KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

+35
Jerapetra
Bobac
micam
sanja 73
MalaSaJuga
Mimi12
AriesGirl
Sirijus
saska1
Vanja80
Blanka
lilly13
Dora1
bebana81
Principessa
ivanicasale
BabyBear
Vuchica
noja
fight&faith
Nessi
Tavita
Zmajuška
marina_82
Bobaue
HappyGirl
alisa
Sofija Veks
libra35
Strumfeta78
Hobbes
Rada74
Ancica 87
mimi85
NikolaMaja
39 posters

Strana 1 od 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći

Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od MalaSaJuga 5/9/2017, 10:20

Pozdra  drage moje, neke od vas me vec znaju a neke ce tek da me upoznaju;)...
Kao sto znate iza sebe imam dve vto i sina od dve godine....Sada je red da se nasa poroduca prosiri i da dobijemo batu i seku:)...
Danas je drugi dan ciklusa i prvi uz. Pre ciklusa pila sam primolut  nor...mogu da kaze da mi je prijao. Pre druge vto pila sam mikroginon ali sam imala bas poteskoce...nego...
Danas na uz sve ok i krenuli menopur 75 ij i gonal isto 75 ij. Pijem jos i folnak od 5 mg, gluformin od 500 mgx2 zbog povisenog insulina i tot hemu zbog gospodina hemoglobina koji nikako da poraste;).
Dala i krv za hormone...sutra opet bockanje a u nedelju kontrolni uz.
Ja sam super raspolozena, nisam opterecena,tj nemam ni vremena o tome da razmisljam. Uzivam sa Vasicom. Veceras cemo ja  i on u jednu setnjicu planiram da mu kupim neke cipelice i taman prosetamo...
Pa ajde da se druzimo i nadam se radujemo ogromnoj beti i srce srce
Dobro mi dosle...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Rada74 5/9/2017, 10:44

Srećan početak Mala sa Juga !
Da nam Vasica dobije batu i seku!
Rada74
Rada74

Broj poruka : 137
Godina : 49
Location : Ruma
Datum upisa : 24.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od micam 5/9/2017, 11:39

Mala bravo samo napred.Tu smo da navijamo da bude puna kuca ,sta lepse od tog.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Blanka 5/9/2017, 15:10

Juznjaci, samo naprijed!!! Svidja mi se.tvoj plan, bata i seka pa da Vasa ima pravo drustvance kuci. Ljubim te i srecno i mnogo bebićetno ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od MalaSaJuga 5/9/2017, 15:45

Hvala drage moje. Blanki ma sto se mene tice moze i jedno. Al vasa i tata se dogovorili batu i seku;). Sta da dragi Bog.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od mimi85 5/9/2017, 15:51

Bravo mala!!!!! navijači1 navijači1 sretan početak zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od PalcicaBg 5/9/2017, 16:58

O draga,srecno otvaranje dnevnika,da vam se ispuni zelja za batu i seku.
Vucem za nos i prasim jako,jako! konfete konfete konfete
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Sirijus 5/9/2017, 20:00

Ako Vasica hoce natu i seku ima da bude bata i seka Laughing
Srecno otvaranje dnevnika i jos srecniji zavrsetak zelim!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od sanja 73 5/9/2017, 20:30

Srećno mala srca srca srca srca sreca srca srca sreca
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od AriesGirl 6/9/2017, 18:17

Mala, neka ti je srecno otvaranje dnevnika. Zelim ti da ga zatvoris sa ogromnom betom, pa da zajedno trudnujemo kao prosli put. Ljubim te, navijam i vucem za nos. osmeh srce osmeh srce osmeh srce
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od MalaSaJuga 7/9/2017, 13:08

Vuci jako aries osmeh srce
Stanje redovno. Bockam se, bockam. Grickam brazilski,pijuckam kvas, salatica cvekla i spremam se da trudnjujem,sta cu drugo;). Jutros s Vasom u decijem dispanzeru proveravali kks. Malo hemoglobin nizak ali ok n prelazi donju granicu. U oktobru nam je kontrola kod kardiologa pa moramo da imamo i analizu kks.
Eto tako, cekam ja uz u nedelju pa se javljam i pisem a do tada puno as ljubim.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od ivanicasale 7/9/2017, 15:13

Srecan pocetak draga moja...Navijam jako i vucem da Vasica dobije batu i seku...Ljubimo vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od NikolaMaja 8/9/2017, 07:49

Srećan početak , navijamo za batu i seku!!! lol! lol! lol!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od marina_82 8/9/2017, 12:38

Neka se Vasici ispuni želja g g
Srećno vam bilo i uspešno se završilo srca srca
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od MalaSaJuga 9/9/2017, 14:27

Cao,cao zene moje....evo da se javnem...jutros sam na klinici bila glavna atrakcija;). Uspavali se ja i vasica,sreca moja majka zove tel i probudi nas....brzo se spremili ,vasicu ostavila kod majke,a ja uzmem bajs i put klinike tamo stgla, parkirala ja moj bajs ,lepo usla a svi gledaju ko da vozim ferari a ne bajs lol! ....ne znam sta im je bilo cudno;)
Gore na spratu cekam svoj red za terapiju kad jedna zenica sva se prenemaze te bolije sto joj vade krv,te bolije gonal u stomak....joj kako ce ona. Pa jel treba da mirujr dok se bocka. Sestra je gleda i odgovara a meni osmeh do uva....bla jos jrdna zabrinuta zenic kaze ima jedan folikul ak se ispricasmo rekoh joj da j to borac i da bas jedan ali vredan. Pricala s joj o Vasici i zena se stvarno malo opustila....
Nemam ja sad tu nesto vremena da razmisljam, i onako sam stapno u zirbi ako brate oce, uspece sta sad....naucila j d je sreca nama ovde okidac a i ova lepa glava koju nosim sa sobom;).
Elem, jajnici vec se javljaju pa videcemo koliko jajca ce da snese ova kokoska lol!
Ljubim vas sve a sutra no i zvestaj sa uz.
Pozdrav drage moje
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Blanka 9/9/2017, 14:58

Bravo Mala, samo oprezno s tim bajsom, ne zuri previse! Ljubimo te i cekamo izvjestaj sa Uz osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Zmajuška 9/9/2017, 15:59

Sanjice, srećno otvaranje dnevnika! Šta ću malo kasnim, ne postizavam Wink .
Ljubi mi Vasu!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od MalaSaJuga 9/9/2017, 16:02

Zmajuski moj. Hvala puno. Secam se kad smo se zajedno bockale pre tri godine. Eh da mi je sad takvog drustva....sad sve nesto na brzaka...ljubimo te ja i Vasa
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od MalaSaJuga 10/9/2017, 09:44

Pozdrav drage moje. Evo mene sa uz. Ima puno folikula svi su oko 10,11i 12mm. Endometrijum troslojan 6.5. Ja uzimam kvas,brazilski orah,cveklu pa nadamo se da ce se bucnuti ali je takobilo i u predhodnom postupku kad sam ostala trudna. Drkaze dobarnalaz. Dala krv za estradiol. U utorak kontrolni uz pa videcemokad se stopiramo. Pricam ja sve ovo marku a on kaze jao ja imam tremu. Reko sto? Pa jos malopa si mi trudna:). osmeh srce osmeh srce osmeh srce
I tako bockamo se i dalje,ista doza gonala imenopura dodali mi jos onuna c za sazrevanje jajnic celija,al ne znam joj pun naziv. Toliko ovaj put od mene...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od ivanicasale 10/9/2017, 12:20

Super Mala bice to sve super
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od PalcicaBg 11/9/2017, 08:32

Mala super ti je izvestaj,samo opusteno,a verujem da ce sada biti sve lakse sto se psihicke strane tice,jer je Vasica tu.Navijamo i zalivamo...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Mimi12 11/9/2017, 09:23

Ja kasnim sa cestitkama za otvaranje dnevnika, jer si ti vec na pola puta do trudnoce lol! . Mozda bolje da sam sacekala trudnicki.
Super sto si tako opustena, ali realno, sa malim detwtom i nemas vremena da se ispitujes, preispitujes, ....kao pre njega. Uvek u 5.-oj brzini. Ja verujem da je to i bolje.
Pozdrav za Vasicu:aa61:

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od AriesGirl 11/9/2017, 13:42

Navijam ! srca radost igracice srca
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Principessa 11/9/2017, 14:19

Ju, ja tek sad videh dnevnik....srecno ti bilo otvaranje dnevnika i da mališa dobije pojacanje, samo pozitiva i opusteno! ❤👫👏🏼🤞🏼
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Jerapetra 11/9/2017, 17:24

Oduševila sam se kad sam videla tvoj dnevnik, Mala, znači krenulo je! Navijam od srca da Vasica dobije duplo društvo! Pozdrav za divni jug! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu