KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ninin dnevnik

+37
maša
Tinche
dr mali pariz
vajsi
bebko
catherine290505
eni
nesalela
MARA
duga76
era
caci
Sami
sasha
maja76
TetaSneki
sevenMAJA
Hitron-Luka
zalosna_sova
megica-pegica67
Agata27
Jeckie
tanjaz
lasa
adriatika
tedi
jul
maus
mijica
Kata
Jelence
Gala
vakic
alo-alo
HappyGirl
nadalina
zoxa
41 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od caci 12/10/2009, 11:01

[Only admins are allowed to see this image] lepoticala [Only admins are allowed to see this image] puzalice [Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od lasa 15/10/2009, 20:49

Zoxa slike su prelijepe, hvala što si ih postavila. osmjesi sa zubima su prosto sjajni.
A što se tiče šedijatara pokušaj da se ne opterećuješ previše. I ne puze sve bebe, mnogo preskoče tu fazu i odmah prohodaju. Moji naravno da pužu jer su veći dio dana na podu, ja jednostavno nemogu da čuvam ili držim obojicu istovremene, pa zato i pužu. Sin moje prijateljice je prohoda sa 9 mjeseci, a sad kad ima godinu i po došlo mu da malo puzi.
Svakako da tebi nije svejedno kad bilo šta kažu za bebu, ali ti ipak nabolje znaš šta Nini odgovara.
Molim poljubi je po jednom od mene, Marka i Luke
lasa
lasa

Broj poruka : 698
Datum upisa : 29.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od zoxa 17/10/2009, 14:24

Lasa, neka si se vise javila, falite nam!!!
Ne puzanje ili puzanje u nazad je vec odavno iza nas, Nina puze ko velika vec neko vrijeme i to iskljucivo u naprijed, nema gdje je nema, sta ne pipne, gdje se sve ne zavuce.... Trenutno obozava stalak za vino, da ga pipka, hvata se za flase, bas se pitam na koga li je? [Only admins are allowed to see this image] Vrlo cesto se zavuce pod sto, tamo uvijek ima novina, knjiga, pa malo cita, uglavnom ustima [Only admins are allowed to see this image] Daljinske upravljace, telefon nacisto obozava, ukrsti okicama kad ih vidi i grabi kako bi ih uzela. Uglavnom se trudim da joj nisu blizu.
Ima neku lopticu koja svira dok se okrece, mislim pravi nevidjenu buku posto ima i okacene neke male loptice, pa je po cijeli dan ganja po kuci. Nista manje ne ganja ni plasticne flase. Sve sto se kotrlja joj je super!
Takodje, sve sto visi joj je jako interesantno, ako je visoko, ladno se dize da dohvati. I dalje na prstice.
Zadnjih par dana uopste nece da spava, okupam je sredim kao i svaku vece ali ona zaspi oko 11, da poludis. Igrala bi se divljala po krevetu ali ne bi spavala.
Vrhunac je bio sinoc, probudila se oko 3 ujutro i nece da spava, nije plakala nego je divljala po krevetu, sjedila, igrala se. Ja je prenesem kod sebe ali nista ista prica, sjedi, puze, skace ali sna nigdje. Prvo sam pokusavala da je savladam, da je mazim, pjevam joj ma jok, nista... onda sam je ostavima da vidim do kad ce tako. U jednom momentu ona sjedi i kunja, kad sam je pokusala staviti da legne odmah se razbudila. Zaspala je posle 4, i to se u jednom momentu prebacila i tako zaspala. Jutros je probudila tek u 10, ni jela nije do tada.
Nadam se da ce veceras biti bolje!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od maus 17/10/2009, 15:42

Ja sam se tako slatko ismejala, izvini Zoxa ali meni je to sve simpaticno. Zamisljala sam Ninu kako je sva srecna i kako joj je samo do igre a ti bi da [Only admins are allowed to see this image]
Bravo za puzanje. Jako mi je poznato zavlacenje i gurkanje nosica u sve moguce coskove. A slike????
Ljubi Ninu [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od MARA 17/10/2009, 16:40

I ja sam se ismejala za budjenje u 3h koje mi je jako dobro poznato jer V zna vrlo cesto od 3-4 da procaska sa mamaom i tatom malo i onda opet [Only admins are allowed to see this image] .
Bravo za puzanje unapred [Only admins are allowed to see this image] ,a sad ce Nina brzo i na celo stopalo da stane a ne samo na prstice.
ljubi mi tu medenicu i daj slike.
slika nikad dosta
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Jelence 17/10/2009, 19:23

Divno, eto rekoh ti (ja ko neke babe, jesam ti rekla ja sinko) [Only admins are allowed to see this image] ali sve dodje na svoje svako dete za sebe,a lopta znam koja je,nije uopste lagana, imali smo je Andrea je od te lopte bezala glavom bez obzira [Only admins are allowed to see this image] ili je mlatarala njom samo iskljucenom,a zvuk je da poludis tj.ogluvis,ali eto Nina je hrabra pa se bori sa njom.
Ljubac za Ninu i mamu
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od era 17/10/2009, 20:52

Super! Ja jedva cekam da i mi propuzimo u pravom pravcu. Ovo sa budjenjem i igrom u 3 je super, bas si me nasmejala i podsetila na neka nasa nocna igranja
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od lasa 17/10/2009, 21:23

Noćna ptica šta da ti kažem :)
Kako sam vas samo poželila.
lasa
lasa

Broj poruka : 698
Datum upisa : 29.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Sami 17/10/2009, 21:31

Ja neznam sto da vam kazem ali saljem vam dve najslade puse [Only admins are allowed to see this image]
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od HappyGirl 17/10/2009, 23:01

Mali slatki istraživač i mala slatka noćna ptica [Only admins are allowed to see this image] Ma deca su čudo i lepota najveća [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od zoxa 18/10/2009, 15:28

Meni to njeno odbijanje spavanje nije tako smijesno ali eto drago mi je da sam bar vas nasmijala [Only admins are allowed to see this image]
Opet sinoc ista prica, zaspala je u 11:30, bas nista nismo mijenjali ali eto ona divlja i odbija spavati. Nije se budila uopste do 10. Evo danas spava vec 3 sata pa ce opet veceras isto [Only admins are allowed to see this image] Vise stvarno ne znam sta da radim, da joj ne dam preko dana da spava ovoliko?
Slicice cu postaviti veceras, imamo par novih!
Ljubimo i pozdravljamo tete nase mile [Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od MARA 18/10/2009, 16:23

Nemoj da je budis danju dok spava nikako,jednostavno njoj to tako odgovara,mozda je jednostavno dosao takav period.
Sta ja da radim kad moje dete zaspi uvecu u 5 i preobudi se u 7 i hoce u 8 u krevet,idemo na spavanje i znam da ce izjutra od 4 ili 5 biti ludilo [Only admins are allowed to see this image] .
Nina i Viktor slicna prica [Only admins are allowed to see this image]
cekamo slikice znam da ce biti jepe.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od caci 18/10/2009, 17:11

[Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od maus 18/10/2009, 20:42

Verovatno je naisao takav period. Secas se moje Ane i njenog budjenja oko 2 sata posle ponoci i pevanja, gugutanja...Ne znam kako Nina, ali Ana nema sanse da bude budna vise od 4 sata.
cekam slikeeeeeeeee [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Agata27 18/10/2009, 21:59

Sa Lanom je ista stvar u zadnje 3 noći!!!!!!!
Mozda je nesto u vazduhu! Lana nikada nije budna iza pola devet,ali sada se to menjaaaaaaaaaa!!!!!!!! Sinoć se jedva uspavala pored mene oko 11h,pa budjenje u 2h . Videćemo večeras!
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od zoxa 18/10/2009, 22:01

Naizad sam shvatila u cemu je fazon sa Nininim ne spavanjem [Only admins are allowed to see this image]
Ovih dana je kod nas bas hladno, prava zima, tako da manje setamo, poslednjih dana idemo van samo ako moramo. Izgleda da joj nedostaje cist vazduh. Danas smo izasli na bas duzu setnjicu, posto smo jucer kupili kapu i rukavice, prave zimske, tako da se nisam brinula, hoce li joj biti hladno. Jos je preskocila jedno spavanje i eto ga, veceras zaspala oko 9, kao sto je i navikla [Only admins are allowed to see this image] Evo sad slicice [Only admins are allowed to see this image]
poceli smo nositi stramplice
[Only admins are allowed to see this image]
zubici rastu
[Only admins are allowed to see this image]
prvo kupanje sa pjenom, morala sam joj dati cucu posto je htjela da isproba okus
[Only admins are allowed to see this image]
ne spavanje, da se vidi sat bilo bi oko 23h
[Only admins are allowed to see this image]
jos voli da se ljuljuska
[Only admins are allowed to see this image]
mama se igrala sa foto aparatom, Nina i lopta koja pravi buku [Only admins are allowed to see this image]
cipelice a ni ove polu cipelice ne trpi na nogama
[Only admins are allowed to see this image]
kapica i rukavice (malo su velike)
[Only admins are allowed to see this image]
Nina cita novine [Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Agata27 18/10/2009, 22:15

Slatkis! Kakvi zubići! [Only admins are allowed to see this image]
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Gala 18/10/2009, 22:41

Srce malo! [Only admins are allowed to see this image]
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od era 18/10/2009, 23:25

Super ti ide ovo sa aparatom. Stramplice su super, a ona.... nemam reci slatka je ko med
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od HappyGirl 19/10/2009, 09:45

Dušica lepotica [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od maus 19/10/2009, 09:46

Prva slika je prelepa [Only admins are allowed to see this image] odusevljena sam i samo se smejem. Ne znam koju kupku koristis, ja koristim sebamed i vise puta je Ana liznula [Only admins are allowed to see this image] Kako se izvalila u kadi, bas uziva.
Kapice i rukavice su super i odlicno joj stoje. Bas sam htela da ti kazem za setnju. Ja Anu redovno iznosim, kisa, vetar...nama nista ne smeta. Stavim stitnik na kolica, ja obucem kabanicu i obujem gumene cizme i voznjaaaaaaaaaaaa.
Super ti ide igranje sa slicicama. Meni se mnogo svidja.
Nina je mnogo slatka. Zubici su...ma nemam reci [Only admins are allowed to see this image]
Ljubim vas obadve [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od caci 19/10/2009, 10:53

Nina prvo da ti kazem da te ljubim u to slatko dupence sa prasencetom [Only admins are allowed to see this image] ,tako si slatka da te je milina gledati. [Only admins are allowed to see this image]A taj tvoj osmeh sa zubicima [Only admins are allowed to see this image] ,kapa i rukavice su preslatke a i polu cipelice.Ma sve je sjajno [Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od zoxa 19/10/2009, 11:07

Tetice hvala [Only admins are allowed to see this image]
Mišice i mi koristimo sebamed kupku, inace od rodjenja Nini koristim sampon, gel za tusiranje, sapun za guzu sve od sebameda. Bas sam mislila malo da promijenim ali posto joj odgovara ne znam da li je to pametno? Da jos i mlijeko za tijelo njihovo koristimo, ponekad i kremu za guzu ali Nini najvise odgovara Pavloderm, probali smo svasta ali P je pokazao najbolje rezultate. Ovdje nema da se kupi ali zato kad neko ide u nase krajeve obavezno kupi Nini kremu.
Izvalila se zato sto sam je stavila u onu lezaljku koju jos uvijek koristimo za pranje kose jer ako sjedi sve joj ode na lice.
Stramplice sam joj kupila u prvoj kupovini za bebu, prije godinu dana a tek sad su dosle na red, meni bile simpaticne, nisam im odolila [Only admins are allowed to see this image]
Kapa i rukavice su H&M, nama se dopale iako su Nini jos malo velike, bitno je da je toplo. Smijesna je kad joj stavimo rukavice, ne moze da ih skine pa se unervozi, samo mlati rukama [Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Jelence 19/10/2009, 18:50

E kako je medena i ozbiljna kad se ljulja kao da radi nesto jako vazno [Only admins are allowed to see this image]
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od tedi 19/10/2009, 19:05

Jaooooo, kakvo je plase [Only admins are allowed to see this image]
tedi
tedi

Broj poruka : 248
Godina : 56
Location : Beograd-Zagreb
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 25 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu