KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 24 od 42 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 42  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 1/11/2017, 23:29

Seta tamo, pomaze pacijentima koji ne ustaju itd,
i koristi i vreme da odmori :)
Usput nabavlja preko neta jos ponesto od opreme i potrepstina za decu,
organizuje njihovo cuvanje i ishranu, itd...
Blanka je to!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 1/11/2017, 23:33

Hello! Dobro sam malo vise iscrpljena danas jer su prestali da mi davaju infuziju kao hranu a od hrane smijem samo mrvice. Rana pece i oko rane sa desne strane dr kaze da mora tako. Meni to bas smeta nekako.
Sjutra ujutro cu opet da se zalim. Ovih dana sam setala bas, mozda se malo.i preforsirala ko ce ga znati.
Danas smo imali razgovor sa dr mm i ja. On je zadovoljan mojim oporavkom. Od sjutra mi izbacuju trovalentnu terapiju antibiotika i krecemo sa blazom verzijom. Ako sve bude islo kako treba u ovih par dana on smatra da bih mogla sledece nedelje kuci. Ali vidjecemo sve.Pricali smo o mom lijecenju kuci, mom oporavku... to cu nekom drugom prilikom detaljnije. Uglavnom, ne ulazim u menopauzu jer imam jajnike. Takodje mi je ostavljen i grlic. Imam uspomenu na matericu svakako 😊 Grlic je ostavljen da drzi karlicu, mlada sam zena, mlad organizam, i misli da ce dalji tok lijecenja ici ok. Skidanje grlica pravi veliku rupu u vagini a to je jako komplikovan zahvat a s obzirom da grlic nije zahvatila infekcija ostavili su ga. Kao i sve zene imacu redovne kontrole svih briseva,i pregleda, ali necu imati cikluse, sto i nije lose Very Happy
Eto moje drage, borimo se moramo.
Kosta je super, napreduje fino, obavjestavaju me o svemu. Kazu da je to jedna dobra i mirna beba, mamin andjelak 💙
Sa mojim smizlama ne mogu da pricam na tel.odmah suze i onda odustanem, prekinem vezu. Katja mi je danas rekla : Mama dodji, mama kuci...nisam mogla dugo da se povratim. Nedostaju mi do vasione , svemira i nazad, nedostaje mi sve u vezi njih, nedostaje mi glupa prasina po kuci koja me nervirala, razbacane muzeve carape..nedostaje mi moj zivot koji se nadam da ce uskoro opet biti moj.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 1/11/2017, 23:37

Rasplaka me ovo od carapa na dalje Sad((
Bas bezveze sto pece ta rana Sad

Samo da sto pre prodje sve, i da veci deo bude zaboravljen.

Jel se stabilizovala temperatura?

Ljubim teee jakoooo!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 1/11/2017, 23:37

Šašava ::Seta tamo, pomaze pacijentima koji ne ustaju itd,
i koristi i vreme da odmori :)
Usput nabavlja preko neta jos ponesto od opreme i potrepstina za decu,
organizuje njihovo cuvanje i ishranu, itd...
Blanka je to!

Hahaha, kuckala sam post pola sata, sestra me prekida svako malo zbog infuzije jer su mi Vene ocajne prati jel ide terapija. Ne pisem vam te dozivljaje jer to je sabor sestara oko mojih ruku da se pronadje vena. To nije za Kutak.
Nadam se da si ti dobro i da nema vise curkanja rane?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 1/11/2017, 23:39

Na sve ona stigne da misli, sa sve saborom zena okolo...
Rana je bolje, previja me muz, sutra ako je sve ok skidam konce.
Kukala bih ja vec da nije bolje sve Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 1/11/2017, 23:47

E super. Imam ja jos temperaturice. 37,5 ; 37,2; i tako. Ali njima je to za ocekivati. Nije im nista zabrinjavajuce.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 2/11/2017, 01:39

Bitno je da nije nista zabrinjavajuce. A oporavak od takve operacije je sporiji I tezi, I sami su rekli, ali dobro, izdrzaces, imas I za sta.

Ljubim puno tebe, puno poljubaca saljem za K&K&K I molim se za tebe I dalje
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 2/11/2017, 04:00

Sve to ide kako treba. Ne brini za temperaturu, ja ti kao sveza iz bolnice, mogu reci da doktori ne brinu ako je niza od 38 stepeni. 

Jako je tesko biti odvojen od svojih, posebno od malog ceda od nekoliko dana, ali sta je ovih par nedelja u poredjenju sa svim godinama koje ce te provesti zajedno.

LJubim i zelim ti da ste sto pre svi na okupu.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 2/11/2017, 07:50

Blankic, sve to polako ide na bolje, uskoro ces biti sa svojom porodicom, ljubim te puno i drzi se, jos malo pa ce sve doci na svoje! poljubci

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 2/11/2017, 08:00

Rasplaka me, Blankice! Mogu samo da zamislim kako ti nedostaju čeda i sve oko njih. Ali oni i misao na povratak domu i daje snagu da se izdrži i pobijedi i neizvjesnost i bolovi, pa i sabori sestara koje traže venu Very Happy
Hvala Bogu da sve ide kako treba. Meni sve to što su ti rekli djeluje ok, jedino bih dobro iskontrolisala stanje sa ranom. Ovo za cikluse ti je dobro, stvarno si kraljica, sve prihvataš s vedrije strane lol!
Ljubav ti od mene, hrabrice moja! srcasti poljupci

Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 2/11/2017, 08:01

Blankicin dnevnik je od početka bio i dnevnik svih nas, pa sam se i pitala šta je sa našom dragom Bobac. Šta se to desilo s tobom, jesi li se oporavila?
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 2/11/2017, 09:00

Blankic ja samo da te ljubnem i kazem da mislim na tebe!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 2/11/2017, 09:03

I ja tek sad vidim da je nesto bilo sa Bobac,ali ne znam sta
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Principessa 2/11/2017, 09:22

Blankic i ja samo da virnem ovde i da te pozdravim. Drago mi je da si bolje, brzo ćeš ti svojoj kućici...veliki zagrljaj ❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 2/11/2017, 09:47

Blankic, divno sto sve ide na bolje. Ljubim te i grlim.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 2/11/2017, 10:02

Blanki, divno što oporavak napreduje. Zasuzih na tvoje nedostajanje. Mogu misliti koliko ti fale osmeh srce
Divna naša pozitivna Blankić, uskoro ćeš kući svome domu i radosti. Mantram za tebe i saljem ti 1000 zagrljaja i poljubaca ljubav ljubav ljubav ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 2/11/2017, 10:56

Zene, Bobac je pisala na Desavanjima
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 2/11/2017, 12:45

Blankic rasplakala si me....Vratice se sve u normalu opet ce te nervirati i prasina i razbacane carape ma sve...Bitno da si ti ok i da ides na bolje.To je najbitnije.Ljubimo te punooo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 2/11/2017, 13:01

Blankic mili, rasplaka me na nedostajanje.Sto bi Arsa rekao dostaje mi Very Happy, kao kontra na nedostaje mi.

Samo da se ti nama sto pre oporavis i da sutas okolo carape po kuci, sve pevajuci, jedva cekam!

Sto se tice stanja nakon op, bitno da hormoni rade, ciklusa ces se odmoriti, hvala Bogu kuca puna dece, materica otisla u invalidsku penziju, kao pravi ratni veteran.

Ljubac veliki!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 2/11/2017, 14:01

Blanka ljubav ljubav ljubav
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 2/11/2017, 18:09

BiKsi :) ::
Samo da se ti nama sto pre oporavis i da sutas okolo carape po kuci, sve pevajuci, jedva cekam!
Sto se tice stanja nakon op, bitno da hormoni rade, ciklusa ces se odmoriti, hvala Bogu kuca puna dece, materica otisla u invalidsku penziju, kao pravi ratni veteran.

Kad Biksi to objasni, onda je tako. smiledraw
Ja te samo zagrljaj . Jaaakooo!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 2/11/2017, 18:40

Posto Blanki brine da napisem, skinuti mi konci danas, bris sterilan. Sad sledi kupanje i pranje rane, verovali ili ne ja to odlazem do veceras. Malo neprijatan osecaj :)

Blankii... jel vec asistiras ostalima manje pokretnima tu u bolnici?


Poslednji izmenio Šašava dana 2/11/2017, 22:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 2/11/2017, 19:43

Hello osmeh srce

Prvo da kazem Bobac da mi je drago da je sada sve ok. Bogu hvala da se to zavrsilo. Odmaraj draga koliko mozes.

Sasavko, bravo ti ga! Eh da se meni okupati u moje kupatilo milo i drago. Nego ja zadugo necu smjeti. Al i to cemo nekako nadomjestiti fazno, dio po dio. lol!

Danas mi je dan bio samo za dremku. Nisam puno setala kao i obicno sto setam puno. Smanjila sam danas aktivnost dala sam sebi malo oduska. Nisam ni spavala nego vise ono kunjala.
Rana me malo zateze, neki osjecaj kao da sam se nadula malo. Ono sto me peklo i žarilo vise me ne pece i ne zari. Uglavnom sam ok. Rekli su mi da moram biti strpljiva a ja bih tako rado da sve odjednom prodje a znam da nece i ne moze i da treba vremena. Sad cekam terapiju u 8h posle cu da šetkam malo i nadam se da ću fino zaspati.
Ljubim vas sve redom, mislim na svaku od vas, cekamo jos Palcicu da se javi da nas obraduje osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 2/11/2017, 21:44

Blanka i svoj svojoj muci ti uspevas da brines i za druge zenice pa stvarno si ljudina nemam reci.
Dremkaj draga i samo polako posle svega bitno je da se ide napred.Mora tako.Sve ce to proci uskoro,brzo ces ti u svoje kupatilce milo...
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 2/11/2017, 22:21

Odlicno sto ne pece vise, to je sjajno! Taman sad da dremas na miru... dok ne stigne i neka bolja klopaaa :)
Super si, idemo dalje u nove, bolje faze!!!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 24 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 42 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu