KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ninin dnevnik

+37
maša
Tinche
dr mali pariz
vajsi
bebko
catherine290505
eni
nesalela
MARA
duga76
era
caci
Sami
sasha
maja76
TetaSneki
sevenMAJA
Hitron-Luka
zalosna_sova
megica-pegica67
Agata27
Jeckie
tanjaz
lasa
adriatika
tedi
jul
maus
mijica
Kata
Jelence
Gala
vakic
alo-alo
HappyGirl
nadalina
zoxa
41 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od MARA 19/10/2009, 20:05

Danas sam tri puta odgledala slike al nikako da prokomentarise.
Mnogo je slatka Nina,a ova slika sa kapom i rukavicama mi je presladka,kao i ova sa zubicima i prva [Only admins are allowed to see this image]
I mi smo se naoruzali zimskom opremom i to ni manje ni vise nego ljubicasto-bele tetki su se svidjale.
Ljubim vas milion puta u slatkjo dupence
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od maus 22/10/2009, 10:32

[Only admins are allowed to see this image] SRECAN 10. MESEC [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od caci 22/10/2009, 10:37

[Only admins are allowed to see this image]CESTITAM 10 MALI ROGENDANCIC
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od adriatika 22/10/2009, 10:38

SRECAN DESETI MESEC NASEM SLATKISU
angel angel angel angel angel angel angel angel angel
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od MARA 22/10/2009, 15:33

SRECAN 10-I MESEC
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od zoxa 22/10/2009, 22:55

Hvala tete nase [Only admins are allowed to see this image]
Evo i nas da nesto napisem, mada sam sva nikakva, ja od nedelje imam temperaturicu 37-37,1 non stop, nije strasna ali obara sa nogu, danas posebno, nadam se samo da nije neki virus pa jos i Ninicu da mi napadne!
Nina je super, extra je zivahna, samo bi puzala, ustajala, skakala....
Za ovaj mjesec mi je osim puzanja jos i karakteristicno to da se tako fino igra, sama sa igrackama, nesto im brblja, smije se, ma bas je razlika od proslog mjeseca.
Fino klopa, sto se na njoj i vidi [Only admins are allowed to see this image] Uveli smo kao novo jos neke zitarice, jecam, qinou, fino je prihvatila. Mada joj se ponekad nesto od hrane ni ne svidja onda takve face pravi, da padnes od smijeha.
U zadnje vrijeme skoro da nista nije pricala, osim nje nje i av av, ali danas me je iznenadila koliko je brbljala, deda, baba, mama, tata i jos puno toga sto je tesko razumjeti.

Danas smo bili kod fiz. na kontroli, naizad smo culi i nekoliko finih rijeci [Only admins are allowed to see this image] Dr je naizad zadovoljna, kaze da je drugo dijete od kako je propuzala u naprijed, da je cvrsca, ma nisam mogla da vjerujem koliko je hvali. rekla nam je jos za nozice ako se ne ispravi to stajanje do sledeci puta, dace nam neke jednostavne vjezbice. Pitala sam za onu igracku za prohodavanje, ono sto se bebe guraju, recimo izgleda kao usisivac ili kosacica, rekla nam je ne, posto i to ometa pravilan mot.razvoj, mora sama uz namjestaj da hoda i da se pusti kad njoj to bude odgovaralo. Bosa, samo sa pojacanim carapicama protiv klizanja, cipele samo za van.
E da, jucer smo bili na plivanju, Nina je dva puta ronila, nije uopste plakala a i instruktora smo imali drugog!
Evo slicica kako se Nina mrsti [Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od nesalela 23/10/2009, 10:38

ja nemam reči kojima bih opisala Ninu, svaka reč je suvišna,andjeo mali.... smajli angel smajli angel smajli angel
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od tedi 23/10/2009, 11:04

Ma kako se samo mrsti [Only admins are allowed to see this image]

Bas mi je drago da je lekarka zadovoljna napretkom, narocito zbog tebe da se malo smiris [Only admins are allowed to see this image]
tedi
tedi

Broj poruka : 248
Godina : 56
Location : Beograd-Zagreb
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od HappyGirl 23/10/2009, 14:35

Šta je lepih vesti [Only admins are allowed to see this image] Doktorka zadovoljna, nina ronila i nije plakala...Bože dragi kako preslatko dete. Ljubi je u te oke nebeske [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od maus 23/10/2009, 15:14

Ko je to nju iznervirao pa se mrsti???? Nemoj dete da sekriate i nervirate, jer ako ja dodjem... [Only admins are allowed to see this image]
Srce moje milo [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od zoxa 23/10/2009, 15:30

Mišice, mama je kriva kao i uvijek [Only admins are allowed to see this image] Dala sam joj da jede nesto sto joj se ne dopada, cini mi se kelerabu.
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od era 23/10/2009, 18:26

Joj sto se slatko mrsti. Ja bih je stalno sekirala, cisto da uzivam. Salim se naravno
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od MARA 23/10/2009, 20:07

Ninuska zlatna siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Tako namrstenu bas bi te iscmacala.......
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od zoxa 30/10/2009, 23:31

Nini danas procurio nosic i malo kasljuca [Only admins are allowed to see this image] vesela je, zivahna, nadam se da je nista ne boli i nema temperaturu.

Jucer sam joj odsjekla siske, tata je drzao divljakusu malu a ja sam bila frizerka [Only admins are allowed to see this image] Jaooo ne da je smijesna, neobicna... ali joj ne smetaju i ne ulazi joj kosica u oci. Bas sam joj ih odsjekla, razmisljam da je odvedem kod prijateljice koja je frizerka, da malo popravi ali stvarno je smijesno za ovih par dlacica....[Only admins are allowed to see this image]
Pocela mi zmirkati zadnjih dana, stalno trlja okice, onda se unervozi, smeta joj. Snalicu joj nisam smjela kaciti posto sve trpa u usta, pokusala sam ali za par minuta je bila u ustima isto tako i gumica za kosu.
Nina je pocela djuskati, šiz joj je strašan, mlati glavom na muziku [Only admins are allowed to see this image] Vec neko vrijeme ona to radi ali sam shvatila da joj je uzor onaj cvjetic sto pjeva Yu are my sunshine ( [Only admins are allowed to see this link] )
Promijenili smo mu baterije, posto par dana nije vrckao i kad je danas proradio, Nina je toliko bila sretna, smijala se pjevusila sa njim aaaaaaaaaaa bjooooo i mlatila glavom da samo ja i mm samo u cudu gledali sta se desava, naravno padali smo od smijeha [Only admins are allowed to see this image]

Evo par slicica novog friza, jedva sam je uhvatila da je slikam, to vise nije tako jednostavna operacija!
[Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od HappyGirl 31/10/2009, 06:48

Ma slatka je kao med sa ovim šiškicama a vidi kosicu što joj se zavrće pozadi [Only admins are allowed to see this image] .Znači Ninuška nam sad i đuska[Only admins are allowed to see this image] Daj draga snimi to pa postavi da uživamo. [Only admins are allowed to see this image] Ljubac za igračicu [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Gala 31/10/2009, 09:43

E, hvala Bogu da dr. najzad bude zadovoljna!
A Nina je med medeni. Bravo za djuskanje!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Jelence 31/10/2009, 10:19

Niiina je medena moderna devojka,kratke siske, a pozadi duze,mmmmm kakva zemskica,ljubac za vas.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od MARA 31/10/2009, 10:30

Bravo za Ninicu lepoticu i za mamu frizerku koja joj ne napravila lepu frizuricu.
Slatka je Nina ovako,al kao da nije zadovoljna novom frizurom [Only admins are allowed to see this image] .
Bravo za djuskanje [Only admins are allowed to see this image]
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od zoxa 31/10/2009, 14:00

Hvala tete, zahvaljuje se i Nina na lijepim postovima [Only admins are allowed to see this image]
Happy ma naravno snimicu je ali kao sto napisah nije to vise tako jednostavno, toliko se vrti i stalno je u pokretu onda cim vidi foro aparat ona bi da ga uzme....
Maro, da znas samo kako sam je slikala [Only admins are allowed to see this image] u jednoj ruci sam imala fa a u drugoj grozdje [Only admins are allowed to see this image] posto ga obozava, da bi uopste gledala u nesto posto ona vise nema strpljenja za mamino skljocanje, samo neka akcija ili klopa [Only admins are allowed to see this image] prve dvije slike su tako nastale. Dakle ona se cudi [Only admins are allowed to see this image] sta je mami?pokazuje mi grozdje a ne da mi ga?

Nisam jucer napisala, nasao nas je komarac, na slikama se vidi kako je gricno pored usta a ima i na ruci, nevjerovatno da ih jos ima [Only admins are allowed to see this image]

Sinoc a i jutros sam Nini izvlacila pumpicom iz nocica sekret, ima ga poprilicno. Podivljala je od spreja i od aspiratora ali sta da radim [Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od tedi 31/10/2009, 19:15

Ma kako uspes da je obuzdas da joj ocistis nos pumpicom? Ja nikad nisam uspela Marti da ista izvucem pumpicom jer mlati glavom i vristiiiiiiiiiiiiii!!! Srecom do sada smo uspevali samo fizioloskim rastvorom da resimmo sve, ali vidim od sinoc da malo teze dise, pa me vec strah hvata sta cu ako joj se zacepi skroz nosic da nista sem pumpice ne pomaze [Only admins are allowed to see this image] za Ninu!
tedi
tedi

Broj poruka : 248
Godina : 56
Location : Beograd-Zagreb
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od zoxa 31/10/2009, 20:42

Uf Tedi, sta da ti napisem, mucimo se i savladavam je na silu. Prvo cim vidi, sprej, obicna morska voda za ciscenje nosica za bebe, samo u obliku spreja. Vec krene vristanje i naravno mlati glavicom brani se rukama. Uhvatim joj glavu i ubrizgam ga nekako ili mi mm pomogne. Pumpica nam je ona sto se prikljuci na usisivac. Uzmem je na krilo i isti princip, drzim joj glavu cvrsto... na svu srecu brza je tako da za tren bude sve gotovo.
Ljubimo Martu i tebe punoooo!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od tedi 31/10/2009, 21:35

E da, cula sam da je ta pumpica sto ide na usisivac cudo. Mozda bi sa njom upalilo. Ja imam onu sa kojom ja vucem slince. I cim joj stavim aspirator u nosic ona sizi, tako dok ja usrknem [Only admins are allowed to see this image] ona je vec pomerila glavu i onaj levcic ispao iz nosa [Only admins are allowed to see this image]
tedi
tedi

Broj poruka : 248
Godina : 56
Location : Beograd-Zagreb
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od maus 31/10/2009, 21:40

Sisko misko moj maleni [Only admins are allowed to see this image] Ode Zoxa u frizere [Only admins are allowed to see this image] Meni se bas svidja i mnoooooooooooooooogo je bre slatka [Only admins are allowed to see this image]
I taj komarac...uffffffffff [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od zoxa 31/10/2009, 22:24

Tedi taj aspirator sto ide na usisivac je zaista dobar, kad je Nina imala mozda mjesec smo ga poceli koristiti, dr nam ga je preporucila kao najbolji i najefikasniji. Isprobao ga je mm uopste nije agresivan, mozda zvuci malo bez veze sto se prikljucuje na usisivac ali beba nema nikakav dodir sa usisivacem. Nema sansi da bi bilo cim drugim mogli ocistiti nosic.

Mišice, koliko me nahvaliste ima da promijenim profesiju [Only admins are allowed to see this image]
Šišam po kućama [Only admins are allowed to see this image] za sad samo frizuru ala Nina, znam i da farbam [Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od HappyGirl 31/10/2009, 23:38

Odgovara mi i frizura i farbanje jedino da vidimo za cenu [Only admins are allowed to see this image]
Pusa za ninušku [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 26 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu