KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jun-jagodice bobice vesele se dečica

+2
MalaSaJuga
sanja 73
6 posters

Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od sanja 73 6/6/2020, 08:36

Dobro jutro,ko je za kaficu,u mom kraju kiša zaliva mi baštu g vitamini na dohvat ruke, anti stres terapija,samo nekad malo bole ledja Laughing
Blanka biće ok na pregledu,znam cvet cvet cvet love ff ff ff
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od MalaSaJuga 6/6/2020, 09:15

Mah od nas Iz kisnog Leskovca. Vec je jun, obozavam ovaj mesec....Jos malo pa je Vasici rodjendan. Kao da Sam ga juce rodila a on deckic 5 god.
Ajmo zene ,hrabro u nove pobede...sanjice idemo igracice family trudnica srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od sanja 73 6/6/2020, 13:46

Idemo Mala samo laganica d d d d
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od Blanka 6/6/2020, 17:22

Dobar dan from Montenegro 💟 Kod nas je kisovito, bzv ali nekako smo navikli zadnjih godina da je jun krš od vremena. Za kafu sam uvijek :-)

Nadam se da ste mi sve dobro i zdravo :-) Meni slijede neka ispitivanja oko dojki, ali me korona skroz zeznula. Nadam se da cu u junu sve rijesiti. Ljubimo vas skocice, čudance i Blankić osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od micam 7/6/2020, 22:47

Zdravo devojke.Kod nas u Vojvodini nema kise bas ni za lek.Konacno nam je doslo sunce i toplo vreme u junu.Sanja generacijo moze kafa ja sam uvek za moze i razmena iskustava oko rada u bastici,zdrava hrana i vitamincici.Ledja bole al se nedamo.Mala veliki pozdrav za jug.Blanki ja verujem da ce to sve biti ok samo stvara opterecenje.Ljubim vas sve skupa.Malo da ozivimo ove strane
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od Blanka 13/6/2020, 20:31

Žene drage moje puno vas volem bre ❤️❤️❤️❤️
Micam vidim pisala si na korscima o nalazima a ja baš pojma nemam o štitnoj. Možda si već bila kod endokrinologa???

Ljubac za sve 😘😘😘
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od micam 14/6/2020, 22:00

Pozdrav Blanka.Bila i dobila terapiju eutirox 50(imala je i ranije) za antitela kazu nije nista strasno samo da se prati na 6 meseci i da pijem terapiju,ako idem u postupak obavezan pronizon oko doze cemo se dogovarati kad bude trebalo.Za sad samo kontrolisem sve posto sam zapatila urinarnu infekciju koju ne osecam pa su mi trazili da se malo iskontrolisu i stitna,hormoni i ginekoloski pregled sa brisevima,krvna slika komplet.Moj dr opste prakse kaze trebalo bi sve iskontrolisati zbog moje istorije i broja VTO,rutinska kontrola.Za sad je sve ok,a resila sam se i bestijea u urinu.Ostao mi jos UZ dojke da odradim i komplet pregledana.
Veliki poljubac za vas sve. Jesi li ti resila tvoje preglede?
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od Blanka 19/6/2020, 20:05

Micam, nikad mira, ali što se mora nije teško. Nadam se da će sve kod tebe brzo riješiti, na kraju krajeva sve je to rešivo. Ja sam išla na magnet u Bosnu, taćnije u Mostaru i dobila rezultate po kojima je sve benigno tj izgleda benigno po parametrima, ali je obavezno hiruško uklanjanje tako da mi uskoro slijedi operacija, možda već sledeće nedjelje. Ovom prilikom, APELUJEM, svim ženicama da obavezno idu na preglede dojki, jer mi žene iz VTO postupaka spadamo u rizičnu grupu. Tako da obavezna kontrola dojki makar jednom godišnje. Ljubac za sve osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od micam 19/6/2020, 20:48

Blanka draga bas tako sto se mora nije tesko.Drzim fige da to kod tebe bude sve ok i da tako i ostane.Al pomislih Boze zar nemoze ta zena da ima mira zar nije dosta prosla,al zivot je sve to.Grlim jako i zelim ti sve najbolje i da sve to resis sto pre.Bas je ovaj zivot surov.Al jaka si ti zena podneces i ovo znam.
Naravno apel i sa moje strane kontrolisimo i cuvajmo zdravlje jer sve na vreme otkriveno je spas.Ljubim te,pozdravi tvoju vojsku.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od mimi85 20/6/2020, 10:24

Poljubac za moje divne ženice!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

nina :) likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od Blanka 22/6/2020, 23:27

micam ::Blanka draga bas tako sto se mora nije tesko.Drzim fige da to kod tebe bude sve ok i da tako i ostane.Al pomislih Boze zar nemoze ta zena da ima mira zar nije dosta prosla,al zivot je sve to.Grlim jako i zelim ti sve najbolje i da sve to resis sto pre.Bas je ovaj zivot surov.Al jaka si ti zena podneces i ovo znam.
Naravno apel i sa moje strane kontrolisimo i cuvajmo zdravlje jer sve na vreme otkriveno je spas.Ljubim te,pozdravi tvoju vojsku.

Draga moja, tako je! Biće to sve dobro,mora. Ja sam zakazala operaciju za 3.7. i jedva čekam da se kotarišem i toga,da i to završim pa se nadam da ću onda stvarno moći malo glavu da odmaram na neki duži period. Jer više mi se bolnica, operacije, doktori i sav haos smučio. Ali dobro, i to će proći kao što sve prođe. Grlim vas žene srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od MalaSaJuga 23/6/2020, 10:02

Blanki,ajde da I to prodje I bude iza tebe. Borac SI veliki, junacina.uz tebe smo
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od mamadabudem 24/6/2020, 11:23

Blanka, i to će se dobro završiti pa ćeš da uživaš!
Ja sam u januaru radila mamografiju , sve je ok, hvala bogu!
Žene idite na kontrole jer redovna kontrola omogućava da se nešto vidi na vreme i reaguje.
Pogotovo žene sa VTO pokušajima.
Mi smo na vto stavili tačku. Dva pokušaja ovde, dva u Pragu = 0 bodova.
Dosta je.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od mamadabudem 24/6/2020, 11:28

Sad bi trebalo i da promenim nik u MAMANEĆUBITI, ali možda se neko čudo desi pa ću ovako da ostavim.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od micam 25/6/2020, 14:48

Mamadabudem ajde da verujemo u cuda,neka stoji tako.A sa druge strane nekad mora i tacka da se stavi.Zivot tako hoce i vodi svojim tokom,tu nemozemo mnogo uciniti.Nek ste vi zdravi i da uzivate u ljubavi i zivotu.
Blanka znam da ces ti i ovo pobediti.
Ja sam danas odradila UZ dojki i stitne(usput mi dr odradio ceo abdomen i sve u redu) sve ok nema nikakvih promena.Moramo se kontrolisati nema nam druge.
Pozdravljam vas sve drage moje.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od sanja 73 25/6/2020, 23:01

Prijatno veče vam želim drage moje,
Blankić hrabriša moj najveći,proćiće to sve lepo i onda sve četiri u vis opušteno...sunny sunny sunny
mamadabudem nemenjaj nik čuda se dešavaju kad se najmanje nadamo, beba beba
ee sad kod mene situacija nije baš slavna,na pola puta do cilja opet zastoj,hlamidija što nikad nije bila,hoće me te beštije samo tako,dr odradi uz ima još neto,jedan jajovod je punktiran davne 2008.drugi otstranjen skroz, savetuju me da se to otkloni laparoskopijom zato što je hydrosalpinx(,sad logika dal popustila šajbnaili šta)ima i neke promene na jajniku... dobila preporuku kog dr da pojurim ako moze da se ubrza moje talasanje v
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od MalaSaJuga 26/6/2020, 09:37

Sanja,draga, verovatno uzimas terapiju za hlamidiju. Uz nju obavezno neki jak probiotik I have probiotske vaginalete.
E sada moj savet,ako vec nisi, da krenes sa kapima divljeg origana koji je odlican za te bestije.
Mozes I da skuvas belo vino sa belim lukom I to uzimas.
Ajde konacno da se resis tih bestija. Ljubimo te puno
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od sanja 73 26/6/2020, 09:55

Hvala Mala dobro me potseti za belo vino  sa belim lukom,spemiću to,ulje d.origana uzimala zbog onih prethodnih problema sa želucem,kupila i čaj,opremila sam se..sve će Sanja to da skoka borba borba
ljubim vas što mislite na mene ljubav love
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od sanja 73 3/7/2020, 22:52

Veče divno al grizu komarci,ko pristavlja kafu za treću smenu,Blanka za tebe Sanjica stavila čaj,Mala gdesi,ja nesmem kafu razbudjuje  da ne heklam cele noći,(u poverenju anti talenat za rukotvorine) Mala ja ću vino bez luka,moja rodjena sestra postaće baba, mladji sin  se oženio i oćekuje prinovu,tako da ću i ja postati baba tetka ju a ja tako mlada,,,,tako žene ajd Sanja časti sta pije kafenče


Poslednji izmenio sanja 73 dana 4/7/2020, 20:57, izmenjeno ukupno 1 puta
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od micam 3/7/2020, 23:25

Ajde evo i mene za kafu(ja heklam za stvarno bas upravo sada to obozavam,opusta me).Grizu opasno a tek popadaci il kako se zovu unistise me.Nadam se da se Blanka danas resila njenih problema i da je ok.Javice se uskoro nadam se da nam kaze kako je proslo.
Sto se statusa tice generacijo ja sam ti par puta vec baba(tetka,ujna...).I ja kazem mlada sam za to al vec 10 godina u stazu mi se vodi,a ja nikad mladja.Ajmo kaficaaaa
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od Blanka 4/7/2020, 14:34

Pisala sam na temi jul, jer vidim da nije otvorena :-)

Ljubac :-*
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun-jagodice bobice  vesele se dečica Empty Re: Jun-jagodice bobice vesele se dečica

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu