KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

+9
mimi85
Zensko pero
Nessi
lola1980
Blanka
sanja 73
nina :)
micam
MalaSaJuga
13 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od micam 17/7/2020, 19:11

Bravo Mala,lepa brojka.Ajde da navijamo za zurku u labu juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš radost radost radost radost navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Bice tu bata i seka za Vasu.Oporavi se pa se javi.
Veliki pozdrav
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od sanja 73 17/7/2020, 21:44

Divno Mala biće embrijončići ko bombončići radost navijacica radost navijacica radost navijacica radost navijacica radost navijacica navijacica radost radost navijacica navijacica srca srca srca cveće cveće cveće cveće
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od MalaSaJuga 20/7/2020, 15:39

Cao drage moje.
Evo ovako stoje stvari. Imamo 6 embriona na dan tri. Pet su super, osmocelijska a jedan je slabiji, on je I ostavljen na posmatranje,
Dve porcije od po dva su zamrznuta I jedan je kod mene u stomak. Endo je 8mm. Ja ovo zovem"eksperiment" ,eto da probamo SA svezim. Zbog mojih bas bas uvecanih jajnika Dr nije zeleo da vrati dva.
Eto, ne nadam se nesto, odlucila da ne lezim, ko sto Sam do sada radila, radicu sve kontra pa videcemo...
Od terapije utrogestan 3x200
Estrofem 3x2mg
Folnak 2x5mg
B kompleks 2x2
Glukophage xr 750x1
Fraksiparin o,4 jednom dnevno
I to je to...
Puno vas pozdravljam
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od Zensko pero 20/7/2020, 21:08

Malena,srecno! ❤ mozak na pašu!!! 😘😘

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od Zensko pero 20/7/2020, 21:11

Pokrivena si terapijom "kao velika"!😊..

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od micam 20/7/2020, 21:12

Bravo Mala samo zivi zivot kako ti nalazu osecanja,bice ovde super radovanja.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od Blanka 21/7/2020, 01:57

Bravooo, samo relax angel

Ljubac love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od lola1980 21/7/2020, 10:46

Super Mala, bas imas dosta embriona! uzivaj i ne misli puno, kuliraj!

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od sanja 73 22/7/2020, 13:22

Bravo Mala da tvoj 'eksperiment'izrasteu prelepu malu čupicu sa plavim okicama ,a sad maksimalna opuštencilja love love ljubav
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od MalaSaJuga 23/7/2020, 10:47

Cao drage moje.
Evo me da vam javim da se I peti embrion razvio u lepu blastu I juce su ga zamrzli. Tako da sada imamo jos 5 pilica koja nas cekaju na sigurno..
Sto se tice ovog pilenceta u stomak, nit zelim da pratim simptome nit da sebe nerviram. To Sam prepustila vasioni a I do sada, posle svih ovih vto naucila sam da potencijalni simptomi budu od utrogestan ili estrofema ili prevelike zelje da nesto osetimo I uspemo.
Inace zigaju Jos jajnici zbog stimulacije, al procice I to....
E sada ovo moram da zabelezim. Juce kad su javili za blastu, ja pricam muzu a tek ce Vasica: "Tata,a oce li I mene da zamrznu" Very Happy Very Happy Very Happy
Inacei moj blesavko kaze da sam ko kokoska imam jaje u stomak😂
Zezator Nas, Jos nas obavestio da ce da se zeni sa devojcicom iz komsiluka , da je ona kraljica I kako tata ne moze na svadbu jer ga kraljica ne voli😁😁😁..a baba da za poklon kupi po jednu majicu...
Bar nam u doba korone nije dosadno lol!
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od MalaSaJuga 23/7/2020, 10:53

Evo I ako nekoj zenici trebaju cene...cene u Spebo su sledece:
Histeroskopija -dijagnosticka 30.000 din
Icsi 240.000, stim da svaki par Koji I'ma "njihovo dete", Ima popust, pa je nama bilo 180.000
Diferelin- 550 din
Gonal- 3100din
Menopur- 2000din
Ovitrel-3250din
To je ujedno I bilo ukljuceno u mojoj terapiji....
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od micam 24/7/2020, 09:14

Vasa car,nema sta on je maleni genije pobedjuje ove sumorne dane.Super za pet pilica pa ti si prava kvocka nema sta.A ovaj u stomaku to je Vasina seka videces.Samo vi uzivajte i prenosite pozitivnu energiju na sve nas.Bravo za veselu porodicu porodicu,da se radujete jos vise.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od BiKsi :) 24/7/2020, 15:47

Malena, dok ja stignem, a ti trudna! Drzim fige najjace, drzim za jednu okatu kao moju Ružu, da je Vasa čuva, mazi i pazi, pre nego se ozeni, hahahahahaha, lik!

Sve mi se svidja kako je teklo. Znas i da je moj endo kilaviji, nikad preko 10mm na et presao nije. A ono kad hoce da uspe, uspece i na osmici! Relax i sve lagano. Ni ja sa Ruzom nisam lezala, samo prva dva dana bila mirnija, koliko ja to mogu.
Jos nekoliko dana i da bukti od visoke bete!
Cuvajte se, nastala zeznuta vremena zbog virusa!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od MalaSaJuga 25/7/2020, 20:46

Cao ekipo moja vesela
Da zabelezim da prvo, muci me zatvor samo tako, ko nikad u zivotu. Jedem I pijem sve sto cujem I procitam al slaba vajda.
Od transfera me sve nesto,cima , plasi, cak kad neko lupi vratima...vec I mene to nervira ,boze da nisam poludela...
Tri noci uzastopno sanjam mog muza I mene u akciji lol! .auu nauzivah se bar u seksu u snovima, majko mila lol!
Stomak nista, grudi nista.
Tesko je nama ugoditi,muka kad boli,muka kad ne boli...
Nesto me glava muci al to kod mene cesto...
Nervozna ko pas posvadjam se sa mm bar 10xdnevno
Do sledeceg pisanja masem vam osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od micam 25/7/2020, 21:10

Mala oce to u trudnoci da se sanja akcija,uzivaj u snovima i raduj se,nervoza je isto dobar znak,bravo bravo.Osetljiviji nervi zato se plasis.Prava trudnica.A to glava sto boli zaboravi druge nema znam.Kad radis betu?
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od MalaSaJuga 25/7/2020, 21:41

Beta ce biti u petak najverovatnije,ako nesto ne promenim...
Ljubac micam😘
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od Blanka 26/7/2020, 10:36

Samo da vas pozdravim vesela ekipo i da čestitam tu ženidbu. Pa neka je sa srećom , hahaha srce malo.

Ništa neću pričati znaš sve, samo pokušajnd abudeš opuštenija u ovo ludo vrijeme zbog virusa.

Ljubimo vas i držimo fige
roda srca roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od BiKsi :) 26/7/2020, 14:35

Ja da poskocim da se u petak zestoko veselimo!

Da gooza popusti😂😂😂!

Joj snovi, sta sam se ja u trudnocama nasanjala seksa i kojekakvih perverzija, cudo jedno, hahahhahha! A u drugoj trudnoci sam s pocetka bila nervozna i cangrizava samo tako! Prepisuuuuuuj!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od MalaSaJuga 27/7/2020, 11:42

Blanki, Biksic 💖💖😘😘
Evo Jos jedan Dan...ja I Vasica Sami,pokusavamo da skuvamo paprikas...on silazi u podrum donosi sta treba, dodaje serpice, stvarno je moja pomoc najveca...
Do juce je bila sveki,Al morala da se vrati...inace ne skitamo nigde, cuvamo se...tek uvece posle 21h prosetamo po naselju a bezimo od ljude samo tako....muz je Jos malo kod kuce pa pocinje da radi,ako sve ovo bude kako treba, saljemo ga na selo jer je u kontaktu sa ljudima ...iskreno ovaj virus nas bas uplasio. Vasu ne planiram Jos dugo slati u vrtic...
Inace se dobro osecam,nista ne primecujem da se desava...a sta bih pa primetila sigurno se taj mali embrioncic nece javiti da znam da je tu lol!
Bilo kako bilo, lakse je svakako jer imamo Jos eskimcica...
Pozdravcic za sve😘😘😘😘😘😘😘😘
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od BiKsi :) 30/7/2020, 02:02

Eh da hoce zagrebati i reci tu sam, kako bi nam bilo lakse! Ovako ti dani iscekivanja i tihog rostiljanja, razvijanja filmova i osluskivanja i treptaja nam oka trajuuuuu!

Navijam silno, jako i s puno ljubavi da je došlo vaše vreme za još jedan krug!

Idemoooooo, za nase Leskovcaneeeee, za novu fotkicu u Spebo klubu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od MalaSaJuga 31/7/2020, 11:05

Beta 126.8 osmeh srce srca family trudnica beba beba osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od BiKsi :) 31/7/2020, 11:49

Toooooooo, tu ru ru ru ru ru, bravoooo, kako si mi dan ulepsala, ma sta dan, mesec!
👏👏👏👏👏👏👏🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎈🎈🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od BiKsi :) 31/7/2020, 11:50

Nek ti sve bude potpuno skolski, skroz, da uzivas maksimalno!

Mnogo se radujem! 🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od Zensko pero 31/7/2020, 11:50

Maleeeenaaaa 😊❤️❤️❤️❤️❤️

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od sanja 73 31/7/2020, 11:57

Bravooo luče moje osmeh srce osmeh srce osmeh srce ljubav ljubav ljubav ljubav konfete konfete konfete konfete srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙 - Page 2 Empty Re: MalaSaJuga-Ajde da se radujemo💙💙

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu