavica imitirala sat iako naravno nikada ranije nije čula zvuk sata.
Mark Tven

Počeo sam da imitram papagaja, što je neobično pošto bi papagaj trebao da imitira nas. Preuzimajući inicijativu vi papagaju ne ostavljate ništa drugo nego da bude ono što on stvarno jeste, što opet potvrđuje tezu da je napad često najbolja odbrana.
Piter Justinov, engleski glumac, režiser, književnik i humanitarac

Čim se dete počne pitati šta je vrabac a šta svraka, ono više ne vidi ptice niti čuje njihovu pesmu.
Eric Berne

Shvatio sam da ukoliko bih morao da biram da bih se pre odlučio za ptice nego za avione.
Čarls Lindbergh [1902 - 1974], u svom poslednjem intervjuu, 1974
Lindberg je prvi avijatičar koji je preletio Atlantik.

I sam pojam ptice je simbol i inspiracija za pesnika. Ptice kao da su na vrhu lestvice, toliko jake i pune života...Prelepe lutalice, nadarene svom postojećom lepotom, domaćini svih predela koje ne znaju za granice. Koliko je samo ljudskih želja ostvareno u njihovom slobodnom, vikendaškom životu - a koliko je tek nadahnuća za pesnika u njihovom letu i pesmi!
John Burroughs [1837 - 1921], Ptice i pesnici, 1887
Burrought je bio esejista i prirodnjak.
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od HappyGirl 25/12/2007, 21:13

nadalina ::
"Na vrhu visokog četinara je živeo mužjak koji je iz sveg srca pevao svakog jutra tokom sezone parenja. Prošle nedelje drvo je posečeno. Nema više ptice i njegove pesme. Ne mogu da vrednujem u novcu ni drvo niti pticu ili njenu pesmu. Ipak, sigurna sam da smo i ja i ceo komšiluk pretrpeli gubitak. Gubitak koji se ne može izračunati."
Jacquelyn Hiller

Idealan letni dan je kada sunce sija, vetrić pirka, ptice pevaju a kosilica za travu leži pokvarena.
James Dent

Voli sve što je stvorio Bog, sve zajedno i svako pojedinačno zrno peska. Voli svaki list i svaki zrak sunca. Voli zveri i ptice, voli biljke, voli svaki delić. Ako budeš voleo svaki delić shvatićeš misteriju celine koja počiva u Bogu.
F.M. Dostojevski


Ovo mi je bilo najdraže pročitati likeit Thanks nadalina usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od HappyGirl 25/12/2007, 23:23

... ovo je ljubavna priča iz zoo vrta srce Molim Vas pogledajte video do kraja.

Otters holding hands
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od Jelence 26/12/2007, 08:05

Bravo,bravo,bravo :cheers: srca1 divno odusevljena sam.Happy hvala na ovome ulepsalo mi je dan.Jao kako prelepo cvet
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od nadalina 26/12/2007, 11:26

Ovo je prosto divno!!! srce
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od SEZAS 29/12/2007, 22:42

Sjajno igra

SEZAS

Broj poruka : 5
Datum upisa : 29.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od Hitron-Luka 30/12/2007, 15:38

likeit
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od HappyGirl 27/2/2008, 17:03

Cure moje drage desilo se nešto fenomenalno! x
Znate ove moje golupčiće(imate njihovu ljubav dokumentovanu sa fotografijama Wink ) što su se celo leto i pola zime mazuckali i ljubuckali. E eto već nedelju dana prave kućicu na našoj terasi radost . I tako ja to videla i ćutim jer mm je zadužen za čišćenje terase pa ima opet kao i uvek da im sruši kuću (jer mora mnogo više da čisti)a ja ću onda da ga ucenjujem da je bezdušan i tako...Međutim pogledam ja pre dva, tri dana a mm im srušio kuću Sad tuga Onda lepo ga ja pozovem da ručamo i pitam ga
-je li dušo jer bi ti voleo da ti neko sruši kuću?
- naravno da ne
- misliš da je fer da neki stradaju i ostaju bez kuće a uskoro bi trebala i da se porodi zbog bezdušnih ljudi
- ma strašno, a ko je to kome srušio kuću i ko je ostao bez kuće?
- pa ti si srušio kuću ovim sirotim golupčićima, vidi kako žive u ljubavi i ti im sad rasturaš tu sreću i harmoniju
- ma daj vidi opet će da mi osvoje terasu
- pa šta delićemo je...
E i uzred mu kažem da bude li im opet srušio kuću neću da ga više volEm Wink
NaraFska stvar tata Golub je opet počeo da zida kuću za svoju dragu i bebca naočare I
ja danas izađem na terasu i imam šta da vidim x Ovo Ljubavna priča sa trećeg sprata Dsc01810
Naravno zamolila sam ga da pošto im je srušio kuću, stavi nešto meko i toplo ispod bebca da mu ne bi bilo Fano jer je na pločicama. Znam da će mama i tata da ga greju ali ipak još je zima :aa85: .Nego nadam se da će biti još jedan bebac b . A moja ljubav :aa47: me baš čudi, redovno ih hrani, priča sa njima, maziće piliće kad probiju ljusku, iz ruke će da mu jedu mama i tata, a ipak im uvek prvo sruši kuću. E stvarno ne razumem zbunjen
Jao cure baš sam srećna! Evo i ja ću sada da vodim trudnički dnevnik jedne golubice Very Happy a onda ću polako da otvorim svoj wavecrowd jumping radost igra
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od maus 27/2/2008, 17:51

Ma ovo je fenomenalno!!! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Ja sam se bas raznezila. Da li ste stavili neku krpu ili bilo sta drugo na plocice? Jao, pa ja bi i jaje i mamu i tatu unela u kucu.
Lepo si rekla za trudnicke dnevnike. Jedva cekam da otvoris tvoj. yes
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od HappyGirl 27/2/2008, 21:32

srca Cure ja bila sad da izvidim situaciju i ako ste primetili jaje je ležalo skoro na golim pločicama. Međutim sada je mama svo lišće, grane... sabila, skupila i sad je jaje na toplom i mekom. Baš sam se prijatno iznenadila , nego mrak je pa nisam fotografisala to remek delo. Eh šta je majka! srce srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od maja76 27/2/2008, 22:06

Ah kako si me samo raznezila cmoka
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od nadalina 28/2/2008, 09:31

Happy, ovo je divna prica koju pise svaki dan koji dolazi...
Ljubim te, prenosi nam je redovno, naravno propracenu fotkama! I pozdravi svog muzica, koji je divan, divan dobricina!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od HappyGirl 10/3/2008, 18:15

Evo šta me dočekalo na povratku sa puta x x x x Imaćemo blizance radost radost

Ljubavna priča sa trećeg sprata Dsc01910

Moj dragi kaže da je mama stalno nešto razbucavala kućicu a on skupljao (ljubi ga žena kako zlato imam :aa47: ), nije siguran jer bila ljuta ili je to tako trebalo zbunjen Ipak on je on redovno skupljao delove kučice i vraćao ih nazad. A ja sam danas videla tatu kako još uvek dovlači grančice, mama leži na jajima Very Happy Pokušaću da fotografišem mamu i tatu pa i njih da upoznate :cheers:
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od maus 10/3/2008, 20:53

Ovo je zaista prelepo! smajli angel
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od nadalina 11/3/2008, 09:52

osmeh srce sva sam raznezena... Golupcici mali....
Happy, pozdravi muza, on je u ovoj prici mozda i GLAVNI akter!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna priča sa trećeg sprata Empty Re: Ljubavna priča sa trećeg sprata

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu