KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPEBO - Leskovac

+78
Sirijus
jejana
enap
bubicabg
lela1984
Zmajuška
ivanicasale
Pilce
SoJa
makac71
sareni leptir
d77
jaccca27
lenjivica
zanda
Erata
Xena
anak
Abacus
suncokret
Dacaa
makimak
ms_do
jasmina10
Ema78
titica
Divina
Malina
Struzzo
lena
JocY
tako-lako
jaca*caca
pegaz
missile
mijaki
red
maus
maza1972
Jejaaa
Mirjana
gaga.ristic1
bak
ciklama
kristina33
Shizika
flipi
ivi
racili
heart84
Zoka83
Deni
djole42
7-patuljaka
maja76
vašar
MAAKKI
Orline
anuska80
sandra11
dr mali pariz
catherine290505
vremejezabebe
anna
MARA
natalija
Gala
nabla
dejna
lavica
adriatika
bokica
alo-alo
Kata
bebko
Lily
Jeckie
HappyGirl
82 posters

Strana 13 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od lela1984 21/1/2015, 22:30

Ja nisam tad stigla do transfera,na zalost,pa su mi terapiju na kraju naplatili.Ali,isto fiskalni,svaka ampula obracunata.Najposteniji za placanje od svih klinika na kojima sam bila,a bila sam na mnogo.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od BiKsi :) 22/1/2015, 00:50

Pilce, ja sam vadjenje hormona, svakog drugog dana placala, jer sam tu opciju odabrala, a na dan eta smo platili moju hormonsku terapiju i isci metodu. Za sve sam dobila fiskalni racun. Mozes platiti preko racuna, mozes karticom ili kešom. U dinarima se plaća.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od ivanicasale 28/1/2015, 10:10

A da pitam ja da li neko zna kakav je postupak za fet u Spebo?Imamo zamrznutu jednu blastu pa smo u razmusljanju da je vracamo.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od BiKsi :) 28/1/2015, 15:46

Ja sam davnih dana bila na kontracepciji, diferelinu, zatim estrofemu i utrogestanu. Vratili mi blaste odredjenog dana ciklusa, i to je to. Ne znam sta se promenilo. Verujem da su dosli sa god odmora, najbolje mozda da ih nazoves da imas sveze info.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od bubicabg 22/5/2015, 09:19

Zdravo drugari,
Ja sam nova ovde i zelela sam da vas pitam za novija iskustva sa klinikom Spebo. Planiramo suprug i ja da odemo do njih. Mi vec 4 godine pokusavamo sa zacecem ali nam ne ide. Obisli smo par klinika, i u principu svi kazu da je sve u redu kod mene, a kod supruga je malo losiji spermogram, ali sve se svodi na ono "vi cete to sami, nemojte biti pacijenti".
Probali bi smo, za pocetak, sa inseminacijom u klinici Spebo, pa me interesuje da li neko ima iskustva.
Pozdrav

bubicabg

Broj poruka : 1
Datum upisa : 22.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od Zmajuška 22/5/2015, 10:14

BubiceBg, dobrodošla!
Za početak možeš pročitati čitavu ovu temu ( Spebo, nekih 20 stranica). Iz mog potpisa vidiš da smo 2 vto radili kod njih bez uspeha. Bez obzira na to nemam loše mišljenje o njima, mada mislim da nisu dovoljno detaljni i da poneke stvari zanemaruju, velika je gužva i nemj vremena da ti sve lepo objasne, ukoliko ih ti sama ne pitaš.
Pre vto bih ti preporučila da odradiš sve dodatne analize bez obzira što si ti dobro, ovo ti kažem iz ličnog iskustva jer je tako bilo i kod mene a ipak su se neke stvari potkrale, bolje da budeš mirna i da ne razmišljaš o tome.
Sretno!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od lela1984 22/5/2015, 12:06

Slazem se za Zmajuskom,nisu bas detaljni uopste.Kao i vecina.Uradi prvo dodatne analize obavezno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od enap 29/3/2016, 00:17

ima li neko sa lepim vestima o uspehu vto u Lekovcu u ovoj godini, i da li oni tamo imaju dr hematologa ko bi prepisao terapiju za trombofiliju!
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od Zmajuška 29/3/2016, 11:43

Enap, koliko je meni poznato malo žena sa ovog foruma radi vto u Spebu. Upravo je postupak za drugo dete počela Biksi u Spebu, možeš čitati njen dnevnik kao i korake. Spebo nema hematologa, već njihov ginekolog propisuje terapiju, koliko je meni poznato. Nadam se da sam ti pomogla koliko toliko.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od BiKsi :) 29/3/2016, 20:28

Tako je zmaje. Nemaju hematologa, al prepisu terapiju. Posle moras da imas izvestaj od hematologa da bi ti dali injekcije na recept. Ja verujem da cu im ja biti prolecna trudnica. Sad sam u postupku.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od MalaSaJuga 29/3/2016, 22:55

da i ja dodam nesto. eto i nama je uspela vto kod njih. znam puno parova iz naseg kraja kojima je uspelo u SPEBU. Ko sto rece Zmaj nema puno zena koje rade ili su radile vto a da pisu ovde na kutku. Eto i mi planiramo za godinu dana da pokusamo jos jednom.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od enap 31/3/2016, 23:19

hvala puno osmeh srce ,ja sam procitala neznam da li je tacno da moze u Spebu vto o drzavnom trosku,ja bih kod njih radila vto,a da li znate dal mora kod njih bockanje ili daju terapiju!!!
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od BiKsi :) 1/4/2016, 01:09

Enap,  mogu sutra da ih pitam.  Meni su davali terapiju da nosim kuci svaki put.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od enap 1/4/2016, 23:06

igra
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od BiKsi :) 2/4/2016, 12:10

Enap,  usli su u drzavni progtam,  pitah jutros.  Vec su se izdogovarali sa nekim parovima,  tamo maj,  jun da udju u proceduru.  Ti pohitaj sa papirologijom onda,  ili se s njima odmah dogovori.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od enap 3/4/2016, 22:06

hvala na odgovoru, osmeh srce
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od BiKsi :) 19/4/2016, 18:05

Evo ja da prijavim da smo 4. vto radili u Spebu. Prezadovoljna sam svima na kllinici,ovaj put smo dobili najkvalitenije embrione i najveci broj embriona,tj. blastocisti. Prokrvarila sam ranije, beta je 4. Imamo jos zamrznutih 5 blasti, cim skupimo parice, eto nas po njih. Bila sam max opustena, endometrijum se nije proslavio, mozda je stitna bila uzrok, jer je tsh varirao, al ponajpre endometrijum sa insulinskom rezistencijom. Pojacan lek sam pocela da pijem bas uz stimulaciju. Zao mi je sto sam jos ranije pristala da mi dr da slabiju dozu glukofaza, za sledeci put ce to biti promenjeno, tj ostajem na jacoj dozi, pa cemo videti. EMbrioni su bili vrhunskog kvaliteta. Dakle,pravila nema. Sto se tice klinike imaju sve moje preporuke.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od jejana 15/9/2016, 12:52

Pozdrav svima.

Imam pitanje za Biksi ili već nekog ko zna e-mail adresu doktora Stojkovića? Na sajtu ima neka opšta adresa, a volela bih da mu pišem na lični mail. Mi smo takođe par sa problemom azoo, kao i Biksi i Zmajuška pa bih htela pre nego što odemo lično da pogleda dosadašnje rezultate i da li ima svrhe ići kod njih.

Može i kao privatna poruka.

Hvala

jejana

Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od Sirijus 15/9/2016, 13:15

jejana, Biksi nam je trenutno na odmoru, pa ne znam da li će da ulazi na forum dok se ne vrati. Nadam se da će neka od cura moći da ti pomogne dok ona ne stigne.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od BiKsi :) 29/1/2017, 09:27

Bekanicaa taj Sub Jan 21, 2017 7:47 am

bekanicaa ::
Htedoh da napisem koju rec o klinici Spebo medikal u Leskovcu. Najbolja zdravstvena institucija koja postoji. Verovace samo one koje su bile ili cule. Drage moje, oni su toliko ujedinjeni, uigrani i posveceni, da sam se ja u jednom trenutku pitala, da li je ovo moguce? I kopkalo mene, da saznam sta je po sredi, za takvu ljubav prema poslu koju obavljaju. I kroz salu na transveru, zaista prepuna pozitivnog utiska, kazem ja sestrama i doktoru, da mi kazu u cemu je caka, da li je velika plata mozda razlog? A oni kroz smeh kazu, ne nije nego sudbina ih sve povezala, pa se potom rodila ljubav ka poslu, i tako oni postali tako uigran tim. Nasmejali se, i vidim bili srecni, sto ih hvalim. Stojkovic me oborio sa nogu, jako je uvidjajan priseban, blag. Zaista mislim da mu mnogi nisu ni do kolena,. Kada bi se bar vecina ophodila prema nama kao ceo tim u Spebu, nama bi bilo lakse. Sve u svemu, ne potoji ama bas ni jedna zamerka, neverovatno. Eto, ako vas nesto vise ili drudo zanima, rado cu vam pisati. Ljubac
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od BiKsi :) 29/4/2017, 11:16

Da se ponovo upisem ovde. Radili smo Cryo ET, ili ti vracanje odmrznutih embriona u klinici Spebo. U dogovoru sa dr, radila sam ga iz prirodnog ciklusa. UZ sam radila u mom gradu kako su mi rekli, i lh hormon kad su trazili, primila sam stop injekciju *pregnil od 5000 j, pred ovulaciju, imala sam jedan folikul lep, i endometrijum je na dan transfera bio 8.5, lepe strukture. Dva dana nakon stop injekcije pocela sam sa utrogestanom, a pet dana nakon toga sam dosla na kliniku, gde mi je dr Nebojsa uradio kontrolni uz, a nakon sat sam se vratila na ET. Vracene su mi dve blastociste,kod njih sam lezala sat ipo vremena,potom sam prosetala do smestaja i leskarila naredna dva dana. Treceg dana od ET smo se vratili kuci. Ponasam se normalno. Od terapije sam dobila estrofem od 2 mg 3x2, utrogestan 3x200, pregnil od 1500 na peti dan-jedan primila na dan ET-a, drugi primam danas. Profesor je dosao da me obidje u sobi,kao i drugu zenicu kojoj su radili histeroskopiju. Sa sestrama sam imala odlicnu saradnju putem emaila, na viber ili email sam im slala rezultate, trazila sta mi je od njih potrebno.
Cena za vracanje odmrznutih embriona je 36.000 dinara. Pregnil koji su mi taj dan dali nisu ga naplatili. Ja sam i dalje prezadovoljna, i zaista nemam nikakvu zamerku. Doktora sam i na prvom uz i na et pitala vezano za debljinu i strukturu endometrijuma, on je bio zadovoljan, meni je to ulilo nadu da je sve kako treba. Biolog mi je rekla da su blaste bas lepe. Sad je na vasioni i mom telu, pa sta ucine, ja se nadam trudnoci!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od BiKsi :) 10/5/2017, 21:46

Samo da zabelezim da nam Cryo et nije uspeo ni ovaj put. Kad se steknu uslovi, idemo i po ostale blaste koje nas cekaju.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od BiKsi :) 18/11/2018, 20:13

Da osvežim temu.
Cryo ET smo radili u oktobru 2018. Nakon 3 vraćene blastociste, jedna je rešila da ostane kod nas i imamo jedno srculence koje kuca. Kao i do sada, sveukupno 6. postupak na ovoj klinici, imali smo divnu saradnju i nemam nikakvih zamerki! Sve moje preporuke idu ovoj klinici u Leskovcu!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od Nessi 25/11/2018, 07:49

Biksi, MalaSaJuga i ostale devojke koje imate iskustva sa postupcima u Spebu, pitanje glasi: Da li se aspiracije i transferi rade nedeljom? Nisam nikad bila kod njih ali sam u fazi trazenja nove klinike i u telefonskom razgovoru mi je sestra rekla da su vikendom samo sestre na klinici, a lekari ponekad subotom.

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od MalaSaJuga 25/11/2018, 10:55

Nessi, rade vikendom I aspiracije I to Sam sigurno. Sada Sam se svakog Dana bockala kod njih...bila je nedelja I povela Vasicu ,svi su se igrali s njim , anesteziolog je tada izlazio Iz sale a I dr Nebojsa pa su se naknadno videli s vasicom. Tako da rade....
Ono sto Sam ja sada zapazila je da su vise detaljniji sto se tice dodatnih analiza, nego pre 5 godina....pazljiviji su I sto se tice stimulacije I hipera....slobodno pitaj sta god te zanima
To sto su rekli da su vikendom sestre tu,mozda ne zakazuju konsultacije vikendom,ali Sam sigurno za aspiracije pa nece se igrati da popucaju folikuli....
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 13 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu