KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinanov dnevnik

+46
Tanja83
Mirjana
buby
lolipop
dragana76ns
bobica83
bokica
KoMetaK
gea
lena
key
Shizika
Sneza
bak
Milijana
Simona
Pakki
jul
brinbili
BiKsi :)
Orline
tuli
Anuska
Agata27
kasia
eni
adriatika
Nefertari
maki82
maja76
maša
dr mali pariz
Niki-Kiki
majce
HappyGirl
Tinche
caci
bebko
Gala
nesalela
zoxa
Sami
MARA
maus
catherine290505
Hitron-Luka
50 posters

Strana 25 od 39 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Sledeći

Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Milijana 26/8/2011, 12:11

Jooj kakav dasa love

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od maja76 26/8/2011, 22:30

Joj koji si ti dasa, ma frajer pravi, pravcati. Kako ce devojke da uzdišu za tobom, dečko moj mili sunny
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 26/8/2011, 22:51

Hvala tete srca
Mi smo danas po prvi puta imali šou u kući osmeh srce
Sinan, se prostro na pod i dere se hoće sladoled Shocked
U početku sam mislila da je šala ali na kraju je tajo skokno u prodavnicu i ispunio sinu želju Shocked
Ljudi moji a sladoleda nije sasvim malo okusio i to ne u skorije vrijeme pa me baš iznenadilo lol!
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sneza 27/8/2011, 09:35

lol!
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Shizika 28/8/2011, 00:51

Jao, srecica, vidi kako se ponovo ujedinjuje sa svojim igrachkama zagrljaj Drugi put SVE da spakujete!!! Very Happy
Meni je najsladji tu sa zelenom prostirkom preko ramena, k'o Marko Polo, poshao u veeeliko istrazivanje. Mada ne sumnjam da su njima malenima ta ljetovanja prave avanture.
Bravo za brzu intervenciju u nabavci sladoleda! likeit
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 1/9/2011, 11:04

Drage moje, Sinan, već neko vrijeme ima proljev!
išli smo u bolnicu: prolife, linex i normiu smo trošili proljev stane dan, dva ali opet krene Sad
Neznam više šta da radim imali ko kakvo rješenje?
Nemogu da pišem od njega hoće i on da piše na tastatu...............
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Nefertari 1/9/2011, 11:06

da li ste dali stolicu na analizu? Sta vam je rekla dr? daj mu svakako neki probiotik zbog obnove crvevne flore, baci ga na dijetu nista mlecno, moze banana i crna cokolada, baren pirinac, sljive, kruske i ostalo ne nikako, dvo pek, moze i suva hrana.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od caci 1/9/2011, 12:10

Mislim isto ako nef stolicu na analizu yes
I probaj sa enterofurilom,nama je to delovalo yes
Ljubim vas ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 1/9/2011, 23:36

Ne, nismo dali stolicu na analizu No
Ja tražila kaže DR nema potrebe, to se dešava kako došlo tako će i proć, kad proljev nije popraćen temperaturom. Dala nam gore navedene lijekove i suha hrana, još dodala čaj od šipka. Za mlijeko je pitala kaže ; čašu jogurta razblaženu sa vodom može slobodno da pije........Crnu čokoladu Sinan neće, nema šanse da je pojede ni mrvice, štapiće donekle hoće da jede, baš sam u bedaku.
Druga, Dr, reklka da je proljev vezan rastom zubića!
Da idem kud dalje treba mi uput od njih.
Da probla sam da dam i slane cole, ni to Sinan neće ni da proba. Kaže; uto Mad i mršti se. On je veseo, potpuno zdrav, pije dosta tečnosti, super ručka jako, jako aktivan, što se tiče dehidracije ne bojim se, pošto stvarno unosi dosta tečnosti ali me opet neki strah hvata, skoro pa dva mjeseca se tako mučimo s tim proljevom. Ali i u ova 2 mjeseca su mu izvirile sve četiri, trojke, pa eto razmišlja dali je ova druga pedijatrica bila u pravu.....
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od maus 2/9/2011, 06:36

Koji cvikenzi sestro slatka a tek Sinan kako je porastao anđeo Skroz je sladak, a kako spava na plazi je super.
Nadam se da je proliv sada proslost. Pedijatri u Nemackoj savetuju da se pije gutljaj po gutljaj koka kole. Zvuci cudno ali je 100% delotvorno i grickanje grisina.
Ljubi mi Sinana i izgrli i izgnjavi i reci mu da ga volim!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 2/9/2011, 14:36

Koka kolu, su mi rekli da dajem ali da je osolim Rolling Eyes
Sinan, neće ni da čuje kaže UTO Mad
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od caci 2/9/2011, 15:19

medicuuu poljubac
nece on uto ne ne nikako  b
A da probas sa sokom od borovinke to isto tako pomaze,bar nama je yes
ljubav love
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 6/9/2011, 23:17

Probali smo yes
Za danas je sve OK a sad kako će da bude dalje vidjećemo...
Nekako mi žao što ne stižem više da pišem Sinanove uspone i padove......
Kad god da sjednem ili imam neki drugi obaveza ili sam toliko umorna da skratim i pišem samo ono što mi u tom trenutku pada na pamet ili me muči pa tražim savjet.
Ali sam rešila da se od sad potrudim i više pišem...
Ako ikad bude čitao ovaj dnevnik da ne kaže mama: Pa zar sam ja uvijek imao neki problema? Ali nije tako. On je baš Veseo i radoznao dječko koji je stalno u pokretu i akciji.......
Kad ga pitaš kako se zove sad zna čisto da kaže Sinan a prezime još uvjek ne izgovara kako treba kaže : Kaćević :) Lud je za motorima, traktorima, kamionima. Voli i aute ali dosta manje. Zna da kaže koliko ima dajđža a koliko ima tetki, tetke zna sve po imenu a dajđže ne malo ga zbunjuju što liče jedan na drugog.Djecu jako, jako voli ali nažalost kod nas ih baš i nema, sve je dosta starije ima jednog kolegu koji je mlađi od njega 3 mjeseca ali oni i nisu baš druželjubljivi a i sam kolega je nekako miran što ja umem da kažem da mije kao neki slunto.......
Evo probudio se ideeeeeeeeeeeeeeem
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Milijana 7/9/2011, 11:48

Sinan je pravi decko, voli traktore i motore Very Happy
Za proliv je vrlo moguce da je od zuba, mm je toliko imao problem kad je bio beba i kad su mu izbijali zubi, da je jednom zbog proliva bio i u bolnici.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 9/9/2011, 23:27

[Only admins are allowed to see this image]
Tora, tooooora

[Only admins are allowed to see this image]
Malo vozam koku ili pilu :) kako nam kad naleti da kažemo ;)https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1981392737878&set=a.1679766437409.2081938.1334979433&type=1https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1981392697877&set=a.1679766437409.2081938.1334979433&type=1
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 9/9/2011, 23:32

Pokušavam sa Fb-a da prebacim sličice pa mi baš i ne ide najbolje Embarassed
[Only admins are allowed to see this link]
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 9/9/2011, 23:39

Koliko vidim da sam prebacila cijeli album s" Fb-a ako neko zna neka mi kaže kako ide da se popravim lol!
Izvještaj slijedi sutra.....
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od maus 10/9/2011, 07:45

Ja ne mogu da vidim nista zato sto nisam prijavljena na fejs Mad
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od nesalela 10/9/2011, 08:24

Ljubimo vas...mi sve na fejsu gledamo.... ljubav
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 10/9/2011, 23:00

Sinan, je mamin veliki dječak yes Koji sve zna!
Što god da ga pitam sve zna da mi odgovori, čak zna da broji do 4 yes
Ja se baš iznenadila Razz pitala ga koliko ima dajđži kaže 2 a koliko tetki kaže 5 i počeo da broji1, 2, 3, 4 Shocked i tad je stao, ja dodam još 5 i on lijepo izgovori i 5....Tek posle sam shvatila da je to naučio od Teletabisa yes
oni se broje i on sa njima broji. Duša mamina...Pre neki dan smo se šetali ja, on, jedan četvorogodišnjak i njegova mama.
Djeca ko djeca, odvajaju se pričaju, drže za rukice i sad ovaj dječačić nešto objašnjava Sinanu, ali skroz loše priča (tepa) i kažem ja njemu sine ti Sinanu izgovaraj lijepo riječi nemoj da mu tepaš, a on gleda u mene Shocked Ja glupača opet se ponovi v a njegova mama kaže pa što? On tako priča, ne tepa on njemu ja sam ostala iznenađena zbunjen
Danas smo bili u igroteci, Sinan je baš uživao! A posle toga smo malo šetali po čaršiji kad ono motorijada, nismo ni znali, kad je Sinan zavikao TORA; TOOOORA i počeo da igra radost Definitivno smo uživali ne u motorima nego u Sinanu i njegovoj dragosti što na jednom mjestu vidi za njega bezbroj motora...Cjelo posle podne navodno pjeva pjesmu o motorima TOTORI, TOTORI,TOO-TOO-RI Razz Da mu se valjaš od smjeha...Zna za pjesmu od Alena I. Motori i zapamtio....Ima još pjesmica koje pjeva, npr, caki cale, on kaže: CCCALE, DADALE, PAZI MALEEE, CCCALE..isto ringa raja njegova verzija: JAJA, JAJA,RAJA,JEDNO MUĆ , ĆUĆ DJECOOOOO Very Happy
Šta još ? zbunjen Znam da ću dosta toga da zaboravim, aha vozili smo se u AUTOBUSU igra Za Sinana, je to bio doživljaj, sam pogled na auto bus ga šarmiro, Shocked počeo da viče KONA (kamiona) kažem mu to je autobus a on TOBUS i tako da smo napravili jedan krug i sa autobusom, nažalost taj dan nisam imala aparat uza sebe ali je sinoć stao autobus baš u našem dvorištu pa kad ga vidio radost ušli smo u njega i slikali se, malo je pregledo gume(u kojim uživa)bio je sav očaran i čak je ustajao naveče i kaže MAMA TOBUS, Very Happy Večeras je upoznao svoju sjenku, u početku mu ništa nije bilo jasno a kad sam mu rekla to si ti! On je gledao i kažem mu podigni ruke i kaži papa, kad je skužio da je to on cjelo večer se šetao po terasi gore dole i kad je počeo klimati glavom kaze, NINA, NA, NINA, NA SINANA(Kao ljulja Sinana ) Razz
Ovo je period u kojem definitivno mogu da kažem da uživam u svakom trenutku! Jako je poslušan, samo sam jednom ostavila ga na 2 minute u kazni. Htio je van ja ga izvela, on hoće u kući, vratimo se u kuću on opet hoće van i tad sam mu dala kaznu od 2 minute, plakao je ali od tad KAO da me bolje sluša mada mu to ne pominjem...Što se tiče nereda po kući toga ima na pretek ali kad kažem kupi igračke on to sve lijepo pokupi(mada zna da i zabušava ponekad) Što se tiče kuhinje sad je samo moja više mi ne pravi nered, kad ja šat kuham ili radim po kuhinji on dođe sjedne na stolicu i kaže MAMA RADI, VIDI SINAN(mama radi da vidi Sinan) to bi značilo u prevodu...Najviše voli da se igra u pjesku! Ostao bi cjeli dan kad ima društvo mene ne traži da se igram s"njim a kad je sam non stop MAMA IGATI, MAMA IGATI...Jedino što ne voli da pere zube! To mi zadaje veliku muku, i onako ima slab kvalitet zuba ( rekao nam stomotolog) i još nebi da mu perem, stalno traži taju u pomoć kad mu kažem pranje zuba, on bi rado bilo kud samo ne to... Što se tiče pempe, mislim da će potrajati da ga ostavi , zna kad kaki ali neće na tutu, niti na WC šolju, svaki put kad se kaki on stane na neko određeno mjesto i kaže SINAN KENJA Laughing ja odma da idemo na tutu ili wc šolju a on GOTOVO završio i nema tu pomoći..
Jedan dan kažem ja njemu: eto kad se kakiš u pempu tajo ide svaki dan raditi da ti zaradi za pempu,a da ti ideš na WC šolju kakati tajo nebi išao raditi, kad on meni kad je trebao da se kaki MAMA KENJATI( kakiti) I stvarno kakio se i on meni MAMA NEĆE RADITI Ja ga pitam a ko neće raditi kaže TAJO Shocked Ja se baš iznenadila ali to više ne pali No
Imala bih ja o njemu da pišem šta danima ali stvarno ne stižem i baš mi žao zbog toga, kako je lijepo vratiti se unazad i prisjetiti se sve ga kad imaš negdje zabilježeno puno bolje sjećanja služe yes možda sam ovaj put i pretjerala ali meni je zadovoljstvo što sam bar jedan mali dio prenijela na papir i znam da ću se ovog ujek rado sjećati.... cveće
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Shizika 10/9/2011, 23:28

sami :: Večeras je upoznao svoju sjenku, u početku mu ništa nije bilo jasno a kad sam mu rekla to si ti! On je gledao i kažem mu podigni ruke i kaži papa, kad je skužio da je to on cjelo večer se šetao po terasi gore dole i kad je počeo klimati glavom kaze, NINA, NA, NINA, NA SINANA(Kao ljulja Sinana ) Razz
Kako je to divno!!! zagrljaj
U vezi odvikavanja od pelena, mozda bi pomoglo da nadjesh neki vesh sa motivima motora ili autobusa pa da ih nosi "kao pravi motorista"? Very Happy
Uzivajte! ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od caci 11/9/2011, 10:17

Pametna glavice love
Slusa on al kad on hoce yes nesto mi poznata ta stvar Laughing
Divno za Bus ,mogu zamisliti koliko je uzivaoo yes
A ovo za odvikavanje slazem se sa Shiz ,mislim da je to pametna ideja yes
ljubav ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 12/9/2011, 22:15

Sutra veče nam stiže koferčić robice iz Amerike d
Nadam se da će SVE da paše yes pošto naši ameri, još uživo nisu vidjeli Sinana pa se bojim da ne fulaju broj Very Happy
Mi definitivno uživamo svaki dan dok je još suvo i lijepo vrijeme ko zna šta nosi ova jesen.....
Za sve ljubav
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od caci 13/9/2011, 09:02

Uzivaj mali slatki anđeo
Verujem da ce biti sve super robicu koju dobiete srca
poljubac poljubac
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od MARA 14/9/2011, 12:39

Znaci Sinana je velika pricalica i neka je tak treba
Uzivala sam citajuci izvestaj i moze li za nas tottori.........
Ljubim
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sinanov dnevnik - Page 25 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 39 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu