KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

+61
bubi80
bak
nena beba
dacans
JAmajka
SannI-AlL
lilya
Orline
cici
korpica
lilymar
mamajednogprinca
plavaptica
MAAKKI
Masha UK
Jadraban
snedra
cufta
Tanja83
Sneza
Sara
lolipop
Jagodica-Bobica
Mirjana
bokica
Milijana
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
brinbili
nina :)
Nefertari
Simona
Struzzo
BiKsi :)
Yvonne
maša
Niki-Kiki
Tinche
vajsi
bebko
catherine290505
kasia
Agata27
lasa
Hitron-Luka
zoxa
nesalela
eni
Sami
adriatika
maus
duga76
tedi
era
MARA
HappyGirl
Jelence
caci
Gala
NINA1
65 posters

Strana 1 od 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 24/11/2009, 23:20

[Only admins are allowed to see this image]ovo je moja maki
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Gala 24/11/2009, 23:22

Jao, prelepa je! Cestitam do neba:)
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od caci 25/11/2009, 11:07

Joj lepotica mala.Preslatka je. [Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Jelence 25/11/2009, 14:53

Nina cerka ti je med medeni,ziva ti bila i srecna 100 godina [Only admins are allowed to see this image]
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 25/11/2009, 16:10

Kakav blagoslov [Only admins are allowed to see this image] Marija šečeru mili [Only admins are allowed to see this image] Nina srećnice jedna [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 25/11/2009, 16:56

da mi hepi nije javila gde je stavila marijinu sliku nebi nasla moj dnevnik.dali da ovde pocnem da vodim dnevnik ili da nastavim na usvajanju ko dosad.inace mi je vec jedna forumasica savetovala da otvorim roditeljski dnevnik jer je zasticen a na usvajanju nije koliko ona zna
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 25/11/2009, 17:02

Ninuška već si počela sa dnevnikom samo nastavi [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MARA 25/11/2009, 17:11

Nina cestitam otvaranje dnevnika,
Marija ziva,zdrava i srecna bila svojim roditeljima 100 god
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od era 25/11/2009, 17:14

Nina, cestitam ti ovako divnu devojcicu
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od tedi 25/11/2009, 17:25

Jao Nina, nisam u toku, nisam skoro citala nista sem roditeljskih dnevnika [Only admins are allowed to see this image] Bravo! Mnogo mi je drago!!!!

Maki je pravi [Only admins are allowed to see this image] I cestitam otvaranje dnevnika!!!!!

[Only admins are allowed to see this image]
tedi
tedi

Broj poruka : 248
Godina : 56
Location : Beograd-Zagreb
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od duga76 25/11/2009, 19:32

[Only admins are allowed to see this image] CESTITAM od srca!!!! [Only admins are allowed to see this image]
Marija je preslatka devojcica,neka je ziva i zdrava i neka pruzi svu radost sveta svojim dobrim roditeljima!!! [Only admins are allowed to see this image]
SRECNO OTVARANJE RODITELJSKOG DNEVNIKA!!!
duga76
duga76

Broj poruka : 253
Godina : 47
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 26/11/2009, 13:36

[Only admins are allowed to see this image] DUSICA MILA, PAHULJICA, LEPOTICA...MNOGO JE SLATKA MNOGOOOOOOOOOOO [Only admins are allowed to see this image]
NINA SRECNO OTVARANJE RODITELJSKOG DNEVNIKA [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od adriatika 27/11/2009, 11:03

Nina moja, pa ja sad videh malu lepoticu. nemam reči
nemam reči
Boze kako je slatka.Srce moje malo.
Divno je sto si nam je pokazala.Nek je uvek prati sreca i vas sa njom. deda mraz
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sami 27/11/2009, 13:55

Kako je slatka [Only admins are allowed to see this image] Marija predivna si [Only admins are allowed to see this image]
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 28/11/2009, 17:24

vec kad smo ovde otvorili dnevnik vazno je da imam nesto ukratko u vezi marije kad smo bili na razgovoru i sve .to je suzeno preneto sa usvajanja




rodjena je 16.1.2009. petak u 1 i 25 sati

rodjena u 37 nedelji trudnoce 2.500 g dugacka 47 cm ocena 9/10

smestena u zvecansku 5.3.2009. sa 3.000 g dugacka 48 cm sa mesec i 17 dana.


isli smo na razgovor 21.10.2009. ko 7. par od ukupno 8. kad su nam
javili da je nasa 29.10. zamalo da me nije strefio slog jer nisam mogla
verovati da se to i nama desilo da dobijomo svog andjela. isli smo
30.10. da je vidimo prvi put. tata nam se rasplako ko malo dete da je
mama morala da krije suze jer su tatu vec zezale soc. radnice sto
place. nisu nam dali da je vidimo opet dok ne sredimo ponovo
dokumentaciju. svu smo pokupili u najkracem roku, za 4 dana tako da smo
5.11. odneli celu dokumentaciju i konacno nas pustili da vidimo opet
naseg andjela, taj dan smo se druzili 2 puta, pre podne sam je ja
hranila sa kasicom, a posle podne je tata hranio na flasicu sa mlekom.


6.11.2009. smo dosli kuci sa nasim andjelom. svi su odusevjeni sa
njom i ne odvajamo se od nje. deda kaze ako joj se nesto desi jer mi
idemo vec svuda sa njom da ce nas dvoje isterati iz kuce a da ce ona
ostati sa njim i babom. obozava da se igra sa dedom i on je vodi u
setnju kad ja ne mogu od obaveza po kuci. tata je obozava i mora da je
poljubi kad kerene na poso i na kraju je probudi pa se mama i ona maze
u krevetu ali jedino sto se mami ne svidja je sto nece da zaspe pored
mame nego mora u krevetac, sto je to naucila u zvecanskoj.


imali smo malu krizu sa temperaturicom ali to smo prevazisli jer
nas muce zubici, dosad ih imamo 8 pa nas sad muce ocnjaci. prekljuce
smo napunili 10 meseci. otkad je dosla primetila sam da lepse sedi i da
sve vise oce u setalicu da ide. malo zezam mamu i tatu u vezi spavanja
nocu. nece da zaspe aklo gori svetlo ili tv ili ne daj boze kompjuter
pa mamu i tatu nateram vec u 10 u krevet sto oni nisu naucili da idu
tako rano u krevet.


evo i sad zezam mamu dok pise dnevnik o meni. cas sam kod mame u
krilu cas u kreveticu i gledam sta ona pise i ocu da grizem moj
krevetic jer me zubici muce i placem na plej bek da bi me mama uzela u
krilo i pisala sa mnom dragim tetama na forumu koje vole moju mamu i
mene


evo ovoliko za sad jer ne mogu od malog zvrka vise da pisem. ako
ocete da prebacim zadnje postove u vezi marije sto sam pisala po
datumima opsirnije prebacicu onda ovde.


pozdrav od nas dve
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od eni 28/11/2009, 17:27

Jao, ja tek sada videla da imas roditeljski dnevnik Nina. [Only admins are allowed to see this image] Cestitam otvaranje i da na ovim stranicama ispisujes vase najlepse dogodovstine koje cemo sa uzivanjem citati! [Only admins are allowed to see this image]
Maki je preslatka devojcica! [Only admins are allowed to see this image] Pa mnogo, mnogo je slatka. Zelim joj da uvek bude srecna i nasmejana, a njeni mama i tata to vec jesu. Ljubim je!!!! [Only admins are allowed to see this image]
eni
eni

Broj poruka : 517
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 28/11/2009, 19:12

eni ajde i ti ovde otvori dnevnik jer meni su nase par forumasica savetovale preko pp da ovde otvorim jer je zasticen i mozes stavjati slike a i rekle su mi da sve vas koje ste na usvajanju a dobile svoje andjele da kazem da predju ovde
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 28/11/2009, 20:39

Nina, Bog vam svakog dobra i blagoslova dao vi ste divni ljudi i dobili ste predivnu ćeru. Zaista sam srećna zbog vas [Only admins are allowed to see this image] Poljubi tog [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 29/11/2009, 19:30

nikako da vam nesto novo napisem u vezi nase male mezimice.
druzimo se vec 3 nedelje i ko da smo ceo zivot zajedno,obozava sve ukucane a pogotovo muski deo tata je zove maki cvaki jer kad je dosla i skupi se da spava izgleda ko pravi cvarak.sad vise to neradi da seljujua dok ne zaspe.sad nam je jedino problem jer stoji u kreveticu i samo se baci u nazad i negleda dali ce lupiti u drvo od krevetica ili u jastuke sto sam postavila .ali uvek nadje neku rupu da bi se udarila.vec je pocela lepo da stoji ravno i da sedi normalno a u pocetku saM JE MORALA PODUPIRATI SA JASTUCIMA.pravi prve korake kad je drzimo za ruke ide marsutu iz sobe u kuhinju i nazad a znamo da sednemo jedno preko puta drugog ( dali dever,mm,svekar) i drzimo je ispod miske da bi otisla kod drugog a taj drugi je vata za ruke.ako je raspolozena moze da ide nekoliko puta.a zato u setalici vrsja po kuci jedino je zezaju pragovi pa nemoze jos da se prebaci da bi isla dalje po kuci.
malo smo se ubucili kad smo je merili pre neki dan imala je 8.4 kg a nismo je izmerili kad je dosla jer nam vaga nije radila pa joj je strika otiso i kupio digitalnu teflonovu vagu i platio nesto preko 5000 din da ga nismo ubili kad je reko koliko je platio a ima i oko 2000 isto digitalne.
nesto imamo problema sa spavanjem zadnjih 2-3 dana kad god oce da legne samo place i prevrce se da imam osecaj da ce se slomiti koliko se lomi preko ruku mojih a nece da zaspe na rukama sem krevetica.i to zaspe i spava 1 min i opet u dreku tako se zezamo po 2-3 sata i onda se jadna iscrpi i spava oko pola sata i posle opet nanovo.juce mi je zaspala oko pola 11 i spavala jutros do pola 6 jela i nastavila do pola 8.a inace zaspe oko 10 i spava do pola 7 tu jede i nastavi do pola 9 -9 i opet zaspi oko 10 do pola 11 i opet oko 12 do pola 1 i tu otspava 1 i po i tek oko 5-6 otspava pola sata i onda nocno spavanje ,a ovih dana uzas ako zaspe oko 10 do pola 11 i posle oko 3-4 i tu pola sata otspava i onda zeza do 10 .
danas me je malo spasila da nebudem na svinokoju kodnas napolju jer je uvek sve islo preko mojih ruku i unutra i napolju a danas sam samo spremala rucak-veceru kako se uzme ali sve po redu spua,pire meso kobasice itd.zeza sa spavanjem ali sam uspela da sredim sve na vreme.cak smo bile oko 12 mapolju kod njih da nagledamo i zazamo ih.kako znate slavu smo proveli super bez problema .pravila sam 10 vrsta kolaca,2 torte,rusku seckala ko da ce ona jesti jako sitno jer ja nevolim kad je povrce krupno u salati..
sve u svemu dobro se druzimo i uzivamo.imam plisana 2 kuceta iz duela sto su delili prosle godine i moja maza ih obozava i dala im ime gigi to sad po ceo dan govori.zna da kaze tata da da da da i po koja rec izleti ali nesvesno.zna macka vec da se folira da place na plej bek kad joj je dosadno nesto onda namerno da je neko pogleda ili ako nesto nemoze da dohvati odma pocne ko da place a baba i deda odnma skacu misle da place jer je nesto boli.evo sad gleda na foksu cirkus i pije sokic.sto se tice vode i caja nece da okusi pa moram sokove da sipam vodu da je zavaram malo da nebudu cisti oni iz tetra paka.
sto se tice kupanja cim vidi vodu nemoze docekati da se skine i da udje u vodu koliko je obozava i da je neizvadim iz vode mogla bi satima biti u vodi.strika joj govori da jedva ceka kad ce leto da stavimo bazen i da se kupamo u njemu jer joj nesmeta voda i pena od sampona i sapuna ako udje u oci i usta
idem jer sam vec preopsirno kuckala a i ona je vec nervozna opet na plej bek place jer nema nikog u sobi sem nas dve a ona je u setalici i ja se pravim da negledam sta radi a celo vreme je pratim pogledom..pozdrav od nas dve
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 29/11/2009, 20:36

Maki cvarku maleni nas uzivas i ti Nina sa njom.
Ana je starija od Maki samo 9 dana i preko dana spava oko 2 i po sata. Pre podne sat i posle podne sat i po, nekad malo vise. Uvece zaspi oko 8, 8:15 i spava tacno 11 sati [Only admins are allowed to see this image] Njima je u tom periodu dovoljno maksimum 3 sata dnevnog sna.
Ljubi mi tu lepoticu [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 29/11/2009, 20:46

Srećica, srećica, srećica [Only admins are allowed to see this image]
Prava mi je radost čitati tvoje izveštaje Ninuška [Only admins are allowed to see this image] Ljubim vas obe [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 29/11/2009, 22:33

[Only admins are allowed to see this image]

NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Gala 29/11/2009, 22:41

jaooo, nemam reci srca
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Jelence 29/11/2009, 22:49

Nina vidi se da je srecna i hvala Bogu da ste dobili jedni druge.
Nemam sta vise da ti kazem,osim UZIVAJTE DRAGA I BOG VAS BLAGOSLOVIO tako plemenite.
Ljubac za Mariju
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od era 29/11/2009, 23:29

Ona je pravo luce. Sto se tice spavanja to je definitivno individualno i po prilicno promenljivo. Luca je danas naprimer spavala samo 40 minuta ukupno za ceo dan (iz tri puta) a preko noci spava 9-10 sati. Mozda Mariju muce zubici i tad hoce manje da spavaju.
Izljubi je puno
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu