KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

+38
maki82
minnie
svestrana
roda
caci
sasha
era
Niki-Kiki
Sami
vajsi
medab
želja
maja76
Agata27
zalosna_sova
Kata
tanjaz
zoxa
TetaSneki
Gala
Hitron-Luka
Jeckie
duga76
Nekica
jul
nadalina
adriatika
lasa
maus
megica-pegica67
Jelence
HappyGirl
Mirkana
alo-alo
mijica
vakic
NINA1
michael
42 posters

Strana 12 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od maus 26/3/2009, 06:58

DVA DECACICA sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
700 GRAMA igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
HOCEMO SLIKU KUCICE!!!!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od adriatika 27/3/2009, 10:44

SUPER, DVA FRAJERA.
konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od zalosna_sova 27/3/2009, 10:48

Bravo za dva deckica!!! Neka su zivi i zdravi!!! ljubav ljubav
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od megica-pegica67 2/4/2009, 08:15

Deckici slatki srca , sve vas pozdravljami saljem poljubac poljubac
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od Agata27 18/4/2009, 15:16

Super za decake!
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od Sami 3/5/2009, 12:13

I ja bi da vidim kucicu i stanare yes ljubav ljubav
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od maus 3/5/2009, 17:12

Ej ljudi gde ste????? usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od michael 6/5/2009, 21:49

Pre svega izvinjenje svim članovima foruma što smo "nestali". Nekako vreme leti, ja očekujem ADSl a aktivno učešće na forumu sa dial - up vezom je teško. Na poslu imam posla pa ne mogu da visim na forumu.
Plan je bio da se javimo 22.04. posle redovne kontrole. Elem krenemo ti mi sa našim novim autom za Beograd (kupili smo auto u međuvremenu) na redovnu kontrolu. Lagana vožnja da ne trese po neravninama na putu. Ostavim suprugu ispred GAK NF, a ja odem da se parkiram u garažu na Zeleni venac. Nisam još ni stigao da dođem do Gaka, kada me supruga zove telefonom da ponesem stvari (od janura svaku kontolu nosimo stvari u gepeku za svaki slučaj) da mora ostati da leži otvorila se već dva prsta. Smestimo se ja izađem da pokupujem stvari koje još trebaju, nje nema u sobi ja je čekam u hodniku već duže od sat vremena, nju kroz hodnik voze na bolničkom krevetu, ja se zamrzao, šokirao se, gledam ima li stomaka (kasnije sam shvatio da je to bilo mnogo glupo, al to mi je bila prva reakcija) i kratko je upitah jer dobro, što mi ona odgovori klimajući glavom. Bacili je odmah na tokolizu i da strogo miruje. Toliko sam bio u šoku da sam u povratku prošao kroz crveno svetlo, srećom bez ikakvih posledica.
Epilog za sada je sve ok, trebalo je da joj rade repoziciju, ali je stanje normalno pa nema potrebe. Leži, miruje gorušica je ubija od ležanja, toliko je kiselina ubija da se često na CTG-u ispovraća. Išla je svaki dan na ctg sada ide svaki drugi. Danas je već dve nedelje u bolnici. Ja sam je posećivao više puta tokom praznika. Dobro je. Naša dva dečaka Nikolaj i Vukan su teški 1480 i 1390 grama po merenjima pre dva dana. Potrebno je da izdrži još dve nedelje da se ne porodi i posle već može.
Možda sam ja malo više popustio u kontroli zbog svojih dijabetičarskih problema, pa je nisam terao da leži strogo kao što sam radio prva 4 meseca, malo smo se vozikali sa autom, išli smo na izlete u prirodu, malo su bebe krupne i nemirine (sestre kažu da odavno nisu videle nemirnije bebe), ona je se dobro osećala itd. Šok je bio kada ja u sobi i doktor objašnjava noj aki ima krvarenje ili ako joj pukne vodenjak zove odmah sestru, ja pomislih, pa zar je moguće da je mogla da se porodi u kolima.
Trenutno je veliko raspremanje kuće, radim sve sam, pola nedelje sam u poslovima, drugi deo kod nje u poseti, tako da nemam vremena. Najgore mi je što se nismo još ništa dogovorili oko kupovine i što ću morati sve sam, a mislio sam da zajedno pogledamo neke stvarčice itd.
Ako imate neke predloge gde kupovati, povoljno i kvalitetno, pročitah negde da je Leto robna kuća za bebe skupa.

Pozdrav za sve i obećavam da ću biti aktivniji na forumu.
michael
michael

Broj poruka : 126
Datum upisa : 05.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od roda 7/5/2009, 12:10

navijamo za vas da sto duze ostanete 3u1 sve dok se bebe lepo ne razviju
roda
roda

Broj poruka : 81
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od svestrana 7/5/2009, 13:25

bas mi je zao sto je sve tako ispalo, ali verujem da ce sve biti o.k.Izdrzace ona te 2 nedelje, a mozda i duze, a ako se tada porodi racunaj da ce ostati u bolnici zbog bebica jer one moraju biti malo u inkubatoru ukoliko budu imale ispod 2 kg, tako da ces ti imati vremena da kupis ono najneophodnije. Nemoj da se preispitujes i sebi prebacujes da joj se to desilo zbog toga sto ti nisi bio dovoljno istrajan da je teras da lezi.Desilo se zato sto se desilo i tu nema mnogo filozofije, bitno je da su bebice i ona dobro, u bolnici su, pod nadzorom i sve ce se to lepo zavrsiti. Ti samo budi hrabar i nemoj joj pokazati da si u bilo kakvoj panici, njoj je ionako vec dovoljno tesko

svestrana

Broj poruka : 70
Datum upisa : 13.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od adriatika 8/5/2009, 10:37

Ma bice to sve ok.Vazno je da je pod kontrolom.
Pozdravi ih puno.Mislimo na njih. love
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od Sami 8/5/2009, 22:39

ljubav ljubav
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od HappyGirl 9/5/2009, 00:32

Sve je to malte ne uobučajena pojava, tako da nemoj da se mnogo sekirate. Ona je dobro i bebice su ok, pod nadzorom je dr i biće sve dobro. Vodi i ti računa o sebi, čuvaj sebjer trebaće ti svo zdrvlje ovoga sveta kad vam anđeli dođu.Pozdravi dragu i čekamo nove izveštaje. zagrljaj
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od Hitron-Luka 9/5/2009, 10:50

Pozdravi dragu i nemoj puno da se sekiras,bice to sve ok Wink
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od michael 14/5/2009, 19:17

Svaki vikend je obilazim, da nema jos neka kutnjakinja da je na GAKu NF da je obedjem i da se upozna sa mojom dragom. Stanje je za sada dobro, nema kontrakcije, otvorena je dva prsta kao i pre tri nedelje. Bebe rastu, prosto neverovatno ali za 7 dana su dobile od 400 do 450 g sada imaju jedna 1900, a druga 1700 sa merenja u ponedeljak. Ja sam polako obilazio radnje i birao opremu...
Inace moji rezultati kao dijabeticara su odlični, od 4 do 6 u granicama, ali sa 4 doze insulina dnevno, za sada nisam još koristio nikakve prirodne lekove, ustvari pijem svako jutro 45 min pre doručka 640 mililitara vode, znači piti vodu čim ustaneš.
michael
michael

Broj poruka : 126
Datum upisa : 05.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od maus 14/5/2009, 20:54

U dobrim je rukama, ne sekiraj se. Bice sve ok. Pozdravi je od mene i ljubim vas ljubav ljubav ljubav ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od minnie 16/5/2009, 19:37

michael,citala sam i vas vto i trudnicki dnevnik.kako sam samo srecna sto cekate bebe i sto je posle svih muka ipak sve u redu.samo bih da naglasim da je vasa supruga srecna sto pored sebe ima nekog poput vas.ja vam se najiskrenije divim.zelim vam sve najbolje. family
minnie
minnie

Broj poruka : 153
Location : kragujevac
Datum upisa : 06.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od HappyGirl 17/5/2009, 21:29

Michael veliki pozdrav za tebe i drago mi je što je tvoja zdravstvena situacija bolja.
Divno za bebce i mamu.Ako nešto treba javi.Možemo i mi da je obiđemo u NF , naravno ako je dozvoljeno i ako je potrebno to tvojoj dragoj.
Pozdrvi je puno i želim joj da izdrži što duže cvet ljubav
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od maus 27/5/2009, 16:43

ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od michael 9/6/2009, 07:57

Pozdrav, svaki vikend sam u Bgd-u,a i tokom nedelje ako stignem, pa me nema često na forumu. Za sada je sve OK, stanje je isto kao i kada smo stigli u bolnicu dalekog 22 aprila. Otvoreni smo dva prsta i mirujemo. Stavili su je je dijetu jer je jednoj doktorki palo na pamet da joj radi test opterećena na glukozu. Jedan rezultat joj je bio povišen (što je zbog lekova koje pije), ali na profilu koji su joj radili više puta je imala vrednosti ispod 4. Ostala je dijabet dijeti, ali jede ostalo sve normalno (donosim joj dosta voća).
Ja se nadam za jedno dve nedelje da ću konačno moći da se radujem. Pravo da vam kažem sve ovo vreme sam strepeo nisam se nešto ni radovao mnogo proteklih skoro 9 meseci.
michael
michael

Broj poruka : 126
Datum upisa : 05.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od Gala 9/6/2009, 13:06

Cao, i mene su u aprilu drzali na dijet hrani a sada sam na neslanoj jer me malo zezao pritisak. 7 dana uzastopno sam primala tokolizu kroz infuziju pa mislim da je od toga.
Sada mi je lakse od kada mi je muz doneo internet i lap top.
Kako je tvoja supruga, kako provodi vreme?
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od michael 9/6/2009, 16:19

Dobro je, ako se izuzme činjenica da je već 50 dana u bolnici i da joj je sve malo belo i dosadno. Leži po ceo dan, čita knjige, promenila je 24 cimerke do sada... Kad gledam ja spolja sve izgleda lepo, ona je vesela, dobro joj je, malo je vrućina, ali sigurno joj nije lako u bolnici, sve se svodi na to da se nedeljno vidmo na tri do četiri sata.
michael
michael

Broj poruka : 126
Datum upisa : 05.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od Gala 9/6/2009, 16:22

A jel mozes ikako da joj nabavis lap-top, bar da se raspitas? Mene je to spasilo...
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od michael 9/6/2009, 17:28

Imamo lap top nudio sam je da joj donesem, ali ona odbija.
michael
michael

Broj poruka : 126
Datum upisa : 05.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od maus 11/6/2009, 12:31

Ej da vas pozdravim i poljubac Jos malo i svi cete biti zajedno kuci. Pozdravi zenicu kada budes isao kod nje.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća - Page 12 Empty Re: MICHAEL GIRL - "trizanačka" trudnoća

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu