KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
Ancica 87
Bekanicaa
Mimi12
Bobaue
ganedina
Hobbes
masato
bebana81
ivanicasale
Dora1
JocY
Principessa
ne gubim nadu
mamadabudem
BiKsi :)
Simona
Tavita
SoJa
Zmajuška
saska1
noja
nina :)
aurora
mimi85
srculence 84
Šašava
zsuki75
sanja 73
NikolaMaja
bobica83
Bobac
micam
BabyBear
Vanja80
Lija
MalaSaJuga
marina_82
SladZana
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
PalcicaBg
lenabeograd
Nessi
Strumfeta78
Sirijus
bebko
51 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 19/3/2018, 21:04

Sta da vam kazem sem da mi puno znacite.. ja se jos nisam posteno zaradovala.. nekako sve jos ne verujem.. ko bi rekao opet priroda... a da se ne lazemo nismo se cuvali od Aleksinog rodjenja,doduse nismo nesto cesto ni vezbali... jednom mesecno nekad manje nekad vise...ali Neko to Gore uredi tako...Hvala Mu na tome...Resila sam da trudnocu vodim u dz divan je doca,bas je bio srecan kad je video uz isve onako bas pozitivno jedino cu ekspertne raditi kod Novakovke..
Dori srece na uz..
Strumfeti i Libri neka bude srecno na poorodjajima...
Eto javljacu se cesce valjda sad kad sam na bolovanju...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 20/3/2018, 09:38

Ja sam zentara teska. Drugarica,takodje trudna,dobila morbile. Pre ned.dana kaze da je samo otisla u front busom i nigde vise. Eno je lezi na infektivnoj. Zakazala sam harmony test umesto amnio.jednom se zivi 😀
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od NikolaMaja 20/3/2018, 11:07

Tiramisu, neka si zakazala harmony test , ako će te to smiriti. A nemoj pre vremena da paničiš. Nadam se da će i tvojoj drugarici da sve bude u redu.
Ančice, raduj se i uživaj u trudnoć.
Dora, sa srećom na uz.
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dora1 20/3/2018, 14:32

Ančice, kako ti kažeš, ipak neko od Gore vidi sve :) pa kakav god da je ishod. Mnogo mi je drago zbog tebe, nagradjena si, da znaš! 

Tiramisu, i neka si zakazala harmony, ipak treba biti oprezan, ali ne paničiti. Biće sve u redu, videćeš!

NikolaMaja, hvala!  osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebana81 21/3/2018, 12:23

Da se i ovde javimo i pozelimo dobro doslicu na trudnickim dnevnicima Ancici i Tiramisu. Neka vam je lagana i skolska trudnoca:) Dora bas si me obradovala da znas, zelim ti da ovaj put bude dobitan i da sve prodje u najboljem redu :) Strumfeta i Libra da porodjaj prodje sto brze i bezbolnije i da budete sa svojim cedima :)
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 21/3/2018, 12:47

Pozdrav svim starim i novim mamama i najnovijim trudnicama.

Imam jedno pitanje, a mislim da je najkompetentnija Strumfeta da mi odgovori na njega:

Za MMR vakcinu sem da je dete potpuno zdravo, kako se ono i koliko daje vitamin C pre i posle vakcine?
Mislim da je strumfeta vodila svoju devojcicu kod nekog doktora privatno koji joj je rekao za vitamin C. Ako jos neko zna, molila bih vas za odgovor.

Ljubimo vas sve moj zrk Laza i ja. Laza odavno zna sva slova i brojeve,a ima 2,5 god.
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 21/3/2018, 13:44

ganedina ::

Imam jedno pitanje, a mislim da je najkompetentnija Strumfeta da mi odgovori na njega:

Za MMR vakcinu sem da je dete potpuno zdravo, kako se ono i koliko daje vitamin C pre i posle vakcine?
Mislim da je strumfeta vodila svoju devojcicu kod nekog doktora privatno koji joj je rekao za vitamin C. Ako jos neko zna, molila bih vas za odgovor.

Aries je pisala o tome " tri dana pre i tri dana posle vakcine uzimati limun dnevno, jer c vitamin sprecava da se vakcina veze za mozdane celije ".
Ljubac za Lazu i tebe! osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dora1 21/3/2018, 19:49

Drage moje, bila kod dr danas. Kucka srce!!! Čuli smo ga.. jooj! Ne mogu vam opisati kako se osećam, kakvo olakšanje. 
CRL 3mm, gestacijski mešak 17x7mm. Dr zadovoljan pa i moj dragi i ja :)

Pored moje standardne terapije, prepisao mi je i Pregnil na treći dan. Za nedelju dana kontrola.

Uh... Eto!
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobaue 21/3/2018, 19:53

Dora ,draga, bravooooo !!!! d x

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dora1 21/3/2018, 19:55

Bobaue ::Dora ,draga, bravooooo !!!! d x
osmeh srce  hvala draga!!
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nessi 21/3/2018, 20:09

Sjajno Dora!!! Nek je sa srecom!! srca

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 21/3/2018, 20:36

Bravo, Dora, divno!!!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 21/3/2018, 20:38

Dora koja najlepsa vest draga ljuuuuubim jako.Bravo za malcai srculence!!!
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 21/3/2018, 20:40

Gandelina lepo sto si se javila,a deca starijih roditelja su inteligentnija kazu.
Ancice cestitam i tebi nek je sa srecom.
I ja sam danas saznala da cu biti tetka po drugi put od brata radosna sam do neba.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 21/3/2018, 21:41

Eto dora,no sikiriki. Uzivaj sad.
Pa tetka,cestitam. I ja sam toliko dugo bila tetka da sam u pocetku svojoj deci govorila "dodji kod tetke".
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebana81 21/3/2018, 22:05

Brawo Dora, cestitamo od srca osmeh srce radost
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 21/3/2018, 22:07

Evo i srca za Doru i njeno srculence, sad sam pri kompu srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Libra, mislimo na tebe sutra, srecno srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 22/3/2018, 00:25

Bravo Dora draga! Mnogo sam srecna zbog vas. Bilo je I vreme  likeit likeit likeit sreca

Micam, cestitam tetka  osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 22/3/2018, 07:30

Bravo Dora, divne vesti!!! d d f vv vv

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 22/3/2018, 07:36

Dora, bas se radujem zbog vas! Nek bude sve skolski!!!

Ganedina, stara drugarice, kao sto ti je Vanja napisala, Aries je to pisala...vidim da je majke muske dece odlazu MMR dok decak ne progovori i ne prohoda kako treba.
Moje dete je primilo MMR sa 15,5 meseci jer je ona progovorila pre prvog rodjendana i ja nisam imala dilemu uopste da li joj i kada dati. Jedino sto je primila MMR, pa smo je upisali u vrtic i onda nismo krenule na privikavanje dok nije proslo 15 dana od vakcine jer naravno cim je krenula na adaptaciju odmah su krenule temperature i sline...

Micam, najlepsa je uloga biti tetka...cestitam...I meni se desavalo da mojoj Neveni kazem dodji kod tetke..U vreme kad se rodila moje sestricine su imale 17 i 12 god..tako da i ja imam tetkeceg Laughing staza koliko hoces...

LIbra, jel danas? Drzimo pesnice!!!

Mene prethodnu noc bolela ledja konstantno...jao rekoh evo krece , to je to...medjutim juce sve prestalo...ocigledno da necu jos.
Radila ctg, sve super. Upetak opet a onda ostajem na cedilu. I moja dr iz doma zdravlja i moj dr iz Visegradske idu na odmor i ja cu do petka da se susim. Malo me to izludjuje jer mislim da je vazno da se radi ctg cesce sad pred kraj...videcemo..mozda odem negde privatno...
U petak 30.03. lezem i kako je dr rekao ide konzilijum i tada ce mi reci hoce li CR biti 2.ili 3. aprila iako sve bude ok izlazim na veliki petak ili veliku subotu...Ako ne ostajem i za uskrs tamo...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od NikolaMaja 22/3/2018, 07:55

Dora, divne vesti! igracice
Strumfeta, brojiš sitno. ljubav
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 22/3/2018, 16:24

Dora, bravo, bravo, bravo radost radost radost radost ! Divan je osecaj videti i cuti to malo srculence, meni je izgledalo kao neki stapic, kako treperi i tuce. 3mm, a takva snaga!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 22/3/2018, 17:03

Dora cestitam srculence!!!Sjajno!!
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dora1 22/3/2018, 18:23

Devojke moje, hvala puno! Od srca vam hvala. Evo polako 7. nedelja. 
Otvoriću svoj dnevnik sledeće nedelje, posle sledeće kontrole. 
osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 22/3/2018, 18:46

Dora divno,bas se radujem!

Ganedina veliki poljubac za tebe i Lazu!
Kada se inace prima prva doza MMR?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu