KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarena novembarska jutra

+17
megica-pegica67
nadalina
adriatika
mijica
HappyGirl
TetaSneki
alo-alo
maja76
duga76
Nekica
terka
vakic
Jelence
NINA1
Gala
Hitron-Luka
maus
21 posters

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od maus 3/11/2008, 18:44

DJE si Happy???
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od vakic 3/11/2008, 18:51

Ajde sad koce prvi da prica Nekica ili bonboica ja bas celo vreme b b b i niko ne pocinje pricu kako je danas bilo :sssss: x :sssss: x :sssss:
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od maus 3/11/2008, 19:35

vakic ::Ajde sad koce prvi da prica Nekica ili bonboica ja bas celo vreme b b b i niko ne pocinje pricu kako je danas bilo :sssss: x :sssss: x :sssss:
I ja cekam b
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od maus 3/11/2008, 19:43

HA! Vidim dole Happy kako viri, a i i Vakic takodje. radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od vakic 3/11/2008, 19:48

JA cekam
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od HappyGirl 3/11/2008, 21:00

Gde ste bre žene drage? Very Happy Ova jeca se toliko drala da sam morala da se vrnem Laughing EVO ČITAM KUTAK VEĆ VALJDA DVA SATA I TAKO SAM SREĆNA. KUTAK JE POSTAO UPRAVO ONO ŠTO SMO ŽELELE, OAZA MIRA, PODRŠKE, OHRABRENJA, UTEHE, SREĆE, RADOSTI, POŠTOVANJA...HVALA VAM DEVOJKE , HVALA TI GOSPODE! ljubav love

Nemam snage da vam ispisujem doživljaje i postavljam sliđe jer sam umorna skroz ali obećavam eto izveštaja u najskorije vreme.Ni ja nisam još pogledala slike na kompu. Moram malo i da sredim teme pa odo da lalam. Samo kratkoBILO je FANTASTIČNO !
Ljubim vas sve zagrljaj
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od vakic 3/11/2008, 21:34

Devojce ubavo dobro dosla kuci Kao sto znas falila si
Sad odmori obraduj coveka koji ti se uzeleo igracice

Kato moja cvecarko dobro dosla I ti nam spremi utiske zagrljaj
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od Jelence 3/11/2008, 21:48

Evo ovako.
bila nam je teta Nekica,koja izgeda lepse nego ikad i imale smo samo malo vremena za druzenje,a popricale smo koliko nam je Andrea dozvolila Wink
Beba je dobila divan dzemperic i igrala se sa Nekicom,malo joj se smejala,uglavnom je jurila njenu ogricu koja joj se mnogo svidea i jeste lepa.
I evo dokaza o druzenju nadam se da cemo se sledeci put duze druziti.
Hvala Nekic
Sarena novembarska jutra - Page 3 149niuq Sarena novembarska jutra - Page 3 24fwb9e
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od vakic 3/11/2008, 21:57

Sta reci prelepe dame zagrljaj poljubac poljubac
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od maus 4/11/2008, 09:46

Dobro jutro!
Happy jedva cekam detaljniji izvestaj sa putesestvija i da znas da si stvarno nedostajala. A Jelence te toliko dozivala da sam je cak cula i LO.
Da znas, Nekice izgledas kao zmaj naočare Drago mi je zbog vaseg jucerasnjeg druzenja radost radost Jooooooooj, da li si gnjavila Andreu? Ja bi je samo cmakala!!!
A sada PAZNJA:
d d TETA SNEKI,MAJO76,JELENCE,NADALINA I HAPPY d d
d d d SRECNA NAM GODISNJICA UPOZNAVANJA d d d
Dakle, prosle godine,4.11. sastanak je bio Grinetu. Bilo je hladno, kisa je padala. Ja sam jedva cekala das vas vidim-po prvi put.Pustila sam muziku u mom :a131: ,brisaci su vise brljavili nego sto su cistili staklo od kise, ali meni nista nije smetalo,bila sam presrecna.
Samo sto sam stigla i nasla parking nedaleko od mesta satanka i latila se mob da posaljem HAPPY poruku, kad ona mene zove. Kaze tu je ispred Grineta. Ja onako sludjena i blesava prodjem pored nje, a ona zamnom. Stanem i osvrcem se i pitam se gde li je.A ona tu, pored mene i rece MISICE. Poljupci, zagrljaji...kad prilazi nam jedna crnka sa krupnim ocima i malo stidljivo. Jos uvek u maloj euforiji ne pogodismo da je to nasa MAJA76. I samo da se pozdravimo sa njom kad neko skoci na nas. Ko bi drugi nego JELENCE. Zeno, trudna si, nemoj skakati. Udjosmo nas 4 u kafic, mesto vec rezervisano, a za to se potrudila nasa Teta Sneki. Od srece mi se pipi i kada sam se vratila jedna lepa plavusa, u beloj rolci i crnoj ogrlici se pridruzila nasem drustvu. Da, to je bila glavom i bradom TETA SNEKI. Malo zatim se pojavljuje sitna plavusica sa krupnim loknama i prelepim osmehom-NADALINA.
Secam se svega, bas svega.Jelence je imala sivu haljinicu i bele cizme i stomacic joj se tek nazirao, Nadalina je imala lepu belu kosulju. Do nje je sedela Maja u dukserici, a pored nje Happy u roze-beloj dukserici. Ja sam sedela izmedju trudnice i Teta Sneki.
ZENE HVALA VAM NA DRUZENJU, HVALA VAM STO POSTOJITE!!!
I NADAM SE DA CEMO USKORO UPOZNATI I OSTALE DEVOJKE SA FORUMA yes I DA CE NASE DRUZENJE TRAJATI GODINAMA ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od Jelence 4/11/2008, 10:01

Jao stvarno hvala ti trudnice sto si nam evocirala uspomnene ljubav zagrljaj i stvarno havala Bogu na tako divnim ljudima kao sto su nase kutanjke.
Ziveliiiiiiiiiiiii
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od TetaSneki 4/11/2008, 10:12

Dobro jutro
Maus oduševila si me! Srećna nam godišnjica upoznavanja d c I ja se sećam svakog detalja sa tog druženja, i da ti pravo kažem ne mogu da verujem da je samo godinu dana prošlo od tada. Čini mi se da se poznajemo mnogo mnogo duže da ne kažem da se poznajemo skroz wavecrowd . Postoji još jedna stvar koju ne mogu da ne primetim Very Happy , verovatno ćete reći da sam zlica, ali ... Da li se sećate na kojoj strani smo sedele, Maus, Jelenče, Heppy, Maja, i ja Aaaa Wink . Još tad nas je srce vuklo na istu stranu yes .
dd d VRATILA NAM SE HAPPY dd d
Nekica i bombonica su ribe zmaj yes
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od mijica 4/11/2008, 12:11

ff
Dobar dan moje kutanjke sunny
Evo i mene sreca
Mnogo ste mi nedostajale d
Ima dosta materijala za citanje tako da se bacam na posao.
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od adriatika 4/11/2008, 15:01

Jao koliko lepih dogadjanja na ovom kutanjku. affraid
Prvo, Happy dobro dosla nazad.Jedva cekam utiske.I slike, naravno. smajli angel

Jelence, kakva je ova lutka na sofi. love Kao upisana.Djubra jedna, kako bih je izcmakala.
angel angel angel angel angel angel angel angel angel angel angel angel angel

Nekice, bas si slatka.Bices lepeeeeepa mama. zagrljaj trudnica
I na kraju SRECNA GODISNJICA. vv vv vv vv vv vv vv
c c c c c c c c c c c c c c

Divno je druziti se sa vama. poljubac
d d d d d
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od HappyGirl 4/11/2008, 18:58

Draga moja maus skoro si me rasplakala srca Što reče sneki kao da se znamo sto godina a ne jednu yes Sneki, mnogo te volim i daleko si ti od zlice, a da nam je srce na istoj strani , e to je definitivno tačno Very Happy
Nekica je kao zmaj! Very Happy
Adriatikice dušo biće slika ovih dana cvet
Cure sve vas
d
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 4/11/2008, 20:43

vakic ::Hitronice ljubi mi lileta i drzim fige za dan d molitva love love
Hvala draga ,evo ljubim ga i grlim ceo dan Wink sve je proslo kako treba ,tube su stavljene i sad se nadamo najboljem....
ljubav
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od vakic 4/11/2008, 21:04

Srce tetino celo vreme sam mislila na vas i molitvamolitvamolitva

Vazno da je Luka sad superiska osmeh srce osmeh srce osmeh srce
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od Jelence 4/11/2008, 21:47

Dusa mala kako je on danas,je pakao,je oseca da ima nesto u usima,pisi nam kad stignes.
Kako je podneo totalnu anesteziju,molim te pisi sve.
I jako ga izgrli i izljubi od taste zagrljaj ljubav
I za tebe usne
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od Nekica 4/11/2008, 22:15

Drage moje drugarice i ja sam presrecna sto Vas imam!
Malo kasnim sa izvestajem o poseti Bombonici, obrazlozicu sto, malo kasnije!

Da pozelim dobrodoslicu nasoj Happici i Mijici!!!!!
Nadam se da ce nas obe informisati kako je bilo i to dokumentovati slicicama sreca
Hitroniska i Lule, jubim Vas i nadam se da je mukama dosao kraj!!!!!

Misicu i mene si bas dirnula pricom o godisnjici. Secam se kad ste se dogovarale i toga da nisam mogla da dodjem a secam se i fotkica koje ste postavile!
Ja sam sinoc definitivno shvatila da je pravo blago imati vas za prijatelje!!
Kao sto vec znate, bila sam u gostima kod porodice Matic i male gospodjice koja je slatka i preslatka i pametna i zna dete sta hoce. Drzala je ja u krilu a ona se nesto buni i buni, ma ne mogu vam opisati kako se ljuti, sva se zategne kao strela! Ja mentol nista ne kapiram, a mama Jeci neprijatno da mi kaze da bi trebalo da ustanem!!!! I posle par minuta, skontam ja i ustanem i dusa mala se kao na dugmence smiri!!!!! Ma ne mozete da verujete koliko je to malo stvorenje bistro i kako tacno zna sta hoce!!! A moram priznati da joj je pala sekira u med jer ima mamicu i taticu za pozeleti!!! Ona okom, oni skokom yes !!!!

Predivno sam se provela i krivo mi je sto nisam imala vise vremena pa da se ispricamo, ali palo je neko obecanje da ce mi se poseta uzvratiti a pozvane ste sve pa da nadoknadimo propusteno!!!!!

I moram da priznam da sam se iznenadila kako nasa Jecika super izgleda. Pojma nisam imala kako je ona visoka!!! Prvi i jedini put kad sam je videla imala je stomace pa mi se ucinilo da je niza, kad ono medjutim, ona Vita Jela!!!!
Zenska je za 10!!! A sto joj Bombonica lepo stoji u narucju, nemam reči

E sad objasnjenje sto kasnim sa izvestajem! Imala sam sinoc jednu "nemogucu misiju" pa nisam stigla. O cemu se radi? Zakljucim vam juce ja, po onim mojim parametrima da je ovulacija tu negde i sva poletna pohitam kuci muzicu u zagrljaj!Medjutim, kao i uvek u nasem slucaju, to bas nece ici lako Mad ! Dodjem ja kucici a moj dragi u komi! Imao neku proslavu na poslu, pa se malo, tj malo vise popilo i on covek zaspao u dnevnoj sobi pod sijalicom od 100w affraid ? Probam ja da ga drmnem, ma ne reaguje. Samo se onako bunovan okrene na drugu stranu??? Vidim ja da tu nema vajde i pozalim se nasoj Jeciki, kad ona krene da me ubedjuje da ne odustajem, da ga probudim.....Ajd' reko da je poslusam, pa nastavim jos jace da ga tresem i nekako se on dozva svesti, pa cak i ustade. I taman sam se ponadala da ce mozda i biti necega, njemu pripade muka i muka i .... ode dodjavola sva moja nada...
I tako tuzna i ljuta odem ja da spavam, dosao je i on ubrzo, ali se toga ne secam, jer sam sad ja bila u komi!!!
Danas smo imali popravni, pa sad ili ce nam se posreciti ili ce biti po onoj narodnoj "Kasno Marko na Kosovo stize", videcemo za petnaestak dana!!!
Eto , nadam se da sam opravdala moj sinocnji izostanak na kutku!

Odo sad da lalam, bas sam nesto umorna Sleep

Za moje dame cveće
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od Jelence 4/11/2008, 23:08

Bice to jedan Marko za mamu i tatu, nekako mi se javlja.
veliki ljubac za dragu Nekicu usne i dzemper je fantastican samo da znas cvet
Hvala jos jednom love
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od HappyGirl 5/11/2008, 05:38

Jutro cure Very Happy
Hitroniška ja sam sve propustila, pa duša već bila da mu stave tube, ja sam izgleda sve pobrkala Shocked Ali nije to bitno, bitno je da će dduši konačno biti bolje igracice Ajd kad stigneš napiši malo detaljnije sve. Ljubi to zlato!
Auuuu Nekice ženo draga al se ti namuči Laughing Slušaj ženo popravni ispiti su zakon, uvek više i bolje naučiš i uradiš Very Happy usne yes yes usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od Jelence 5/11/2008, 10:28

Aaaaaaaaaaaaaaaa zene sta je ovo insomnija,pa moje dete nece da spava,sta da radim,malo spava danju,nocu lose budi se 100 puta ja sam patosirana,stvarno ne znam sta da radim,gubim zivce jer sam nenaspavana skroz.
Ljubim vas
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od nadalina 5/11/2008, 10:31

Kako ste mi nedostajale, drage moje!!!
Evo citam, i samo me cimaju osecanja na razne strane - te za bombonicu koja je pala (ljubim je nestasnu) i za Jecinu brigu, za medenjaka Luku koji sad ima male tubice (ne brini se, Hitron, i moj bratancic je u tom uzrastu stavio tubice, i od tad se nikad nije desila vise upala uva!!!, nadam se da ce tako biti i Luki), za Nekicinu avanturicu s muzicem - navijam i ja za Marka!, pa onda za divno podsecanje na proslogodisnji 4.11. - predivan dan kad sam upoznala neke od vas... Bas vam hvala sto postojite, kako ste to lepo rekle!
Eto, nije me bilo 100 godina, ali sam bar makla tu obavezu sad kad je najzgodnija za sklanjanje - dok sam trudna, dok mi beba ne place i dok sam dovoljno slobodna da se malo vratim ucenju - davno je to bilo... Sad se ponovo vracam - leskarenju, smisljanju kako cu da sredim fioke u kuhinji, spavacim sobama i cime cu da dezinfikujem radne povrsine - postala sam frik!
Hajde, odoh ja da citam ove sarene strane naseg kutka, pa se javljam...

Uh, jako vas grlim!!!!!!!!!!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od TetaSneki 5/11/2008, 10:35

Luka dušo naša osmeh srce ljubav love sad ušići više neće boleti i mučiti našeg Luleta. Mama Hitron, sad moraš nešto da kupiš detetu, tako je bar kod nas običaj. Kad izađe iz bolnice kupi mu nešto da se puno puno obraduje love
Nekice imam i ja iskustva sa takvim komiranjem. Kad se naši muški komiraju, bolje ga ne diraj. NE DIRAJ LAVA DOK SPAVA  b taj sex bi ionako bio promašaj. Bolje što ste imali popravni, veće su šanse da bude pogodak yes . Ja navijam da je to bio pravi momenat :aa1:
Jeco, imaš dve varijante ili da joj pevaš uspavanke dok se ne uspava ili da se bacite u akciju dok se dete dobro ne izmori pa posle zaspi kao beba. A ti izdrži, posle ćeš i ti spavati kao beba Very Happy
Nado usne
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od Jelence 5/11/2008, 10:52

Eh Snekisa nije to bas tako lako Rolling Eyes ali nadam se da ce tebi zapasti bebac koji voli da spava,znas kako rece Dusko Radovic,dajte mi dobro dete da vidite kako cu biti dobar roditelj a Andrea je dobra ovako ali zeno odkad se rodila patosira me sto se ne spavanja tice.
Sva deca u njenom uzrastu vec odavno izbacila jedan nocni obrok,a ona ne da nje izbacila nego uvela jos jedan za rezervu.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sarena novembarska jutra - Page 3 Empty Re: Sarena novembarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu