KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPEBO - Leskovac

+78
Sirijus
jejana
enap
bubicabg
lela1984
Zmajuška
ivanicasale
Pilce
SoJa
makac71
sareni leptir
d77
jaccca27
lenjivica
zanda
Erata
Xena
anak
Abacus
suncokret
Dacaa
makimak
ms_do
jasmina10
Ema78
titica
Divina
Malina
Struzzo
lena
JocY
tako-lako
jaca*caca
pegaz
missile
mijaki
red
maus
maza1972
Jejaaa
Mirjana
gaga.ristic1
bak
ciklama
kristina33
Shizika
flipi
ivi
racili
heart84
Zoka83
Deni
djole42
7-patuljaka
maja76
vašar
MAAKKI
Orline
anuska80
sandra11
dr mali pariz
catherine290505
vremejezabebe
anna
MARA
natalija
Gala
nabla
dejna
lavica
adriatika
bokica
alo-alo
Kata
bebko
Lily
Jeckie
HappyGirl
82 posters

Strana 6 od 14 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Sledeći

Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od 7-patuljaka 30/3/2011, 08:28

Racili...evo sveže info. Mi smo bili u ponedeljak na konsultacijama samo kod dr Markovića. Nije nam tražio spermogram, samo je pogledao dokumentaciju i uradio mi UZ. UZ košta 1.000,00 dinara i to je naplaćeno. Nije uopšte spominjao spermogram.Ne znam ni što bi radili spermogram kada mi već imamo dg i nije nam prva vto, pa da tek krećemo, tražimo razloge za ne ostajanje u drugom stanju...Ja sam konkretno išla da mi kaže za mene, šta da pijem, analiziram...Kod dr Stojkovića smo bili u julu prošle godine. Konsultacije kod njega su 5.000,00. Ni on nam tada nije ništa više tražio da uradimo.Popričali sa njim tada, pogledao rezultate, šta bi eventualno još mogli da uradimo...Obojica su ok. Nemam utisak da hoće nešto nepotrebno da urade. A, sestre su im skroz neupućene u dešavanja na klinici...

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od racili 30/3/2011, 10:30

Hvala ti draga na svežim info.....čekam odgovor od Lazarovske, pa ako ne uspem kod nje da zakažem, ići ću u Leskovac sledeću nedelju. Ljubac!
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od kristina33 30/3/2011, 11:55

Racili sto si se bas za Lazarovsku odlucila? Pitam te zato sto i ja neko vreme razmisljam o Ceskoj, ali ne znam koju bih kliniku izabrala...
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od racili 30/3/2011, 17:16

Kristina, dosta sam čitala o njoj, ima individualan pristup, nova klinika i laboratorija, embriolog odličan, govori srpski što mi je bitno, može priprema da se ovde odradi.....sve po malo je uticalo na moju odluku. Imamo ispod temu o njoj, pa možemo tamo uporediti mišljenja i informacije.
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od bebko 12/4/2011, 09:51

racili ::Danas sam zvala kliniku da zakažem konsultacije kod dr. Stojkovića, pa me zanima i iskustvo devojaka koje su već pacijenti klinike. Znala sam da su konsultacije 5000din, ali mi je danas sestra rekla da uz to ide još i uz koji košta 1000din i spermogram supruga koji košta 5000din......rekla sam sestri da ja želim konsultacije vezane pre svega za genetiku, ali ona kaže da sve ovo ide zajedno. Priznaju spermogram samo sa njihove klinike (kao i većina ostalih klinika), ali je cena od 5000 prilično visoka....Zanima me, da li ste i vi imali ovakvo iskustvo???????
Malo kasnim i čitam da si već zakazala Prag...Ali ako rešiš da odeš do Le...
Ja sam bila na konsultacije kod Stojkovića i nisam radila kod njih ni uz, ni mm spermogram...Samo smo razgovarali sa S...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od vremejezabebe 13/4/2011, 11:46

drage moje ,stojkovic je car nemojte imati dileme oko leskovca ni sekund ,nije masina za pare vec stvarno covek koji zeli pomoci i ulazi u pricu sa svakim pacijentom ,kod njega su konsultacije prave ja sam bila jutros vec drugi put na konsultacije ima vremena za pacijenta koliko god treba sednes i pricas ,a svetski je strucnjak tonesto znaci ipak ,sve pohvale za njega i naravno njegovog gilnekologa nebojsu koji je konkretan moze -nemoze sto je meni mnogo vazno a ne da me zamlacuju razni strucnjaci beogratski doktori koji su se pretvorili u masine sem toga uz je 1000 din a kod ivanovica 5000 ili bilo gde u bg ,zato drage moje odite u leskovac nije daleko i bar upoznajte s vetskog strucnjaka kao sto je stojkovic
a sto se tice sonje lazarovski mislim da ima svoju stranicu o njoj zato ajmo tamo da nebih mesale price o docovima
sreca doktor ljubav
bebko na pravom si mestu ovaj put pali sigurno

vremejezabebe

Broj poruka : 609
Godina : 42
Location : negde tu iza duge
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od bak 13/4/2011, 12:31

Vreme, odavno te nisam videla SPEBO - Leskovac - Page 6 275568 Hoce biti neke akcije? Pisi ponekad SPEBO - Leskovac - Page 6 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od vremejezabebe 13/4/2011, 15:41

bice bice ,pisacu imala sam prirodnu vanmatericnu pa sam na diferelinu jer su mi pronasli tokom operacije endometriozu na trbuhu i sad mirujem samo se raspitujem i konsultujem osmeh srce

vremejezabebe

Broj poruka : 609
Godina : 42
Location : negde tu iza duge
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od bebko 14/4/2011, 10:33

Vreme zagrljaj Odavno te nema...Piši nam malo...
Prirodna vanmaterična?Žao mi što se tako završilo...
Ali to znači da,ipak ima pomaka kod tebe,što mi je drago...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od ivi 18/4/2011, 10:30

Evo i ja da se javim,krenuli smo u postupak, juce je pao prvi diferelin, utisci o doktorima i sestrama u Le su za sad jako pozitivni, nadam se da ce takvi biti do kraja!
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od 7-patuljaka 29/4/2011, 17:57

Danas bila punkcija j.c. Ispunktirano 8 j.c. Very Happy , iako se videlo 7 folikula. Ima jedna novina,a to je da su poceli svim zenicama vece pred punkciju i odmah posle punkcije da daju po jednu injekciju fraksiparina-kazu zbog bolje prokrvljenosti materice lol! .Mi ovaj put radimo PICSI metodu. Dr Stojkovic kaze da bi isao na blastociste..., ali videce...Inace, svi su super. Sestre jesu malo neupucene u metode, ali su ovako fine, organizovane, okretne,dr Stojkovic-divan, dr Markovic-o.k.Dodali su mi pored postojece terapije, zadnjih pet dana po jedan Cetrotide...E,sada cekamo embrione!

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od maja76 29/4/2011, 18:57

Divno, patuljci, navijam za dobitnu kombinaciju srca srca srca
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od gaga.ristic1 11/12/2011, 21:49

Sada smo u postupku vto u Le, prilicno sam impresionirana radom i koliko obzirnosti imaju SVI u klinici Spebo prema svakom pacijentu. Treba samo malo vremena provesti kod njih da shvatis kako ti ljudi rade profesionalno i sa puno razumevanja za nas problem.
Shocked
Neverovatno u ovoj zemlji da neko nece samo da ti uzme pare vec zeli i da pomogne na svaki moguci nacin, HVALA im.
Nova sam na forumu ali zelim da podelim svoje iskustvo sa vama.
gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od Mirjana 11/12/2011, 23:38

Dobro došla Gaga. I moja rođaka je pre neki dan imala ET u istoj klinici, možda ste se i srele i upoznale. Ona takođe ima samo reči hvale i bila je fascinirana time što može zaustaviti doktora na hodniku, a on joj sa osmehom odgovara na sva pitanja.
Njima svaka čast, a za nas šta da kažem? Treba li uopšte da pričamo o tome kakvo nam je zdravstvo kad se mi oduševljavamo time da neko hoće da popriča sa nama, da nam svoj telefon, ljubazan je i stvarno želi da nas izleči No
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od djole42 12/12/2011, 10:04

Gago ,dobro nam došla !
Srećno ti i bebićetno bilo u Le !
Mozeš nam se pridruziti i ovde https://kutak.forumotion.com/t1885p615-korak-po-korak-na-putu-do-bete
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od bebko 15/12/2011, 23:45

Gago,dobro došla cvet
Piši malo više.Dokle si stigla?
Eto i ja krećem u drugi postupak kod njih.
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od dr mali pariz 16/12/2011, 10:16

Gago dobrodošla!! Iskreno, o toj Klinici i nismo do sad čuli neke loše stvari.
Mislim, ne o klinici, već dr Stojkoviću.Pridruži nam se na Koracima...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od gaga.ristic1 16/12/2011, 15:29

Hvala svima na dobrodoslici i lepim zeljama!

U postupak sam usla 2. dc, 27.11., bilo je antralnih folikula, estradiol nizak,
LH visok, terapija-clomifen 1x2 5 dana. 5.dc folikuli po 6 mm, sto je zadovoljavajuce, nastavljam 3 dana sa po 3 menopura, kad 8.dc razocarenje,folikuli sporo napreduju tri po 7,5mm i 1 od 6mm, ostalih nekoliko nestalo, estradiol sporo raste. Onda dr Nebojsa odlucuje da dupliramo menopur naredna 2 dana pa da vidi da li nastavljamo ili prekidamo postupak. 10.dc opet spori napredak i tada moj dr odlucuje da ide do kraja. Mislim da je bio prisutan inat i kod njega i kod mene i moje reci ili ima da rastu ili me biti nece.Ma sta ste se vi sad ulenjili sa ovoliko terapije a ja citav zivot hiperaktivna(ha,ha). A vremena nema - ja 45g. Od tog dana sam se psihicki smirila sto mislim da je jako vazno za citav postupak.

I posle 57 menopura i 4 cetrotide bi sledece:

U ponedeljak - 12.12., 17.dc radjena punkcija, 4 folikula, 3 jc.
Oplodjene sve 3 IVF/ICSI i to 2 odlicna i 1 dobar.
14.12. ET vracena 2 odlicna sa po 8 celija, treci sa 4 celije ostavljen na pracenje do subote. U zavisnosti kako bude napredovao (ako prezivi inkubator), ili ce na zamrzavanje ili se vraca ako bude dostigao stadijum blastociste.
Prof Stojkovic mi je savetovao da se vrate sva 3 ali ja i suprug smo se prethodne veceri dogovorili za gornju varijantu. Cak je prof izrazio zelju da pozovemo telefonom mog supruga i da on licno razgovara sa njim. Iskreno, ja sam bila iznenadjena i zbunjena sto su me na ET pozvali dan ranije od dogovorenog tako da nisam mogla ni da sagledam dobo zasto mi to prof savetuje. Uradili smo kao sto sam gore napisala. Posle transfera je prof dosao u sobu kod mene dok sam odmarala i sve mi je jos jednom objasnio i rekao da cemo preostali mrznuti samo ako je dobar, da nam ne bi davao laznu nadu i pozeleo da nam smrznuti i ne zatreba vise.
Posle toga je i dr Nebojsa dosao da vidi kako sam i na pitanje sta bi on uradio odgovorio je da bi i on vratio sva 3 embriona. Kasnije kad sam se opustila zakljucila sam da je trebalo da poslusam, ali sta je tu je, u Leskovcu sam jos uvek, lezim i cekam jutro.

Za sve u klinici samo reci hvale, a za prof Stojkovica i dr Nebojsu da su LjUDINE!!!!!

Eto, ja se bas raspisala. Ili pisem sturo ili opsirno. Izvinjavam se i srecno svima!
gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od gaga.ristic1 18/12/2011, 21:35

Da dodam samo da nismo ubacili treci embrion jer nije preziveo u inkubatoru.
Poz svima i srecna slava svima koji sutra slave Svetog Nikolu.
gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od dr mali pariz 18/12/2011, 22:04

Gago navijamo za dve vraćene mrvice!
Hvala za čestitke i sve najbolje u periodu čekanja bete SPEBO - Leskovac - Page 6 216281 SPEBO - Leskovac - Page 6 216281 SPEBO - Leskovac - Page 6 216281
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od Mirjana 18/12/2011, 22:10

Jako me veseli kad čujem da su išli do kraja! Mislim da je ovo prvi put da čujem da je neko terao do 17-og dana ciklusa, znači MOŽE! Navijam i ja navijacica navijacica navijacica
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od gaga.ristic1 19/12/2011, 11:52

Hvala pariz i mirjana za navijanje!

I ja vama zelim laku trudnocu.

A mene zigaju jajnici non stop. Valjda ce biti sve u redu.
gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od Jejaaa 19/12/2011, 22:26

Dobro dosla i da se sto pre preselis na trudnicke strane.Naoruzaj se strpljenjem i pozitivnom energijom i bice sve super.
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od Mirjana 19/12/2011, 22:35

Pomenuh pre neki dan da mi je rođaka radila VTO u Leskovcu. Danas mi je javila da je beta 239,3. Jako mi je smešno ovo ,3. Oni su duže od mene pokušavali. Imala je 3 VTO-nje, ovo je četvrta. Dva puta je imala spontani. Nadam se da će ovog puta sve biti OK yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od maza1972 19/12/2011, 23:37

Gago,navijam iz sve snage navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
...javljaj nam se češće ,možeš i na koracima...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

SPEBO - Leskovac - Page 6 Empty Re: SPEBO - Leskovac

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 14 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu