KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Varikokela (Varikocela)

+12
dra00
bak
marko_22
BiKsi :)
Sasa D
lopez
anak
fenix
maja76
Bitter Sweet
nabla
HappyGirl
16 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Varikokela (Varikocela) - Page 3 Empty Re: Varikokela (Varikocela)

Počalji od nabla 5/11/2012, 12:20

Marko, izraz Normospermia znaci da je sa spermicima sve OK!
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Varikokela (Varikocela) - Page 3 Empty Re: Varikokela (Varikocela)

Počalji od marko_22 6/11/2012, 16:44

nabla ::Marko, izraz Normospermia znaci da je sa spermicima sve OK!
ok..hvala..radio sam dosad tri puta,prije oper bio je 38%,posle oper 325(oba puta oligospermija),da bi sad bila normospermija...nikakvi lijekovi,terapije,postede..sad da li ce ponovo varirat neznam

marko_22

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Varikokela (Varikocela) - Page 3 Empty Re: Varikokela (Varikocela)

Počalji od nabla 6/11/2012, 22:54

Mozda je trebalo vreme da se pokaze da je operacija urodila plodom.
Ali, treba jos nesto da znas...:)
Kod svakog muskarca, i onog koji ima normospermiu, desavaju se 'ciklusi' sa losijim spermogramom. Secam se da mi je doktorka pokazala grafikon jednog istrazivanja gde su, kroz jedan duzi period, pratili spermogram iste grupe 'normalnih' muskarca. A taj grafikon se kretao od azospermije do normospermije. Postoje razni drugi (dnevni) faktori koji, kod muskaraca sa inace normalnim spermogramom, mogu dovesti do toga da kvalitet sperme i broj spermatozoida povremeno oscilira.

Sve najbolje, i javi nam rezultat sledece analize (drzimo fige da ostane ovakav kakav je sada Very Happy )!

ff
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Varikokela (Varikocela) - Page 3 Empty Re: Varikokela (Varikocela)

Počalji od marko_22 7/11/2012, 21:50

nabla ::Mozda je trebalo vreme da se pokaze da je operacija urodila plodom.
Ali, treba jos nesto da znas...:)
Kod svakog muskarca, i onog koji ima normospermiu, desavaju se 'ciklusi' sa losijim spermogramom. Secam se da mi je doktorka pokazala grafikon jednog istrazivanja gde su, kroz jedan duzi period, pratili spermogram iste grupe 'normalnih' muskarca. A taj grafikon se kretao od azospermije do normospermije. Postoje razni drugi (dnevni) faktori koji, kod muskaraca sa inace normalnim spermogramom, mogu dovesti do toga da kvalitet sperme i broj spermatozoida povremeno oscilira.

Sve najbolje, i javi nam rezultat sledece analize (drzimo fige da ostane ovakav kakav je sada Very Happy )!

ff
obavezno pozz

marko_22

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Varikokela (Varikocela) - Page 3 Empty Re: Varikokela (Varikocela)

Počalji od DMANA 15/11/2012, 16:41

anak ::Analena, ne daj se. Mislim da radi spermatogeneze moraš raditi češće da bi se dobila prava slika.
hej,,danas smo dobili rezultate i mm ima 1,3 mil sperm. Mozda to nekom zvuci smesno ali za nas je veliki korak da smo se mrdnuli sa NULE Very Happy Very Happy Very Happy
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Varikokela (Varikocela) - Page 3 Empty Re: Varikokela (Varikocela)

Počalji od marko_22 21/5/2013, 18:13

nabla ::Mozda je trebalo vreme da se pokaze da je operacija urodila plodom.
Ali, treba jos nesto da znas...:)
Kod svakog muskarca, i onog koji ima normospermiu, desavaju se 'ciklusi' sa losijim spermogramom. Secam se da mi je doktorka pokazala grafikon jednog istrazivanja gde su, kroz jedan duzi period, pratili spermogram iste grupe 'normalnih' muskarca. A taj grafikon se kretao od azospermije do normospermije. Postoje razni drugi (dnevni) faktori koji, kod muskaraca sa inace normalnim spermogramom, mogu dovesti do toga da kvalitet sperme i broj spermatozoida povremeno oscilira.

Sve najbolje, i javi nam rezultat sledece analize (drzimo fige da ostane ovakav kakav je sada Very Happy )!

ff
sljedeći nalaz je TRUDNOĆA!!!za 2mj očekujem curicu!!!dosad sve uredno,beba ok!gore sam napisao dijagnozu te da sam operirao varikokelu(38%)..zato dragi ljudi ne gubite nadu i vjeru..3god od operacije docekao evo sretnu vijest..

marko_22

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Varikokela (Varikocela) - Page 3 Empty Re: Varikokela (Varikocela)

Počalji od labradorka 7/12/2015, 20:26

6 meseci posle operacije vene dobili smo nalaz Normospermia.Do sada su se nalazi vrteli izmedju 4-5 mil.od toga preko 90% mrtvih..sada 20 mil (80 u ejakulatu) od toga 50% zivih.
E sada,javila se aglutinacija prvi put sada.Dali ona obavezno ukazuje na ASA?
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Varikokela (Varikocela) - Page 3 Empty Re: Varikokela (Varikocela)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu