KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

+61
bubi80
bak
nena beba
dacans
JAmajka
SannI-AlL
lilya
Orline
cici
korpica
lilymar
mamajednogprinca
plavaptica
MAAKKI
Masha UK
Jadraban
snedra
cufta
Tanja83
Sneza
Sara
lolipop
Jagodica-Bobica
Mirjana
bokica
Milijana
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
brinbili
nina :)
Nefertari
Simona
Struzzo
BiKsi :)
Yvonne
maša
Niki-Kiki
Tinche
vajsi
bebko
catherine290505
kasia
Agata27
lasa
Hitron-Luka
zoxa
nesalela
eni
Sami
adriatika
maus
duga76
tedi
era
MARA
HappyGirl
Jelence
caci
Gala
NINA1
65 posters

Strana 14 od 20 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 27/12/2012, 11:28

hahahahah jedva videh Mikija i Mariju od tih silnih paketica lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 28/12/2012, 20:26

[Only admins are allowed to see this image]
danas oko 3 sata nas iznenadili kad su zvali da dodjemo kod tate u firmu po paketic jer uvek kuci donose a sad smo isli i samo se slikali sa deda mrazom jer je jedino on bio jer smo mi jedini koji su dobili paketice svima su deca veca od nase idu do 8 g.malo su se razocarali jer su racunali da ce sa deda mrazom da pricaju a on bio mrtav hladan ali zato cekamo da nam dodje u subotu ili nedelju kod kuce tu ce biti predstava jer deda mraz izvodi predastvu sa njima
prezadovojni su sa paketicem jer je bab bas velik i dobili igracke jer dosad je marija dobijala samo igracku i 5 stvari od slatkod dela a ovaj je bio velik i dobili su igricu za komp odnosno oboje su dobili razlicite igrice.evo sad cu vam staviti jos malo slika sa paketicima iz firme to je na slici iz jednog paketica poklon
[Only admins are allowed to see this image]
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Mirjana 31/12/2012, 11:10

Drugari, naka vam 2013. donese samo zdravlje, ljubav i uspeh na svakom polju
jelka1 novogodisnja pesma pokloni deda mraz
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Tinche 31/12/2012, 11:25

[Only admins are allowed to see this image]

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sami 31/12/2012, 21:47

Sretna nova godina pokloni jelka1 novogodišnji 2
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MARA 31/12/2012, 21:47

Srecna Vam Nova i sve najlepse zele Vam drugari Viktor i Vuk i njihova mama.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 1/1/2013, 07:57

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od korpica 1/1/2013, 14:09

[Only admins are allowed to see this image]
SRECNA NOVA GODINA
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od plavaptica 1/1/2013, 14:56

Anđeli maleni srećna vam Nova Godina, neka bude puna zdravlja i veselja. Ljubimo vas Ana i ja usne jelka1
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Masha UK 1/1/2013, 15:02

Sve najlepse u Novoj 2013 godini!

ng
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 1/1/2013, 15:27

hvala svima
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od dragana76ns 1/1/2013, 16:11

[Only admins are allowed to see this image]

SRECNA NOVA GODINA VESELOJ PORODICI
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od cici 1/1/2013, 17:37

[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]" alt="" />
Sve nabolje drugari ZIMA6 !
p.s pomoglo je Wink !
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Milijana 4/1/2013, 09:04

[Only admins are allowed to see this image]

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Orline 6/1/2013, 22:22

Srecni vam praznici smajli angel smajli angel
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 11/1/2013, 11:45

Nina, spremas li se za Marijin rodjenadan?
ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 11/1/2013, 12:18

jos ne jer cemo najverovatnije tek 20 da slavimo vec znam koje cu torte da pravim to cu tek u subotu da uradim i ostale sitnice
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 11/1/2013, 12:21

jutros sam ih vodila da vadimo krv rutinska kontrola jer nisam mariju od njenog prvog rodjendana vodila a neznam kad je miki vadio sad cekamo rezultate pa cemo videti dali su dobri jer marija je kao mala bila anemicna a dr sve govori neka je to ce hranom postici da regulise a za mikija nista neznam u vezi anemije pa cu taman sad cuti dali i on ima ili ne posle 1 ce biti rezultat a tek u ponedeljak ce mi dr pogledati jer je radila jutros
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 11/1/2013, 12:34

Super Nina, nadam se da će biti dobri rezultati.

Ja nisam vadila Vladi krv otkako je došao. Isto je bio anemičan kad je došao iz doma ali hraniteljica je tvrdila da je ona to rešila... Za jedno mesec/dva planiram da ga upišem na sport, e onda ću da mu prekontrolišem krv i da ga vodim u dom zdravlja da uradimo sistematski i da vidim šta lekar kaže i za te rezultate krvi a i za bavljenje sportom.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 16/1/2013, 00:03

MARIJA SRECAN TI 4 RODJENDAN ZELIM TI da mi kao prvo buzes zdrava ko dosad da nas slusas stalno a i mi cemo tebe naravno.volimo te najvise na svetu tvoja mama,tata i brat MIROSLAV
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 16/1/2013, 00:14

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 16/1/2013, 00:16

malo da napisem u njihovom dnevniku
bili smo na analizi krvi sto sam ja insistirala sto je marija bila anemicna kad je dosla a za mikija nisam znala i ispostavilo se da su oboje na granici anemije ,ali kako dr kaze da se to hranom postize i da sto vise jedu mesa crvenog i piju borovnicu
merili smo ih marija sa 4 g ima 96 cm i 15,2 kg ako je vaga tacna za visinu i tezinu jer je digitalna kaze dr da je na polovini tabele za njen uzrast
miki je 108 cm visok tezak 16,4 i po njoj je neuhranjen po toj tabeli mislim ali ja kazem da je za 10 meseci koliko je kod nas dobio 2 kg pored toga sto slabo jede ali su me ostale mame utesila da je to normalno i da tek deca kad krenu u srednju skolu dodju na normalnu kilazu a on jadnik je imao jako tezak zivot zato je i takav,jedva sam se pomirila sa tim da ce biti mrsav stalno a ja debela da se zezam da cu mu dati koju moju kg a mariji netreba jer je devojcica

rodejndan cemo slaviti u nedelju sa puno dece i 2 torte sto marija nemoze da doceka ljubi je majka i sve kovori dali je menei sad rodjendan.pisem izvestaj posle rodjendana
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od BiKsi :) 16/1/2013, 00:21

Srećan rodjendan Marija, uvek bila zdrava, srećna, voljena i bezbrižna! Sve najlepše od srca ti želim! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 16/1/2013, 00:38

Da te utešim za Mikija, naš Vlada je visok 105 cm,mislim sad možda i viši ali se ne miče sa 15 kg... Po meni je to malo ali mi doktori samo viču da dete nije mršavo,šta se brinem... Ipak da li mu daješ vitamine? Mene je to spaslo, pa možda da pokušate... Otkako sam sa tim počela, najzad mu se otvorio apetit. Mada neka deca su jednostavno mršava. Ja sam živ primer a nisam imala toliko težak život kao naši mališani... A oni su debeli kakva sam ja bila, kost i koža, skoro kao ona deca iz Etiopije samo što sam imala hranu ali odbijala. Takva mi je i sestra bila a i majka kao mala, tek posle se ugojimo. Moji roditelji su svašta radili, hranili me satima,pa na kraju isto davali vitamine ali ništa nije delovalo. Tek sad kad ja imam sina shvatam kako im je bilo, a još je on ipak bolji...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od plavaptica 16/1/2013, 01:28

Marija srecan ti rodjendan [Only admins are allowed to see this image]
Ma super su klinci, bolje da budu i malo mrsaviji, nego gojazni. Meni te kilaze deluju skroz dobro. Moj brat je krenuo u skolu sa 16kg, a niko nije govorio da je neuhranjen. Ima vremena za gojenje.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 14 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 20 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu