KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GALA - trudnicki dnevnik

+44
Yvonne
Danicav
Niki-Kiki
medab
caci
gogs-ii
MARA
svestrana
sasha
vajsi
vremejezabebe
Sami
SannI-AlL
sevenMAJA
Agata27
roda
era
palcica
zalosna_sova
mala pina
Kata
tedi
Jelence
tanjaz
maja76
nadalina
alo-alo
Hitron-Luka
zoxa
TetaSneki
duga76
mijica
lasa
HappyGirl
michael
megica-pegica67
Jeckie
Mirkana
NINA1
jul
maus
adriatika
vakic
Gala
48 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od tanjaz 8/1/2009, 18:47

Galice, sad sam stigla, pa sam sa zakasnjenjem videla slicice bebine kucice smajli angel divna je!
Razne djakonije na trpezi su super, cini mi se da si jednom rekla da te je to spremanje klope uhvatilo, od kada si trudna, pa sve mislim da cu i ja tako poceti lepo da kuvam kad ostanem trudna! d b love
tanjaz
tanjaz

Broj poruka : 439
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 07.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od Agata27 8/1/2009, 18:58

Pozdrav za najneuredniju klupu u razredu!!!!! Bitno je da smo mi ovako najbolji! as
Stevan je lepo ime i zaista neki znak ime na kolima! Vukasin ce dobiti brata!!!!!!! d Yes!
Uzorci amnio iz unutrasnjosti obicno idu u Kragujevac na pregled.
Lepa trpeza,kuvarice.Svaka cast,ja nisam u trudnoci nista kuvala. Tu su bili moja mama i mm...
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od HappyGirl 8/1/2009, 21:50

Gala i Stevan su prelepa imena! A đakonije ti izgledaju savršeno! g
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od vajsi 8/1/2009, 22:19

Gala, draga, samo da te pozdravim, vidim da si pregurala 12. nedelju, sjajno, navijam za vas!

Odlucila sam da idem u Jevremovu, pa ako imas informacija kada rade i kako rade, javi, please!

Ljubim te! osmeh srce
vajsi
vajsi

Broj poruka : 917
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od Gala 9/1/2009, 00:16

Vajsi, draga, dobro dosla! Drago mi je sto si ovde, ljubim te! srce
Moje najiskrenije misljenje je da vi mozete prirodno i da vam uopste ne trebaju lekari niti VTO, niti inseminacija! Koliko se secam ti si jednom uspela prirodno da ostanes trudna pa zasto ne bi opet! Ja verujem da ces ti prirodnim putem ostati trudna! usne usne

A sto se tice Jevremove, kao sto svima govorim Jevremova je sirok pojam i tu samostalno rade nekoliko lekara!
Ja znam samo kako rade moji lekari dr.Veljko Vlaisavljevic i dr.Milica Janicijevic-njima sam ja prezadovoljna , a za ostale lekare dr.Zorana Stankovica i dr.Ljubica ne znam, znam samo iz price...Znaci sve zavisi kog lekara izaberes!
Ja kada sam pocinjala pricu isla sam na konsultacije na vise mesta pa za koga mi je intuicija rekla to je to-izabrala sam. Mozes i ti tako da uradis, imas u Beogradu i Novom Sadu dobrih klinika.
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od vajsi 9/1/2009, 10:34

Hvala ti! Citam tvoj dnevnik i pijuckam kafu.
Ne verujem da se kod nas moze desiti prirodnim putem a imam 34 godine. Uf, uzas! Svakog meseca dobijem slom kada vidim da opet nije uspelo.
Mogu tako pokusavati do 45 i sta onda?
U svakom slucaju, otici cu da vidim sta oni misle. Cula sam Gocino misljenje, mozda oni pronadju u cemu je problem (osim spermograma mog muza koji je promenjiv).
Reci mi da li se za proces VTO uzima bolovanje i kada. Kada pocne stimulacija i do transfera ili kako?
Izvini sto te davim, bolje da postavim pitanje na radovima...Mazi bebu i cuvaj se!
vajsi
vajsi

Broj poruka : 917
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od mala pina 9/1/2009, 10:42

potpuno se slazem sa Galinim savetom oko izbora dr,samo bih jos dodala da se treba i raspitati ko radi laboratoriju,ja sam malo rezervisana prema onoj opciji jedan covek za sve,nije lose imati tim
srca1
mala pina
mala pina

Broj poruka : 38
Datum upisa : 24.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od Gala 9/1/2009, 11:05

Drage moje, juce me je ceo dan boleo stomak, ne jako ali ono tupo kao pred ovulaciju.
Ja sam trpela, kulirala, bas sam se uplasila. Prvo sam mislila da iskuliram, ali , onda sam rekla necu jer ne daj Boze da je nesto puj, puj, puj,uvek treba sve proveriti.
Onda sam zvala Jevremovu i dali su mi dr. Milicu Janicijevic i ona je pokusavala da me smiri, rekla mi je da smo skoro radile UZ i da je sve u redu. Objasnjavala mi je od cega sve moze da bude: creva, urin, sirenje materice i da ja radim sve sto je u mojoj moci tj. uzimam terapiju (utrogestan i depo progesteron) i mirujem, a sve ostalo je u Bozjoj moci, i moram naci nacin da se opustim jer ipak ima jos 6-7 meseci do porodjaja.A i nije dobro za bebu da budem stalno u grcu. I ja sam joj rekla da mene UZ smiri na nekoliko dana i tada budem stvarno mirna. A ovako, da kuliram i ne idem na UZ , onda bi bilo jos gore stalno bi razmisljala i bila non stop u nekom grcu, a to tek nije dobro za bebu. I zato sam je zamolila ako moze za svaki slucaj da me pogleda, da eliminisemo ne daj Boze, i budemo sigurni da je sve u redu i da me boli zbog sirenja materice.
Rekla mi je da je sve popunjeno, imaju guzvu ali ako hocu moze sutra(tj.danas) ujutru doci ranije zbog mene, ako ce me to smiriti. Meni je stvarno laknulo. Dogovorili smo se da UZ bude u 8:30.
Inace, ovih dana je velika guzva u Jevremovoj, ocekuju ih aspiracije, dolazi Vlaisavljevic i stvarno sam joj zahvalna sto je nasla vremena da dodje ranije.
Pogledala me je na UZ, beba je napredna, po menstruaciji ja sam 13+3 a po UZ ja sam puna 14 nedelja. Beba je zivahna, stalno skakuce, okrenula nam je ledja kao da nece da se slika(bas me i ne cudi- sto kaze MM)
Nije nasla kontrakcije, ali kako kaze to ne znaci da ih nema uopste, nego mozda ih trenutno nema a pojave se ponekad. Ponovila je da je na UZ sve OK, da bolovi mogu biti od creva, urinarne infekcije ili sirenje materice-nema sta drugo. Treba da dam urin na pregled, a progesteron da uzimam na 4 dana, umesto na 6 pa da joj se javim za dve nedelje , telefonom, da vidi da li se smirilo! To bi trebalo malo da mi omeksa matericu.
Pitala sam je za ginipral.Nije za to da mi sada ukljuci ginipral, jer smatra da je rano za to. Kaze mala je trudnoca za ozbiljnije kontrakcije i da smatra da je za ranu trudnocu bolja ova terapija utrogestanom i progesteronom .
Uglavnom, pricale smo dugo dr. Milica, ja i mm, o tome da ja moram da se smirim i opustim. I sama dr. Milica je rekla da me razume jer mi zene koje smo radile vantelesnu smo namucene i vise osluskujemo telo, obracamo paznju na drazi, i plasimo se za razliku od zena koje su prirodnim putem ostale trudne. Verujem da i zene koje prirodno ostanu trudne brinu da li ce sve biti OK sa bebom, trudnocom, ali verujem da je njima mnogo lakse i da su opustenije jer znaju da u slucaju da se nesto desi, one mogu opet da ostanu trudne. A mi koje smo se namucile da dodjemo do bebe -teze. Prvo tu su zdravstveni i psiholoski problemi a zatim tu su godine, a tu je i finansijski problem, sto nije zanemarljivo. Da VTO nije toliko skup, ja garantujem da bi mnoge zene bile mnogo opustenije jer bi znali da mogu Jovo nanovo.
I tako, pricali smo malo na tu temu...
E, da, Milica mi je pomenula i Toma Kruza da je on kupio zeni UZ  b  b  b
A stvarno, morat cu da se opustim kako znam i umem jer je ovo postalo em nepodnosljivo, em nemam vise para za ultrazvukove. Konsultacije sa UZ kostaju 38000 din tj skoro 50 eura, a mi zivimo samo od plate mm. MM je poludeo jer opet idemo na UZ, pita: a odakle vise da nadjem novac to da platim? Kaze ne bi se bunio da zna da ima potrebe za UZ ali, zbog moje panike da trcimo svaki cas, njemu je to ludo!
Dr. Milica mi je rekla da nema potrebe da dolazim do marta, na sta sam se ja malo uspanicila affraid Onda mi je objasnila da ce me u drzavnoj dobro pregledati na UZ pred amniocentezu, onda ce me opet gledati na UZ kada budem radila amniocentezu. To znaci vec imam UZ u Februaru i krajem januara, i nema potrebe do marta, jedino u slucaju ne daj Boze, puj, puj, puj. Smatra da je sasvim dovoljan jedan UZ mesecno. Pricala mi je da se zene u Holandiji poradjaju kod kuce, i da zene na Zapadu ne idu toliko na ultrazvukove kao kod nas,niti se toliko daje progesteron, a mi u Srbiji od svega pravimo nauku
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od Gala 9/1/2009, 11:09

mala pina ::potpuno se slazem sa Galinim savetom oko izbora dr,samo bih jos dodala da se treba i raspitati ko radi laboratoriju,ja sam malo rezervisana prema onoj opciji jedan covek za sve,nije lose imati tim
srca1
Draga, na koju laboratoriju mislis? Da li na mikrobiolosku, endokrinu laboratoriju gde se uzimaju brisevi ili rade hormoni? Jevremova nema tu laboratoriju. Ima samo onu laboratoriju gde se spajaju jajne celije i spermici, gde se stvara zigot tj plod a tu radi biolog Borut Kovacic iz Maribora.
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od Gala 9/1/2009, 11:12

Vajsi, ja sam uzela slobodne dane(od odmora koji nisam iskoristila) posle aspiracije. Mislim da ranije nema potrebe jedino ako ti hoces.
Vajsi, zakazi i u Jevremovoj, a zakazi i u Betaniji ili Genesisu(cula sam za Pjevicku i Kopitovicku sve najbolje i da idu na blaste) pa vidi ko ti vide odgovara.
Nego, jel si ti u Srbiji ili?

Draga, evo ovde sam napisala sve o Jevremovoj pa pogledaj...

https://kutak.forumotion.com/klinike-doktori-f41/jevremova-t459.htm

A imas i o GEnesisu...

https://kutak.forumotion.com/klinike-doktori-f41/genesis-novi-sad-t492.htm

Imas pp. tamo sam ti ostavila moju mail adresu


Poslednji izmenio Gala dana 9/1/2009, 11:26, izmenjeno ukupno 1 puta
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od HappyGirl 9/1/2009, 11:16

Gala ::
Pogledala me je na UZ, beba je napredna, po menstruaciji ja sam 13+3 a po UZ ja sam puna 14 nedelja. Beba je zivahna, stalno skakuce, okrenula nam je ledja kao da nece da se slika(bas me i ne cudi- sto kaze MM)

Pa Gala duša bre hoće malo intime, pa zar moraju svi stalno golog da ga gledaju Very Happy Ne mož čovek ni u svojoj kućici da ima mir Laughing Joj ljubi ga teta happy, samo nek nam je on napredan... zagrljaj Mama čula si Milicu i sad polako...

Definitivno nema šanse da ti iko ikad ugrozi titulu mis UZ osmeh srce
I da sve pohvali dr Milici g a i tvom mužiću g
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od duga76 9/1/2009, 11:18

Gala,draga,sada citam sta ti se sve izdesavalo...
Joj,sve te razumem,ali moras da nadjes nacin da se malo opustis...
A da pored Jevremove nadjes jos nekog ginekologa u NF ili negde,gde mozes besplatno da ides na UZ.VERUJ MI trudnoca je dugacka,a bliznacka je posebno rizicna,treba izdrzati 9 meseci.Ja od 5 meseca imam probleme sa nekom vrstom bolova...ali eto jos malo cu izdrzati,porodjaj je sve blize i blize...
HAJDE BUDI NAM DOBRO I OPUSTI SE!!!!!!!!!!!!!!
Cmokic za bebicu i mamu!!!!! zagrljaj poljubci
duga76
duga76

Broj poruka : 253
Godina : 48
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od mijica 9/1/2009, 11:29

Hristos se rodi!
Sve najbolje u Novoj 2009. godini i da u julu docekamo nasu radost i srecu konfete
Ovde na tvom dnevniku je bas veselo v i sad sam pokusala da sve procitam da budem u toku as
Pozdrav za malu pinu, zalosnu sovu, sami, vajsi, Agatu27, Tanju i sve ostale ff
Ja sam se cula sa tedi68, bila je prehladjena ali najvaznije je da je sa njenom guzom sve u redu srca srca srca
Gala drago mi je da je sve ok sa bebicom, da lepo raste i napreduje smajli angel
Ja znam kako se osecas jer je i kod mene tako bilo. Posle ekspertnog sam se dosta opustila sto i tebi savetujem. Sve smo ucinile i posto je prosao najkriticniji period treba sada da se opustimo. Citala sam da bebe osecaju nasu napetost, strah, nervozu i to se moze odraziti na njih, zato, sve je ok sa bebicom i sada UZIVAJ u svojoj trudnoci.
I mene ponekad tisti stomak i to sve prepisujem kontrakcijama koje je moja doktorica videla na UZ. I ja sam je pitala da li treba da nesto pijem, medjutim ona je rekla da su to male kontrakcije i da nista ne brinem.
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od Gala 9/1/2009, 11:33

Dugo, draga , plasim se da bih se jako zbunila kada bi mi trudnocu vodila dva lekara. A sada je situacija takva da ja jedino mojoj dr. Milici verujem jer se dokazala. Uvek je nezna, ima lepu rec za mene , i ume da me slusa i utesi a to meni mnogo znaci. Ona meni dodje kao psihijatar i ginekolog tj 2 u 1! Embarassed Da li bi u drzavnim gde je besplatno imala takav tretman? Ako bi, onda ok, isla bi na besplatno.

p.s danas idem kod kume, da ne brinete sto me nema!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od roda 9/1/2009, 11:43

affraid e sad si stvarno preterala,mm je govorio da sam ja panicar ali kad sam mu pokazala tvoj dnevnik sad kaze da sam ja za tebe malo dete.Opusti se malo i uzivaj u Bozjem daru ionako je sve u njegovim rukama.I mene bole krsta,od gasova me ponekad boli stomak,ali ja sam stalno u pokretu tako da imam malo vremena za crne misli.Pozdravljam te i zelim ti da se sto pre opustis i uzivas sa tm i vasom malom bebicom.
roda
roda

Broj poruka : 81
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od vakic 9/1/2009, 12:19

Gala GALA znala sam da ces nesto smutiti  b
Pozdrav za VUKASINA i njegovu mamu usne
Nadam se da ces uzivati klizanje c
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od sasha 9/1/2009, 13:07

Galka stvarno se moras opustiti.I ja sam onako strasliva po prirodi ali mislim da to nije potrebno.Ja sam sebi ovde nabavila jedan mali aparatic koji se stavlja na stomaku i onda se cuje otkucaj bebinog srca.Svako jutro stavim to na jednu pa na drugu stranu i onda sam smirenija i opustenija.U pocetku sam to radila i ponekolko puta na dan a sa samo jednom u jutro.Sve je tako skupo da moramo stedeti za bebice koje nam dolaze c i samo opusteno.
sasha
sasha

Broj poruka : 74
Godina : 46
Location : Berlin
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od mala pina 9/1/2009, 13:47

Gala,drago mi je da je sve u redu,najlakse je davati savete tipa "opusti se",ali kako da se opustimo,kako se to radi.Ako je tvoj nacin opustanja taj sto ces cesce da ides na UZ,meni je to ok,bebi nece da skodi a ako je mama smirena,samo ce da joj koristi.Samo je pitanje sta cemo sa tatom i parama.
Kad sam spominjala laboratoriju,mislila sam na onu u kojoj nastaju nasi embrioni,neke klinike imaju svoje biologe,neke,kao nas Vlaisavljevic vode svog biologa,a neke uopste nemaju vec sve rade sami,tj. jedan je dr za sve
za bebu i tebe ljubav
Mijice,hvala na pozdravu,svraticu ovih dana u tvoj dnevnik da se bolje upoznamo
mala pina
mala pina

Broj poruka : 38
Datum upisa : 24.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od HappyGirl 9/1/2009, 14:05

Sasha što je super taj aparatić, aj nam otkri koja je to firma i koliko košta? usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od era 9/1/2009, 16:33

Gala, cestitam prelazak u drugo tromesecje i zelim ti da u drugom imas bar tri puta manje uz nego u prvom.
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od Agata27 9/1/2009, 17:30

Ehe,pa ti si presla u drugi trimestar! Manje brini! Sada se materica siri znatno vise nego u prvom i mora da boli.
Ja sam uvek najvecu tremu imala i bila pod velikim stresom pred uz,i nisam volela da idem.Da mi slucajno ne bi rekli da nesto ne valja. A isla sam u DZ kod drugarice koja je ginekolog i koja je svaki cas zvala da dodjem!!!!!! Shocked Pa sam isla u bolnicu gde je trebalo da radim cr,pa sam redovno isla kod Ivanovica. I na kraju svi su uz bili SAVRSENI!Desavalo se da idem 3 puta mesecno na uz! I znas kako se zavrsilo.
Na kraju su mi svi rekli,trudnoca ide iz glave,a ne iz stomaka.Potrebno je da pobedis strah i da das ono sto tvom detetu sada treba-to je osecanje srece,opustenosti i ljubavi. Da zna zasto je tu! Ne moj ga hraniti strahom. Ja ponekad pomislim da je moj strah ubedio moje devojčice da pre pobegnu!
Molim te budi pozitivna!
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od zalosna_sova 10/1/2009, 00:36

Jao draga skroz te razumem ( sada ) evo i mi danas culi prve otkucaje srca joooj srecni smo bili ko mala deca Very Happy a dr kaze sve super kontrola za 5 nedelja. Ej za 5 nedelja! affraid Ko ce da izdrzi 5 nedelja, vec razmisljam da sledece nedelje idem negde na uz lol! Ma bre skroz te kapiram ako te to smiruje i normalno je da brines, bices mama lol! idi sto da ne odes.
ljubav
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od Gala 10/1/2009, 09:49

Sovo, cestitam od srca!
Sovo, ajde molim te otvori trudnicki dnevnik da mozemo da te pratimo i radujemo se zajedno sa tobom! srca1 cvet
Mala Pina, Rodo i vi isto! sreca

Agata, hvala na savetu! usne
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od zalosna_sova 10/1/2009, 11:13

Ej pa jesam lol! al je spusten dole pa se ne vidi No ne znam zasto zbunjen
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od Gala 10/1/2009, 11:19

Odoh da vidim.
A dole je, verovatno jer admin nije jos videla dnevnik, cim ga vidi izdvojice ga! Ne brini!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

GALA - trudnicki dnevnik - Page 16 Empty Re: GALA - trudnicki dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu