KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

+78
Kamilica
LaFolie
Cupava
buby
Biki89
cerise
Mali Princ
*AIDA*
KoMetaK
agata
lolipop
noja
cicsa80
emilija.
viktorija
bubili2
iwa79
~Ken~~
7-patuljaka
MAAKKI
mika81
Slavka
qwerty
anna
tuli
bebko
Struzzo
elijana70
Filippa
anak
bule74
bak
Shizika
mala parizanka
Bitter Sweet
heart84
ciklama
sneguljica
Ness88
vašar
racili
Tinche
cupricanka35
Deni
cici
velle
BiKsi :)
touch_master
djole42
dunjala
Zaneta
Zoka83
bobica83
Daki_82
maca
Republica
lena
iris_983
laKole
kristina33
dr mali pariz
manela
brinbili
olja
mubera
caja
Simona
borka
jelkica4
bebana
logona
Orline
nena beba
_luna_
nabla
HappyGirl
natalija
Sami
82 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od BiKsi :) 28/2/2011, 13:18

Hvala Vam dr Pariz! Vi i ja ćemo, ruku pod ruku, na sledeći endokrinološki seminar! Moramo se i mi usavršavati! Ipak je 21. vek! lol!

I da, moja prva komšinica leči hipertireozu, neki dan joj nalaz tsh 0,01, ode kod dr, ona se 10 minuta isčuđavala kako joj terapija nije popravila rezultat, ništa joj nije promenila, iako se komšinica žalila na jake glavobolje i lupanje srca, rekla joj samo da za 3 meseca dodje sa novim nalazima! Šta reći, a ne zaplakati zaista!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od dr mali pariz 28/2/2011, 13:19

Biksi :) ::Hvala Vam dr Pariz! Vi i ja ćemo, ruku pod ruku, na sledeći endokrinološki seminar! Moramo se i mi usavršavati! Ipak je 21. vek!
TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 404938 TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 404938 TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 404938 TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 404938 TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 404938 blesava kokoško-petlu!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od dr mali pariz 28/2/2011, 13:26

Biksi :) ::Hvala Vam dr Pariz! Vi i ja ćemo, ruku pod ruku, na sledeći endokrinološki seminar! Moramo se i mi usavršavati! Ipak je 21. vek! lol!
TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 404938 TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 404938 TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 404938 TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 404938 TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 404938 TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 404938 blesava jedna kočoperna kokoško-petlu!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od MAAKKI 28/2/2011, 17:40

Mozda Biksi i jeste "kokica" ali sto se hormona tice ja jedino tebi Pari verujem Laughing Laughing Laughing Laughing
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od BiKsi :) 28/2/2011, 18:13

Eto ti ga sad... Kus pevac, pile doveka... Ne rekoše to džabe! dr Pari, prepuštam ti pacijenticu! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od dr mali pariz 28/2/2011, 18:39

MAAKKI ::Mozda Biksi i jeste "kokica" ali sto se hormona tice ja jedino tebi Pari verujem Laughing Laughing Laughing Laughing
Embarassed TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 275568 Embarassed red stida ,red ljubavi...

Biksi :) ::Eto ti ga sad... Kus pevac, pile doveka... Ne rekoše to džabe! dr Pari, prepuštam ti pacijenticu! Very Happy
Dr Bixi,molim Vas da ne se..te...nego posao kog ste se prihvatili,mora da se odradi...ups...
OFF topic...sorry!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od BiKsi :) 28/2/2011, 18:44

Laughing Laughing Laughing A neka kesa?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od MAAKKI 28/2/2011, 20:30

Pa dobro Biksi verujem ja i tebi, samo je Pari mnogo recitija i opsirnija, a moram da priznam i jako direktna pa valda deluje strozije i ozbiljnije Laughing Laughing Laughing
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od MAAKKI 2/3/2011, 12:25

Drage moje ja sam podigla rezultate TSh i on je sada 3,50 (ref. 0,4-4,0) sto znaci da je dobro, nisam uzimala nikakvu terapiju osim sto sam jela po tri brazilska oraha dnevno, u petak idem kod endokrinologa pa cu videti sta ce ona da kaze. Very Happy Very Happy Very Happy
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od djole42 2/3/2011, 16:56

Maakki ,dobro je ako nećeš ništa raditi ali ako se spremaš ponovo u postupak trazi terapiju i spuštaj TSH oko 2 pa i nize.
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od dr mali pariz 2/3/2011, 18:08

Maakki,slažem se sa Đoletom...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od MAAKKI 2/3/2011, 18:28

U petak idem kod dr pa cu joj sve objasniti sigurna sam da zena zna sta treba da mi da i sta ce biti potrebno u toku novog postupka. Javicu vam sta mi je rekla.

Ljubac za dr Djole i dr Pariz i naravno dr. Biksi ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od BiKsi :) 2/3/2011, 18:50

Dr Biksi se slaže sa dr Pariz i dr Djole! Ipak tsh mora biti malo niži.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od Deni 2/3/2011, 19:54

Asistent Deni pridruzuje se misljenju gore navedenih doktorki.
Makki, ja sam imala 3.9 i trazili su spustanje na 2.
Tako da sam sad na terapiji, spao je na 3.1 ali u nedelju doktorka rece mora biti nizi, a i Ljubic je rekao da nece raditi vto ako ne bude makar 2.5
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od MAAKKI 4/3/2011, 13:02

Drage moje doktorice i asistenti ja se vratila od dr i ovako stoje stvari, objasnila ja njoj celu situaciju zena se veoma zainteresovala jer je i njena sestra skoro posle uspele VTO dobila sina. Pogledala ona sve moje nalaze i rece ovako da nece ni u ludilu da mi daje nikakvu terapiju jer ne smatra da je u pitanju bilo kakav dugorocni poremecaj samim tim sto mi vrednost TSH sama pada i smatra da je to posledica stimulacije. Na moju molbu da mi ipak da neki lekic da ga spustim na 2, ona mi rece da sacekam jos jedan mesec pa ce da vidi ne bi da mi daje bilo kakvu terapiju ovako obzirom da nikada do sada nisam imala problema sa stitnom.
E sad cure ja sam odlucila da cu da nastavim sa brazilskim orahom, pa sledeci ciklus opet vadjenje hormona i videcemo sta ce da se desi. Rolling Eyes
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od vašar 4/3/2011, 13:08

Posle smirivanja mojih strasti malko se sam spustio i TSH.
Pre nedelju dana bio je 3.36,a danas 2.79.Tako da sam odlucila da ne idem kod teta doce,kad ce mi sigurno ostaviti istu th,jer i kada variram,variram u granicama(u poslednje vreme).
Eto toliko,tek da vas obavestim usne
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od djole42 4/3/2011, 13:17

Maakki ,ok pašće TSH verovatno sam bez terapije ali pitanje je koliki je bio tokom stimulacije i neposredno posle nje ?
Tebi treba stabilan TSH ,koji neće istrčati preko normale u postupku i koji će biti u granicama kad do trudnoće dodje.
Stimulacija je bila oktobar-novembar ,a TSH ti je u januaru još uvek bio povećan.....ipak bi ja tu trazila još koje mišljenje....
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od MAAKKI 4/3/2011, 13:33

Djole meni su i TSH i svi ostali hormoni pre stimulacije bili idealni, e sada koliki su bili u toku ne znam, mada kada pogledam moje godine mozda to tako i treba ipak ja imam zavidne godine i stanje hormona u skoro savrsenstvu. Ni sama ne znam preko veze sam stigla kod ove dr jer vazi za najboljeg u mom gradu, zna celu situaciju ali nije htela na precac da mi daje bilo sta, zato je i rekla da sledeci ciklus ponovo proverim sve hormone pa ako ne valja da dodjem. TSH se u mesec dana sam od sebe ili od brazilskog oraha vratio u normalu tako da ne znam ni sama sta mi je ciniti, doduse ima jos vremena do postupka pa cu dotle nesto vec da smislim.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od dr mali pariz 4/3/2011, 17:11

Maakki,ja razumem zašto ti je ta dr to rekla,i slažem se sa tim njenim stavom da ne prepisuje olako lekove za štitnu,ali,vidi se da se ona ipak ne bavi pacijentima koji su u postupku VTO,za koje ipak,ne važe baš baš vrednosti referentne...razumeš?
Lepo je to što ćete se videti i idući mesec,ali vidim ja da ti ona ne bi prepisivala,da ne bi krenula da čačkašpo štitnoj...Uostalom,nalazu štitne ne doprinosi samo TSH,već i TT4 FT4 FT3,kao i AntoTPO i AntiTg.Tek sa tim,slika je prava...nego,ja se ne sećam možda si i radila kompletnu sliku,a ja zaboravila Embarassed ali nemoj mi reći da imaš od svega navedenog ...npr.FT4 i to je to...tek zajedno ,pružaju pravu sliku.
Što se tiče dr koja u tvom gradu važi za najbolju...sad se nemoj uvrediti,samo svoj stav iznosim-ako ta dr ne radi na KC Vojvodine ili u KC Beograd...ipak potraži iskusnijeg,posebno u oblasti VTO.
Vašar-bravo!! TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 805311
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od MAAKKI 4/3/2011, 19:34

Pariz shvatila sam i ja da ona nije voljna olako da mi da bilo kakvu terapiju, i sama je rekla da nije bas dobro upoznata sa samim postupkom i hormonima nego toliko koliko je cula od svoje sestre koja je bila takodje na VTO (sto smatram da vas tri doktorice i asistentica znate bolje). Sve ostale vrednosti su bile ok u normalnim granicama tako da je verovatno i to doprinelo ovakvom njenom stavu. Ne vredjam se uopste svesna sam jako dobro male sredine i tih nasih najboljih doktora, videcu da ukoliko budem mogla odem u ns i tamo odradim pregled kod nekog ko je strucniji.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od dr mali pariz 4/3/2011, 19:47

e ,to-razumele smo se...
i meni je majka svog endokrinologa u našem mestu savetovala,ali ja sam sa njom 1 razgovor obavila.Dovoljno.Sledeći put mi je poslužila samo za uput na KC BG
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od Deni 4/3/2011, 19:58

Makki,

jesu li i antitela ok?
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od MAAKKI 5/3/2011, 18:17

Vadila sam neke analize koje ne znam ni da rastumacim sta su uglavnom su vezani za koagulaciju i D-dimer ti nalazi su mi svi u redu.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od dr mali pariz 5/3/2011, 18:33

MAAKKI ::Vadila sam neke analize koje ne znam ni da rastumacim sta su uglavnom su vezani za koagulaciju i D-dimer ti nalazi su mi svi u redu.
MAAKKI,antitela štitne su AntiTPO i AntiTg...nema veze sa koagulacijom
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od MAAKKI 5/3/2011, 18:45

E to onda nisam vadila jer jedino sto sam vadila za stitnu jesu bili hormoni, ali eto napisala sam da ona nije ni htela da krene dalje sa nekim analizama, sada kada si ti to spomenula setila sam se da sam i to htela da je pitam ali zaboravila, ali to mogu i privatno da uradim, ako ne kod nas onad u ns.

Joj ja sam jako slaba na tom polju sto se tice stitne zlezde valda zato sto nikada nisam imala problema, pa me nije ni zanimalo, sve sto znam procitala sam od vas.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza - Page 20 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-Hipotireoza-Hipertireoza

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu