KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genesis - Novi Sad- Iskustva

+119
Zmajuška
Daca Djuric
Maja89
Petraa
sunny.tp
Sirijus
BabyBear
mimi85
Tebi
aurora
DonaMona
lilyt
Jeka1984
LAJTOP
*Titi*
HappyGirl
zlatica
ncoka
PalcicaBg
tiki89
libra35
Andja111
Sanjci87
Mika
nina :)
harper
nj sa 92
natural123
Malena88
pluton1
Bubamara
SoJa
lela1984
Maja.Bojan
mamadabudem
Sofija Veks
Smrdica
bezdan
d77
OKacica
fight&faith
bundevica
saska1
vesna060176
noja
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
bak
strumfetica
Botox
leptirko82
bubi80
missile
REAANITA
libertte
maus
KoMetaK
vlajakg
Gral
lekica
menora72
Erata
makica84
bibi.libi
tetreb
LaFolie
darija79
ninica2
medolino
ciklama
Kamilica
lilins
jaca*caca
sareni leptir
Bebe1
cicsa80
marija47
red
AndyM
ananana
Mlata
vanjaq
dragana76ns
JocY
bridget jones
Xena
fenix
BiKsi :)
mikicapedja
Likoli
Dacaa
Aida
djole42
Melina
Sanjaa
traveler81
viktorija
Cupava
SannI-AlL
dr mali pariz
Deni
vašar
Marija86
stasa 85
nolinica
nabla
acagerilac
anna
MILICA77
Simona
Struzzo
Zoka83
Orline
mamica:)
mala parizanka
NINA1
medab
Kata
tanjaz
123 posters

Strana 17 od 34 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Sledeći

Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 19:44

evo kopiracu sta mi je jelena87 odgovorila ,posluzice ti bar ovo....

 prvi razgovor kad sam isla da se raspitam, da vidim sta, kako, gde, sa UZ sam platila 4000 din i onda smo na sledecem razgovoru rekli :da, to je to ulazimo u postupak, i od tada vise nismo platili ni dinara vise od tih 2100e ( naravno ovde ne racunam histeroskopiju ali to je nevezano za vto kod tebe) i tih 7000din za suprefakt i stop inekciju. ja sam imala barem 3 uz i pre samog bockanja tj pre same stimulacije (kad smo isli po semu,kad sam im donosila rezultate iz laba itd) jer dr svaki put pogleda jajnike endometrijum i slicno, par minuta al opet pogleda, a kad sam krenula sa stimulacijom gledala je sesti dan, pa osmi,pa na dan kad je bila stop inekcija , pa pre aspiracije i onda na transferu,i to je sve u sklopu cene. Takodje ja sam imala hiperstimulaciju i bila na infuziji par dana i nisu mi ni to naplatili kao ni progesteron koji primam svaki treci dan od trensfera, takodje od pozitivne bete sam bila vec tri puta na UZ i ni jednom mi nisu naplatili,
smatram da uopste nisu alavi na pare i da sam za svoj novac dobila maksimalnu uslugu.

Ja sam se na pocetku kad je bio samo suprefakt bockala sama a kad sam pocela sa stimulacijom onda sam isla kod njih,svaki dan,ali ja sam inace iz Ns u blizini Genesisa tako da mi nije bio problem. znam jednu devojku iz rume koja je dolazila samo kad je morala na uz i naravno na aspiraciju i transfer a ostalo si je davala sama, tako da neznam kako bi to kod tebe islo jer opet nisi blizu.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od jelena*mama2andjela* 14/3/2014, 20:00

vidim da vas zanima i zamrzavanje blasti. Mi smo zamrzli i placa se 200e samo zamrzavanje +200e na godisnjem nivou dok ih ne iskoristite. Znaci mi smo sad dali 400e sledece godine ce mo 200e i sve tako dok ih ne iskoristimo...

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 20:02

jelena87,zamrznula si znaci ? znaci ceo protkol je teb koliko sam razumela kostao oko 2700 e ?! bez histeroskopije .jel da ?! plus zamrzavanje
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od jelena*mama2andjela* 14/3/2014, 20:06

Da, toliko je bilo otprilike,bez histeroskopije i raznih nalaza iz labova al opet ponavljam, ja sam u ceo postupak usla bez ikakvih nalaza osim redovnog ginekoloskog pregleda i spermograma,ostalo sam sve radila po njihovom uputstvu,ali s obzirom da ste vi,na zalost,prolazile ovo vec,sigurno imate dosta gotovih nalaza...

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od bak 14/3/2014, 20:09

Hvala devojke  love 

A aha? Jesi imala? Meni je Kopitovicka napisala obavezan aha....
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 20:12

ma imam sve ,samo da udjem u proces ,zato me je sve ovo i iznerviralo .imam doduse hormone od novembra ali oni su takvii kakvi ,mogu i daih ponovim ,..nije problem .sada za koji dan trebam da dobijem ,pa nije strasno ni da ih ponovim ,spermogram takodje .a brisevi mi od prekjuce ,spermokultura ,karitipi ,ASA ,imunologija ,hematolohgija ,endokrinologija ,sve uradjeno pre par dana .
histeroskopija uradjena u novembru ,HSG jos 2009 ...ma sve imamo ,kazem samo smo cekali sterilne briseve na ureaplazmu ,i sada je sve ama bas sve ok .
 poslala sam emil genesisu da vidim sta sve ulazi u cenu od 246 00 din kada je rekla da je proces toliko ...jel si ti sve to na pocetku pitala kod njih ,da ti kazu ?
 inhibin i AMH radjeni u novembru ....takodje .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od jelena*mama2andjela* 14/3/2014, 20:21

Iskreno neznam sta je AHA ?
ja sam od nalaza sam morala da radim:
kks -vise puta(pred svaku intervenciju)
ukupne proteine
D dimer
anti milerov hormon
FSH,LH,prolaktin,progesteron,estradiol,
aptt,protrombinsko vreme.
hsTSH,anti TPO at,
sedimentaciju,
glukozu pre i posle opterecenja,
urin
insulinsku rezistenciju,
hbsag
toxoplasmu igm i igg
hlamidiju,mikoplazmu,ureaplazmu i papa
hepatitis mislim b
a pored toga i ja i suprug smo na nase trazenje radili i genstski kariotip za oboje

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od jelena*mama2andjela* 14/3/2014, 20:25

leptiru nisam ih pitala,ja sam u postupak usla manje vise neobavestena tj citala sam dosta informisala se al nisam znala kako to u praksi izgleda, pitali smo na poetku za cenu postupka i to je bilo to. Posle svakog pregleda i Uz ja sam isla na salter da platim i oni mi svaki put kazu " Ne,ne to je sve ukljuceno "  Very Happy Very Happy Very Happy

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 20:51

aha,ok .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od KoMetaK 14/3/2014, 21:47

Evo i mene, da dam odgovore na neka pitanja.
Ono sto sam ja shvatila je da postoji razlika ako placate u eurima i dinarima i ako uzimate ili ne uzimate racun. Oni imaju istaknute cene u dinarima, ali ako placate u eurima, manje je. Ako ne zelite racun, isto.
Samo AHA kosta 200 evra.
ICSI je 2200 evra.
Za zarzavanje ne znam, jer mi nismo imali nista za zamrzavanje.
Nas je sve iskostalo 2200, iako smo imali ICSI+AHA. Mislim da je dr rekla da nam smanje cenu, zasto-ne znam!
UZ se u postupku ne placaju.
Ako primate terapiju kod njih, onda je skuplje, ja sam poslednju primila kod njih i dala 5000 dinara. Ako primate terapiju kod njih, terapija se placa odmah, tako su meni rekli i tih 5000 din sam platila odmah i van placanja cele VTO.
JEdno je sigurno, nisu alavi na pare i nisu im samo pare u glavi! Pored Praga, gde su nam isto smanjili cenu, jedini koji te ne gledaju samo kroz novac, vidi se da im je bitnije da uspe postupak nego da dobiju jos koji euro preko.
NAravno, terapija je individualna, i zavisi sta dobijete i u kojoj kolicini.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od KoMetaK 14/3/2014, 21:49

Brbljiva, bolje da ih zoves, nece ti skoro odgovoriti na mejl, bar meni nisu odgovarali, na neke uopste. Pozovi, ljubazni su i sve ce ti objasniti!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od ivanicasale 14/3/2014, 22:18

Sta je AHA? I mi razmisljamo o genesisu,ali mi imamo pare od Fondacije za podsticaj radjanja.Rekli su mi da samo nosim taj papir i da oni prebacuju pare njima.Ja mislim da je to isto kao da im placas jer im placas u sustini.
Meni je rano da zovem i da se raspitujem jer sam tek radela vto pa moram da cekam.
Da li znate koliko se ceka na postupak?Kada treba da zovem da zakazem da bi mi radili postupak do kraja godine?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 22:20

ma poslala sam emil dr ilic sa nalazima ,a genesis sam zvala zbog cene samo .mada mislim da cu traziti da se vidim sa kopitovickom ipak pred pocetak terapije ,sta mislsi =!?
 jos nesto ,ja sam pretvarala evre u dinare samo da bih imala za leskovac,a sada m trebaju evri ! o boze  v  v  v 
 licno bi mi trebao racun zbog placanja ,ako mi bude opstina nesto refundirala ,trebace mi racun .pa koliko je to onda skuplje,i cekaj ako primam terapiju kod njih onda je 5000 svaki put kada me ubode ?!???
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 22:21

ivanicasale ::Sta je AHA? I mi razmisljamo o genesisu,ali mi imamo pare od Fondacije za podsticaj radjanja.Rekli su mi da samo nosim taj papir i da oni prebacuju pare njima.Ja mislim da je to isto kao da im placas jer im placas u sustini.
Meni je rano da zovem i da se raspitujem jer sam tek radela vto pa moram da cekam.
Da li znate koliko se ceka na postupak?Kada treba da zovem da zakazem da bi mi radili postupak do kraja godine?
ivanice ,cim budes imala spremne papire jamislim da odmah mozes u proces ,,,meni cure tako rekose .a i meni se genesis zacudi danas kada sam im rekla da imaju guzvu u spebu i ne mogu da me prime .!!!!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od noja 14/3/2014, 22:29

Brbljiva skoncetrisi se cekaj kopitovicku da se vrati pa se sa njom dogovori sve
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 23:32

love  love usne  usne  usne  usne  usne  usne  usne  usne  usne  usne  usne  usne  nemam vise zivaca tek sada za koncentraciju !!! affraid  affraid
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od KoMetaK 14/3/2014, 23:45

AHA je assisting hatching, tj. malo se odstrani opna embriona, da bi se lakse prikacio, ima tema o tome da ne zatrpavamo ovde.
Svakako, stekla sam utisak da u Genezisu savetuju AHA svima.
Ivanice, mislim da je dovoljno da se javis Genezisu ciklus pre postupka, eventualno 2, ne mora ranije niti da se zakazuje.

Ne kosta svako bockanje 5000 dinara, zavisi sta primas. Ja sam, cini mi se imala 4 menopura, pa je to kostalo toliko sa bockanjem. Proveri da li mozes da se bockas kod njih ako kupujes svoju terapiju, mislim da ne mozes. A ako kupis terapiju u Genezisu, skuplja je, sigurno. Meni se cini da su 4 menopura kostala 3600 u apoteci, a ja sam platila 5000, ali, bilo je skoro 9 uvece, bojala sa mse da necu stici do apoteke.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od jelena*mama2andjela* 15/3/2014, 08:45

sareni leptiru
mislim da ne treba da se brines zbog placanja u evrima ili dinarima, ako pomnozis 2100e po kursu od 115 dobijes 241500 sto je ustvari ta cena koju su tebi rekli,nema tu velike razlike...

A koliko ce te kostati lekovi zavisi od seme,ja sam dala oko 50 000,ali sam se bockala mesec dana...neko ko bude na kratkoj semi  bockace se 7-8 dana, ko zna...

Lekove ne moras uzimati od njih a mozes...bez neke velik e razlike,ja sam nameravala uzeti od njih al taj dan kad smo trebli poceti sa terapijom nisu imali to sto mi treba pa sam otisla do IRIS FARMA, koji sam ti vec preporucila i kupila sta mi treba...

Nisam imala asistirani hacing,nisu me ni pitali za to niti smo pricali o tome...

Ponovo podvlacim da smatram da uopste nisu alavi na pare i da sam dobila mozda i vise nego sto sam platila...
ja za Genesis imam samo reci hvale,sad doduse imaju vecu guzvu jer je pocelo prozivanje devojaka sa Fonda,pa se ponekad ceka iako imate zakazano al osim toga nemam nikakve zamerke.
Sve sestre su jako ljubazne,sve ti znaju ime,sve znaju i kolika ti je beta bila i sta ste radili i koliko beba je u pitanju i koja si nedelja,jednostavno se osecam kao da ceo dan pricaju samo o meni pa su svi upuceni  Very Happy bude ti  prijatno Very Happy Very Happy DR nikad nisam morala da objasnjavam svaki put kad dodjem sto sam dosla i zasto,uvek se secala i znala bolje od mene,npr koliki je endo bio pre dva dana a koliki je sad...
U svakom slucaju ja mislim da se necete pokajati ako razmisljate i dvoumite se i izaberete Genesis...

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 15/3/2014, 10:16

hvala ti jelena ,puno mi znaci tosve ako je tako u genesisu ,jer sa zaista previse izmaltretirana od stane leskovca,lekara u mom d zdravlja itd..
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od ivanicasale 15/3/2014, 13:09

Hvala Jelena i Kometak,ja sam mislila da ih pitam za hecing ako bude mogucnosti za to da radimo i njega.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 15/3/2014, 17:47

devojke ,po vaa vidim da su najeftiniji lekovi da se kupe u apoteci IRIS ,ima li jos koja jeftinija varijanta ...cisto da znam ?! Wink
i yanima me to bockanje ,malo mi nejasno ....pa yar se ne bockam kod njih od dana kada ostajem u  n sadu , a koliko vidim ostaje se od 7og dana jel da ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od jelena*mama2andjela* 19/3/2014, 15:17

Ja moram i na ovoj temi da pohvalim bolnicu Genesis tj osoblje a najvise dr Crnogorac i sestru Draganu,naime juce sam dobila strasan odliv u 8 nedleji trudnoce sa sve komadima tkiva koji su izlazili iz mene. Dr me je primila odmah preko reda, bez najve, posle radnog vremena...od tada su me zvali par puta da vide kako sam a cak se i sestra ponudila da dodje posle posla da mi daje inekcije i obidje da ne moram ja da dolazim...
Mislim da takav odnos Dr sa pacijentom davno nisam videla...

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 19/3/2014, 18:41

bravo za Genesis! as  as  as  as  as  as  as  as  as  as
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od ivanicasale 19/3/2014, 18:54

Bravo za Genesis. Kako si sada Jelena?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od vesna060176 21/3/2014, 16:04

Zdravo svima! Nova sam na ovom forumu... Very Happy Very Happy Very Happy bila sam na pregledu u Genessisu kod dr.Kopitovic da se dogovorimo za 4 pokusaj vto.Definitivno tamo radim...super su.Zanima me dali neko od vas zna gde moze da se nabavi DHEA 25mg... Hvala i veliki pozdrav... Wink Wink 
vesna060176
vesna060176

Broj poruka : 7
Location : Banja Luka
Datum upisa : 21.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 17 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 34 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu