KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

+38
maki82
minnie
svestrana
roda
caci
sasha
era
Niki-Kiki
Sami
vajsi
medab
želja
maja76
Agata27
zalosna_sova
Kata
tanjaz
zoxa
TetaSneki
Gala
Hitron-Luka
Jeckie
duga76
Nekica
jul
nadalina
adriatika
lasa
maus
megica-pegica67
Jelence
HappyGirl
Mirkana
alo-alo
mijica
vakic
NINA1
michael
42 posters

Strana 4 od 14 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Sledeći

Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od TetaSneki 10/12/2008, 09:46

Pozdrav za veseli peterac smajli angel i čekamo sličice radost radost radost
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od Jeckie 10/12/2008, 10:12

osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od maus 11/12/2008, 09:58

Jedva cekam da se javite sa uz!!!
cveće
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od Mirkana 11/12/2008, 10:02

Bas smo nestpriljivi da vidimo trio.
igracice igracice igracice igraciceigracice beba beba beba ljubav
Mirkana
Mirkana

Broj poruka : 190
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 14.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od adriatika 11/12/2008, 14:31

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
jumping jumping jumping
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od HappyGirl 11/12/2008, 16:03

Ajde,ajde Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od michael 11/12/2008, 19:52

Evo sličica, a uskoro opširnije

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Trica3pm5.th
michael
michael

Broj poruka : 126
Datum upisa : 05.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od Jeckie 11/12/2008, 20:09

beba beba beba Prelepo...divno ljubav
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od alo-alo 11/12/2008, 20:45

srce srce srce dusice malene srce srcesrce
alo-alo
alo-alo

Broj poruka : 686
Datum upisa : 04.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od NINA1 11/12/2008, 21:08

bas ste slatki sve troje zajedno kod mamice.samo lepo uzivaljte i mazite stomacic zajedno i ti cuvaj zenu i trizance da im bude lepo .pa za 7.5 meseci da se lepo upoznamo sa vama
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od Gala 11/12/2008, 21:31

Divno! smajli angel
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od vakic 11/12/2008, 21:34

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 561874hhz1c12ps5kakva prekrasna slika joj skroz sam se razneznila MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 561874hhz1c12ps5
MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 1252482a4qhv84f1tMICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 1252482a4qhv84f1t
MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 1252482a4qhv84f1tMICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 1252482a4qhv84f1t
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od lasa 11/12/2008, 22:05

Ma preslatki su pravi angel angel angel
lasa
lasa

Broj poruka : 698
Datum upisa : 29.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od michael 11/12/2008, 22:42

Ali poslednjih 48 sati bilo je veoma burno
9.12 Utorak divan dan, odlično je ručala, popila litar čaja od brusnice, sve što sam joj davao da jede i pije uradila je bez ikakvih problema. Spremali smo se u četvrtak za put u Bgd, pa je bio plan da prvo operemo kosu, a sutra (sreda tuširanje)... I kao obično veseo jer ceo dan bilo sve OK, pokazivao sam joj forum, premestili se polako u drugu sobu, doživljavam pravi šok kada sam pročitao prvu informaciju da sa Megalinčetom nije nešto u redu.
Vraćam je u sobu sa TV-om obično gledamo zajedno Survivor, pa Očajne domaćice itd. Negde pred 20.00 serviram joj večeru i kada se pomerala da se namesti u sedeći položaj samo zakuka kako je bole leđa, nešto je probada ispod plećke, ne može da udahne vazduh, o večeri dalje nije bilo ni govora. Previja se kukumače, ne može da diše... Ja nisam najbolje odreagovao, mislio sam da će proći, međutim to je trajalo više od sat vremena, non stop bol, malo se prošeta po sobi ali ne pomaže, ne može da udahne vazduh nikako. Ja malo nesmotreno naterah je da proba da udahne do kraja, jer iz nekog svog iskustva meni je to pomoglo, međutim ona udahnu i u tom trenutku se zaplaka od bola. U tom trenutku mi je bilo toliko teško da sam odmah pozvao Dom zdravlja. Imam zasluge (dosta sam im pomogao u nekom prethodnom periodu, pa imam dosta zasluženih privilegija), tako da su odmah stigli. E sada je počelo uspostavljanje dijagnoze, krenulo se od bubrega, imala je malo peska u rezultau i bakterija u mokraći, ja je ceo dan forsirao da pije Prolom vodu i čaj od brusnice, odmah pomislih šta sam to uradio, ali daljom analizom ipak nije bubreg, idemo sada na pluća. Jedno plućno krilo ima šum, pokazujem analize i rezultate sa klinike. Doktorka se plaši da je zapaljanje pluća, od ležanja od vode koja je bila oko pluća zbog hiper stimulacije. Sutra da se pakujemo i da je vodim u bolnicu. Pomislih o Bože šte se sve desi u roku od dva sata. Opet je pipaju po leđima pa možda je samo bol od mišića uz kičmu, natrljasmo to malo biljnom rosom i bol poče da prestaje (malo i od straha jer se i moje ženče uplašilo, a ja još više), Doktorka joj opet posluša pluća, sve miriše na zapaljenje pluća. Osta da se sutra ujutru čujemo sa klinikom tu je i redovna kontrola... Sutra ujutru posle neprospavane noći nisam ni razmišljao da idem na posao, samo sam se javio sms porukom da neću doću (maximalno me tolerišu). Šta da radimo sada? Zvasmo kliniku, pa rekoše nam da primimo longacef koji nam je već doktorka preporučila i da dođemo za koji dan (ništa određeno), sada nam još gore misli smo ajmo na kliniku pa će nas tamo pregledati, počesmo da se kajemo što smo ih zvali, sutra bi otišli. Ja sam insistirao da zovemo Ivanoviće i da kažemo da sutra mi dolazimo. Kada negde oko 13.30 javi se dr Goca sama i reče sledeće, da sutra spakujemo stavari za bolnicu i da dođemo na redovnu kontrolu. Ako je upala pluća de se ne brinemo ona će nas smestiti u bolnicu , sve što treba je samo da dođemo, ali da primimo obavezno longacef. Uveče smo primili longacef, doktorka je ponovo izvršila pregled sa konstatacijom da su pluća danas mnogo čistija, ispostavilo se da ona nije mogla normalno da udahne od bola pri disanju. Ostaje četvrtak tj. Danas Beograd.
Sličicu ste već videli, trudnoća je odlična,kako reče dr Goca savršene trojke, vode nema sve je normalno. Osmeh nam se vratio na lica. Prebaciće nas na Narodni front kod dr Ane Mitrović. Dalje na pregledu je utvrđeno da nema reči ni o kakvoj upali pluća, primila je longacef i kod Ivanovića. Srećni pohitasmo kući da se malo odmorimo. U povratku uzesmo rezltate od urinokulture, nema bakterija... Nit upale pluća, nit bakterija, a longacef moramo da primimo još tri puta, jer znate kada se započne terapija sa antibioticima mora da se ide do kraja.
Sve u svemu, taman sam se bio malo opustio, pa sve ovo cimanje i na kraju sve što je najvažnije hvala Bogu, sve u redu.
Što se tiče Ivanovića pljuju ih po mnogim forumima, prema nama su korektni, nemamo nikakvih zamerki, zadovoljni smo, dr Goca nam je priznala da ima malo hladniji stav, jednostavno žena je takva, a za mene je to sasvim normalno. Mi smo obišli dosta doktora, svi su oni prepisivali neke terapije, godine su prolazile jedna za drugom. Poslednji nas je uputio na VTO i rekao nam da ne gubimo vreme, preporučio Jevremovu i Ivanoviće da sami izaberemo i da im se javimo. Mi smo izabrali Ivanoviće jer prati prirodan ciklus, eto to je ono što je presudilo.
Eto toliko o prethodnih 48 sati... valjda nisam smorio.
michael
michael

Broj poruka : 126
Datum upisa : 05.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od HappyGirl 11/12/2008, 23:21

Mile duše, kako su samo EPI srca Michael, hvala ti za sliku Very Happy Pozdravi puno mamu i čuvaj je. Stvarno ste se isprepadali ali hvala dragom Bogu sve se dobro završilo, a to je navažnije. yes Što se tiče Ivanovića, bitno je da ste vi zadovoljni a ko nije zadovoljan tretmanom kod doktora(bilo kog) može sve to da kaže i bez pljuvanja.
Nisi uopšte smorio, slobodno uvek piši zato i služi dnevnik. Sem toga one koje ne interesuje oni i ne čitaju.
Puno ljubim petorku srca usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od Gala 12/12/2008, 01:12

Mogu misliti koliko ste se uplasili, najvaznije je da je sve OK.

Sto se tice hiperstimulacije, koliki je tvoja supruga imala E2 i koliko j. celija?
Ja sam imala 18 jajnih ceija i prosla sam bez posledica, mislim da je to zahvaljujuci soku GATORATE, koji konzumiraju americki ragbsti da bi nadoknadili izgubljenu tecnost. \Gatorade inace ima u sebi elektrolite i ja sam ga kupovala u Rodicu!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od vakic 12/12/2008, 08:52

Joj sto ste vi to sve pregrmeli ovih 48 sati
Ali zato sad je sve u redu i molim vas samo hrbro
Evo malo NG smajlice koji ih obozavam da razveseimo mamu i bebice
jelka1 novogodisnja pesma novogodisnja pesma novogodisnja pesma ng pokloni deda mraz pokloni1 pokloni3 jelen jelka2 deda mraz1 deda mraz2 novogodisnji prozor jelka cveće
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od Mirkana 12/12/2008, 09:20

Zao mi je sto ste morali da prodjete kroz takve trenutke. Hvala Bogu da je sve u redu. Nadam se da sada mozete da se opustite i da jos vise uzivate u trudnoci.
Slicica je fenomenalna. Sva sam se raznezila.
srce srce srce ljubav ljubav ljubav
Mirkana
Mirkana

Broj poruka : 190
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 14.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od maus 12/12/2008, 09:29

Michael stvarno je tih proteklih 48 sati za vas bio pakao. Ali bitno je da je sve u redu:nema upale pluca, nema bakterija a BEBICE SU :aa1: P :aa1: R :aa1: E :aa1: S :aa1: L :aa1: A :aa1: T :aa1: K :aa1: E I sve tece kako treba
Ti si jako pazljiv i samo nastavi tako. Ljubi zenicu i stomacic i pozdrav za vas petoro cveće
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od alo-alo 12/12/2008, 10:17

Michael, poznato mi je takvo porbadanje u plucima sa konstantnim i jakim bolom pri pokusaju udaha i izdaha meni se desava pa recimo bar tri do cetri puta godisnje.Bolovi su toliko jaki da suze same idu..
Zaista ni sama ne znam zbog cega.
Najcrnje je sto ni lekari nisu znali da mi kazu razlog jer sam uvek po analizama bila potpuno zdrava.
Nadam se da ce se sve srediti i da se to vise nece desavati!
alo-alo
alo-alo

Broj poruka : 686
Datum upisa : 04.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od adriatika 12/12/2008, 10:32

Joj narode sta ste sve pregurali. affraid

No sada je vazno da ste ok i da su bebironi dobro. molitva
Boze sta sve covek pregura, tek da nam nije dosadno.
Pozdrav za peterac
igra igra igra igra igra
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od TetaSneki 12/12/2008, 10:47

Trojac je prelep :aa1: :aa1: :aa1:
d d d
nemam reči
Baš mi je žao što ste sve to pregurali i što ste se zabrinuli, ali bitno je da je sve ok. Jeli vam Goca rekla da mora da leži?
Pozdravi ženicu c
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od zoxa 12/12/2008, 14:04

Prelijepa slicica, odusevljena sam osmeh srce
Pozdrav za vas ljubav
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od Jelence 12/12/2008, 14:06

Kakav raspored kod mame,nemam reci.
Jest da je guzva u sesnaestercu ali kad cheljad nisu besna ni kuca nije tesna Wink
Ljubac za trizance
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od HappyGirl 12/12/2008, 17:09

Jelence ::Kakav raspored kod mame,nemam reci.
Jest da je guzva u sesnaestercu ali kad cheljad nisu besna ni kuca nije tesna Wink
Ljubac za trizance
Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 4 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 14 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu