KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVE - Prva VTO

+26
Bobac
PalcicaBg
Hobbes
Zmajuška
Sirijus
mimi85
Principessa
Strumfeta78
micam
ninica2
ivanicasale
Jerapetra
aurora
mamadabudem
Eve
srculence 84
Lenaaa
nina :)
saska1
TrebamNaDijetu
Ancica 87
Bobaue
valika77
sanja 73
NikolaMaja
Rada74
30 posters

Strana 4 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Sirijus 3/7/2017, 09:14

Bravo Eve za 5 ćelijica, super cifra. Sada neka predano rade u labu juriš sex juriš sex juriš sex juriš sex juriš sex pa da imaš 5 diiivnih embriončića
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 3/7/2017, 18:17

Hvalaaaaaa Very Happy

Malo brinem jer nam jos niko nista nije javio. Aspiracija je bila juce u 10 a evo vec je 18h i jos nista. Embriolog nam je juce rekao da ce zvati danas oko 15h medjutim nije. Pozvala sam ja njih u 16h i rekli su da ce nas embrilog zvati oko 17h ali evo prodje 6 i jos nista - nisam pametna da li da zovem ponovo ili da cekam. Koliko dugo oni uopste rade i do kada zovu pacijente? Da li se jos nekome desilo da ga vise od 24h nisu obavestili o tome sta se desava posle aspiracije? Mi ne znamo ni da li se ista desilo, da li imamo i jedan jedini embrion - nista, potpuni mrak. Bila sam ok ceo dan, sada sam vec postala nervozna - mozda ne zovu zato sto imaju lose vesti?
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od PalcicaBg 3/7/2017, 18:42

Eve ne brini,sigurno imaju puno posla pa zato nisu stigli da zovu.Ako su rekli da ce zvati,zvace.Znaju oni da zovu i u 9,10 uvece.Rade do kasno,dokle god bude potrebe.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od ivanicasale 3/7/2017, 18:58

Ne brii ako nisu danas sutra ce sigurno.I nama su rekli zvacemo vas sutra a zvali nas prekosutra.Samo opusteno bice sve ok.Cim jos ne zovu sigurno je ok pa ce verpvatno na blaste da idu inace bi zvali da radite transver 3eg dana
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Principessa 3/7/2017, 19:46

Ne brini, znam da si u stresu ali to je za njih normalno kad su u guzvi da se jave kasnije. Drugo, sto kaze Ivanica, pre zovu kad su lose vesti nego kad su dobre. Ako ti je lakse pozovi ih negde oko 9 otpr da ih podsetis, ali verujem da ce ti se javiti. Drzm fige i sigurna sam da ce to biti super, nema sansi kad ti je tako dobar estradiol da ne budu dobri i embrioncici. Cuvaj snagu i stres za posle, sad se opusti i ne brigaj! 😊❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 3/7/2017, 19:59

Hvala vam devojke do neba na podrsci i utesi! Bas nas je uhvatila frka u jednom trenutku.

Evo sada su nas zvali iz Ferone - imali smo 5 jajnih celija, svih 5 su bile zrele, svih 5 su se oplodile i imamo 5 embriona koji se svi lepo razvijaju za sada. Embriolog je rekao da ce me zvati sutra uvece da mi kaze kako su napredovali i da se dogovorimo za dalje - ako se svih pet budu razvijale kako treba onda cemo mozda cekati blastice, ako ne - onda je transfer u sredu ili cetvrtak. Ali... ono najvaznije za sada - imamo 5 embriona! Skacemo od srece i muz i ja! <3 Bice ovo dobro, bice nasa beba ili mozda cak bebe. Ne vara mene osecaj, ipak! Very Happy
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Dora1 3/7/2017, 23:18

Draga, pa ovo su prelepe vesti!!! Ejj 5!! Nema da omane, videces!!!

Bravo, bravooo!!
radost radost radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice srca srca srca srca
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Principessa 3/7/2017, 23:35

Bravo mala! Jel sam ti rekla 👏🏼👏🏼👏🏼
Navijamo do pobede, ili ti sto bi rekao D.Merlin- idemo dalje sve do medalje! 💪🏼💪🏼💪🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od BabyBear 4/7/2017, 00:46

Bravo Eve za embrione. I ja sam sad imala 5 jajnih celija, koje su se sve razvile i dobili smo 5 savrsenih embriona. 5 je taj neki magican broj i tipujem da ce vam biti dobitan, kao i nama Very Happy

A sto se osecaja tice, takodje sam ga imala sad i nije me prevario, tako da tipujem da ce i kod tebe biti isto. Navijam jako!

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 4/7/2017, 08:35

Divne ste! Mnogo mi je lakse da prolazim kroz ovo sa vama koje znate sve muke i male radosti ove borbe. srca1

Hazbnd mi je sinoc ubio laptop casom vode ali - neka bude na dobro. On se, mucenik, ziv pojeo a ja sam nekako cudno (Za mene) mirna... pa sta, skupicemo i kupicemo drugi - jedino mi je problem sto mi je svasta za posao bilo na tom laptop-u a poslednji back-up sam radila u januaru (curka!!!!) no nema veze, snaci cu se. Bitan je nas 5-star proces i tih 5 zvezdica u laboratoriji. Saljem im svu ljubav da nastave lepo da se razvijaju pa da sacekamo blaste ali i ako bude sutra - to samo znaci da cu biti sa svojom decom ranije. Lepo jutro, suncano i nije mnogo toplo - bas kako treba. Sve je bas kako treba da bude.
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Sirijus 4/7/2017, 08:39

Bravo Eve za 5 embriončića. srca srca srca srca srca
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od PalcicaBg 4/7/2017, 09:07

Eve bravo za 5 embriona,a za lap top neka je sa srecom,to sluti na nesto dobro ;-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Hobbes 4/7/2017, 09:08

Divno Eve, srca1  za vaše zvezdice!  ljubav
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od mamadabudem 4/7/2017, 10:15

Eve, ne upisah ti se u dnevnik...pa evo stižem u pravi čas da navijam radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Zmajuška 4/7/2017, 10:24

Eve, bravo za fantastičnu 5-orku!!!! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Verujem u tebe i tvoju bebu/bebe!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od BiKsi :) 4/7/2017, 10:55

Bravooooo, rekoh bice cista petica! Nek tako i ostane, a posle jedna ili dve beke da ostanu kod tebe u stomaku punih 9 meseci.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od ivanicasale 4/7/2017, 10:58

Bravo Eve vidis da nema mesta panici.Bice tu lepe bebice
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 4/7/2017, 12:27

Devojke, sada su nas zvali iz Ferone. Od pet zvezdica 3 se razvijaju kako embriolog rece 'jako lepo i veoma dobro izgledaju', 2 su malo zaostale sa razvojem. Kako on kaze, nisu prestale da se razvijaju ali su nesto sporije od ova tri embriona i zbog toga embriolog ne bi da rizikujemo i cekamo petak nego da odmah sutra radimo transfer!

Eto, odoh ja sutra po moju decicu! Drzite palceve i navijajte, molim vas - to je to!
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Sirijus 4/7/2017, 12:46

držim palčeve iz sve snage, da se sva dečica razviju, da sada dobijete svoju bebu a da se ostali zamrznu pa da kasnije dođete po batu ili seku igracice igracice igracice igracice igracice igracice likeit igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Principessa 4/7/2017, 13:00

Super draga Eve, samo budi ovako pozitivna i nadalje, mazi stomacic kad ti vrate decicu i ne brini ni za sta. A mi smo tu da bodrimo, drzimo fige i navijamo! 💪🏼💪🏼💪🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼👏🏼👏🏼👏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od micam 4/7/2017, 13:47

Eve super za embrione koji rastu i bice decica sigurno!!!Sve ukazuje na to
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od BabyBear 4/7/2017, 14:51

Eve, to su bas lepe vesti. I ova dva ce se do kraja lepo razviti nego su to decaci, a oni su lencugice Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Blanka 4/7/2017, 19:26

Bravo Eve to su super vijesti!!! Lijepo se sredi pa po dečicu svoju idi. Srecnoo!!!! srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 5/7/2017, 07:21

Dobro jutro drage moje,

Evo pijem prvu jutarnju kaficu i spremam se da polako krenem po moje zvezdice! Very Happy

Jos ne znam koliko ce mi zvezdica vratiti - znam sigurno da nece biti manje od dve, a da li ce ih biti tri kod mame od danas to cemo se dogovoriti sa Prof. Kopitovic i embriologom na licu mesta. Bitno je samo da se vrate kod mame i da tu ostanu. Ako imate nekih saveta za 'posle transfera' - molim vas podelite. Znam da cu lezati tamo oko 2 sata i da naredna tri dana treba da 'odmaram' ali ne u krevetu a posle toga normalne aktivnosti samo bez teskih radova. Poslednja tri dana od aspiracije sam isla na anti-stres masazu. Mislila sam da oslobadjanje od stresa moze samo da pomogne a masaze umeju i da poboljsaju cirkulaciju pa eto... pitala sam prof. Kopitovic, ona kaze da nema naucnih dokaza da masaza moze da pomogne implantaciju ali da svako oslobadjanje od stresa moze da bude samo dobro tako da je podrzala tu ideju. Naravno, masaze samo do transfera, od danas opet nista. Eto, mozda nekome bude korisna informacija. Sve vas puno ljubim i volim i hvala vam sto ste tu za mene i moje zvezdice.
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Sirijus 5/7/2017, 07:46

Eve, srecan odlazak po zvezdice osmeh srce neka se lepo ugnezde kod mame i tu ostanu narednih 8.5 meseci. Ti si prakticno vec trudna lol!
A posle transfera ponasaj se onako kako tebi prija. Bilo je slucajeva lezanja, odlazaka na more sa sve uspehom i blizancima...... Dakle onako kako se ti osecas i kako je tebi najlepse i najopustenije.
I srecno danas. Pa da nas obradujes za 14 dana.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 4 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu