KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

April-najlepša aprilska jutra ☕🫖🍵🥰

2 posters

Ići dole

April-najlepša aprilska jutra ☕🫖🍵🥰 Empty April-najlepša aprilska jutra ☕🫖🍵🥰

Počalji od sanja 73 7/4/2021, 00:48

Šaljem vam pozdrav iz pomalo kišnog i snežnog grada ušuškana iz toplog doma zelim vam najlepše aprilske dane,u zdravlju i veselju ih provodili!!!😀❤💃🕺
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

April-najlepša aprilska jutra ☕🫖🍵🥰 Empty Re: April-najlepša aprilska jutra ☕🫖🍵🥰

Počalji od sanja 73 13/4/2021, 23:48

Društvo.kod mene pomešane emocije.svesna sam i sretna,starijih članica koje su ostvarile svoje ciljeve.slabije svraćaju na Kutak.opravdano otsutne,sad utihnulo.svrate pokupe po koju info i nisu aktivne ok i to pozdravljam.a i volela bih da muku sa sterilitetom i borbom za potomstvo niko ne oseti.ili ako je vec problem da traje sto kraće.mene je ova borba bas iscrpela.pokusavam da zivim żivot i udaljim se od teme,steriliteta plivam ali posustajem polako🥺
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

April-najlepša aprilska jutra ☕🫖🍵🥰 Empty Re: April-najlepša aprilska jutra ☕🫖🍵🥰

Počalji od sanja 73 14/4/2021, 13:47

Moja drugarica i moj psiholog.i velika podrska kaze.sve je to normalno.plašiš se neuspeha.al opet sa druge strane imam veliku podrsku mojih dr koji se bas lavovski bore da ja ostvarimn svoj san.pomalo mi dragi ima drugacije misljenje.boji se za moje zdravlje .mozda trezvenije razmislja nzm.mene umorilo ovo čekane rampe i tolika neizvesnost.al valjda ce se i to razlučiti i znati sigurno uhhh sad mi lakse kad vam se pojadam.nekas razmisljam ko baba od hiljadu ljeta nemojte mi zameriti drage moje poljupci sa istoka love love love


Poslednji put izmenio sanja 73 dana 14/4/2021, 23:29, izmenio ukupno 2 puta
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

April-najlepša aprilska jutra ☕🫖🍵🥰 Empty Re: April-najlepša aprilska jutra ☕🫖🍵🥰

Počalji od sanja 73 14/4/2021, 13:59

To je normalno ziv sam covek da me ponekad i tuga stisne Rolling Eyes Rolling Eyes
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

April-najlepša aprilska jutra ☕🫖🍵🥰 Empty Re: April-najlepša aprilska jutra ☕🫖🍵🥰

Počalji od micam 14/4/2021, 15:05

Sanja generacijo, neka si kazala izbaci to iz sebe.Malo li je muke i problema u ovoj borbi.Nadam se da ce i tome doci kraj i da cemo se radovati i mi.Malo rampa,malo lose vreme pa dodatno i raspolozenje opada.Evo lepa vest sad javise na tv-u od prekosutra letovi avionom za Solun i za nase gradjane.Ajde da podignemo moral i oteramo tugu.
I moj muski sve manje veruje i sve manje ima nade al nedamo mi da padnu ni oni ni mi.Dokazacemo da mozemo i da nam se jos moze verovati. osmeh srce osmeh srce osmeh srce
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

April-najlepša aprilska jutra ☕🫖🍵🥰 Empty Re: April-najlepša aprilska jutra ☕🫖🍵🥰

Počalji od sanja 73 14/4/2021, 15:40

U pravu si micam sve ovo stvara dodatni pritisak.al izlazimo mi.laganica iz svega kao pobednici nadam se osmeh srce osmeh srce
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

April-najlepša aprilska jutra ☕🫖🍵🥰 Empty Re: April-najlepša aprilska jutra ☕🫖🍵🥰

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu