KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPEBO - Leskovac

+78
Sirijus
jejana
enap
bubicabg
lela1984
Zmajuška
ivanicasale
Pilce
SoJa
makac71
sareni leptir
d77
jaccca27
lenjivica
zanda
Erata
Xena
anak
Abacus
suncokret
Dacaa
makimak
ms_do
jasmina10
Ema78
titica
Divina
Malina
Struzzo
lena
JocY
tako-lako
jaca*caca
pegaz
missile
mijaki
red
maus
maza1972
Jejaaa
Mirjana
gaga.ristic1
bak
ciklama
kristina33
Shizika
flipi
ivi
racili
heart84
Zoka83
Deni
djole42
7-patuljaka
maja76
vašar
MAAKKI
Orline
anuska80
sandra11
dr mali pariz
catherine290505
vremejezabebe
anna
MARA
natalija
Gala
nabla
dejna
lavica
adriatika
bokica
alo-alo
Kata
bebko
Lily
Jeckie
HappyGirl
82 posters

Strana 14 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Ići dole

spebo - SPEBO - Leskovac - Page 14 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od MalaSaJuga 25/11/2018, 11:01

I Jos da dodam, da se kod njih aspiracije I et rade pre podne. Nikada popodne ....njihovi lekari a I Klinika radi do 15 h,posle je u klinici samo dezurna sestra...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

spebo - SPEBO - Leskovac - Page 14 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od Nessi 25/11/2018, 12:05

Da, rekli su mi to da rade samo pre podne. Hvala ti za info!
Zanima me jos mnogo toga ali sam iscitala ovu temu i uglavnom znam sta mogu da ocekujem. Poucena dosadasnjim iskustvima, interesuje me da li se drze cenovnika? Jedni su od retkih koji imaju cene na sajtu, pa da li je to bas tako u praksi ili ima odstupanja? Znam da su lekovi individualni i to ne racunam vec samo postupak.

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

spebo - SPEBO - Leskovac - Page 14 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od MalaSaJuga 25/11/2018, 12:54

Da ,drze se cenovnika, sto se toga tice jako su korektni. Mi smo dobili predracun na kome je svaka doza inj puta dnevno koliko Sam primala, sve je lepo obracunatno. Zna se hormon je toliko,uz toliko ma sve pise....I uvek dobijete fiskalni racun.
Da se ne ponavljam da je profa tj Stojkovic divan covek, on vas sretne na hodniku I ispita kako ste, sta kako, stvarno covek s kojim mozes slobodno da razgovaras...da kazem budem covek na nasem nivou I udje u nas problem.
Srecno koju god da izaberete Kliniku.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

spebo - SPEBO - Leskovac - Page 14 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od Nessi 25/11/2018, 14:17

Hvala srca

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

spebo - SPEBO - Leskovac - Page 14 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od BiKsi :) 25/11/2018, 18:59

Meni su sa Arsom transfer radili u subotu.
Meni je bas ok sto rade do 15h. A ne lomljenje na sve strane pa da ne mogu da pohvataju gde je ko i dokle stigao. To mi ujedno govori i da nisu alavi na pare.
Sto se tice cena, apsolutno i maksimalno ispostuju sve kako ke u cenovniku. Znam da su cene lekova za stimulaciju uvek bile povoljnije nego na drugim mestima. Verujem da je i sada tako. Nama su sad transfer naplatili 36.000 din iz zamrznutih i to je cena koja je i na sajtu. Nikad nismo imali skrivenih troskova. Da, fiskalni smo takodje dobili. U stimulisanim dobijali i veliki racun uz fiskalni gde je sve taksativno nabrojano koliko je kojih injekcija primljeno. Hormone u stimulaciji mozes da placas na licu mesta a mozes i na kraju, kako izaberes. Oni beleze u karton i onda a kraju i to fakturisu. Placanje se vrsi na dan et. Bar je u nasem slucaju tako bilo. Mi smo njihovi dugogodisnji pacijenti, 9 ili 10 je godina kako idemo na njihovu kliniku. Ja se uvek tamo osecam dobrodoslom. I sve mi je opusteno, da li i sto se toliko vec znamo ili sto su nam pomogli da se ostvarimo kao matorci, nekako su mi kao deo porodice.
Za profesora Stojkovica uvek kazem. Ona na prvom mestu, pa najmanje 30 slobodnih mesta, pa onda neko sledeci od lekara sa kojima sam bila u kontaktu. Takav gospodin i presvega covek, danas se bas bas bas retko srecu! Zauvek cu pamtiti njegove i dr Nebojsine reci sa nasih prvih konsultacija: Mladi ste, imacete decu! Kakav je to vetar u ledja bio! Ta recenica me uvek drzala i kad sam bila u postupcima i kad nisam!
Ja ih od srca preporucujem. Meni je njihov tim bas onako prijao. Ja kliniku nisam ni pomislila da menjam ni posle dva prva neuspeha. Nisu oni svemoguci, to zene takodje tesko shvataju, vasiona i telo zene daju konacnu rec u prici. Jako mi je bilo bitno sto su se zamrznuti embrioni uvek odmrzli i nastavili dalje. Znam koliko puta ljudi se spreme za fet, dodju kad ono embrioni nisu preziveli. Mislim da tu kljicnu ulogu odigra embriolog!
Nikad me nisu lagali ili ja bar nisam to primetila. Uvek karte otvorene.E sad, mozda nekome takav pristup ne odgovara, jer cesto nismo spremni da cujemo bolnu istinu.
Ja bih zakazala konsultacije da vidim kakav bi mi utisak ostavili, ako nista drugo.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spebo - SPEBO - Leskovac - Page 14 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od BiKsi :) 25/11/2018, 19:03

Jos nesto, npr mom muzu su radili pre punkciju. Tada nisu nasli materijal. Kad sam pitala da li bi trebalo uraditi biopsiju, rekli su ne, tesko da bi se i tu sta naslo, necemo sad da ga mucimo, probacemo prvo sa suplementima. A mogli su i za to da uzmu pare realno, da su hteli. I ispostavilo se da su suplementi dovoljno pomogli.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spebo - SPEBO - Leskovac - Page 14 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od Nessi 25/11/2018, 21:36

Hvala Biksi na iscrpnim informacijama! Taman posla da mislim da je iko svemoguc i znam da svako ima poseban odnos prema klinici i lekaru koji mu je bio talican. Nama svi od pocetka pricaju da cu sigurno zatrudneti, sto se do sada ispostavilo kao netacno, a sada su sanse sve manje i manje, mada ne mislim da su bili neiskreni nego da su takvo misljenje imali u tom trenutku.

Bas prezirem tu alavost na pare i upravo zbog netransparentnih cena na klinici koja se dici transparentnoscu, resismo da napravimo kratak rez i uoci isplaniranog novog postupka da presecemo i pokusamo na drugom mestu. U principu dajemo jos jednu sansu sami sebi, svom genetskom materijalu i klinici koju za kraj odaberemo, a prosli smo ih mnogo i to kao bosi po trnju...

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

spebo - SPEBO - Leskovac - Page 14 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od lopuzica 6/12/2018, 13:32

Potpisujem sve sto je Biksi napisala. Zapravo, ja i nisam imala mnogo iskustva sa klinikom Spebo i njenim osobljem, tj. samo jedan put smo suprug i ja došli na konsultacije, ali sam oduševljena iskrenošću i ljudskošću dr Stojkovića.
Rekao je da ne može da nam pomogne, jer je naš problem azoospermia. Predložio nam je operaciju Micro Tese i rekao da ako ne dodjemo do spermatozoida imamo opciju donacija ili usvajanje. Kratko, jasno, istinito. A ne kao njegove kolege koje su mog supruga liječili klomifenima, pregnilima i sl. Svaki put terapija tri po tri mjeseca, svaki put odlazak za Bg, plaćanje pregleda, lijekova, gubljenje vremena...
Dr Stojković je bio iskren i rekao da u našem slučaju to neće biti od koristi. I mnogo mu hvala na tome. Rekao je da je uvijek tu za nas, kao što je i bio, jer sam mu nekolilo puta poslala mail zbog nekih nedoumica. Svaki put je odgovorio. Mislim da je prije svega čovjek, a zatim i veliki stručnjak. A kad imas obe stavke na jednom mjestu, mislim da je uspjeh zagarantovan.
On nije svemoguć i kao i svaka klinika imaju svoje uspjehe i neuspjehe, ali vjerujem da i neuspjesi nisu vezani samo za kliniku, ima nesto i do samog kvaliteta genetskog materijala, a i do vasione, što bi rekla Biksi. Ja koristim svaku moguću priliku da kažem sve pohvale na njegov račun.
lopuzica
lopuzica

Broj poruka : 19
Godina : 38
Datum upisa : 15.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

spebo - SPEBO - Leskovac - Page 14 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu