KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako izabrati krevetac???

+47
Dora1
Strumfeta78
Blanka
alisa
PalcicaBg
ivanicasale
BabyBear
lenabeograd
Ema78
medolino
nina :)
heart84
M.
cici
agata
tuli
Orline
Struzzo
penelope
buby
maus
Botox
Akijeva
noja
Nefertari
Mrvica
7-patuljaka
Mirjana
lena
Sneza
nesalela
brinbili
MARA
bobica83
ninica2
dr mali pariz
Milijana
nena beba
logona
catherine290505
Jelence
vakic
Kata
zoxa
Hitron-Luka
HappyGirl
duga76
51 posters

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od lenabeograd 14/5/2013, 09:28

Botox to je jravetac za putovanja mi Ako nasli citavu sobicu
http://www.baby-walz.de/PINOLINO-Kinderzimmer-Jil-350791.html?group=6826274&pgpkl=278d53d2a8b3e2fcbe8e628b7561bace
Za super cenu krevetac se moze kasnije sastaviti u normalan krevetic
Samo des ni ormar nije ovaj Levi extra Kosta

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od Ema78 3/9/2013, 14:53

Devojke, ima li neko preporuku za prenosivi krevetac? Krecemo malo da skitamo po babama i dedama, pa ce nam trebati i to...a posto ostajemo duze, ne ide da mi dete spava u kolicima ili sa mnom u krevetu.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od BabyBear 14/10/2017, 01:28

Zenske, hajde da ozivimo I ovu temu...4 godine tisine Sad
S obzirom da mi je vecina rekla da bi trebalo da kupim najjednostavniji krevetac, imate li neki konkretan predlog za neki jednostavan krevetac?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od PalcicaBg 14/10/2017, 16:12

Baby ako hoces bilo koji jednostavan imas ih svuda,nema neke posebne marke.Cene od 10 do 20hiljada,zavisi dal ima fioku,neku sliku i tako to. Mi imamo sa fiokom,dobili od sestricine,ona ga nije koristila ni 2 meseca
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od ivanicasale 14/10/2017, 17:13

Ja sam beby kupila dva polovna i imamo jedan od supruga.Tako da ti je najbitnije da ima podesiv nivo.Dok je beba mala da bude visoko.Ja tako mislim
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od PalcicaBg 14/10/2017, 17:30

Da,da ima podesive nivoe,mada to sad skoro svaki ima.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od BiKsi :) 16/10/2017, 11:42

Mi smo koristili moj. Ali sve ti je to isto. Kupi najpovoljniji, ako mene pitas. Nekad bebe nece da spavaju u krevecu, pa onda prakticno bacis pare. Cak i da nema podesivi deo, bolje kupi onu dasku za presvlacenje, koja se stavi na krevetac, da ti ledja ne pucaju.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od BabyBear 16/10/2017, 21:40

A koliko je bitna fioka? Par zena mi je reklo da obavezno uzmem sa fiokom jer kao ona mnogo znaci. Mozda glupo pitanje ali eto da vidim iskustva...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od marina_82 16/10/2017, 22:21

BB slazem se sa curama...krevetic treba uzeti obican, najpovoljniji. Mi smo ga nasledili od rodbine...s tim da smo ga malo osvezili akrilnom belom bojom pa izgleda kao nov. I kupili smo novi dusek. Krevetic nema ni tockove ni fioku...i ni ne fale mi.
Nas decak ima 8 meseci i s obzirom da sam najcesce sama sa njim, posto je mm stalno na putu, uzeli smo prenosivi krevetic Hauck Dream n Play koji koristimo kao ketrec i Stefan srecom voli da se igra u njemu..prevrce i okrece..a ne moze ni da izace iz njega ni da se zaglavi. Jednom mi je zaglavio nogicu u drvenom kreveticu da sam jedva uspela da ga odglavim. Taj prenosivi mi bas dosta znaci jer jedino u njemu mogu ostaviti bebu i otici u kupatilo bez brige. Lagan je i brzo se sklopi i po potrebi prenese u drugu prostoriju, iznese napolje ili ponese kada se ide kod babe i dede.
Ono sto mi najvise olaksava i spasava ledja je u stvari komoda za prepovijanje...koju smo napravili tacno da odgovara mojoj visini i u nju mi stanu bukvalno sve stvari za bebu..od pelena, garderobice, rezervne posteljine i ogradica...bas sve. Na tu komodu sam se najvise fokusirala.
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od BabyBear 16/10/2017, 22:37

Hvala Marina.
A jeste li prestali da koristite taj drveni krevetac posle nabavke prenosivog? I jel raj prenosivi takodje ima 2 nivoa kao I drveni ili ne?
Videla sam ih I stvarno ih ima lepih.
A videla sam u Ikei najobicniji drveni krevetac, bez fioke, koji kosta 6.000 I bas sam se iznenadila sa cenom.

A koji dusek preporucujete?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od alisa 16/10/2017, 22:42

Fioka u krevecu ti stvarno ne treba... prenosivi krevetac mislim da nije bas sjajno resenje da bude samo on ... ok je kad imas i obican krevetac jer je on ipak udobniji... a sto marina kaze i ja mislim da je komodica najbitnija i za presvlacenje i za odlaganje bebecih stvari... i to ti je najbolje da kupis neki neutralni bez medvedica i zeka pa ces moci da je koristis i kasnije
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od marina_82 16/10/2017, 22:58

Nismo..drveni nam je primarni i njega koristimo od rodjenja..u njemu spava i nocu i preko dana. Ni jednom nije spavao sa nama u krevetu. Dusek za drveni smo prvo uzeli Luka..sa oprugama. Pa kada je bratova cerkica od godinu dana uletela u krevetic i pocela da skace po duseku, a ono kao trambolina..htela je iskociti iz krevetica Laughing . Tako da smo , kada je Stefan imao pola godine, uzeli drugi dusek...memorijski, sa zimskom i letnjom stranom. Savetujem dusek bez opruga. 
 Prenosivi za sada koristimo samo za igranje i za njega smo uzeli tanki dusek. Njega sam najvise i uzela posto ketreci imaju tvrdo dno pa sta god da se stavi pod bebu bas i ne bude prakticno. A ovaj prenosivi je standardnih dimenzija, kao i drveni, pa je lako naci tanki dusek. Ma on je meni super sto je dubok i super je za igranje. Nas nema dva nivoa..ali ima modela koji imaju 2 nivoa i pult za povijanje bebe.
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od BabyBear 16/10/2017, 23:07

Hvala vam zene. Svi saveti su dobrodosli jer ne znam nista o tome kao tele Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od marina_82 16/10/2017, 23:21

Ma ni ja nisam imala pojma lol!  
Kada se na vreme krene sve to dodje na svoje...ni sa cim ne treba preterivati. Opremanje za bebe je poprilicno skupo, ali cinjenica je da ima dosta stvari za koje ce se vecina sloziti da su nepotrebne. Najbolje je u startu uzeti ono nuzno i kasnije po potrebi dokupljivati.
BB ljubav
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od Blanka 16/10/2017, 23:48

Baby sve su zene rekle sro bih i ja i sto sam ti i ja rekla..Dasku za.povijanje obavezno uzmi jer inace imas problema sa kicmom pa da ti zivot olaksa. Ako nemas mjesta za komodicu imas posebno da kupis dasku koja se samo stavi na krevet i tako povijas bebu. Doduse i nju ces korisrltiti kratko par mjeseci dok beba ne pocne da se okrece i prevrce. Posle je bas rizicno presvlaciti je na toj visini. Ako imas negdje da pozajmis bilo bi super, i ne moras bas sve da kupujes. Eh da si mi blize...
Sto se tice prenosivih krevetaca imamo dva koja smo dobili i nikad ih nismo koristili. Za igranje smo imali veliku ogradicu u kojoj su bile max 10 min. Onda smo i nju sklonili jer nam je mali stan a ona neupotrebljiva.
Prenosivi krevetac je dobar kad negdje putujes, ali mi ih nismo nosili nikad. Nama bi trebao onda kamion za sve stvari lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od BabyBear 17/10/2017, 01:38

Da, da, tu dasku za povijanje cu ja mislim dobiti. Neku komodu cu kupiti. E sad da li ce daska ici na krevetac ili na komodu videcemo.

Kako vam se cini ovaj Ikein krevetac u boji drveta? Jel mislite da je mnogo prost I jednostavan? Ne znam sad samo da li mu se spusta stranica, nisam pitala...
kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Screen10
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od BiKsi :) 17/10/2017, 16:40

Lakse je ako ima stranica da se spusti. Javice se valjda neka cura koja ima iskustva vise.

Mi nismo imali nikakvu fioku. Jedan deo cipelara sam iskoristila za Arsine bebece stvari,tako sto sam ga stavila pored kreveca i u njega ubacila sve, i pelene i kremice i benkice, sve na dohvat ruke mi bilo. Kasnije, vratila to na svoje mesto, kad je on porastao,prebacili stvari u nas ormar.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od Strumfeta78 17/10/2017, 21:18

Mi imamo krevetac kome se ne spusta stranica, dosta lici na taj Ikein. Pozajmili ga od kumova, kupili dušek, Luka naravno u Aksi.
to se nama ispostavilo kao dobro, jer Nevena do skora nije znala da ga preskoči i pređe kod nas.
Very Happy Very Happy Very Happy
Sad ce taman da ga nasledi beba a Nevena dobija nov krevet Laughing
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od BabyBear 17/10/2017, 21:24

Vidim da je dosta zena kupilo bas taj Luka dusek
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od ivanicasale 17/10/2017, 21:52

Mi smo kupili dva obicna krevetica u braon boji sa podesivim visinama bez fioke.Tako da mislim da ta fioka nista mnogo ne znaci.Kupis beku komodu za bebine stvari i obavezno dasku za povijanje.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od Strumfeta78 17/10/2017, 22:58

Ono sto bih dodala i sto ja planiram da kupim je naddusek za krevetac koji je nepromociv. Ja to nisam videla ili nje postojalo kad se Nevena rodila. Stavljali smo musemicu pod carsav... Medjutim 2-3 puta se desilo da je povratila u krevecu i da je probilo do navlake za dusek. Onda sam ja porucila rezervnu navlaku za dusek i platila je koliko i nov dusek da sam kupila. affraid
Ovo sam videla u Jumbu i kad budem sledeci put isla pogledacu i cenu, ali mislim da je to pametna investicija...cini mi seda nije bilo vise od 1200-1300dinara
A dusek je Luka memo flex, super je...medjutim malo je debeo, pa smo mi Nevenu odmah morali posle onog prvog polozaja kad je bila bas mala da stavimo na najnizi...i kako malo pre rekoh...dugo nije znala da preskoci jer se ogradica ne spusta...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od Dora1 9/11/2017, 17:56

Imala sam prilike da vidim braon Ikein krevetac i stvarno je odličan, čvrst a opet lagano se pomera.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od Lija 23/11/2017, 11:50

Mi imamo taj krevetac iz IKEA-e samo u beloj boji i nemamo zamerke, osim sto nasa beba nije skoro nikad u njemu spavala Very Happy sluzi nam kao ograda da ne padne beba s naseg velikog kreveta, sta reci... :) fioka mi nikad nije falila, ni tockici, lako se pomera. Stranica mu se ne spusta jer je to u Evropi i Americi zabranjeno. Bas iz tog razloga smo ga i uzeli jer sam procitala da se desavalo da padne ta ogradica deci na glavu i slicno... ne znam kako se to desilo ali nisam htela ni da razmisljam o tome i uzeli smo sa fiksnom ogradicom.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od bebana81 27/11/2017, 19:52

Ja sam puno razmisljala sta da radim za krevetac,dal da kupim novi ili ne posto imam jos moj😁 To je onaj stari drveni braon boje sto je vecina nas spavala u njemu, tako da sam odlucila da ga dam stolaru da ga prefarba u belo i samo cu kupim nov dusek. Fioka mislim da nije neophodna, imam i komodu sa 4 velike fioke u koju moze apsolutno sve da stane. Mislim da su nekad stvari bile mnogo kvalitetnije od ovih danasnjih. Ja krevetice sto sam gledala sve mi nesto mlitavo naspram punog drveta.
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od marina_82 27/11/2017, 20:15

Bebana tako je...osvezi malo taj stari i bice super. I mi smo prefarbali krevetic od pre 25 god pa ga eno kao nov.
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izabrati krevetac??? - Page 8 Empty Re: Kako izabrati krevetac???

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu