KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

+61
bubi80
bak
nena beba
dacans
JAmajka
SannI-AlL
lilya
Orline
cici
korpica
lilymar
mamajednogprinca
plavaptica
MAAKKI
Masha UK
Jadraban
snedra
cufta
Tanja83
Sneza
Sara
lolipop
Jagodica-Bobica
Mirjana
bokica
Milijana
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
brinbili
nina :)
Nefertari
Simona
Struzzo
BiKsi :)
Yvonne
maša
Niki-Kiki
Tinche
vajsi
bebko
catherine290505
kasia
Agata27
lasa
Hitron-Luka
zoxa
nesalela
eni
Sami
adriatika
maus
duga76
tedi
era
MARA
HappyGirl
Jelence
caci
Gala
NINA1
65 posters

Strana 8 od 20 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maša 15/10/2010, 00:50

Čekamo slikice, davno je nismo videli a verujem da je dosta porasla. Ljubimo ljubav
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MARA 31/12/2010, 14:01

Srecna nova godina
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 31/12/2010, 16:34

Drugari srecna Nova godina osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Nefertari 31/12/2010, 18:54

[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this link]
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nesalela 31/12/2010, 20:40

[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od BiKsi :) 1/1/2011, 17:27

Sve najbolje u Novoj! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od zoxa 1/1/2011, 17:28

[Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 12/1/2011, 14:34

Ljubim vas obe.Marija ti je prelepa! Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Agata27 13/1/2011, 19:53

Srećna Nova,andjele!
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 29/4/2011, 11:45

[Only admins are allowed to see this image]

NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 29/4/2011, 12:01

nisam odavno pisala u mom dnevniku jer nisam imala internet nego samo preko mobilnog.moram prvo pogledati sta sam zadnje pisala da se ne ponavljam.inace ovo je novija slika marije a neko je i video na fejsu ostale sto imam.ako ocete slobodno me kontaktirajte da vam napisem ko sam na fejsu.ovih dana cu malo opsirnije da pisem u nas dnevnik.pozdrav od nas dve
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 7/5/2011, 12:56

nikako da pisem malo u dnevniku jer me kako znate internet zezo.ukratko da kazim da smo u januaru proslavili 2 rodjendan krstili se bilo nam je lepo bilo je puno dece.od tad kad vidi popu odma govori nece popa sisa mariju i nekad pocne da place.sutra idemo na krstenje pa se boljim kako ce da reaguje u crkvi kad ponovo vidi sta se desava.sad je prava velika cura ima 2 g i skoro 4 meseca svi su joj zubici izasli do 2 g sad ih ima 20 komada sto nam je pedijatar reko da tako treba do 3 g a kod nje sve ranije.velika je pricalica i voli da se svadja sa nama.recenice lepo sastavlja da nekad kad se igramo i zapricamo ja zaboravim da je ona tako mala.ali stos je sto nece pred svakim da prica i pocela je da se stidi.cak lepo vozi svoj bicikl onaj tricikl sto odrasli guraju decu ali od onih vecih je ne mali.moracu je jednom snimiti i staviti klip da vidite.sad smo u fazi odvikavanja od pelena po ceo dan ih nenosi jedino ako idemo negde i nocu kad spava.danju kad legne nestavim joj.jedino nam je problem sto nece da kaki u nosu nego u pelenu dok ima ili u gacice ali i to ce nadam se brzo savladati.u zadnje vreme svima tepa zove nas mamice,tatice,dedice,babice,kikice (strica)i to jako lepo zvuci.i dalje smo non stop napolju sad je ostavim i samu 2-3 min jer vise nece da trci na put jer je videla ispred nje je udarena komsinica kolima ( fala bogu nista joj nije bilo jer je samo sa bocne strane udario) i od tad nesme da krene na put i cim vidi da neka kola oce da skrenu na prelaz odma bezi kod nas.cak se bolji preko semafora preci pesice da je kola ne udare ali ja namerno je vodim za ruku i kazem da cike nece nju udariti jer mi imamo prednost.
koliko sam tela puno pisati sad nemogu da se setim svega.evo ovoliko za sad pa se cujemo.poljubac svim tetkama sa foruma da vas sve ne nabrajam jer cu sigurno nekog preskociti od starih a nove jos slabo poznajem. od marije i mene
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 6/7/2011, 23:06

nikako nisam mogla da se ulogujem sa mojim imenom nina1 sad sam pod ovim nina :).ovo sam kopirala sto sam tela da pisem 28.6
nikako da vam se javim sta se desava kod nas.danas nam je maki posle 2 meseca kakila u nosi sama i to sve lepo iznenadila.videcemo kako ce biti sutra.vozi biciklo kao prava sa pomocnim tockicima i bukvalno sva vozila dali tricikl,traktor onaj veliki sto decaci voze ili neko drugo plasticno vozilo da sve ne imenujem.
a danas sam imala jedan poziv da sam ostala bez reci jer su nas zvali da kazu da je konacno marijin brat dobio slagasnost za usvajanje i da ce od jeseni ici na usvajanje.i nas su odma zvali da razmislimo dotle dali ocemo ili ne.sledeci mesec puni 4 g .sad nam je problem za smestaj jer bi trebalo da imamo sobu za njega i mariju a ona i dalje je kod nas u sobi jer nema mesta da joj pravimo sobu.a i finansije su malo u pitanju.a i veliki je strah kako ce nas on prihvatiti jer je ipak velik i sve zna jer je skoro godinu ipo dana u hraniteljskoj porodici i oni su se jako vezali za njega tako mi radnica iz czr rekla i da je mali jako pametan.
sad smo u velikoj dilemi sta da radimo jer je marija jako ljubomorna i neznamo kako bi ona reagovala.a 90 posto sam sigurna da necemo ici opet kroz tu proceduru.sto se mene tice ja sam za ali neznam muz se dvoumi jako ali samo zbog godina a ukucani su neki rekli sto cemo kad imamo nju.ja nebi da ih razdvojim i da zajedno odrastaju a i muz je za to.bukvalno sam jako nervozna ceo dan otkad su nam javili imamo fore da se odlucimo sta cemo pa cemo videti.cak sam je pitala dali mozemo ostati u kontaktu sa njim ako ga neuzmemo sto je ona rekla da to nezavisi od nje nego od tih drugih usvojitelja ako oni oce mozemo da se druzimo ako ne ko zna dali ce se ikad i upoznati njih dvoje,tako da sam sad u velikom problemu sta sad raditi.
udavila sam vas sa mojim problemom ali sad mi je malo lakse kad znam da ste mi vi velika podrska.
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 6/7/2011, 23:06

danasnje stanje je ovako
marija preko nedelju dana lepo ide na nosu da kakizznaci to smo lepo prebrodili jos nam je ostalo nocne pelene.
sto se tice bate jos smo u dilemi i cekam sutra da mi se javi soc radnica i da mi da izvestaj o njemu jer je danas trebala prvi put da ga vidi .i da proveri dali mozemo mi da ga vidimo dok nekrenemo za usvajanje ponovo.jer bi tela da vidsim prvo njihove reakcije jedno na drugo kako bi reagovali kad se sretnu prvi put.tako da cu vam javiti sta se desava.
a inace sam se preselila na roditeljske dnevnike i tamo ima opsirnije izvestaje
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 6/7/2011, 23:07

Simona ::Nina,
meni je to divno :) Ne bih se dvoumila uopste da sam u toj situaciji, svakako bih usvojila i brata...

Ali naravno to je velika odluka i nadam se da cete doneti onu koja je prava za vas :)

Pozdravcici srca
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 6/7/2011, 23:08

HappyGirl ::Nina,kada si mi poslala poruku na pp, pomislila sam isto što i Simona. Ipak vi najbolje znate šta vam je činiti i koliko i šta možete. Šta god odlučili mi smo uz vas. Stiskam fige da odluka bude takva da nikad ne zažalite i ne pomislite da ste trebali drugačije.

Veliki cmok za lepoticu koja je prebrodila dnevne pelene as
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 6/7/2011, 23:17

mi smo za to da ga trebamo uzeti pogotovo sto su bioloski brat i sestra ali tu ima par zavrzlama u vezi svega a to nebi ipak ovako javno govorila.zato cekamo konacnu odluku soc radnice sta ce mi reci jer imam potpuno poverenje u nju.inace on nece ici na usvajanje pre jeseni mozda cak i zime.nego je ona nama javila ranije da bi mi prvi saznali i da ako ocemo i njega da odma napise u izvestaju da su zainteresovani usvojitelji njegove sestre i da mi mozemo prikupiti svu dokumentaciju ponovo i da dobijemo slaglasnost u ministarstvu da smo potencionalni usvojitelji i za njega a to moze da potraje par meseci .cak sam pitala dali mozemo i da ga vidimo sto je ona rekla da ce proveriti dali mozemo da odemo i da ga upoznamo i da vidimo reakcije njih dvoje .
hepi ako mislis da nije mesto ovde da pisem za malog opet cu se prebaciti u dnevnik usvajanja jednog andjela .da odvojimo ove teme ili sta ti mislis ipak si ti glavna
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od catherine290505 12/7/2011, 12:29

Nina, ja sam se sva najezila citajuci tvoj izvestaj i razmisljajuci o toj novonastaloj situaciji. Kao sto rece HAppy, vi treba da odlucite, ali ja cu ipak rizikovati i iznecu svoj stav - ja bih usvojila i brata. Jeste tesko i sve stoji o cemu si pisala, i stariji je i finansijska situacija ali mi je beskrajno strasna pomisao da oni mogu nekad da se sretnu i ne znaju da su rodjeni brat i sestra. Tako da bih ga ja svakako uzela. Bog neka vam pomogne da uspete!
Mislim da ce ti i tvoja cerka biti vecno zahvalna. srca Oprosti mi sto sam bila ovako otvorena, svakako sta god da odlucite, mi smo tu.
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 12/7/2011, 14:20

i mi smo jako u zadnje vreme za tu soluciju da ga uzmemo.
dogovorila sam se sa hepi da nepisem ovde u vezi malog nego na dnevniku za usvajanje imas i tamo na dnevniku usvajanje otvoren moj dnevnik dok smo isli u postupak od pocetka dok nismo mariju dobili
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 22/8/2011, 22:14

[Only admins are allowed to see this link]
devojke ajde lajkujte ovde da bi nam marija pobedila ima 2 njene slike do petka to vazi.hvala unapred
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Nefertari 22/8/2011, 22:21

Lajkovala!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od caci 22/8/2011, 22:26

I jaaaa igracice igracice
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od BiKsi :) 22/8/2011, 23:27

I jaaaa!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 22/8/2011, 23:30

hvala devojke
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 7/10/2011, 13:11

sad sam se setila da se nisam pohvalila da mi marija nenosi pelene nocu konacno od 1.10 sam joj i te ukinula za sad lepo se ovikavamo 3 dan se napila vode i soka skoro 2 litre je popila 2 sata pre spavanja i zeznula me oko 1 sat nocu i upiskila se tad a i od 1.10 konacno nenosamo flasicu sa sobom jer ona samo mleko i vodu pije kad kene da legne jer voli da oseti dudu u ustima a inace cuclu nikad nije tela pa joj mozda flasica bila zamena.samo sam joj rekla da je bila neka zena sa bebom i da je beba toliko plakala sto nema flasicu i ja sam dala njenu da nosi kuci da neplace i na tom se zavrsila sva prica.samo nekad kad je jako ljuta i nervozna trazi ocu moju fasicu tako je ona zove ali ja odma pa znas da smo dali bebi i tu je gotova sva prica.
mozda sam je dugo drzala u pelenama nocu jer je imala 32 meseca ali meni se jos cini mala jer jako puno pije tecnosti pa kad god ujutru ustane pelena bude prepuna ali otkad nekoristi flasicu manje pije i lakse mi sad.budim je na 4 sata da piski odnosno navijem mobilni da mi zvoni i samo je uzmem i stavim na nosu i ako oce piski.nocas kad sam je stavila u 2 do jutros u pola 9 nije piskila.a i juce jhe bilo tako sad se polako navikavam na njene reakcije i ucim ako pije tecnost nocu da moram da je budim cesce a ako ne necu da je diram dok me sama ne zovne.a inace ona sa 26 meseci nenosi pelenu preko dana i kad spava po podne nenosi od pocetka.cak se svi cude kako tako mala zna sama da cucne i da drzi gacice i pantalone da se ne upiski ali to mi je bila prednost jer je celo leto bila napolju i gledala kako komsinica od 5.5 godina cucne i piski tako da je ona isto to skontala odma.znam da cete me osuditi sto sam od nje pravila bebu toliko dugo ali nama je zao da je budimo nocu ja sam se iznenadila kao je ona to odma prihvatila.a dete me zadnjih 3-4 meseca neda da joj stavim pelenu kad krene nocu da spava da sam tad nju poslusala bilo bi njoj lakse leti po vrucini da se ne znoji pored nje jos
ma ona je mamina velika pametnica i rekla sam odsad cu da je slusam kad mi kaze da to nece da je necu forsirati sa stvarima koje nju neinteresuju vise jer je jako bistra za svoje godine.ako samo sekund nepricam sa njom odma mi kaze mama ljuta na mariju ja sto pa nece prica marije .jer uvek mora da spomene svoje ime kad se odnosi na nju a kad pogresi sve trci oko mene i place i vice mama izvini mi se jer ja njoj tako kazem kad nekog udari od dece da mu se izvini pa ona misli da tako treba da mi kaze a ne mama izvini
sad sam vas udavila sa mojim postom.pozdrav od marije i mene a i od uskoro buduceg cetverca tako cu se u buduce i potpisivati
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 8 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 20 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu