KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirkanin dnevnik

+18
lasa
Jelence
adriatika
zalosna_sova
maja76
NINA1
mijica
TetaSneki
maus
megica-pegica67
alo-alo
Hitron-Luka
Gala
jul
HappyGirl
Admin
vakic
Mirkana
22 posters

Strana 2 od 16 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sledeći

Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od mijica 29/9/2008, 22:09

ff
Nadam se da se lepo provodis d da si dobro d i da su sve boce primljene na vreme igra

Sretan vam povratak bb i sutra ocekujemo izvestaj sreca
Jedva cekam da nam se javis radost

Hvala Gali i Nini sto misle na nas, divne ste poljubac

Mirkana igra Mirkana b Mirkana vv Mirkana :sssss:
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od vakic 29/9/2008, 22:28

mila nasa talijanko buduca trudnica :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss: x :sssss:
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od megica-pegica67 29/9/2008, 23:30

Napred Mirkana radost igracice igra igra radost igracice igra igra radost igracice igra igra radost igracice igra igra radost igracice igra igra radost igracice igra igra radost igracice igra igra
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od vakic 30/9/2008, 22:36

Jedva cekamo da nam se vrnes sa Pariza pa da nam sve ispricas potanko i okacis koju sliku
A mi navijamo i drzimo fige vv vv vv bb vv d vv vv vv bb vv d vv vv vv bb vv d vv jumping jumping jumping jumping jumping jumping roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od zalosna_sova 30/9/2008, 22:49

Draga Mirkana cestitam na otvaranju dnevnika i srecno vam bilo sto ti kazes treca sreca! Navijamo iz sve snage! osmeh srce radost roda sreca
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od Gala 1/10/2008, 15:18

Ajmo, Mirka roda roda
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od Mirkana 1/10/2008, 20:10

Gala ::
NINA1 ::sretno otvaranje dnevnika i ovde i da otvoris sto pre trudnicki dnevnik lepo se provedi u parizu i kad se vratis da detaljno opises kako je bilo .a nasoj dragoj Mijice sam poslala tvoju pricu na pp ni ne sluteci da se vas dve vec cujete
hahahahhahahahah, a ja sam obrnuto... poslala sam Mirkani pp na Kolevci, i rekla joj zaKutak i Miljicu, ne sluteci da se njih dve vec cuju!

Divne ste zenske. A Mijica i ja se vec dogovorile gde cemo da idemo sve za vreme boravka u Mariboru. Jos samo da se nasi muzevi sloze lol!
A evo me ponovo na Apeninskom poluostrvu. Pariz je lep i sigurno cemo se vratiti opet. Doduse, mm se vec sutra vraca ali samo poslovno. Nadam se da je tako lol! .
Happy, ne odoh ni u Louvre ni u drugi muzej (Orsay). Izlozbe smo ostavili za drugi put. Bice prilike jos. Subotu i nedelju smo iskoristili za zajednicki obilazak kada smo videli sve najznacajnije znamenitosti. Najvise nas je odusevila Ajfelova kula a nista manje ni kratko krstarenje po Seni. To nam se bas svidelo. A onda sam ja radnim danima, dok je muz resavao probleme na poslu, obilazila ostale delove Pariza. Popela sam se i na Ajfelovu kulu sama jer je za vikend bila ogroooooomna guzva. Naravno, usla sam i u cuveni shopping centar La Fayette. Mislim da sam bila jedina koja je usla, provela tamo 2h i nista nije kupila Wink . Mm je odahnuo Laughing . Ali sam zato pocastila sebe na Roland Garrosu Wink . Stigla sam i da odem kod drugarice. Sve u svemu, za 6 dana prelazila sam 100 km dnevno po prevozu i pesaka. Imali smo i srece s vremenom jer obicno u ovo vreme tamo pada kisa i bude hladno.
Naravno, i u gradu svetlosti je bilo bockanja. Uh, jedno vece smo se zeznuli za prevoz (lenji Francuzi nemaju subotom taxi na periferiji Pariza!?) pa smo pesacili do hotela i malo zakasnili za bocu. A svih dana tamo sam bila u strahu da nesto ne zaboravim da uradim kao npr. da popijem pilulu, da se bocnemo...
Uh, da ne davim vise. A moram i da peglam Sad kosulju muzu za sutrasnji put.
A da, sutra se moram bocnuti sama. Bice to prvi put u ovom trecem krugu, odnosno pokusaju.
Sve vas snazno zagrljaj srcasti poljupci srca
Mirkana
Mirkana

Broj poruka : 190
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 14.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od HappyGirl 1/10/2008, 20:42

Hej stigla nam cura nazad! DOBRO NAM SE VRATILA :aa1: Ma pusti muzeje, biće drugih prilika, bitno da si ti uživala! Dokle si se popela? Ja do kraja ali iskreno, baš sam se bila utronjala Embarassed ipak sam uspela a pogled fenomenalan. E nemaš pojma koliko mi je drago za tebe i mijicu, uživajte u Mariboru i nemojte da nas zaboravite.Pošaljite po neki izveštaj makar sms.

AJMO MIRKANA, trudnica :yx: b AJMO MIRKANA,trudnica :yx: b AJMO MIRKANA,trudnica :yx: b AJMO MIRKANA, trudnica :yx: b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od alo-alo 1/10/2008, 23:36

A slike?Gde su slike? ljubav
alo-alo
alo-alo

Broj poruka : 686
Datum upisa : 04.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od megica-pegica67 2/10/2008, 00:14

Dobro nam dosla d d d , hocemo slikice b

Mirkanin dnevnik - Page 2 NMirkanin dnevnik - Page 2 AMirkanin dnevnik - Page 2 PMirkanin dnevnik - Page 2 RMirkanin dnevnik - Page 2 EMirkanin dnevnik - Page 2 DMirkanin dnevnik - Page 2 EmptyMirkanin dnevnik - Page 2 MMirkanin dnevnik - Page 2 IMirkanin dnevnik - Page 2 RMirkanin dnevnik - Page 2 KMirkanin dnevnik - Page 2 AMirkanin dnevnik - Page 2 NMirkanin dnevnik - Page 2 A vv vv vv vv vv vv
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od HappyGirl 2/10/2008, 05:45

Mirče, znam da ne postizavaš, ali kad budeš postizavala Wink divno bi bilo da nas obraduješ! Imaš dole putovanja, pa možeš tu da nas iznenadiš sreca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od maus 2/10/2008, 08:21

Mirkana dobro nam se vratila poljubac Drago mi je za super provod u Parizu i nadam se da ces imati vremena da postavis i koju slicicu. A i za super provod u Mariboru uopste ne sumnjam. Eh...kada se ti i Mijica udruzite... :1923r: :1923r: :1923r: :1923r: :1923r: :1923r:
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od maja76 2/10/2008, 10:49

Navijam za odlican provod i prelepo druzenje sa Mijicom, verujem da ce vam maribor ostati u najboljem mogucem secanju yes roda roda
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od megica-pegica67 2/10/2008, 12:07

Mirkana, Mirkana, Mirkana roda roda rodazagrljaj zagrljaj
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od TetaSneki 2/10/2008, 14:17

Mirkana mnogo ti zavidim što si obišla Paris, ajde ipak postavi sličice kad stigneš da vidimo i mi koji ne možemo da odemo u isti Crying or Very sad , bar za sada Very Happy .
radost radost radostradost radost MIRKANA radost radost radostradost radost
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od Mirkana 2/10/2008, 16:53

Malo pre mi stigao mejl iz Maribora i kazu da je jucerasnji ultrazvuk u redu. Kao po planu od 06.10. se pocinje sa Gonalom a doza je 150 IU.

Izgleda da ce biti malih promena sto se tice boravka u Mariboru. Juce je mm pricao duuugo sa direktorom i ovaj ga moli na sve nacine da izdvoji 2-3 dana i ode u Pariz one prve nedelje u Mariboru. Teoretski je izvodljivo pa cemo verovatno morati malo da promenimo oko smestaja. Izmedju ostalog firma hoce da plati meni i vozaca ako treba, i ako nekog hocu da pozovem od rodbine da dodje da mi pravi drustvo. A posto smo vec rezervisali apartman na Pohorju za 2 ned, platili bi i hotel jer ja ne bih da ostanem sama na planini u odsustvu mm. Ne zelim da se opterecujem s tim jer kao sto rekoh, sve se moze organizovati. A i meni nije problem da ostanem par dana sama u Mariboru. Navikla sam Wink

TetaSneki, ima vremena sve ce da se stigne. Sto se kaze, Boze zdravlja. Mi smo obilazak Pariza ostavljali za kasnije, za dogodine ali eto sad je tako ispalo i videsmo ga.
A uskoro stizu i slike Wink
srcasti poljupci srca
Mirkana
Mirkana

Broj poruka : 190
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 14.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od mijica 2/10/2008, 19:27

Caos navijači2
Vidim da je provod u Parizu bio super radost
Bravo za nalaz UZ bravo samo sto trazim gde si napisala izvestaj da mogu da uporedim sa mojim sunny
Da li su ti rekli kad i gde je 13.10. pregled?

Da li znas tacne dana kad TM nece biti u Mariboru? Mi 99.9% idemo do Milana i to najverovatnije 14. i 15. Bilo bi dobro da TM moze ostati te dane, a posle mozes biti sa nama yes A ako bude kisa padala, nosim ja i Sony i karte i kockice za jamb sreca Nista nas ne sme iznenaditi lol!
Mirakana, jos samo malo i beba beba su nase konfete
zagrljaj
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od adriatika 2/10/2008, 19:43

Mirkana, super curo.Pariz je divan (mada vise volim Rim), a najlepse ce biti to bebce kad se rodi. beba
Navijam iz sve snage. b b b
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od Mirkana 2/10/2008, 19:51

Mijice, tek kad sam videla tvoj nalaz setila se da nisam napisala moje vrednosti.
Evo sta pise u mom izvestaju:
Endometrijum 3,22 mm
D. jajnik 22,8 x 16 mm - 5 folikola < 10 mm
L. jajnik 28,1 x 12,3 mm, 3 folikola < 10 mm

Hvala puno sto brines za mene. Divna si. Mm jos ne zna kada bi isao do Pariza. Mogao bi samo te prve nedelje, dakle izmedju 13. i 17.10. Posle mora da bude prisutan. Ja sam obicno panicar ali ev. odsustvo mm me uopste ne tangira. Bitno je samo da znamo par dana pre polaska za MB kad on ide (ako uopste bude isao u FRA) kako bismo se dobro organizovali. Nekako cemo se snaci.
A ti bas na sve mislis (kockice, Sony...). Mi nismo bas opremljeni s tim drustvenim igrama. Ali tu je pc.
Molim te, nemoj se opterecivati ovim nasim problemom. I nemoj slucajno da menjas planove zbog toga!

srcasti poljupci
Mirkana
Mirkana

Broj poruka : 190
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 14.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 2/10/2008, 21:46

Mirkana roda Mirkana roda Mirkana roda
igracice Napred igracice Napred igracice Napred igracice Napred igracice
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od Jelence 2/10/2008, 22:40

Mirkana dobrodosla i srecno u postupku radost radost radost radost
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od maus 3/10/2008, 08:34

roda roda roda MIRKANA SAMO NAPRED roda roda roda
Bravo za odlizan uz. Sve ce biti super, samo opusteno usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od mijica 3/10/2008, 20:53

Di ste d
Mirkana bravo Mirkana navijači2 Mirkana konfete
tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od Mirkana 4/10/2008, 10:26

Bockamo se... Pre neko vece je palo prvo samostalno bockanje. Uspesno je bilo jer nisam napravila nikakvu glupost ni stetu, kako ja to obicno umem Wink .
I ja kao ti cekam veštica . U mejlu su napisali da bih trebala dobiti do ponedeljka. Ali nista ne kaze sta raditi u slucaju ako ne stigne!? Rolling Eyes
zagrljaj srca srca
Mirkana
Mirkana

Broj poruka : 190
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 14.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od adriatika 4/10/2008, 10:46

Mirkana, divno curo.
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
I ja sam se samobockala.Eto zavrsih pa sta Bog da.I ti ces ubrzo.
vv vv vv vv vv
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mirkanin dnevnik - Page 2 Empty Re: Mirkanin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 16 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu